Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 12.10.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Skorupa Marcin | 40 | UKS START OPOLE | 29.05.1997 |
2. | KOZIEŁ Cyprian | 67 | PKS MILENIUM SKAWINA | 11.09.2000 |
3. | Chołast Mateusz | 41 | AZS AWF WROCŁAW | 16.06.1999 |
4. | BIELEC Maciej | 1 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
5. | PERDJON Szymon | 39 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 26.05.1998 |
6. | KAPAŁA Piotr | 2 | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 |
7. | SOKOŁOWSKI Michał | 42 | PKSZERM WARSZAWA | 10.07.1999 |
8. | TUREK Jan | 67 | PIAST GLIWICE | 10.06.1999 |
9. | MARCOL Daniel | 3 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
10. | JANECKI Iwo | 38 | KKS KRAKÓW | 01.06.1999 |
11. | OLEKSIEJUK Stanisław | 67 | KSz WARSZAWIANKA | 19.06.1997 |
12. | MILEWSKI Mikołaj | 67 | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.1998 |
13. | SZUKALSKI Krzysztof | 37 | MKS KUSY SZCZECIN | 15.05.1997 |
14. | SZURLEJ Bartłomiej | 67 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
15. | KOTULA Kamil | 67 | RMKS RYBNIK | 21.11.1997 |
16. | Staszulonek Bartosz | 4 | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
17. | NIKIEL Michał | 5 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 |
18. | NOWAK Radosław | 36 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.04.1997 |
19. | Ralko Filip | 45 | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
20. | ANTONIAK Konrad | 67 | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 |
21. | Kałuziński Ryszard | 46 | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 |
22. | ŚMIEJA Sebastian | 35 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 |
23. | KOSMOL Tomasz | 6 | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 |
24. | SŁAWEK Dariusz | 67 | UKS START OPOLE | 27.08.1998 |
25. | OPAŁKA Michał | 7 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
26. | GWIZDAK Bartłomiej | 34 | MKS GRYF MIELEC | 26.01.1999 |
27. | KRAWIEC Jacek | 67 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.11.2000 |
28. | MIKLASZEWSKI Konrad | 33 | AZS AWF KRAKÓW | 01.01.1998 |
29. | POSTEK Jan | 48 | PKSZERM WARSZAWA | 02.03.1998 |
30. | Golec Maciej | 8 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 |
31. | CHLEBIEJ Ivo | 67 | PIAST GLIWICE | 04.06.2001 |
32. | LISIAK Jędrzej | 49 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 13.05.1999 |
33. | Fryc Szymon | 32 | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 |
34. | SZYMAŃSKI Błażej | 9 | UKS START OPOLE | 14.02.1997 |
35. | BUDZIŁOWSKI Kacper | 67 | PKSZERM WARSZAWA | 21.07.1997 |
36. | KORZENIEWSKI Jan | 67 | PKSZERM WARSZAWA | 18.02.1998 |
37. | LESIAK Piotr | 10 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 |
38. | JANIK Krzysztof | 67 | PIAST GLIWICE | 02.04.1999 |
39. | MILLER Wiktor | 11 | UKS START OPOLE | 20.04.1997 |
40. | OBAL Mateusz | 30 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.12.1997 |
41. | Fajkis Jarosław | 51 | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 |
42. | GHIESS Paweł | 67 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.08.1999 |
43. | MANCEWICZ Bartłomiej | 67 | PIAST GLIWICE | 15.12.1999 |
44. | KUBICKI Łukasz | 51 | RMKS RYBNIK | 17.01.1997 |
45. | BOROŃ Paweł | 12 | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
46. | Strączyński Wiktor | 67 | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 |
47. | ĆWIELĄG Tomasz | 28 | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 |
48. | HAUDER Sebastian | 53 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 |
49. | KASZYCKI Hugo | 67 | MKS KUSY SZCZECIN | 18.12.1998 |
50. | Nawrocki Jerzy | 13 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
51. | PIŁAT Mateusz | 54 | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 |
52. | Chyrek Kasper | 27 | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 |
53. | BARTOLEWSKI Wacław | 14 | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
54. | LECHOWICZ Bartosz | 67 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.08.1998 |
55. | ĆWIĘKA Wojciech | 67 | KSz WARSZAWIANKA | 24.04.1999 |
56. | SIENKIEWICZ Maciej | 65 | MKS KUSY SZCZECIN | 07.11.1997 |
57. | DANISZEWSKI Marek | 15 | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 |
58. | BLANIK Karol | 26 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1998 |
59. | Truchanowski Andrzej | 55 | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 |
60. | KOLAŃCZYK Wojciech | 16 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
61. | Koc Franciszek | 65 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 |
62. | CICHACZEWSKI Kamil | 25 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 |
