Nazwa: O Puchar Dyrektora Gimanzjum nr 6 w Koninie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.05.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | LENGOWSKA Katarzyna | 22 | KKSZ KONIN | 04.02.1997 |
2. | MIANOWSKA Maria | 47 | DRAGON ŁÓDŹ | 24.07.1997 |
3. | CIEŚLAR Karolina | 1 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.1996 |
4. | Matuszak Sylwia | 15 | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
5. | MAZUREK Marta | 0 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 |
6. | DRYGAŁA Gabriela | 3 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 |
7. | KOCHAŃSKA Marta | 0 | KKSZ KONIN | 14.07.1998 |
8. | KUBACIK Magdalena | 49 | KKSZ KONIN | 09.07.1997 |
9. | Dobińska Julia | 23 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 |
10. | TOBIASZEWSKA Martyna | 21 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 |
11. | NITCZYŃSKA Izabela | 0 | UKS SZABLA ZĄBKI | 19.04.1997 |
12. | OWCZARCZAK Izabela | 0 | KKSZ KONIN | 02.01.1998 |
13. | KOSTRZEWA Michalina | 13 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 |
14. | WOLDAN Katarzyna | 24 | DRAGON ŁÓDŹ | 03.07.1995 |
15. | WALAS Natalia | 0 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
16. | STRYSZOWSKA Agnieszka | 57 | AZS AWF POZNAŃ | 24.04.1997 |
17. | TRZMIELEWSKA Martyna | 7 | KS KARABELA | 01.07.1996 |
18. | WYSOCKA Monika | 28 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.10.1997 |
19. | WIDERA Paulina | 18 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 24.02.1997 |
20. | DRZEWIECKA Oliwia | 0 | KKSZ KONIN | 03.11.1997 |
21. | SOKOŁOWSKA Agnieszka | 0 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1998 |
22. | SZTYBER Magdalena | 42 | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1997 |
23. | KACZMAREK Katarzyna | 40 | KKSZ KONIN | 08.07.1997 |
24. | GERAGA Marta | 8 | KKSZ KONIN | 12.04.1996 |
25. | GICZAN Daria | 32 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.01.1997 |
26. | KRÓLIKOWSKA Nadia | 17 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
27. | DURNAŚ Aleksandra | 0 | DRAGON ŁÓDŹ | 24.02.1998 |
28. | DZIUBLEWSKA Martyna | 38 | KKSZ KONIN | 20.02.1997 |
29. | CIESIELSKA Sara | 9 | KKSZ KONIN | 15.09.1996 |
30. | UBOWSKA Natalia | 27 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.02.1997 |
31. | REDUCHA Urszula | 11 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.10.1995 |
32. | GÓROWSKA Natalia | 0 | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.1998 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | TRZMIELEWSKA Martyna | KS KARABELA | 01.07.1996 | zakwalifikowano |
1. | CIEŚLAR Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.1996 | zakwalifikowano |
1. | DRYGAŁA Gabriela | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 | zakwalifikowano |
4. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 | zakwalifikowano |
5. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 | zakwalifikowano |
6. | KOSTRZEWA Michalina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 | zakwalifikowano |
7. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 | zakwalifikowano |
8. | Dobińska Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 | zakwalifikowano |
9. | REDUCHA Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.10.1995 | zakwalifikowano |
10. | CIESIELSKA Sara | KKSZ KONIN | 15.09.1996 | zakwalifikowano |
11. | UBOWSKA Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.02.1997 | zakwalifikowano |
12. | GERAGA Marta | KKSZ KONIN | 12.04.1996 | zakwalifikowano |
13. | SOKOŁOWSKA Agnieszka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1998 | zakwalifikowano |
14. | MAZUREK Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 | zakwalifikowano |
16. | WYSOCKA Monika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
17. | TOBIASZEWSKA Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 | zakwalifikowano |
18. | GICZAN Daria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.01.1997 | zakwalifikowano |
19. | WIDERA Paulina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 24.02.1997 | zakwalifikowano |
20. | OWCZARCZAK Izabela | KKSZ KONIN | 02.01.1998 | zakwalifikowano |
21. | LENGOWSKA Katarzyna | KKSZ KONIN | 04.02.1997 | zakwalifikowano |
23. | DURNAŚ Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 24.02.1998 | zakwalifikowano |
24. | DZIUBLEWSKA Martyna | KKSZ KONIN | 20.02.1997 | zakwalifikowano |
25. | MIANOWSKA Maria | DRAGON ŁÓDŹ | 24.07.1997 | zakwalifikowano |
26. | NITCZYŃSKA Izabela | UKS SZABLA ZĄBKI | 19.04.1997 | zakwalifikowano |
27. | WOLDAN Katarzyna | DRAGON ŁÓDŹ | 03.07.1995 | zakwalifikowano |
27. | KOCHAŃSKA Marta | KKSZ KONIN | 14.07.1998 | zakwalifikowano |
28. | SZTYBER Magdalena | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1997 | zakwalifikowano |
29. | STRYSZOWSKA Agnieszka | AZS AWF POZNAŃ | 24.04.1997 | zakwalifikowano |
29. | GÓROWSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.1998 | zakwalifikowano |
30. | KACZMAREK Katarzyna | KKSZ KONIN | 08.07.1997 | zakwalifikowano |
31. | DRZEWIECKA Oliwia | KKSZ KONIN | 03.11.1997 | zakwalifikowano |
32. | KUBACIK Magdalena | KKSZ KONIN | 09.07.1997 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | TRZMIELEWSKA Martyna | KS KARABELA | 01.07.1996 |
2. | KOSTRZEWA Michalina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 |
3. | CIEŚLAR Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.1996 |
3. | DRYGAŁA Gabriela | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 |
5. | SOKOŁOWSKA Agnieszka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1998 |
6. | CIESIELSKA Sara | KKSZ KONIN | 15.09.1996 |
7. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
8. | GERAGA Marta | KKSZ KONIN | 12.04.1996 |
9. | REDUCHA Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.10.1995 |
10. | WYSOCKA Monika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.10.1997 |
11. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
12. | LENGOWSKA Katarzyna | KKSZ KONIN | 04.02.1997 |
13. | UBOWSKA Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.02.1997 |
14. | Dobińska Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 |
15. | MAZUREK Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 |
16. | WIDERA Paulina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 24.02.1997 |
17. | OWCZARCZAK Izabela | KKSZ KONIN | 02.01.1998 |
18. | TOBIASZEWSKA Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 |
19. | GICZAN Daria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.01.1997 |
20. | NITCZYŃSKA Izabela | UKS SZABLA ZĄBKI | 19.04.1997 |
21. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
22. | GÓROWSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.1998 |
23. | KACZMAREK Katarzyna | KKSZ KONIN | 08.07.1997 |
24. | DURNAŚ Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 24.02.1998 |
25. | SZTYBER Magdalena | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1997 |
26. | DRZEWIECKA Oliwia | KKSZ KONIN | 03.11.1997 |
27. | KOCHAŃSKA Marta | KKSZ KONIN | 14.07.1998 |
28. | WOLDAN Katarzyna | DRAGON ŁÓDŹ | 03.07.1995 |
29. | KUBACIK Magdalena | KKSZ KONIN | 09.07.1997 |
29. | STRYSZOWSKA Agnieszka | AZS AWF POZNAŃ | 24.04.1997 |
31. | DZIUBLEWSKA Martyna | KKSZ KONIN | 20.02.1997 |
32. | MIANOWSKA Maria | DRAGON ŁÓDŹ | 24.07.1997 |