Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 06.04.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | MAJCHER Marta | 29 | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 |
2. | PACIORKIEWICZ Ewelina | 34 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.02.1990 |
3. | Kruk Magdalena | 27 | AZS AWF KRAKÓW | 06.04.1991 |
4. | SZKLAR Bożena | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 21.01.1992 |
5. | BŁACH Blanka | 7 | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 |
6. | KRÓLAK Natalia | 10 | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 |
7. | MYKA Marta | 24 | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.1992 |
8. | BREŚ Aleksandra | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.1990 |
9. | MARSZOŁEK Angelika | 44 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 |
10. | VOGT Marta | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 18.02.1992 |
11. | MIZERA Olga | 19 | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 |
12. | MALINOWSKA Agnieszka | 25 | PKSZERM WARSZAWA | 28.11.1992 |
13. | ŚWIĄTEK Justyna | 46 | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 03.10.1992 |
14. | KUROWSKA Dominika | 0 | WROCŁAWIANIE | 28.05.1992 |
15. | TOBOŁA Dagmara | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.11.1991 |
16. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | 41 | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | PACIORKIEWICZ Ewelina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.02.1990 | zakwalifikowano |
1. | KRÓLAK Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 | zakwalifikowano |
3. | MIZERA Olga | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 | zakwalifikowano |
4. | Kruk Magdalena | AZS AWF KRAKÓW | 06.04.1991 | zakwalifikowano |
5. | MYKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.1992 | zakwalifikowano |
6. | MAJCHER Marta | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 | zakwalifikowano |
7. | MALINOWSKA Agnieszka | PKSZERM WARSZAWA | 28.11.1992 | zakwalifikowano |
8. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 | zakwalifikowano |
9. | TOBOŁA Dagmara | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.11.1991 | zakwalifikowano |
10. | MARSZOŁEK Angelika | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 | zakwalifikowano |
11. | BŁACH Blanka | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 | zakwalifikowano |
12. | KUROWSKA Dominika | WROCŁAWIANIE | 28.05.1992 | zakwalifikowano |
13. | BREŚ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.1990 | zakwalifikowano |
14. | SZKLAR Bożena | MKS KUSY SZCZECIN | 21.01.1992 | zakwalifikowano |
15. | ŚWIĄTEK Justyna | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 03.10.1992 | zakwalifikowano |
16. | VOGT Marta | MKS KUSY SZCZECIN | 18.02.1992 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | BŁACH Blanka | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 |
2. | PACIORKIEWICZ Ewelina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.02.1990 |
3. | KRÓLAK Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 |
3. | BREŚ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.1990 |
5. | MIZERA Olga | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 |
6. | MYKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.1992 |
7. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 |
8. | MARSZOŁEK Angelika | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 |
9. | Kruk Magdalena | AZS AWF KRAKÓW | 06.04.1991 |
10. | MAJCHER Marta | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 |
11. | MALINOWSKA Agnieszka | PKSZERM WARSZAWA | 28.11.1992 |
12. | TOBOŁA Dagmara | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.11.1991 |
13. | KUROWSKA Dominika | WROCŁAWIANIE | 28.05.1992 |
14. | SZKLAR Bożena | MKS KUSY SZCZECIN | 21.01.1992 |
15. | ŚWIĄTEK Justyna | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 03.10.1992 |
16. | VOGT Marta | MKS KUSY SZCZECIN | 18.02.1992 |