Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.03.2012


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Rik THEIJSSEN 0
2. Mateusz Knez 1 O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997
3. Semen AYDAROV 0
4. Nikita MITKO 0
5. Aleksandr BULOCHKO 0
6. Beniamin BADURA 38 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.03.1997
7. Jakub KUPCZYŃSKI 39 O.Ś. AZS POZNAŃ 31.03.1997
8. Viktor KURUDIMOV 0
9. Nikolay MISHCHENKO 0
10. Bartosz GRZEŚKOWIAK 2 O.Ś. AZS POZNAŃ 20.07.1997
11. Egor BRONIKOV 0
12. Dmitry GOLOVIN 0
13. Marek SZWAJCA 40 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.03.1997
14. Denis DANKIN 0
15. Mateusz WERNER 33 AZS AWF POZNAŃ 02.08.1997
16. Bartosz STREJZA 3 KKSZ KONIN 24.06.1997
17. Patryk JASKULSKI 4 KKSZ KONIN 06.09.1997
18. Dominik WALTER 0
19. Mateusz MIERZCHAŁA 32 KOLEJARZ 24 KATOWICE 31.07.1998
20. Kilian FAAS 0
21. Dmitrii DOMNIN 0
22. Daniil BUBKO 0
23. Nils PAUL 0
24. Nikita IAKOVENKO 0
25. Adrian DZWONIARSKI 5 KKSZ KONIN 28.10.1997
26. Sergey MAKAROV 0
27. Stanislav TSYGANOV 0
28. Jonas FISCHER 0
29. Krzysztof GRABIEC 28 UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 15.11.1998
30. Mateusz PYCHYŃSKI 6 KKSZ KONIN 08.10.1997
31. Quinn OOSTERBAAN 0
32. Petr KOZLYATNIKOV 0
33. Krzysztof Kaczkowski 7 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.10.1997
34. Vladyslav SMOLSKYY 0
35. Nikita ONUFRIEV 0
36. Mikhail KISHCHENKO 0
37. Borys MELNYK 0
38. Jakub OSEK 8 UKS 13 BIAŁYSTOK 16.04.1998
39. Oskar ANCZYK 26 KOLEJARZ 24 KATOWICE 18.10.1998
40. Andrei BOBYLEV 0
41. Andrei ILIN 0
42. Dmitijs SOROKINS 0
43. Lukas HARTMANN 0
44. Nikita-Platon ERMAKOV 0
45. Nikodem MAREK 0 AZS AWF WARSZAWA 15.02.1997
46. Mateusz DĄBROWSKI 9 MUKS VICTOR WARSZAWA 26.12.1997
47. Antons LJOVINS 0
48. Alexander LEONOV 0
49. Oleksandr YATSYUK 0
50. Dawid ŁOGWINOWICZ 10 UKS 13 BIAŁYSTOK 21.07.1997
51. Deniz-Erim YILMAZ 0
52. Filip GRZEGOREK 23 MUKS VICTOR WARSZAWA 14.06.1997
53. Stepan AZAROV 0
54. Michał KISIEL 11 MUKS VICTOR WARSZAWA 03.10.1997
55. Kevin KAINZ 0
56. Ivan POTAPCHENKO 0
57. Daniil CHERKASOV 0
58. Oleg PAZYAK 0
59. Mateusz GODLEWSKI 12 KKSZ KONIN 18.04.1997
60. Oleksandr TSARENKO 0 17.09.1996
61. Joschka FRANZ-GERSTEIN 0
62. Mark STEPANOV 0
63. Alexey NAUMOV 0
64. Daniil ZHIRNOV 0
65. Florian BUEHLMEIER 0
66. Daniil KUDRYAVTSEV 0
67. Mateusz ZAKRZEWSKI 14 UKS 13 BIAŁYSTOK 29.07.1998
68. Jonas BELLMANN 0
69. Konstantin LOKHANOV 0
70. Vitaly EGOROV 0
71. Alexander DMITRIEV 0
72. Jakub DAMS 15 KU AZS-UAM POZNAŃ. 17.12.1997
73. Vasily SHIRSHOV 0
74. Thomas SCHAICH 0
75. Aleksandr KURCHEV 0
76. Leon KRAUS 0
77. Artem YURCHENKO 0
78. Andrey NIKANOV 0

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Konstantin LOKHANOV zakwalifikowano
2. Nikita IAKOVENKO zakwalifikowano
3. Alexander LEONOV zakwalifikowano
4. Alexey NAUMOV zakwalifikowano
5. Bartosz STREJZA KKSZ KONIN 24.06.1997 zakwalifikowano
5. Stanislav TSYGANOV zakwalifikowano
7. Semen AYDAROV zakwalifikowano
7. Patryk JASKULSKI KKSZ KONIN 06.09.1997 zakwalifikowano
9. Andrei ILIN zakwalifikowano
10. Kevin KAINZ zakwalifikowano
11. Andrey NIKANOV zakwalifikowano
12. Borys MELNYK zakwalifikowano
13. Mateusz PYCHYŃSKI KKSZ KONIN 08.10.1997 zakwalifikowano
14. Daniil BUBKO zakwalifikowano
15. Alexander DMITRIEV zakwalifikowano
15. Nikita ONUFRIEV zakwalifikowano
17. Nikita-Platon ERMAKOV zakwalifikowano
18. Michał KISIEL MUKS VICTOR WARSZAWA 03.10.1997 zakwalifikowano
18. Dmitry GOLOVIN zakwalifikowano
20. Kilian FAAS zakwalifikowano
21. Mark STEPANOV zakwalifikowano
22. Jakub KUPCZYŃSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 31.03.1997 zakwalifikowano
23. Thomas SCHAICH zakwalifikowano
24. Oleg PAZYAK zakwalifikowano
25. Aleksandr KURCHEV zakwalifikowano
26. Mateusz GODLEWSKI KKSZ KONIN 18.04.1997 zakwalifikowano
27. Mikhail KISHCHENKO zakwalifikowano
28. Lukas HARTMANN zakwalifikowano
29. Daniil CHERKASOV zakwalifikowano
29. Florian BUEHLMEIER zakwalifikowano
31. Viktor KURUDIMOV zakwalifikowano
32. Vladyslav SMOLSKYY zakwalifikowano
33. Mateusz Knez O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997 zakwalifikowano
34. Krzysztof Kaczkowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.10.1997 zakwalifikowano
35. Dmitijs SOROKINS zakwalifikowano
36. Jakub DAMS KU AZS-UAM POZNAŃ. 17.12.1997 zakwalifikowano
37. Deniz-Erim YILMAZ zakwalifikowano
37. Aleksandr BULOCHKO zakwalifikowano
39. Egor BRONIKOV zakwalifikowano
40. Denis DANKIN zakwalifikowano
40. Antons LJOVINS zakwalifikowano
42. Dominik WALTER zakwalifikowano
43. Filip GRZEGOREK MUKS VICTOR WARSZAWA 14.06.1997 zakwalifikowano
44. Daniil KUDRYAVTSEV zakwalifikowano
45. Vasily SHIRSHOV zakwalifikowano
46. Vitaly EGOROV zakwalifikowano
47. Bartosz GRZEŚKOWIAK O.Ś. AZS POZNAŃ 20.07.1997 zakwalifikowano
48. Oleksandr TSARENKO 17.09.1996 zakwalifikowano
49. Joschka FRANZ-GERSTEIN zakwalifikowano
50. Artem YURCHENKO zakwalifikowano
51. Ivan POTAPCHENKO zakwalifikowano
52. Jonas BELLMANN zakwalifikowano
53. Marek SZWAJCA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.03.1997 zakwalifikowano
54. Oleksandr YATSYUK zakwalifikowano
54. Quinn OOSTERBAAN zakwalifikowano
56. Andrei BOBYLEV zakwalifikowano
57. Beniamin BADURA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.03.1997 zakwalifikowano
58. Jakub OSEK UKS 13 BIAŁYSTOK 16.04.1998 zakwalifikowano
59. Petr KOZLYATNIKOV zakwalifikowano
60. Sergey MAKAROV zakwalifikowano
61. Nils PAUL zakwalifikowano
62. Mateusz ZAKRZEWSKI UKS 13 BIAŁYSTOK 29.07.1998 zakwalifikowano
63. Oskar ANCZYK KOLEJARZ 24 KATOWICE 18.10.1998 zakwalifikowano
64. Leon KRAUS zakwalifikowano
65. Adrian DZWONIARSKI KKSZ KONIN 28.10.1997 zakwalifikowano
66. Nikolay MISHCHENKO zakwalifikowano
67. Mateusz MIERZCHAŁA KOLEJARZ 24 KATOWICE 31.07.1998 zakwalifikowano
68. Jonas FISCHER zakwalifikowano
69. Dawid ŁOGWINOWICZ UKS 13 BIAŁYSTOK 21.07.1997 zakwalifikowano
70. Nikita MITKO zakwalifikowano
