Nazwa: Puchar Świata
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 16.12.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | NOWOSIELSKI Ksawery | 96 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.1993 |
2. | AVENDANO John Philippe | 105 | 24.06.1995 | |
3. | CHOUPENITCH Alexander | 1 | 02.05.1994 | |
4. | ASADULAIEV Mykhailo | 0 | 15.08.1996 | |
5. | FELNER Markus | 226 | 01.09.1994 | |
6. | KOLAK Patryk | 240 | AZS AWF POZNAŃ | 02.02.1993 |
7. | CHEN Raymond | 107 | 18.12.1996 | |
8. | DUBOISKI Siarhei | 184 | 04.01.1994 | |
9. | PERELMANN Mark | 6 | 11.04.1994 | |
10. | KNITTER Mateusz | 93 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.08.1993 |
11. | TSEVAN Artur | 110 | 19.09.1994 | |
12. | DOERR Georg | 10 | 10.10.1994 | |
13. | PODRALSKI Maciej | 250 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1997 |
14. | BROSNAN James | 197 | 24.03.1994 | |
15. | CHEN Rodney | 180 | 22.07.1993 | |
16. | FEMOE Philip Alexander | 118 | 16.03.1994 | |
17. | GRYGLEWSKI Krystian | 14 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 |
18. | ZLYY Vladyslav | 0 | 10.09.1995 | |
19. | REICHETZER Tobias | 101 | 08.10.1994 | |
20. | LLOYD Alexander | 247 | 12.02.1996 | |
21. | SIESS Michał | 15 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.05.1994 |
22. | NAVAS Miguel | 179 | 12.11.1995 | |
23. | PODSHYVALOV Andriy | 91 | 01.04.1993 | |
24. | VEITENHEIMER Ciaran | 121 | 05.03.1997 | |
25. | CHOIŃSKI Patryk | 250 | AZS AWF WARSZAWA | 07.03.1995 |
26. | Surwiłło Jakub | 100 | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 |
27. | TSORONIS Alexander | 18 | 01.04.1993 | |
28. | HENDRIE George | 77 | 17.05.1994 | |
29. | RZĄDKOWSKI Andrzej | 158 | WROCŁAWIANIE | 04.03.1997 |
30. | TOFALIDES Alex | 19 | 13.03.1993 | |
31. | VEGH David | 88 | 22.04.1995 | |
32. | PFANN Florens | 252 | 01.01.1995 | |
33. | CHUCHUKALO Dmytro | 119 | 05.10.1995 | |
34. | BRANMAN Matthew | 316 | 09.04.1997 | |
35. | BRODEUR Marc-Antoine | 160 | 04.06.1993 | |
36. | Cegielski Bartosz | 122 | AZS AWF POZNAŃ | 13.05.1995 |
37. | SUPE Karlis | 255 | 10.02.1994 | |
38. | BABAOGLU Tevfik Burak | 20 | 11.05.1993 | |
39. | WEINER Bjoern-Erik | 72 | 06.05.1996 | |
40. | RYGUS Mikołaj | 0 | POLONIA 1912 LESZNO | 13.04.1996 |
41. | VAIANI John | 315 | 27.08.1995 | |
42. | ARCHER Kristjan | 21 | 21.02.1994 | |
43. | FRANCESON Filip | 71 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 24.10.1993 |
44. | SCHOPPA Dominik | 151 | 02.08.1995 | |
45. | DAVID Francois-Olivier | 123 | 24.03.1994 | |
46. | HASTINGS-GRGAS Michael | 312 | 04.03.1995 | |
47. | TARASIEWICZ Maxime | 0 | WROCŁAWIANIE | 11.02.1997 |
48. | RATTAN Amol | 34 | 24.12.1993 | |
49. | SITOVS Ilja | 129 | 07.08.1994 | |
50. | MAGERAS Stephen | 140 | 14.08.1995 | |
51. | LYULKA Maksym | 153 | 29.01.1993 | |
52. | KANESHIGE Brian | 41 | 24.10.1993 | |
53. | DE BAZELAIRE Ludwik | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.1997 |
54. | ETTELT Maximillian | 274 | 04.10.1995 | |
55. | PARCHATKA Niklas | 63 | 02.07.1993 | |
56. | KOZŁOWSKI Szymon | 57 | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 |
57. | VESPER Marian Alexander | 143 | 09.09.1993 | |
58. | EMGE Spicer | 44 | 25.11.1995 | |
59. | ABOLTINS Roberts | 301 | 08.09.1993 | |
60. | ŻABICKI Ignacy | 144 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.1993 |
61. | PARMENTIER Clement | 291 | 03.08.1995 | |
62. | DOLZHENKO Bogdan | 50 | 21.06.1994 | |
63. | BRAVO Nobuo | 48 | 27.09.1994 | |
64. | KLEIN Felix | 145 | 05.10.1995 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | DOLZHENKO Bogdan | 21.06.1994 | zakwalifikowano | |
2. | TSORONIS Alexander | 01.04.1993 | zakwalifikowano | |
3. | GRYGLEWSKI Krystian | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 | zakwalifikowano |
3. | KANESHIGE Brian | 24.10.1993 | zakwalifikowano | |
5. | VEGH David | 22.04.1995 | zakwalifikowano | |
6. | CHOUPENITCH Alexander | 02.05.1994 | zakwalifikowano | |
7. | CHEN Raymond | 18.12.1996 | zakwalifikowano | |
8. | EMGE Spicer | 25.11.1995 | zakwalifikowano | |
9. | BRAVO Nobuo | 27.09.1994 | zakwalifikowano | |
10. | PERELMANN Mark | 11.04.1994 | zakwalifikowano | |
11. | VEITENHEIMER Ciaran | 05.03.1997 | zakwalifikowano | |
12. | PODRALSKI Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1997 | zakwalifikowano |
13. | ARCHER Kristjan | 21.02.1994 | zakwalifikowano | |
14. | SIESS Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.05.1994 | zakwalifikowano |
15. | TOFALIDES Alex | 13.03.1993 | zakwalifikowano | |
16. | KOLAK Patryk | AZS AWF POZNAŃ | 02.02.1993 | zakwalifikowano |
17. | MAGERAS Stephen | 14.08.1995 | zakwalifikowano | |
18. | SCHOPPA Dominik | 02.08.1995 | zakwalifikowano | |
19. | BABAOGLU Tevfik Burak | 11.05.1993 | zakwalifikowano | |
19. | KOZŁOWSKI Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 | zakwalifikowano |
21. | CHUCHUKALO Dmytro | 05.10.1995 | zakwalifikowano | |
22. | WEINER Bjoern-Erik | 06.05.1996 | zakwalifikowano | |
23. | CHEN Rodney | 22.07.1993 | zakwalifikowano | |
23. | RATTAN Amol | 24.12.1993 | zakwalifikowano | |
25. | PODSHYVALOV Andriy | 01.04.1993 | zakwalifikowano | |
26. | VESPER Marian Alexander | 09.09.1993 | zakwalifikowano | |
27. | KNITTER Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.08.1993 | zakwalifikowano |
28. | REICHETZER Tobias | 08.10.1994 | zakwalifikowano | |
29. | HENDRIE George | 17.05.1994 | zakwalifikowano | |
30. | DOERR Georg | 10.10.1994 | zakwalifikowano | |
31. | DE BAZELAIRE Ludwik | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.1997 | zakwalifikowano |
31. | Surwiłło Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 | zakwalifikowano |
33. | ABOLTINS Roberts | 08.09.1993 | zakwalifikowano | |
34. | PARCHATKA Niklas | 02.07.1993 | zakwalifikowano | |
35. | AVENDANO John Philippe | 24.06.1995 | zakwalifikowano | |
36. | ASADULAIEV Mykhailo | 15.08.1996 | zakwalifikowano | |
37. | CHOIŃSKI Patryk | AZS AWF WARSZAWA | 07.03.1995 | zakwalifikowano |
38. | RZĄDKOWSKI Andrzej | WROCŁAWIANIE | 04.03.1997 | zakwalifikowano |
39. | BRANMAN Matthew | 09.04.1997 | zakwalifikowano | |
40. | LYULKA Maksym | 29.01.1993 | zakwalifikowano | |
41. | TSEVAN Artur | 19.09.1994 | zakwalifikowano | |
41. | ETTELT Maximillian | 04.10.1995 | zakwalifikowano | |
43. | BROSNAN James | 24.03.1994 | zakwalifikowano | |
43. | ZLYY Vladyslav | 10.09.1995 | zakwalifikowano | |
45. | Cegielski Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 13.05.1995 | zakwalifikowano |
46. | BRODEUR Marc-Antoine | 04.06.1993 | zakwalifikowano | |
47. | PARMENTIER Clement | 03.08.1995 | zakwalifikowano | |
48. | FELNER Markus | 01.09.1994 | zakwalifikowano | |
48. | FRANCESON Filip | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 24.10.1993 | zakwalifikowano |
48. | FEMOE Philip Alexander | 16.03.1994 | zakwalifikowano | |
51. | SITOVS Ilja | 07.08.1994 | zakwalifikowano | |
51. | TARASIEWICZ Maxime | WROCŁAWIANIE | 11.02.1997 | zakwalifikowano |
53. | NAVAS Miguel | 12.11.1995 | zakwalifikowano | |
54. | NOWOSIELSKI Ksawery | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.1993 | zakwalifikowano |
55. | SUPE Karlis | 10.02.1994 | zakwalifikowano | |
