Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 29.03.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KUCZA Przemysław | 76 | AZS AWF KRAKÓW | 08.06.1991 |
2. | MACIEJCZYK Piotr | 26 | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 |
3. | DROZD Michał | 49 | KKS KRAKÓW | 03.10.1991 |
4. | SZWALBE Rafał | 31 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1991 |
5. | Nycz Mateusz | 7 | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 |
6. | ROKOSZ Łukasz | 10 | PIAST GLIWICE | 14.07.1989 |
7. | RZESZUTEK Jacek | 0 | MUSZKIETER GLIWICE | 15.09.1990 |
8. | SOBCZAK Sławomir | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.05.1989 |
9. | SWOROWSKI Wojciech | 32 | RMKS RYBNIK | 12.04.1991 |
10. | WRONA Kamil | 30 | KKS KRAKÓW | 27.01.1991 |
11. | LESZCZYŃSKI Marek | 53 | PIAST GLIWICE | 07.03.1991 |
12. | NOWAK Michał | 39 | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 |
13. | KOLER Jakub | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 15.12.1991 |
14. | PACEK Andrzej | 51 | KSz WARSZAWIANKA | 29.11.1991 |
15. | Baś Marcel | 13 | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
16. | BANDURSKI Przemysław | 79 | PIAST GLIWICE | 15.12.1990 |
17. | KUSCH Andrzej | 0 | KKS KRAKÓW | 15.06.1990 |
18. | KRAWCZYK Paweł | 14 | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
19. | Broniszewski Filip | 19 | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 |
20. | ŻYGOWSKI Robert | 47 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 06.04.1990 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | LESZCZYŃSKI Marek | PIAST GLIWICE | 07.03.1991 | zakwalifikowano |
2. | BANDURSKI Przemysław | PIAST GLIWICE | 15.12.1990 | zakwalifikowano |
3. | KUSCH Andrzej | KKS KRAKÓW | 15.06.1990 | zakwalifikowano |
4. | KRAWCZYK Paweł | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 | zakwalifikowano |
5. | NOWAK Michał | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 | zakwalifikowano |
6. | ROKOSZ Łukasz | PIAST GLIWICE | 14.07.1989 | zakwalifikowano |
7. | SWOROWSKI Wojciech | RMKS RYBNIK | 12.04.1991 | zakwalifikowano |
8. | MACIEJCZYK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 | zakwalifikowano |
9. | Broniszewski Filip | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 | zakwalifikowano |
10. | Nycz Mateusz | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 | zakwalifikowano |
11. | SZWALBE Rafał | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1991 | zakwalifikowano |
12. | ŻYGOWSKI Robert | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 06.04.1990 | zakwalifikowano |
13. | KUCZA Przemysław | AZS AWF KRAKÓW | 08.06.1991 | zakwalifikowano |
14. | WRONA Kamil | KKS KRAKÓW | 27.01.1991 | zakwalifikowano |
15. | RZESZUTEK Jacek | MUSZKIETER GLIWICE | 15.09.1990 | zakwalifikowano |
16. | Baś Marcel | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 | zakwalifikowano |
17. | DROZD Michał | KKS KRAKÓW | 03.10.1991 | zakwalifikowano |
18. | KOLER Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 15.12.1991 | zakwalifikowano |
19. | PACEK Andrzej | KSz WARSZAWIANKA | 29.11.1991 | zakwalifikowano |
20. | SOBCZAK Sławomir | MKS KUSY SZCZECIN | 29.05.1989 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Nycz Mateusz | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 |
2. | Broniszewski Filip | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 |
3. | KRAWCZYK Paweł | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
3. | KUSCH Andrzej | KKS KRAKÓW | 15.06.1990 |
5. | ROKOSZ Łukasz | PIAST GLIWICE | 14.07.1989 |
6. | ŻYGOWSKI Robert | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 06.04.1990 |
7. | Baś Marcel | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
8. | KOLER Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 15.12.1991 |
9. | LESZCZYŃSKI Marek | PIAST GLIWICE | 07.03.1991 |
10. | BANDURSKI Przemysław | PIAST GLIWICE | 15.12.1990 |
11. | NOWAK Michał | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 |
12. | SWOROWSKI Wojciech | RMKS RYBNIK | 12.04.1991 |
13. | MACIEJCZYK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 |
14. | SZWALBE Rafał | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1991 |
15. | WRONA Kamil | KKS KRAKÓW | 27.01.1991 |
16. | SOBCZAK Sławomir | MKS KUSY SZCZECIN | 29.05.1989 |
17. | KUCZA Przemysław | AZS AWF KRAKÓW | 08.06.1991 |
18. | RZESZUTEK Jacek | MUSZKIETER GLIWICE | 15.09.1990 |
19. | DROZD Michał | KKS KRAKÓW | 03.10.1991 |
20. | PACEK Andrzej | KSz WARSZAWIANKA | 29.11.1991 |