Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 29.03.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | STEFAŃSKA Marta | 39 | AZS AWF WARSZAWA | 07.10.1990 |
2. | KATARZYŃSKA Sandra | 0 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 10.01.1989 |
3. | KOWNACKA Marta | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 25.08.1990 |
4. | RAK Katarzyna | 24 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 26.01.1991 |
5. | KĘDZIORA Katarzyna | 3 | KKSZ KONIN | 23.10.1990 |
6. | GRONIECKA Małgorzata | 0 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.05.1989 |
7. | GOLIMOWSKA Aleksandra | 0 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.06.1990 |
8. | OSTOJSKA Matylda | 6 | AZS AWF WARSZAWA | 11.05.1990 |
9. | SZCZYPIŃSKA Katarzyna | 20 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 05.10.1989 |
10. | MEJER Magdalena | 0 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 12.09.1989 |
11. | PAZIK Marta | 0 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 30.03.1989 |
12. | PASTERNAK Magdalena | 17 | AZS AWF KATOWICE | 03.05.1991 |
13. | KURDELSKA Maria | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 24.09.1991 |
14. | Puda Marta | 7 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 |
15. | BOZACKA Anna | 0 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 06.11.1989 |
16. | WAGNER Paulina | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 07.07.1990 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KĘDZIORA Katarzyna | KKSZ KONIN | 23.10.1990 | zakwalifikowano |
2. | Puda Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 | zakwalifikowano |
3. | OSTOJSKA Matylda | AZS AWF WARSZAWA | 11.05.1990 | zakwalifikowano |
4. | SZCZYPIŃSKA Katarzyna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 05.10.1989 | zakwalifikowano |
5. | STEFAŃSKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 07.10.1990 | zakwalifikowano |
6. | PASTERNAK Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.05.1991 | zakwalifikowano |
7. | GRONIECKA Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.05.1989 | zakwalifikowano |
8. | WAGNER Paulina | AZS AWF WARSZAWA | 07.07.1990 | zakwalifikowano |
9. | MEJER Magdalena | KU AZS-UAM POZNAŃ | 12.09.1989 | zakwalifikowano |
10. | KOWNACKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 25.08.1990 | zakwalifikowano |
11. | RAK Katarzyna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 26.01.1991 | zakwalifikowano |
12. | BOZACKA Anna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 06.11.1989 | zakwalifikowano |
13. | GOLIMOWSKA Aleksandra | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.06.1990 | zakwalifikowano |
14. | KATARZYŃSKA Sandra | KU AZS-UAM POZNAŃ | 10.01.1989 | zakwalifikowano |
15. | PAZIK Marta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 30.03.1989 | zakwalifikowano |
16. | KURDELSKA Maria | AZS AWF POZNAŃ | 24.09.1991 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KĘDZIORA Katarzyna | KKSZ KONIN | 23.10.1990 |
2. | Puda Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 |
3. | OSTOJSKA Matylda | AZS AWF WARSZAWA | 11.05.1990 |
3. | SZCZYPIŃSKA Katarzyna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 05.10.1989 |
5. | STEFAŃSKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 07.10.1990 |
6. | PASTERNAK Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.05.1991 |
7. | RAK Katarzyna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 26.01.1991 |
8. | BOZACKA Anna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 06.11.1989 |
9. | GRONIECKA Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.05.1989 |
10. | WAGNER Paulina | AZS AWF WARSZAWA | 07.07.1990 |
11. | MEJER Magdalena | KU AZS-UAM POZNAŃ | 12.09.1989 |
12. | KOWNACKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 25.08.1990 |
13. | GOLIMOWSKA Aleksandra | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.06.1990 |
14. | KATARZYŃSKA Sandra | KU AZS-UAM POZNAŃ | 10.01.1989 |
15. | PAZIK Marta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 30.03.1989 |
16. | KURDELSKA Maria | AZS AWF POZNAŃ | 24.09.1991 |