71. Mateusz WERNER AZS AWF POZNAŃ 02.08.1997 zakwalifikowano
71. Rik THEIJSSEN zakwalifikowano
73. Dmitrii DOMNIN zakwalifikowano
73. Nikodem MAREK AZS AWF WARSZAWA 15.02.1997 zakwalifikowano
75. Stepan AZAROV zakwalifikowano
76. Krzysztof GRABIEC UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 15.11.1998 zakwalifikowano
76. Daniil ZHIRNOV zakwalifikowano
78. Mateusz DĄBROWSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 26.12.1997 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Nikita IAKOVENKO
2. Vasily SHIRSHOV
3. Michał KISIEL MUKS VICTOR WARSZAWA 03.10.1997
3. Alexander DMITRIEV
5. Borys MELNYK
6. Thomas SCHAICH
7. Aleksandr KURCHEV
8. Mikhail KISHCHENKO
9. Konstantin LOKHANOV
10. Alexander LEONOV
11. Alexey NAUMOV
12. Andrey NIKANOV
13. Dmitry GOLOVIN
14. Mateusz GODLEWSKI KKSZ KONIN 18.04.1997
15. Andrei BOBYLEV
16. Sergey MAKAROV
17. Stanislav TSYGANOV
18. Patryk JASKULSKI KKSZ KONIN 06.09.1997
19. Kevin KAINZ
20. Daniil BUBKO
21. Nikita ONUFRIEV
22. Mark STEPANOV
23. Jakub KUPCZYŃSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 31.03.1997
24. Oleg PAZYAK
25. Lukas HARTMANN
26. Florian BUEHLMEIER
27. Viktor KURUDIMOV
28. Vladyslav SMOLSKYY
29. Dmitijs SOROKINS
30. Oleksandr TSARENKO 17.09.1996
31. Jonas BELLMANN
32. Beniamin BADURA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.03.1997
33. Bartosz STREJZA KKSZ KONIN 24.06.1997
34. Semen AYDAROV
35. Andrei ILIN
36. Mateusz PYCHYŃSKI KKSZ KONIN 08.10.1997
37. Nikita-Platon ERMAKOV
38. Kilian FAAS
39. Daniil CHERKASOV
40. Mateusz Knez O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997
41. Krzysztof Kaczkowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.10.1997
42. Jakub DAMS KU AZS-UAM POZNAŃ. 17.12.1997
43. Deniz-Erim YILMAZ
43. Aleksandr BULOCHKO
45. Egor BRONIKOV
46. Denis DANKIN
46. Antons LJOVINS
48. Dominik WALTER
49. Filip GRZEGOREK MUKS VICTOR WARSZAWA 14.06.1997
50. Daniil KUDRYAVTSEV
51. Vitaly EGOROV
52. Bartosz GRZEŚKOWIAK O.Ś. AZS POZNAŃ 20.07.1997
53. Joschka FRANZ-GERSTEIN
54. Artem YURCHENKO
55. Ivan POTAPCHENKO
56. Oleksandr YATSYUK
57. Petr KOZLYATNIKOV
58. Nils PAUL
59. Mateusz ZAKRZEWSKI UKS 13 BIAŁYSTOK 29.07.1998
60. Oskar ANCZYK KOLEJARZ 24 KATOWICE 18.10.1998
61. Adrian DZWONIARSKI KKSZ KONIN 28.10.1997
62. Rik THEIJSSEN
63. Stepan AZAROV
64. Daniil ZHIRNOV
65. Marek SZWAJCA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.03.1997
66. Quinn OOSTERBAAN
67. Jakub OSEK UKS 13 BIAŁYSTOK 16.04.1998
68. Leon KRAUS
69. Nikolay MISHCHENKO
70. Mateusz MIERZCHAŁA KOLEJARZ 24 KATOWICE 31.07.1998
71. Jonas FISCHER
72. Dawid ŁOGWINOWICZ UKS 13 BIAŁYSTOK 21.07.1997
73. Nikita MITKO
74. Mateusz WERNER AZS AWF POZNAŃ 02.08.1997
75. Nikodem MAREK AZS AWF WARSZAWA 15.02.1997
75. Dmitrii DOMNIN
77. Krzysztof GRABIEC UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 15.11.1998
78. Mateusz DĄBROWSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 26.12.1997

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy