Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 30.03.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ROSTKOWSKA Anna | 26 | KSz WARSZAWIANKA | 24.07.1989 |
2. | TRZEBIŃSKA Ewa | 4 | AZS AWF KATOWICE | 01.05.1989 |
3. | PACIORKIEWICZ Ewelina | 68 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.02.1990 |
4. | MAJCHER Marta | 39 | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 |
5. | KRÓLAK Natalia | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 |
6. | Mielańczyk Martyna | 14 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 |
7. | MARSZOŁEK Angelika | 28 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 |
8. | SKORUPKA Aleksandra | 48 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1989 |
9. | MOSLER Dominika | 13 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 |
10. | DĄBROWA Katarzyna | 9 | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1989 |
11. | KOPS Marta | 0 | PIAST GLIWICE | 18.07.1989 |
12. | SKORUPKA Sylwia | 30 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 08.04.1990 |
13. | POLIS Anna | 35 | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 |
14. | BŁACH Blanka | 11 | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 |
15. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | 17 | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 |
16. | MIZERA Olga | 10 | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | BŁACH Blanka | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 | zakwalifikowano |
2. | MOSLER Dominika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 | zakwalifikowano |
3. | KRÓLAK Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 | zakwalifikowano |
4. | MAJCHER Marta | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 | zakwalifikowano |
5. | Mielańczyk Martyna | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 | zakwalifikowano |
6. | TRZEBIŃSKA Ewa | AZS AWF KATOWICE | 01.05.1989 | zakwalifikowano |
7. | DĄBROWA Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1989 | zakwalifikowano |
8. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 | zakwalifikowano |
9. | POLIS Anna | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 | zakwalifikowano |
10. | PACIORKIEWICZ Ewelina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.02.1990 | zakwalifikowano |
11. | MARSZOŁEK Angelika | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 | zakwalifikowano |
12. | SKORUPKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1989 | zakwalifikowano |
13. | ROSTKOWSKA Anna | KSz WARSZAWIANKA | 24.07.1989 | zakwalifikowano |
14. | SKORUPKA Sylwia | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 08.04.1990 | zakwalifikowano |
15. | MIZERA Olga | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 | zakwalifikowano |
16. | KOPS Marta | PIAST GLIWICE | 18.07.1989 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | BŁACH Blanka | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 |
2. | DĄBROWA Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1989 |
3. | TRZEBIŃSKA Ewa | AZS AWF KATOWICE | 01.05.1989 |
3. | Mielańczyk Martyna | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 |
5. | MOSLER Dominika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 |
6. | KRÓLAK Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 |
7. | MAJCHER Marta | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 |
8. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 |
9. | POLIS Anna | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 |
10. | PACIORKIEWICZ Ewelina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.02.1990 |
11. | MARSZOŁEK Angelika | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 |
12. | SKORUPKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1989 |
13. | ROSTKOWSKA Anna | KSz WARSZAWIANKA | 24.07.1989 |
14. | SKORUPKA Sylwia | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 08.04.1990 |
15. | MIZERA Olga | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 |
16. | KOPS Marta | PIAST GLIWICE | 18.07.1989 |