Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 20.10.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | JANASIK Adam | 17 | KKSZ KONIN | 08.05.1994 |
2. | BURSKI Jan | 49 | DRAGON ŁÓDŹ | 15.11.1996 |
3. | JAROMIN Paweł | 21 | AZS AWF KATOWICE | 15.02.1994 |
4. | OCIŃSKI Jakub | 1 | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 |
5. | ŁOCHOWSKI Jakub | 0 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.09.1996 |
6. | LADORSKI Konrad | 45 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.11.1995 |
7. | GOŹDZIK Kamil | 18 | KKSZ KONIN | 03.06.1995 |
8. | STĘPIEŃ Krystian | 2 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 |
9. | SZYMIK Ryszard | 16 | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 |
10. | KAWALIŁO Mateusz | 48 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.09.1996 |
11. | SIWEK Kamil | 24 | KKSZ KONIN | 22.01.1996 |
12. | Kochan Michał | 3 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 |
13. | Pytel Tomasz | 15 | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
14. | PRACZ Maksymilian | 43 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 23.05.1996 |
15. | Dzwoniarski Damian | 14 | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 |
16. | LADORSKI Adam | 46 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.11.1995 |
17. | MARZEC Kamil | 4 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 |
18. | STUCHLIK Marek | 20 | AZS AWF KATOWICE | 27.05.1994 |
19. | KISIEL Michał | 42 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 03.10.1997 |
20. | CHORCHOWSKI Kewin | 13 | KKSZ KONIN | 16.02.1995 |
21. | STREJZA Bartosz | 26 | KKSZ KONIN | 24.06.1997 |
22. | Grzegorek Mikołaj | 5 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 |
23. | Knez Mateusz | 41 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 |
24. | GRONIECKI Kamil | 51 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 21.01.1996 |
25. | STASZAK Artur | 7 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 |
26. | GODLEWSKI Mateusz | 32 | KKSZ KONIN | 18.04.1997 |
27. | FILIPCZAK Oliwier | 56 | DRAGON ŁÓDŹ | 15.06.1996 |
28. | SZCZEPANIAK Hubert | 12 | AZS AWF WARSZAWA | 11.09.1994 |
29. | ŚWIERK Stanisław | 11 | KKSZ KONIN | 04.11.1995 |
30. | JASKOT Jakub | 8 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.09.1995 |
31. | RÓŻYCKI Michał | 28 | AZS AWF WARSZAWA | 18.09.1996 |
32. | JASTRZĘBSKI Filip | 10 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 |
33. | KUPCZYŃSKI Jakub | 0 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 31.03.1997 |
34. | Wystel Marcin | 9 | AZS AWF KATOWICE | 03.12.1994 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Kochan Michał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 | zakwalifikowano |
2. | Wystel Marcin | AZS AWF KATOWICE | 03.12.1994 | zakwalifikowano |
3. | ŚWIERK Stanisław | KKSZ KONIN | 04.11.1995 | zakwalifikowano |
4. | SZCZEPANIAK Hubert | AZS AWF WARSZAWA | 11.09.1994 | zakwalifikowano |
5. | STĘPIEŃ Krystian | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 | zakwalifikowano |
6. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 | zakwalifikowano |
7. | OCIŃSKI Jakub | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 | zakwalifikowano |
8. | Dzwoniarski Damian | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 | zakwalifikowano |
9. | JASKOT Jakub | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.09.1995 | zakwalifikowano |
10. | CHORCHOWSKI Kewin | KKSZ KONIN | 16.02.1995 | zakwalifikowano |
11. | STASZAK Artur | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 | zakwalifikowano |
12. | Grzegorek Mikołaj | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 | zakwalifikowano |
13. | JASTRZĘBSKI Filip | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 | zakwalifikowano |
14. | SZYMIK Ryszard | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 | zakwalifikowano |
15. | GOŹDZIK Kamil | KKSZ KONIN | 03.06.1995 | zakwalifikowano |
16. | MARZEC Kamil | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 | zakwalifikowano |
17. | ŁOCHOWSKI Jakub | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.09.1996 | zakwalifikowano |
18. | SIWEK Kamil | KKSZ KONIN | 22.01.1996 | zakwalifikowano |
19. | JANASIK Adam | KKSZ KONIN | 08.05.1994 | zakwalifikowano |
20. | KISIEL Michał | MUKS VICTOR WARSZAWA | 03.10.1997 | zakwalifikowano |
21. | KAWALIŁO Mateusz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.09.1996 | zakwalifikowano |
22. | Knez Mateusz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 | zakwalifikowano |
23. | RÓŻYCKI Michał | AZS AWF WARSZAWA | 18.09.1996 | zakwalifikowano |
24. | GODLEWSKI Mateusz | KKSZ KONIN | 18.04.1997 | zakwalifikowano |
25. | GRONIECKI Kamil | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 21.01.1996 | zakwalifikowano |
28. | STUCHLIK Marek | AZS AWF KATOWICE | 27.05.1994 | zakwalifikowano |
29. | JAROMIN Paweł | AZS AWF KATOWICE | 15.02.1994 | zakwalifikowano |
31. | LADORSKI Konrad | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.11.1995 | zakwalifikowano |
33. | KUPCZYŃSKI Jakub | O.Ś. AZS POZNAŃ | 31.03.1997 | zakwalifikowano |
35. | PRACZ Maksymilian | O.Ś. AZS POZNAŃ | 23.05.1996 | zakwalifikowano |
37. | LADORSKI Adam | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.11.1995 | zakwalifikowano |
38. | BURSKI Jan | DRAGON ŁÓDŹ | 15.11.1996 | zakwalifikowano |
40. | STREJZA Bartosz | KKSZ KONIN | 24.06.1997 | zakwalifikowano |
42. | FILIPCZAK Oliwier | DRAGON ŁÓDŹ | 15.06.1996 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | OCIŃSKI Jakub | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 |
2. | CHORCHOWSKI Kewin | KKSZ KONIN | 16.02.1995 |
3. | STĘPIEŃ Krystian | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 |
3. | Dzwoniarski Damian | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 |
5. | SZCZEPANIAK Hubert | AZS AWF WARSZAWA | 11.09.1994 |
6. | Grzegorek Mikołaj | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 |
7. | GOŹDZIK Kamil | KKSZ KONIN | 03.06.1995 |
8. | Kochan Michał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 |
9. | Wystel Marcin | AZS AWF KATOWICE | 03.12.1994 |
10. | SZYMIK Ryszard | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 |
11. | ŚWIERK Stanisław | KKSZ KONIN | 04.11.1995 |
12. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
13. | STASZAK Artur | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 |
14. | MARZEC Kamil | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 |
15. | GODLEWSKI Mateusz | KKSZ KONIN | 18.04.1997 |
16. | JAROMIN Paweł | AZS AWF KATOWICE | 15.02.1994 |
17. | Knez Mateusz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 |
18. | JASKOT Jakub | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.09.1995 |
19. | KISIEL Michał | MUKS VICTOR WARSZAWA | 03.10.1997 |
20. | JASTRZĘBSKI Filip | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 |
21. | STUCHLIK Marek | AZS AWF KATOWICE | 27.05.1994 |
22. | SIWEK Kamil | KKSZ KONIN | 22.01.1996 |
23. | KAWALIŁO Mateusz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.09.1996 |
24. | JANASIK Adam | KKSZ KONIN | 08.05.1994 |
25. | RÓŻYCKI Michał | AZS AWF WARSZAWA | 18.09.1996 |
26. | GRONIECKI Kamil | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 21.01.1996 |
27. | PRACZ Maksymilian | O.Ś. AZS POZNAŃ | 23.05.1996 |
28. | LADORSKI Konrad | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.11.1995 |
29. | STREJZA Bartosz | KKSZ KONIN | 24.06.1997 |
30. | FILIPCZAK Oliwier | DRAGON ŁÓDŹ | 15.06.1996 |
31. | LADORSKI Adam | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.11.1995 |
32. | ŁOCHOWSKI Jakub | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.09.1996 |
33. | KUPCZYŃSKI Jakub | O.Ś. AZS POZNAŃ | 31.03.1997 |
34. | BURSKI Jan | DRAGON ŁÓDŹ | 15.11.1996 |