Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 30.03.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KACPRZAK Jakub | 16 | KKSZ KONIN | 19.04.1990 |
2. | JASTRZĘBSKI Bartosz | 46 | KKSZ KONIN | 10.05.1990 |
3. | KOŚCIELNIAKOWSKI Marcin | 45 | AZS AWF WARSZAWA | 06.12.1989 |
4. | REGULEWSKI Maciej | 3 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.07.1990 |
5. | SKUBISZEWSKI Damian | 6 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.03.1989 |
6. | WICHER Mateusz | 35 | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.04.1991 |
7. | Jasiński Mateusz | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1990 |
8. | ŻELECHOWSKI Szymon | 15 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 09.08.1989 |
9. | JASKÓLSKI Kacper | 37 | KKSZ KONIN | 23.03.1990 |
10. | PIŃSKI Przemysław | 47 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 01.07.1991 |
11. | WIĘCH Sebastian | 9 | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 |
12. | Koniusz Bartosz | 8 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 |
13. | MAZUR Bartosz | 23 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 01.09.1989 |
14. | GAL Michał | 36 | KKSZ KONIN | 03.03.1989 |
15. | TOMASIAK Paweł | 60 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.03.1990 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | GAL Michał | KKSZ KONIN | 03.03.1989 | zakwalifikowano |
2. | Koniusz Bartosz | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 | zakwalifikowano |
3. | PIŃSKI Przemysław | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 01.07.1991 | zakwalifikowano |
4. | MAZUR Bartosz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 01.09.1989 | zakwalifikowano |
5. | KACPRZAK Jakub | KKSZ KONIN | 19.04.1990 | zakwalifikowano |
6. | ŻELECHOWSKI Szymon | O.Ś. AZS POZNAŃ | 09.08.1989 | zakwalifikowano |
7. | SKUBISZEWSKI Damian | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.03.1989 | zakwalifikowano |
9. | JASTRZĘBSKI Bartosz | KKSZ KONIN | 10.05.1990 | zakwalifikowano |
10. | REGULEWSKI Maciej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.07.1990 | zakwalifikowano |
11. | WIĘCH Sebastian | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 | zakwalifikowano |
12. | JASKÓLSKI Kacper | KKSZ KONIN | 23.03.1990 | zakwalifikowano |
13. | Jasiński Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1990 | zakwalifikowano |
14. | KOŚCIELNIAKOWSKI Marcin | AZS AWF WARSZAWA | 06.12.1989 | zakwalifikowano |
15. | WICHER Mateusz | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.04.1991 | zakwalifikowano |
16. | TOMASIAK Paweł | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.03.1990 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | SKUBISZEWSKI Damian | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.03.1989 |
2. | REGULEWSKI Maciej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.07.1990 |
3. | KACPRZAK Jakub | KKSZ KONIN | 19.04.1990 |
3. | KOŚCIELNIAKOWSKI Marcin | AZS AWF WARSZAWA | 06.12.1989 |
5. | GAL Michał | KKSZ KONIN | 03.03.1989 |
6. | PIŃSKI Przemysław | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 01.07.1991 |
7. | ŻELECHOWSKI Szymon | O.Ś. AZS POZNAŃ | 09.08.1989 |
8. | Koniusz Bartosz | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 |
9. | MAZUR Bartosz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 01.09.1989 |
10. | JASTRZĘBSKI Bartosz | KKSZ KONIN | 10.05.1990 |
11. | Jasiński Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1990 |
12. | WIĘCH Sebastian | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 |
13. | JASKÓLSKI Kacper | KKSZ KONIN | 23.03.1990 |
14. | WICHER Mateusz | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.04.1991 |
15. | TOMASIAK Paweł | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.03.1990 |