Turniej

Nazwa: Rybnik Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 28.04.2012


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Konrad MIKLASZEWSKI 0 AZS AWF KRAKÓW 01.01.1998
2. Igor TYMUSZ 101 RMKS RYBNIK 20.07.1998
3. Sebastian HAUDER 22 T.S. GÓRNIK RADLIN 26.02.1999
4. Wojciech ĆWIĘKA 62 KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999
5. Michał BAR 20 PIAST GLIWICE 20.01.1999
6. Damian Michalak 1 PIAST GLIWICE 04.04.1999
7. Krzysztof BIAŁOWĄS 60 PIAST GLIWICE 07.04.1998
8. Kacper KORDAS 3 RMKS RYBNIK 16.03.1998
9. Wojciech SIDORUK 23 MKS KUSY SZCZECIN 10.01.1998
10. Jan SMUSZ 19 AZS AWF KRAKÓW 24.12.1998
11. Bartłomiej MENCEL 58 RMKS RYBNIK 09.01.1998
12. Bartłomiej CICHACZEWSKI 17 T.S. GÓRNIK RADLIN 02.02.1998
13. Tomasz ĆWIELĄG 5 MUSZKIETER GLIWICE 13.02.1998
14. Jakub MAZUREK 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.09.1999
15. Jakub GWIŻDŻ 74 PIAST GLIWICE 15.08.1998
16. Bartosz LECHOWICZ 33 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 10.08.1998
17. Filip Ralko 15 AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
18. Szymon PERDJON 101 UKS MDK OLIMP LUBIN 26.05.1998
19. Marcin NIKIEL 6 AZS AWF WROCŁAW 15.01.1998
20. Wojciech LUBIENIECKI 7 KS AGH Kraków 08.12.1999
21. Konrad ANTONIAK 32 MUSZKIETER GLIWICE 02.06.1998
22. Robert SZAJTHAUER 57 T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999
23. Artur RYSZKIEWICZ 12 MKS KUSY SZCZECIN 13.04.1999
24. Jakub WYPCHOŁ 126 RMKS RYBNIK 12.02.1999
25. Antoni Krzemiński 8 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 07.04.1998
26. Jakub KOŁODZIEJ 40 RMKS RYBNIK 12.06.1999
27. Kacper KOLER 36 MKS KUSY SZCZECIN 29.06.1998
28. Karol Urban 11 MKS GRYF MIELEC 07.08.1998
29. Krzysztof PALA 10 AZS AWF KRAKÓW 19.05.1998
30. Bartłomiej GWIZDAK 34 MKS GRYF MIELEC 26.01.1999
31. Karol BLANIK 9 T.S. GÓRNIK RADLIN 25.01.1998
32. Szymon GROBELNY 39 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.05.1999

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Kacper KORDAS RMKS RYBNIK 16.03.1998 zakwalifikowano
2. Karol Urban MKS GRYF MIELEC 07.08.1998 zakwalifikowano
3. Karol BLANIK T.S. GÓRNIK RADLIN 25.01.1998 zakwalifikowano
4. Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999 zakwalifikowano
5. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999 zakwalifikowano
6. Jakub WYPCHOŁ RMKS RYBNIK 12.02.1999 zakwalifikowano
7. Damian Michalak PIAST GLIWICE 04.04.1999 zakwalifikowano
8. Krzysztof PALA AZS AWF KRAKÓW 19.05.1998 zakwalifikowano
9. Konrad ANTONIAK MUSZKIETER GLIWICE 02.06.1998 zakwalifikowano
10. Michał BAR PIAST GLIWICE 20.01.1999 zakwalifikowano
11. Marcin NIKIEL AZS AWF WROCŁAW 15.01.1998 zakwalifikowano
11. Bartłomiej CICHACZEWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 02.02.1998 zakwalifikowano
13. Krzysztof BIAŁOWĄS PIAST GLIWICE 07.04.1998 zakwalifikowano
13. Antoni Krzemiński WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 07.04.1998 zakwalifikowano
15. Sebastian HAUDER T.S. GÓRNIK RADLIN 26.02.1999 zakwalifikowano
16. Szymon GROBELNY T.S. GÓRNIK RADLIN 22.05.1999 zakwalifikowano
17. Jakub GWIŻDŻ PIAST GLIWICE 15.08.1998 zakwalifikowano
18. Tomasz ĆWIELĄG MUSZKIETER GLIWICE 13.02.1998 zakwalifikowano
19. Wojciech SIDORUK MKS KUSY SZCZECIN 10.01.1998 zakwalifikowano
20. Kacper KOLER MKS KUSY SZCZECIN 29.06.1998 zakwalifikowano
21. Bartłomiej GWIZDAK MKS GRYF MIELEC 26.01.1999 zakwalifikowano
22. Artur RYSZKIEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 13.04.1999 zakwalifikowano
23. Jakub KOŁODZIEJ RMKS RYBNIK 12.06.1999 zakwalifikowano
24. Bartłomiej MENCEL RMKS RYBNIK 09.01.1998 zakwalifikowano
25. Jakub MAZUREK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.09.1999 zakwalifikowano
26. Bartosz LECHOWICZ DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 10.08.1998 zakwalifikowano
27. Szymon PERDJON UKS MDK OLIMP LUBIN 26.05.1998 zakwalifikowano
28. Jan SMUSZ AZS AWF KRAKÓW 24.12.1998 zakwalifikowano
29. Igor TYMUSZ RMKS RYBNIK 20.07.1998 zakwalifikowano
30. Konrad MIKLASZEWSKI AZS AWF KRAKÓW 01.01.1998 zakwalifikowano
31. Wojciech ĆWIĘKA KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999 zakwalifikowano
32. Robert SZAJTHAUER T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Marcin NIKIEL AZS AWF WROCŁAW 15.01.1998
2. Karol Urban MKS GRYF MIELEC 07.08.1998
3. Kacper KORDAS RMKS RYBNIK 16.03.1998
3. Karol BLANIK T.S. GÓRNIK RADLIN 25.01.1998
5. Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
6. Krzysztof PALA AZS AWF KRAKÓW 19.05.1998
7. Michał BAR PIAST GLIWICE 20.01.1999
8. Artur RYSZKIEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 13.04.1999
9. Jakub WYPCHOŁ RMKS RYBNIK 12.02.1999
10. Damian Michalak PIAST GLIWICE 04.04.1999
11. Konrad ANTONIAK MUSZKIETER GLIWICE 02.06.1998
12. Antoni Krzemiński WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 07.04.1998
12. Krzysztof BIAŁOWĄS PIAST GLIWICE 07.04.1998
14. Jakub GWIŻDŻ PIAST GLIWICE 15.08.1998
15. Tomasz ĆWIELĄG MUSZKIETER GLIWICE 13.02.1998
16. Jan SMUSZ AZS AWF KRAKÓW 24.12.1998
17. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999
18. Bartłomiej CICHACZEWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 02.02.1998
19. Sebastian HAUDER T.S. GÓRNIK RADLIN 26.02.1999
20. Szymon GROBELNY T.S. GÓRNIK RADLIN 22.05.1999
21. Wojciech SIDORUK MKS KUSY SZCZECIN 10.01.1998
22. Kacper KOLER MKS KUSY SZCZECIN 29.06.1998
23. Bartłomiej GWIZDAK MKS GRYF MIELEC 26.01.1999
24. Jakub KOŁODZIEJ RMKS RYBNIK 12.06.1999
25. Bartłomiej MENCEL RMKS RYBNIK 09.01.1998
26. Jakub MAZUREK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.09.1999
27. Bartosz LECHOWICZ DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 10.08.1998
28. Szymon PERDJON UKS MDK OLIMP LUBIN 26.05.1998
29. Igor TYMUSZ RMKS RYBNIK 20.07.1998
30. Konrad MIKLASZEWSKI AZS AWF KRAKÓW 01.01.1998
31. Wojciech ĆWIĘKA KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999
32. Robert SZAJTHAUER T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy