Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 21.03.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KHARAZISHVILI Mariana | 0 | ||
2. | STASZULONEK Karolina | 7 | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
3. | PIEKARSKA Helena | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 |
4. | KLASIK Alicja | 240 | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
5. | SHEFFIELD Anna | 0 | ||
6. | BIELESZOVA Veronika | 0 | ||
7. | TRURSKAYA Aliaksandra | 0 | ||
8. | MAJGIER Klara | 237 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
9. | Gwóźdź Julia | 8 | BTS BYTOM | 29.08.2002 |
10. | MICHALCZYK Marta | 0 | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
11. | MATVIYCHUK Mariya | 0 | ||
12. | HABIP Su | 0 | ||
13. | Budzyń Maja | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 |
14. | WŁOCZKA Oliwia | 12 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 |
15. | SABALSKA Ewelina | 232 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
16. | MAJGIER Bernadeta | 251 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
17. | KULESOVA Polina | 0 | ||
18. | HERBUT Gabriela | 215 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 01.03.2003 |
19. | KUŚKA Aleksandra | 13 | UKS TRÓJKA RADLIN | 30.04.2002 |
20. | NAJMANOVA Aneta | 0 | ||
21. | Pękała Beata | 19 | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 |
22. | SUMMERS Isabella | 0 | ||
23. | NAGLER Julia | 0 | ||
24. | BRAWAŃSKA Helena | 0 | RMKS RYBNIK | 03.06.2002 |
25. | DZIEMBOWSKA Anna | 0 | GKS ALLEZ GLIWICE | 31.03.2002 |
26. | JEDRZEJEWSKA Katarzyna | 0 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 18.01.2004 |
27. | Tatoj Anna | 259 | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
28. | TAYLOR Eleanor | 0 | ||
29. | STEPANOVA Eva | 0 | ||
30. | SZULC Małgorzata | 20 | RMKS RYBNIK | 09.07.2002 |
31. | BAZYLEWICZ Zuzanna | 75 | GKS ALLEZ GLIWICE | 30.12.2002 |
32. | PINES Anna | 27 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 |
33. | VOLOSHYNA Mariya | 0 | ||
34. | ROSKOSZ Anna | 261 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
35. | DELEBARRE-DEBAY Anastazja | 71 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 05.12.2002 |
36. | Wiktor Weronika | 29 | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 |
37. | BRANDNEROVA Adela | 0 | ||
38. | PODOLSKA Maria | 0 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 20.06.2003 |
39. | KĘPCZYŃSKA Ada | 63 | UKS START OPOLE | 28.07.2002 |
40. | Ziętek Patrycja | 30 | BTS BYTOM | 17.04.2002 |
41. | KATO Zsofia | 0 | ||
42. | JEZIORAŃSKA Jadwiga | 0 | PIAST GLIWICE | 28.04.2003 |
43. | COUROUBLE Joelle | 0 | ||
44. | ŁAPKIEWICZ Julia | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 |
45. | Szklar Katarzyna | 31 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 |
46. | SZWAJCA Hanna | 63 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.10.2002 |
47. | MATUSZEK Zuzanna | 35 | BTS BYTOM | 04.09.2002 |
48. | VITKOVSKA Yaroslava | 0 | ||
49. | PUDO Anna | 63 | KSz WARSZAWIANKA | 05.06.2002 |
50. | ZATLOUKALOVA Lucie | 0 | ||
51. | KŁOPOTOWSKA Klaudia | 59 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.03.2002 |
52. | JANUS Antonina | 0 | RMKS RYBNIK | 23.09.2003 |
53. | VOLAKOVA Hana | 0 | ||
54. | MAZUR Yeva | 0 | ||
55. | RAKOCZY Natalia | 36 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 |
56. | ZIÓŁKOWSKA Weronika | 41 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 19.01.2002 |
57. | TRAUT Hannah | 0 | ||
58. | TESKA Patrycja | 56 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 23.06.2002 |
59. | MATVIYCHUK Sofiya | 0 | ||
60. | MIESZAŁA Wiktoria | 0 | WARTA ŚREM | 15.01.2003 |
61. | NAWRAT Oliwia | 54 | UKS TRÓJKA RADLIN | 11.06.2002 |
62. | AKINCI Mehtap Mira | 0 | ||
63. | RODINA Diana | 0 | ||
64. | BENCHARQUI Laila | 0 | GKS ALLEZ GLIWICE | 29.04.2004 |
65. | CHMEREKA Darya | 0 | ||
66. | KRYST Angelika | 44 | UKS TRÓJKA RADLIN | 14.02.2002 |
67. | RADECKA Agata | 0 | BTS BYTOM | 11.12.2003 |
68. | KUBACKA Katarzyna | 53 | KS SZPADA-SZAMOTUŁY | 11.02.2002 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 | zakwalifikowano |
2. | Wiktor Weronika | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 | zakwalifikowano |
3. | WŁOCZKA Oliwia | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 | zakwalifikowano |
4. | PINES Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 | zakwalifikowano |
5. | ZIÓŁKOWSKA Weronika | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 19.01.2002 | zakwalifikowano |
6. | HERBUT Gabriela | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 01.03.2003 | zakwalifikowano |
7. | AKINCI Mehtap Mira | zakwalifikowano | ||
8. | SZWAJCA Hanna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.10.2002 | zakwalifikowano |
9. | KATO Zsofia | zakwalifikowano | ||
10. | BIELESZOVA Veronika | zakwalifikowano | ||
11. | TAYLOR Eleanor | zakwalifikowano | ||
12. | SZULC Małgorzata | RMKS RYBNIK | 09.07.2002 | zakwalifikowano |
13. | Gwóźdź Julia | BTS BYTOM | 29.08.2002 | zakwalifikowano |
14. | DZIEMBOWSKA Anna | GKS ALLEZ GLIWICE | 31.03.2002 | zakwalifikowano |
15. | JEDRZEJEWSKA Katarzyna | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 18.01.2004 | zakwalifikowano |
16. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 | zakwalifikowano |
17. | TRURSKAYA Aliaksandra | zakwalifikowano | ||
18. | KUŚKA Aleksandra | UKS TRÓJKA RADLIN | 30.04.2002 | zakwalifikowano |
19. | KRYST Angelika | UKS TRÓJKA RADLIN | 14.02.2002 | zakwalifikowano |
20. | TRAUT Hannah | zakwalifikowano | ||
21. | MATUSZEK Zuzanna | BTS BYTOM | 04.09.2002 | zakwalifikowano |
22. | VOLAKOVA Hana | zakwalifikowano | ||
23. | RAKOCZY Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 | zakwalifikowano |
24. | KUBACKA Katarzyna | KS SZPADA-SZAMOTUŁY | 11.02.2002 | zakwalifikowano |
25. | RADECKA Agata | BTS BYTOM | 11.12.2003 | zakwalifikowano |
25. | VITKOVSKA Yaroslava | zakwalifikowano | ||
27. | Ziętek Patrycja | BTS BYTOM | 17.04.2002 | zakwalifikowano |
28. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
29. | Pękała Beata | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 | zakwalifikowano |
30. | KHARAZISHVILI Mariana | zakwalifikowano | ||
31. | NAGLER Julia | zakwalifikowano | ||
32. | SUMMERS Isabella | zakwalifikowano | ||
33. | PUDO Anna | KSz WARSZAWIANKA | 05.06.2002 | zakwalifikowano |
34. | VOLOSHYNA Mariya | zakwalifikowano | ||
35. | DELEBARRE-DEBAY Anastazja | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 05.12.2002 | zakwalifikowano |
35. | MAZUR Yeva | zakwalifikowano | ||
37. | Szklar Katarzyna | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 | zakwalifikowano |
38. | COUROUBLE Joelle | zakwalifikowano | ||
39. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
40. | ZATLOUKALOVA Lucie | zakwalifikowano | ||
41. | BENCHARQUI Laila | GKS ALLEZ GLIWICE | 29.04.2004 | zakwalifikowano |
41. | BRANDNEROVA Adela | zakwalifikowano | ||
43. | RODINA Diana | zakwalifikowano | ||
44. | NAJMANOVA Aneta | zakwalifikowano | ||
45. | BAZYLEWICZ Zuzanna | GKS ALLEZ GLIWICE | 30.12.2002 | zakwalifikowano |
46. | MATVIYCHUK Sofiya | zakwalifikowano | ||
47. | STEPANOVA Eva | zakwalifikowano | ||
48. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
49. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 | zakwalifikowano |
50. | KĘPCZYŃSKA Ada | UKS START OPOLE | 28.07.2002 | zakwalifikowano |
51. | HABIP Su | zakwalifikowano | ||
52. | Budzyń Maja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 | zakwalifikowano |
53. | MIESZAŁA Wiktoria | WARTA ŚREM | 15.01.2003 | zakwalifikowano |
54. | KŁOPOTOWSKA Klaudia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.03.2002 | zakwalifikowano |
55. | NAWRAT Oliwia | UKS TRÓJKA RADLIN | 11.06.2002 | zakwalifikowano |
56. | CHMEREKA Darya | zakwalifikowano | ||
57. | JEZIORAŃSKA Jadwiga | PIAST GLIWICE | 28.04.2003 | zakwalifikowano |
58. | ŁAPKIEWICZ Julia | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 | zakwalifikowano |
59. | TESKA Patrycja | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 23.06.2002 | zakwalifikowano |
60. | PODOLSKA Maria | T.S. WISŁA KRAKÓW | 20.06.2003 | zakwalifikowano |
61. | KULESOVA Polina | zakwalifikowano | ||
62. | JANUS Antonina | RMKS RYBNIK | 23.09.2003 | zakwalifikowano |
63. | MATVIYCHUK Mariya | zakwalifikowano | ||
64. | PIEKARSKA Helena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 | zakwalifikowano |
65. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 | zakwalifikowano |
66. | BRAWAŃSKA Helena | RMKS RYBNIK | 03.06.2002 | zakwalifikowano |
67. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 | zakwalifikowano |
68. | SHEFFIELD Anna | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KHARAZISHVILI Mariana | ||
2. | KATO Zsofia | ||
3. | BIELESZOVA Veronika | ||
3. | MIESZAŁA Wiktoria | WARTA ŚREM | 15.01.2003 |
5. | Wiktor Weronika | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 |
6. | Gwóźdź Julia | BTS BYTOM | 29.08.2002 |
7. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
8. | Ziętek Patrycja | BTS BYTOM | 17.04.2002 |
9. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
10. | ZIÓŁKOWSKA Weronika | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 19.01.2002 |
11. | TAYLOR Eleanor | ||
12. | KUŚKA Aleksandra | UKS TRÓJKA RADLIN | 30.04.2002 |
13. | RADECKA Agata | BTS BYTOM | 11.12.2003 |
13. | VITKOVSKA Yaroslava | ||
15. | Pękała Beata | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 |
16. | HABIP Su | ||
17. | WŁOCZKA Oliwia | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 |
18. | PINES Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 |
19. | HERBUT Gabriela | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 01.03.2003 |
20. | AKINCI Mehtap Mira | ||
21. | SZWAJCA Hanna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.10.2002 |
22. | JEDRZEJEWSKA Katarzyna | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 18.01.2004 |
23. | TRURSKAYA Aliaksandra | ||
24. | KRYST Angelika | UKS TRÓJKA RADLIN | 14.02.2002 |
25. | TRAUT Hannah | ||
26. | MATUSZEK Zuzanna | BTS BYTOM | 04.09.2002 |
27. | RAKOCZY Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 |
28. | KUBACKA Katarzyna | KS SZPADA-SZAMOTUŁY | 11.02.2002 |
29. | PUDO Anna | KSz WARSZAWIANKA | 05.06.2002 |
30. | VOLOSHYNA Mariya | ||
31. | Szklar Katarzyna | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 |
32. | RODINA Diana | ||
33. | SZULC Małgorzata | RMKS RYBNIK | 09.07.2002 |
34. | DZIEMBOWSKA Anna | GKS ALLEZ GLIWICE | 31.03.2002 |
35. | VOLAKOVA Hana | ||
36. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
37. | NAGLER Julia | ||
38. | SUMMERS Isabella | ||
39. | MAZUR Yeva | ||
39. | DELEBARRE-DEBAY Anastazja | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 05.12.2002 |
41. | COUROUBLE Joelle | ||
42. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
43. | ZATLOUKALOVA Lucie | ||
44. | BENCHARQUI Laila | GKS ALLEZ GLIWICE | 29.04.2004 |
44. | BRANDNEROVA Adela | ||
46. | NAJMANOVA Aneta | ||
47. | BAZYLEWICZ Zuzanna | GKS ALLEZ GLIWICE | 30.12.2002 |
48. | MATVIYCHUK Sofiya | ||
49. | STEPANOVA Eva | ||
50. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
51. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
52. | KĘPCZYŃSKA Ada | UKS START OPOLE | 28.07.2002 |
53. | Budzyń Maja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 |
54. | KŁOPOTOWSKA Klaudia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.03.2002 |
55. | NAWRAT Oliwia | UKS TRÓJKA RADLIN | 11.06.2002 |
56. | CHMEREKA Darya | ||
57. | JEZIORAŃSKA Jadwiga | PIAST GLIWICE | 28.04.2003 |
58. | ŁAPKIEWICZ Julia | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 |
59. | TESKA Patrycja | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 23.06.2002 |
60. | PODOLSKA Maria | T.S. WISŁA KRAKÓW | 20.06.2003 |
61. | MATVIYCHUK Mariya | ||
62. | PIEKARSKA Helena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 |
63. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
64. | SHEFFIELD Anna | ||
65. | KULESOVA Polina | ||
66. | JANUS Antonina | RMKS RYBNIK | 23.09.2003 |
67. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
68. | BRAWAŃSKA Helena | RMKS RYBNIK | 03.06.2002 |