Nazwa: O Puchar Dyrektora Gimanzjum nr 6 w Koninie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.05.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | DZWONIARSKI Adrian | 32 | KKSZ KONIN | 28.10.1997 |
2. | CHORCHOWSKI Kewin | 1 | KKSZ KONIN | 16.02.1995 |
3. | Kaczkowski Krzysztof | 34 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 |
4. | RÓŻYCKI Michał | 19 | AZS AWF WARSZAWA | 18.09.1996 |
5. | ŁOGWINOWICZ Dawid | 0 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.07.1997 |
6. | LADORSKI Konrad | 15 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.11.1995 |
7. | OSAJDA Tomasz | 18 | KKSZ KONIN | 22.12.1996 |
8. | POZIEMSKI Jakub | 36 | AZS AWF WARSZAWA | 04.11.1996 |
9. | KURZYNA Piotr | 0 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.08.1998 |
10. | GODLEWSKI Mateusz | 28 | KKSZ KONIN | 18.04.1997 |
11. | BURSKI Jan | 16 | DRAGON ŁÓDŹ | 15.11.1996 |
12. | JASKOT Jakub | 2 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.09.1995 |
13. | KORCZAKOWSKI Sebastian | 4 | KKSZ KONIN | 28.04.1995 |
14. | OKRÓJ Patryk | 21 | KKSZ KONIN | 18.01.1996 |
15. | NASUTA Paweł | 48 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.10.1996 |
16. | PRACZ Maksymilian | 14 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 23.05.1996 |
17. | GRZEŚKOWIAK Bartosz | 39 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 20.07.1997 |
18. | SIWEK Kamil | 5 | KKSZ KONIN | 22.01.1996 |
19. | GOLEWSKI Rafał | 26 | KKSZ KONIN | 07.05.1996 |
20. | Ławresz Damian | 23 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.06.1996 |
21. | LADORSKI Adam | 11 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.11.1995 |
22. | DAMS Jakub | 40 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 17.12.1997 |
23. | PYCHYŃSKI Mateusz | 25 | KKSZ KONIN | 08.10.1997 |
24. | STREJZA Bartosz | 20 | KKSZ KONIN | 24.06.1997 |
25. | KOBESZKO Maciej | 7 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.03.1995 |
26. | FILIPCZAK Oliwier | 41 | DRAGON ŁÓDŹ | 15.06.1996 |
27. | Knez Mateusz | 10 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 |
28. | WOŹNY Krzysztof | 9 | KKSZ KONIN | 31.03.1996 |
29. | JASKULSKI Patryk | 24 | KKSZ KONIN | 06.09.1997 |
30. | MROCZEK Michał | 29 | DRAGON ŁÓDŹ | 01.11.1996 |
31. | ŁOCHOWSKI Jakub | 44 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.09.1996 |
32. | KAWALIŁO Mateusz | 8 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.09.1996 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | CHORCHOWSKI Kewin | KKSZ KONIN | 16.02.1995 | zakwalifikowano |
2. | SIWEK Kamil | KKSZ KONIN | 22.01.1996 | zakwalifikowano |
3. | KAWALIŁO Mateusz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.09.1996 | zakwalifikowano |
4. | LADORSKI Konrad | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.11.1995 | zakwalifikowano |
5. | JASKOT Jakub | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.09.1995 | zakwalifikowano |
6. | GODLEWSKI Mateusz | KKSZ KONIN | 18.04.1997 | zakwalifikowano |
7. | KOBESZKO Maciej | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.03.1995 | zakwalifikowano |
8. | LADORSKI Adam | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.11.1995 | zakwalifikowano |
9. | STREJZA Bartosz | KKSZ KONIN | 24.06.1997 | zakwalifikowano |
10. | PRACZ Maksymilian | O.Ś. AZS POZNAŃ | 23.05.1996 | zakwalifikowano |
11. | KORCZAKOWSKI Sebastian | KKSZ KONIN | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
12. | Kaczkowski Krzysztof | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 | zakwalifikowano |
13. | Knez Mateusz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 | zakwalifikowano |
14. | JASKULSKI Patryk | KKSZ KONIN | 06.09.1997 | zakwalifikowano |
15. | Ławresz Damian | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.06.1996 | zakwalifikowano |
16. | WOŹNY Krzysztof | KKSZ KONIN | 31.03.1996 | zakwalifikowano |
17. | OKRÓJ Patryk | KKSZ KONIN | 18.01.1996 | zakwalifikowano |
18. | ŁOCHOWSKI Jakub | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.09.1996 | zakwalifikowano |
19. | POZIEMSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 04.11.1996 | zakwalifikowano |
20. | DZWONIARSKI Adrian | KKSZ KONIN | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
21. | KURZYNA Piotr | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.08.1998 | zakwalifikowano |
23. | GRZEŚKOWIAK Bartosz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 20.07.1997 | zakwalifikowano |
24. | FILIPCZAK Oliwier | DRAGON ŁÓDŹ | 15.06.1996 | zakwalifikowano |
25. | PYCHYŃSKI Mateusz | KKSZ KONIN | 08.10.1997 | zakwalifikowano |
26. | DAMS Jakub | KU AZS-UAM POZNAŃ | 17.12.1997 | zakwalifikowano |
27. | RÓŻYCKI Michał | AZS AWF WARSZAWA | 18.09.1996 | zakwalifikowano |
28. | BURSKI Jan | DRAGON ŁÓDŹ | 15.11.1996 | zakwalifikowano |
29. | OSAJDA Tomasz | KKSZ KONIN | 22.12.1996 | zakwalifikowano |
30. | MROCZEK Michał | DRAGON ŁÓDŹ | 01.11.1996 | zakwalifikowano |
31. | GOLEWSKI Rafał | KKSZ KONIN | 07.05.1996 | zakwalifikowano |
33. | ŁOGWINOWICZ Dawid | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.07.1997 | zakwalifikowano |
34. | NASUTA Paweł | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.10.1996 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | CHORCHOWSKI Kewin | KKSZ KONIN | 16.02.1995 |
2. | JASKOT Jakub | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.09.1995 |
3. | Kaczkowski Krzysztof | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 |
3. | PRACZ Maksymilian | O.Ś. AZS POZNAŃ | 23.05.1996 |
5. | KORCZAKOWSKI Sebastian | KKSZ KONIN | 28.04.1995 |
6. | Knez Mateusz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 |
7. | OSAJDA Tomasz | KKSZ KONIN | 22.12.1996 |
8. | Ławresz Damian | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.06.1996 |
9. | GODLEWSKI Mateusz | KKSZ KONIN | 18.04.1997 |
10. | STREJZA Bartosz | KKSZ KONIN | 24.06.1997 |
11. | LADORSKI Adam | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.11.1995 |
12. | JASKULSKI Patryk | KKSZ KONIN | 06.09.1997 |
13. | OKRÓJ Patryk | KKSZ KONIN | 18.01.1996 |
14. | SIWEK Kamil | KKSZ KONIN | 22.01.1996 |
15. | GOLEWSKI Rafał | KKSZ KONIN | 07.05.1996 |
16. | RÓŻYCKI Michał | AZS AWF WARSZAWA | 18.09.1996 |
17. | KAWALIŁO Mateusz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.09.1996 |
18. | LADORSKI Konrad | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.11.1995 |
19. | KOBESZKO Maciej | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.03.1995 |
20. | DAMS Jakub | KU AZS-UAM POZNAŃ | 17.12.1997 |
21. | ŁOCHOWSKI Jakub | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.09.1996 |
22. | KURZYNA Piotr | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.08.1998 |
23. | POZIEMSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 04.11.1996 |
24. | DZWONIARSKI Adrian | KKSZ KONIN | 28.10.1997 |
25. | WOŹNY Krzysztof | KKSZ KONIN | 31.03.1996 |
26. | NASUTA Paweł | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.10.1996 |
27. | BURSKI Jan | DRAGON ŁÓDŹ | 15.11.1996 |
28. | FILIPCZAK Oliwier | DRAGON ŁÓDŹ | 15.06.1996 |
29. | MROCZEK Michał | DRAGON ŁÓDŹ | 01.11.1996 |
29. | ŁOGWINOWICZ Dawid | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.07.1997 |
29. | GRZEŚKOWIAK Bartosz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 20.07.1997 |
32. | PYCHYŃSKI Mateusz | KKSZ KONIN | 08.10.1997 |