Turniej

Nazwa: VI Memoriał Jerzego Janikowskiego w szpadach
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 21.04.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Wojciech LUBIENIECKI 1 KS AGH Kraków 08.12.1999
2. Maciej BIAŁAS 73 RMKS RYBNIK 08.12.2000
3. Mateusz Chołast 24 KSz WARSZAWIANKA 16.06.1999
4. Franciszek Koc 22 T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
5. Karol PANKIEWICZ 65 PIAST GLIWICE 14.11.2000
6. Krzysztof Murdzek 25 AZS AWF KRAKÓW 11.09.1999
7. Konrad KUSEK 63 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.11.1999
8. Damian Michalak 2 PIAST GLIWICE 04.04.1999
9. Krzysztof JANIK 62 PIAST GLIWICE 02.04.1999
10. Ryszard Kałuziński 20 RMKS RYBNIK 01.09.1999
11. Paweł BOCHYNEK 53 UKS TRÓJKA RADLIN 21.07.2000
12. Jan GAJEWSKI 73 PIAST GLIWICE 26.05.1999
13. Piotr MOTYL 0 MDK NR 1 BYTOM 06.12.2000
14. Jacek ZGUD 19 AZS AWF KRAKÓW 22.10.1999
15. Iwo JANECKI 3 KKS KRAKÓW 01.06.1999
16. Kacper CEBO 26 UKS KOSYNIER GLIWICE 30.08.2000
17. Wojciech KOLAŃCZYK 4 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
18. Mateusz NIEMIEC 305 UKS 46 ŁÓDŹ 10.09.1999
19. Mikołaj KRZYPKOWSKI 59 PIAST GLIWICE 23.04.1999
20. Aleksander SIUDAK 18 T.S. WISŁA KRAKÓW 12.03.1999
21. Robert SZAJTHAUER 27 T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999
22. Cyprian KOZIEŁ 29 PKS MILENIUM SKAWINA 11.09.2000
23. Filip Ralko 6 AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
24. Jędrzej LISIAK 16 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 13.05.1999
25. Jacek KRAWIEC 51 T.S. GÓRNIK RADLIN 09.11.2000
26. Mikołaj CELTA 77 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 06.12.1999
27. Wojciech ĆWIĘKA 85 KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999
28. Arkadiusz ZYCH 15 KSz WARSZAWIANKA 09.01.1999
29. Michał BAR 7 PIAST GLIWICE 20.01.1999
30. Przemysław KOTULSKI 30 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.02.2000
31. Maciej WIJATA 52 PKS MILENIUM SKAWINA 25.07.1999
32. Bartłomiej GWIZDAK 8 MKS GRYF MIELEC 26.01.1999
33. Paweł MYŚLIWIEC 99 AKS MIKOŁÓW 24.08.2000
34. Jan TUREK 12 PIAST GLIWICE 10.06.1999
35. Jarosław Fajkis 49 RMKS RYBNIK 11.05.1999
36. Sebastian ŚMIEJA 34 T.S. GÓRNIK RADLIN 25.09.1999
37. Rafał PROKOP 47 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000
38. Michał Rachwalik 10 UKS START OPOLE 29.09.2000
39. Mateusz PIŁAT 31 MKS GRYF MIELEC 30.04.2000
40. Sebastian HAUDER 11 T.S. GÓRNIK RADLIN 26.02.1999

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Damian Michalak PIAST GLIWICE 04.04.1999 zakwalifikowano
2. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999 zakwalifikowano
3. Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999 zakwalifikowano
3. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999 zakwalifikowano
5. Iwo JANECKI KKS KRAKÓW 01.06.1999 zakwalifikowano
6. Sebastian ŚMIEJA T.S. GÓRNIK RADLIN 25.09.1999 zakwalifikowano
7. Ryszard Kałuziński RMKS RYBNIK 01.09.1999 zakwalifikowano
8. Jędrzej LISIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 13.05.1999 zakwalifikowano
9. Sebastian HAUDER T.S. GÓRNIK RADLIN 26.02.1999 zakwalifikowano
10. Jacek ZGUD AZS AWF KRAKÓW 22.10.1999 zakwalifikowano
11. Przemysław KOTULSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 23.02.2000 zakwalifikowano
12. Mateusz Chołast KSz WARSZAWIANKA 16.06.1999 zakwalifikowano
13. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000 zakwalifikowano
14. Arkadiusz ZYCH KSz WARSZAWIANKA 09.01.1999 zakwalifikowano
15. Rafał PROKOP ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000 zakwalifikowano
16. Mateusz PIŁAT MKS GRYF MIELEC 30.04.2000 zakwalifikowano
17. Bartłomiej GWIZDAK MKS GRYF MIELEC 26.01.1999 zakwalifikowano
18. Jarosław Fajkis RMKS RYBNIK 11.05.1999 zakwalifikowano
19. Mateusz NIEMIEC UKS 46 ŁÓDŹ 10.09.1999 zakwalifikowano
20. Michał BAR PIAST GLIWICE 20.01.1999 zakwalifikowano
21. Wojciech ĆWIĘKA KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999 zakwalifikowano
22. Cyprian KOZIEŁ PKS MILENIUM SKAWINA 11.09.2000 zakwalifikowano
23. Mikołaj KRZYPKOWSKI PIAST GLIWICE 23.04.1999 zakwalifikowano
23. Aleksander SIUDAK T.S. WISŁA KRAKÓW 12.03.1999 zakwalifikowano
25. Krzysztof Murdzek AZS AWF KRAKÓW 11.09.1999 zakwalifikowano
26. Krzysztof JANIK PIAST GLIWICE 02.04.1999 zakwalifikowano
27. Konrad KUSEK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.11.1999 zakwalifikowano
28. Maciej BIAŁAS RMKS RYBNIK 08.12.2000 zakwalifikowano
29. Franciszek Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000 zakwalifikowano
30. Mikołaj CELTA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 06.12.1999 zakwalifikowano
31. Jan TUREK PIAST GLIWICE 10.06.1999 zakwalifikowano
32. Paweł BOCHYNEK UKS TRÓJKA RADLIN 21.07.2000 zakwalifikowano
33. Karol PANKIEWICZ PIAST GLIWICE 14.11.2000 zakwalifikowano
34. Paweł MYŚLIWIEC AKS MIKOŁÓW 24.08.2000 zakwalifikowano
35. Piotr MOTYL MDK NR 1 BYTOM 06.12.2000 zakwalifikowano
36. Jan GAJEWSKI PIAST GLIWICE 26.05.1999 zakwalifikowano
37. Jacek KRAWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 09.11.2000 zakwalifikowano
38. Robert SZAJTHAUER T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999 zakwalifikowano
39. Kacper CEBO UKS KOSYNIER GLIWICE 30.08.2000 zakwalifikowano
40. Maciej WIJATA PKS MILENIUM SKAWINA 25.07.1999 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999
2. Iwo JANECKI KKS KRAKÓW 01.06.1999
3. Przemysław KOTULSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 23.02.2000
3. Jędrzej LISIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 13.05.1999
5. Damian Michalak PIAST GLIWICE 04.04.1999
6. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
7. Ryszard Kałuziński RMKS RYBNIK 01.09.1999
8. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000
9. Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
10. Sebastian HAUDER T.S. GÓRNIK RADLIN 26.02.1999
11. Mateusz Chołast KSz WARSZAWIANKA 16.06.1999
12. Arkadiusz ZYCH KSz WARSZAWIANKA 09.01.1999
13. Rafał PROKOP ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000
14. Mateusz PIŁAT MKS GRYF MIELEC 30.04.2000
15. Aleksander SIUDAK T.S. WISŁA KRAKÓW 12.03.1999
16. Robert SZAJTHAUER T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999
17. Sebastian ŚMIEJA T.S. GÓRNIK RADLIN 25.09.1999
18. Jacek ZGUD AZS AWF KRAKÓW 22.10.1999
19. Bartłomiej GWIZDAK MKS GRYF MIELEC 26.01.1999
20. Jarosław Fajkis RMKS RYBNIK 11.05.1999
21. Mateusz NIEMIEC UKS 46 ŁÓDŹ 10.09.1999
22. Michał BAR PIAST GLIWICE 20.01.1999
23. Wojciech ĆWIĘKA KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999
24. Cyprian KOZIEŁ PKS MILENIUM SKAWINA 11.09.2000
25. Mikołaj KRZYPKOWSKI PIAST GLIWICE 23.04.1999
26. Krzysztof Murdzek AZS AWF KRAKÓW 11.09.1999
27. Krzysztof JANIK PIAST GLIWICE 02.04.1999
28. Maciej BIAŁAS RMKS RYBNIK 08.12.2000
29. Franciszek Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
30. Mikołaj CELTA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 06.12.1999
31. Jan TUREK PIAST GLIWICE 10.06.1999
32. Karol PANKIEWICZ PIAST GLIWICE 14.11.2000
33. Konrad KUSEK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.11.1999
34. Paweł BOCHYNEK UKS TRÓJKA RADLIN 21.07.2000
35. Paweł MYŚLIWIEC AKS MIKOŁÓW 24.08.2000
36. Piotr MOTYL MDK NR 1 BYTOM 06.12.2000
37. Jan GAJEWSKI PIAST GLIWICE 26.05.1999
38. Jacek KRAWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 09.11.2000
39. Kacper CEBO UKS KOSYNIER GLIWICE 30.08.2000
40. Maciej WIJATA PKS MILENIUM SKAWINA 25.07.1999

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy