Turniej

Nazwa: Gdańska Kuźnia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.05.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Marcelina LAMENT 52 UKS ATENA GDAŃSK 23.08.2001
2. Dominika TOMASZEWSKA 19 AZS AWF POZNAŃ 31.05.2001
3. Karolina MURAWSKA 22 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
4. Weronika Wisoky 1 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.07.2000
5. Zofia KSENIAK 105 UKS ATENA GDAŃSK 16.11.2000
6. Andżelika FIGLER 24 AZS AWF POZNAŃ 31.10.2001
7. Julia Włosińska 2 AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
8. Magdalena ŁAWSKA 18 WROCŁAWIANIE. 01.10.2001
9. Małgorzata BAJKÓW 57 UKS ATENA GDAŃSK 12.12.2001
10. Julia JANIK 26 UKS ATENA GDAŃSK 18.03.2000
11. Karolina PIETROSZEK 51 MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000
12. Karolina ŚNIAROWSKA 3 AZS AWF WARSZAWA 30.01.2001
13. Zuzanna ROMPCZYK 17 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000
14. Natalia BRZYKCY 60 UKS ATENA GDAŃSK 19.01.2001
15. Agnieszka WIERZCHOWSKA 27 UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2000
16. Alicja RYCHLIK 79 D' ARTAGNAN URSYNÓW 11.08.2001
17. Zuzanna SUCHOMSKA 16 AZS AWF POZNAŃ 16.06.2000
18. Oliwia SZABELSKA 4 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.04.2000
19. Anna WYGANOWSKA 48 UKS ATENA GDAŃSK 09.09.2000
20. Hanna DZIWOSZ 10 MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001
21. Natalia Gondek 69 D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.06.2000
22. Julia MICHNIEWICZ 5 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.02.2000
23. Aleksandra PALUCH 63 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.05.2000
24. Zofia HAŁABURDA 8 AZS AWF POZNAŃ 06.02.2000
25. Alicja KOZŁOWSKA 32 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000
26. Dominika WASILCZUK 75 AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
27. Malwina Bytner 6 WROCŁAWIANIE. 25.04.2000
28. Patrycja BYZEWSKA 50 UKS ATENA GDAŃSK 24.01.2001
29. Anna BORKOWSKA 70 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 26.09.2000
30. Paulina DARDA 35 MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000
31. Julia Kolibabka 7 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.01.2001
32. Katarzyna TURKIEWICZ 9 WROCŁAWIANIE. 11.01.2001

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Weronika Wisoky WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.07.2000 zakwalifikowano
2. Julia MICHNIEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.02.2000 zakwalifikowano
2. Agnieszka WIERZCHOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2000 zakwalifikowano
4. Julia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000 zakwalifikowano
5. Karolina PIETROSZEK MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000 zakwalifikowano
6. Malwina Bytner WROCŁAWIANIE. 25.04.2000 zakwalifikowano
7. Alicja KOZŁOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000 zakwalifikowano
8. Natalia Gondek D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.06.2000 zakwalifikowano
9. Oliwia SZABELSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.04.2000 zakwalifikowano
10. Karolina ŚNIAROWSKA AZS AWF WARSZAWA 30.01.2001 zakwalifikowano
11. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001 zakwalifikowano
12. Julia Kolibabka WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.01.2001 zakwalifikowano
13. Anna BORKOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 26.09.2000 zakwalifikowano
14. Dominika WASILCZUK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000 zakwalifikowano
15. Julia JANIK UKS ATENA GDAŃSK 18.03.2000 zakwalifikowano
16. Magdalena ŁAWSKA WROCŁAWIANIE. 01.10.2001 zakwalifikowano
17. Marcelina LAMENT UKS ATENA GDAŃSK 23.08.2001 zakwalifikowano
18. Andżelika FIGLER AZS AWF POZNAŃ 31.10.2001 zakwalifikowano
19. Zofia KSENIAK UKS ATENA GDAŃSK 16.11.2000 zakwalifikowano
20. Aleksandra PALUCH D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.05.2000 zakwalifikowano
21. Zofia HAŁABURDA AZS AWF POZNAŃ 06.02.2000 zakwalifikowano
22. Patrycja BYZEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 24.01.2001 zakwalifikowano
22. Katarzyna TURKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.01.2001 zakwalifikowano
24. Alicja RYCHLIK D' ARTAGNAN URSYNÓW 11.08.2001 zakwalifikowano
25. Hanna DZIWOSZ MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001 zakwalifikowano
25. Paulina DARDA MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000 zakwalifikowano
27. Dominika TOMASZEWSKA AZS AWF POZNAŃ 31.05.2001 zakwalifikowano
27. Zuzanna SUCHOMSKA AZS AWF POZNAŃ 16.06.2000 zakwalifikowano
29. Małgorzata BAJKÓW UKS ATENA GDAŃSK 12.12.2001 zakwalifikowano
30. Natalia BRZYKCY UKS ATENA GDAŃSK 19.01.2001 zakwalifikowano
31. Anna WYGANOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 09.09.2000 zakwalifikowano
32. Zuzanna ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Weronika Wisoky WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.07.2000
2. Alicja KOZŁOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000
3. Anna BORKOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 26.09.2000
3. Julia MICHNIEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.02.2000
5. Agnieszka WIERZCHOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2000
6. Oliwia SZABELSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.04.2000
7. Katarzyna TURKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.01.2001
8. Dominika TOMASZEWSKA AZS AWF POZNAŃ 31.05.2001
9. Julia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
10. Malwina Bytner WROCŁAWIANIE. 25.04.2000
11. Karolina ŚNIAROWSKA AZS AWF WARSZAWA 30.01.2001
12. Julia Kolibabka WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.01.2001
13. Julia JANIK UKS ATENA GDAŃSK 18.03.2000
14. Magdalena ŁAWSKA WROCŁAWIANIE. 01.10.2001
15. Zofia KSENIAK UKS ATENA GDAŃSK 16.11.2000
16. Paulina DARDA MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000
17. Karolina PIETROSZEK MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000
18. Natalia Gondek D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.06.2000
19. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
20. Dominika WASILCZUK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
21. Marcelina LAMENT UKS ATENA GDAŃSK 23.08.2001
22. Andżelika FIGLER AZS AWF POZNAŃ 31.10.2001
23. Aleksandra PALUCH D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.05.2000
24. Zofia HAŁABURDA AZS AWF POZNAŃ 06.02.2000
25. Patrycja BYZEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 24.01.2001
26. Alicja RYCHLIK D' ARTAGNAN URSYNÓW 11.08.2001
27. Hanna DZIWOSZ MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001
28. Zuzanna SUCHOMSKA AZS AWF POZNAŃ 16.06.2000
29. Małgorzata BAJKÓW UKS ATENA GDAŃSK 12.12.2001
30. Natalia BRZYKCY UKS ATENA GDAŃSK 19.01.2001
31. Anna WYGANOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 09.09.2000
32. Zuzanna ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy