Turniej

Nazwa: Turniej szermierczy \"O Puchar Bytomia\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 29.09.2012

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. WROŃSKA Wiktoria 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.04.2001
2. MICHALAK Julia 18 MUSZKIETER GLIWICE 19.04.2001
3. PILNIAKOWSKA Julia 1 MKS GRYF MIELEC 03.03.2001
4. KADYS Weronika 17 AZS AWF WROCŁAW 22.05.2001
5. WŁOCZKA Oliwia 55 AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
6. SZULC Małgorzata 15 RMKS RYBNIK 09.07.2002
7. MARUCHA Weronika 2 SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001
8. Wiktor Weronika 21 AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
9. SKUCZEŃ Sonia 0 UKS KUKUŁKI KATOWICE 24.12.2003
10. MOJKA Katarzyna 60 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.08.2001
11. BAZYLEWICZ Zuzanna 47 GKS ALLEZ GLIWICE 30.12.2002
12. HERBUT Gabriela 0 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2003
13. Pękała Beata 27 RMKS RYBNIK 28.06.2002
14. DĘBICKA Ewa 12 MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001
15. Gwóźdź Julia 49 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
16. STASZULONEK Karolina 3 PIAST GLIWICE 26.03.2002
17. KUŚKA Aleksandra 9 UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002
18. SZMER Wiktoria 5 MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001
19. Ziętek Patrycja 0 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
20. Kwiecień Julia 44 PIAST GLIWICE 30.07.2001
21. RAKOCZY Natalia 28 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. KUŚKA Aleksandra UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002 zakwalifikowano
2. PILNIAKOWSKA Julia MKS GRYF MIELEC 03.03.2001 zakwalifikowano
3. MICHALAK Julia MUSZKIETER GLIWICE 19.04.2001 zakwalifikowano
4. KADYS Weronika AZS AWF WROCŁAW 22.05.2001 zakwalifikowano
5. Wiktor Weronika AZS AWF KATOWICE 18.05.2002 zakwalifikowano
6. SZMER Wiktoria MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001 zakwalifikowano
7. SZULC Małgorzata RMKS RYBNIK 09.07.2002 zakwalifikowano
8. STASZULONEK Karolina PIAST GLIWICE 26.03.2002 zakwalifikowano
9. Gwóźdź Julia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002 zakwalifikowano
10. MARUCHA Weronika SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001 zakwalifikowano
11. DĘBICKA Ewa MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001 zakwalifikowano
12. WŁOCZKA Oliwia AZS AWF KATOWICE 08.12.2002 zakwalifikowano
13. RAKOCZY Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002 zakwalifikowano
14. Ziętek Patrycja BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002 zakwalifikowano
15. HERBUT Gabriela SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2003 zakwalifikowano
16. Kwiecień Julia PIAST GLIWICE 30.07.2001 zakwalifikowano
17. MOJKA Katarzyna WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.08.2001 zakwalifikowano
18. SKUCZEŃ Sonia UKS KUKUŁKI KATOWICE 24.12.2003 zakwalifikowano
19. BAZYLEWICZ Zuzanna GKS ALLEZ GLIWICE 30.12.2002 zakwalifikowano
20. WROŃSKA Wiktoria PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.04.2001 zakwalifikowano
21. Pękała Beata RMKS RYBNIK 28.06.2002 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Gwóźdź Julia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
2. MICHALAK Julia MUSZKIETER GLIWICE 19.04.2001
3. PILNIAKOWSKA Julia MKS GRYF MIELEC 03.03.2001
3. KADYS Weronika AZS AWF WROCŁAW 22.05.2001
5. SZULC Małgorzata RMKS RYBNIK 09.07.2002
6. DĘBICKA Ewa MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001
7. WŁOCZKA Oliwia AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
8. Kwiecień Julia PIAST GLIWICE 30.07.2001
9. KUŚKA Aleksandra UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002
10. Wiktor Weronika AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
11. SZMER Wiktoria MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001
12. STASZULONEK Karolina PIAST GLIWICE 26.03.2002
13. MARUCHA Weronika SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001
14. RAKOCZY Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
15. Ziętek Patrycja BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
16. HERBUT Gabriela SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2003
17. MOJKA Katarzyna WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.08.2001
18. SKUCZEŃ Sonia UKS KUKUŁKI KATOWICE 24.12.2003
19. BAZYLEWICZ Zuzanna GKS ALLEZ GLIWICE 30.12.2002
20. WROŃSKA Wiktoria PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.04.2001
21. Pękała Beata RMKS RYBNIK 28.06.2002

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content