56. | ŻABICKI Ignacy | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.1993 | zakwalifikowano |
57. | RYGUS Mikołaj | POLONIA 1912 LESZNO | 13.04.1996 | zakwalifikowano |
58. | VAIANI John | 27.08.1995 | zakwalifikowano | |
59. | DAVID Francois-Olivier | 24.03.1994 | zakwalifikowano | |
60. | PFANN Florens | 01.01.1995 | zakwalifikowano | |
61. | LLOYD Alexander | 12.02.1996 | zakwalifikowano | |
62. | HASTINGS-GRGAS Michael | 04.03.1995 | zakwalifikowano | |
63. | DUBOISKI Siarhei | 04.01.1994 | zakwalifikowano | |
64. | KLEIN Felix | 05.10.1995 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | CHOUPENITCH Alexander | 02.05.1994 | |
2. | MAGERAS Stephen | 14.08.1995 | |
3. | PERELMANN Mark | 11.04.1994 | |
3. | KANESHIGE Brian | 24.10.1993 | |
5. | TSORONIS Alexander | 01.04.1993 | |
6. | BRAVO Nobuo | 27.09.1994 | |
7. | KOZŁOWSKI Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 |
8. | NAVAS Miguel | 12.11.1995 | |
9. | GRYGLEWSKI Krystian | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 |
10. | VEGH David | 22.04.1995 | |
11. | VEITENHEIMER Ciaran | 05.03.1997 | |
12. | ARCHER Kristjan | 21.02.1994 | |
13. | SCHOPPA Dominik | 02.08.1995 | |
14. | PODSHYVALOV Andriy | 01.04.1993 | |
15. | VESPER Marian Alexander | 09.09.1993 | |
16. | DE BAZELAIRE Ludwik | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.1997 |
17. | EMGE Spicer | 25.11.1995 | |
18. | BABAOGLU Tevfik Burak | 11.05.1993 | |
19. | CHUCHUKALO Dmytro | 05.10.1995 | |
20. | RATTAN Amol | 24.12.1993 | |
21. | HENDRIE George | 17.05.1994 | |
22. | DOERR Georg | 10.10.1994 | |
23. | Surwiłło Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 |
24. | CHOIŃSKI Patryk | AZS AWF WARSZAWA | 07.03.1995 |
25. | RZĄDKOWSKI Andrzej | WROCŁAWIANIE | 04.03.1997 |
26. | ETTELT Maximillian | 04.10.1995 | |
27. | ZLYY Vladyslav | 10.09.1995 | |
28. | FRANCESON Filip | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 24.10.1993 |
28. | FEMOE Philip Alexander | 16.03.1994 | |
30. | TARASIEWICZ Maxime | WROCŁAWIANIE | 11.02.1997 |
31. | VAIANI John | 27.08.1995 | |
32. | KLEIN Felix | 05.10.1995 | |
33. | DOLZHENKO Bogdan | 21.06.1994 | |
34. | CHEN Raymond | 18.12.1996 | |
35. | PODRALSKI Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1997 |
36. | SIESS Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.05.1994 |
37. | TOFALIDES Alex | 13.03.1993 | |
38. | KOLAK Patryk | AZS AWF POZNAŃ | 02.02.1993 |
39. | WEINER Bjoern-Erik | 06.05.1996 | |
40. | CHEN Rodney | 22.07.1993 | |
41. | KNITTER Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.08.1993 |
42. | REICHETZER Tobias | 08.10.1994 | |
43. | ABOLTINS Roberts | 08.09.1993 | |
44. | PARCHATKA Niklas | 02.07.1993 | |
45. | AVENDANO John Philippe | 24.06.1995 | |
46. | ASADULAIEV Mykhailo | 15.08.1996 | |
47. | BRANMAN Matthew | 09.04.1997 | |
48. | LYULKA Maksym | 29.01.1993 | |
49. | TSEVAN Artur | 19.09.1994 | |
50. | BROSNAN James | 24.03.1994 | |
51. | Cegielski Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 13.05.1995 |
52. | BRODEUR Marc-Antoine | 04.06.1993 | |
53. | PARMENTIER Clement | 03.08.1995 | |
54. | FELNER Markus | 01.09.1994 | |
55. | SITOVS Ilja | 07.08.1994 | |
56. | NOWOSIELSKI Ksawery | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.1993 |
57. | SUPE Karlis | 10.02.1994 | |
58. | ŻABICKI Ignacy | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.1993 |
59. | RYGUS Mikołaj | POLONIA 1912 LESZNO | 13.04.1996 |
60. | DAVID Francois-Olivier | 24.03.1994 | |
61. | PFANN Florens | 01.01.1995 | |
62. | LLOYD Alexander | 12.02.1996 | |
63. | HASTINGS-GRGAS Michael | 04.03.1995 | |
64. | DUBOISKI Siarhei | 04.01.1994 |