63. | BAR Michał | 55 | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 |
64. | Krzemiński Antoni | 24 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 |
65. | HAŁAWCZAK Adrian | 17 | MKS KUSY SZCZECIN | 07.03.1997 |
66. | UZDOWSKI Filip | 67 | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 16.06.1998 |
67. | KRÓLICKI Michał | 60 | PIAST GLIWICE | 29.03.1997 |
68. | WODNIAK Jakub | 57 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 26.11.1998 |
69. | TYMUSZ Igor | 64 | RMKS RYBNIK | 20.07.1998 |
70. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | 23 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
71. | Rachwalik Michał | 58 | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
72. | Michalak Damian | 18 | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
73. | SŁOWIK Kacper | 67 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.08.1999 |
74. | KOLER Kacper | 59 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.06.1998 |
75. | GROBELNY Szymon | 63 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.05.1999 |
76. | MIKOŁAJCZYK Jakub | 67 | AKS MIKOŁÓW | 25.06.1998 |
77. | Urban Karol | 19 | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
78. | NIKIEL Marcin | 22 | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
79. | CELTA Mikołaj | 67 | BTS BYTOM | 06.12.1999 |
80. | RYSZKIEWICZ Artur | 61 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.04.1999 |
81. | SIUDAK Aleksander | 62 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 |
82. | Lubieniecki Wojciech | 21 | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
83. | SZOCIK Jakub | 20 | PIAST GLIWICE | 02.01.1997 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 | zakwalifikowano |
2. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 | zakwalifikowano |
2. | Golec Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 | zakwalifikowano |
2. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 | zakwalifikowano |
5. | KAPAŁA Piotr | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 | zakwalifikowano |
5. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 | zakwalifikowano |
7. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
8. | HAUDER Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 | zakwalifikowano |
9. | NIKIEL Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 | zakwalifikowano |
11. | OLEKSIEJUK Stanisław | KSz WARSZAWIANKA | 19.06.1997 | zakwalifikowano |
12. | LESIAK Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 | zakwalifikowano |
13. | SOKOŁOWSKI Michał | PKSZERM WARSZAWA | 10.07.1999 | zakwalifikowano |
14. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 | zakwalifikowano |
14. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 | zakwalifikowano |
14. | Krzemiński Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 | zakwalifikowano |
14. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 | zakwalifikowano |
18. | Fryc Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 | zakwalifikowano |
18. | SZYMAŃSKI Błażej | UKS START OPOLE | 14.02.1997 | zakwalifikowano |
20. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 | zakwalifikowano |
21. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 | zakwalifikowano |
22. | MIKLASZEWSKI Konrad | AZS AWF KRAKÓW | 01.01.1998 | zakwalifikowano |
23. | SIENKIEWICZ Maciej | MKS KUSY SZCZECIN | 07.11.1997 | zakwalifikowano |
24. | ŚMIEJA Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 | zakwalifikowano |
25. | Chyrek Kasper | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 | zakwalifikowano |
25. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 | zakwalifikowano |
27. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 | zakwalifikowano |
28. | SIUDAK Aleksander | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 | zakwalifikowano |
28. | CICHACZEWSKI Kamil | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 | zakwalifikowano |
30. | UZDOWSKI Filip | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 16.06.1998 | zakwalifikowano |
30. | MANCEWICZ Bartłomiej | PIAST GLIWICE | 15.12.1999 | zakwalifikowano |
32. | Strączyński Wiktor | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 | zakwalifikowano |
32. | KOSMOL Tomasz | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 | zakwalifikowano |
34. | OBAL Mateusz | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.12.1997 | zakwalifikowano |
35. | Chołast Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 16.06.1999 | zakwalifikowano |
36. | KOTULA Kamil | RMKS RYBNIK | 21.11.1997 | zakwalifikowano |
37. | SŁAWEK Dariusz | UKS START OPOLE | 27.08.1998 | zakwalifikowano |
38. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 | zakwalifikowano |
39. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 | zakwalifikowano |
40. | PERDJON Szymon | UKS MDK OLIMP LUBIN | 26.05.1998 | zakwalifikowano |
41. | MILLER Wiktor | UKS START OPOLE | 20.04.1997 | zakwalifikowano |
42. | PIŁAT Mateusz | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 | zakwalifikowano |
43. | BAR Michał | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 | zakwalifikowano |
43. | BLANIK Karol | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1998 | zakwalifikowano |
45. | GROBELNY Szymon | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.05.1999 | zakwalifikowano |
46. | Skorupa Marcin | UKS START OPOLE | 29.05.1997 | zakwalifikowano |
46. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 | zakwalifikowano |
48. | CHLEBIEJ Ivo | PIAST GLIWICE | 04.06.2001 | zakwalifikowano |
49. | LISIAK Jędrzej | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 13.05.1999 | zakwalifikowano |
50. | KRÓLICKI Michał | PIAST GLIWICE | 29.03.1997 | zakwalifikowano |
51. | KRAWIEC Jacek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.11.2000 | zakwalifikowano |
52. | DANISZEWSKI Marek | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 | zakwalifikowano |
53. | KUBICKI Łukasz | RMKS RYBNIK | 17.01.1997 | zakwalifikowano |
54. | BUDZIŁOWSKI Kacper | PKSZERM WARSZAWA | 21.07.1997 | zakwalifikowano |
55. | KASZYCKI Hugo | MKS KUSY SZCZECIN | 18.12.1998 | zakwalifikowano |
56. | LECHOWICZ Bartosz | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.08.1998 | zakwalifikowano |
57. | ANTONIAK Konrad | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 | zakwalifikowano |
58. | JANIK Krzysztof | PIAST GLIWICE | 02.04.1999 | zakwalifikowano |
59. | MIKOŁAJCZYK Jakub | AKS MIKOŁÓW | 25.06.1998 | zakwalifikowano |
60. | NOWAK Radosław | MKS KUSY SZCZECIN | 13.04.1997 | zakwalifikowano |
61. | Kałuziński Ryszard | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 | zakwalifikowano |
62. | GWIZDAK Bartłomiej | MKS GRYF MIELEC | 26.01.1999 | zakwalifikowano |
63. | Fajkis Jarosław | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 | zakwalifikowano |
64. | SZUKALSKI Krzysztof | MKS KUSY SZCZECIN | 15.05.1997 | zakwalifikowano |
65. | MILEWSKI Mikołaj | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.1998 | zakwalifikowano |
65. | KOZIEŁ Cyprian | PKS MILENIUM SKAWINA | 11.09.2000 | zakwalifikowano |
67. | RYSZKIEWICZ Artur | MKS KUSY SZCZECIN | 13.04.1999 | zakwalifikowano |
68. | TYMUSZ Igor | RMKS RYBNIK | 20.07.1998 | zakwalifikowano |
68. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 | zakwalifikowano |
70. | Koc Franciszek | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 | zakwalifikowano |
71. | KORZENIEWSKI Jan | PKSZERM WARSZAWA | 18.02.1998 | zakwalifikowano |
72. | ĆWIELĄG Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 | zakwalifikowano |
73. | KOLER Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 29.06.1998 | zakwalifikowano |
73. | SZOCIK Jakub | PIAST GLIWICE | 02.01.1997 | zakwalifikowano |
73. | WODNIAK Jakub | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 26.11.1998 | zakwalifikowano |
76. | TUREK Jan | PIAST GLIWICE | 10.06.1999 | zakwalifikowano |
77. | SŁOWIK Kacper | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.08.1999 | zakwalifikowano |
78. | HAŁAWCZAK Adrian | MKS KUSY SZCZECIN | 07.03.1997 | zakwalifikowano |
79. | JANECKI Iwo | KKS KRAKÓW | 01.06.1999 | zakwalifikowano |
80. | ĆWIĘKA Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 24.04.1999 | zakwalifikowano |
81. | GHIESS Paweł | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.08.1999 | zakwalifikowano |
82. | Truchanowski Andrzej | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 | zakwalifikowano |
83. | CELTA Mikołaj | BTS BYTOM | 06.12.1999 | zakwalifikowano |
83. | POSTEK Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.03.1998 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
2. | KAPAŁA Piotr | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 |
3. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
3. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
5. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
6. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
7. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
8. | RYSZKIEWICZ Artur | MKS KUSY SZCZECIN | 13.04.1999 |
9. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
10. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
11. | OLEKSIEJUK Stanisław | KSz WARSZAWIANKA | 19.06.1997 |
12. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
13. | Fryc Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 |
13. | SZYMAŃSKI Błażej | UKS START OPOLE | 14.02.1997 |
15. | MILLER Wiktor | UKS START OPOLE | 20.04.1997 |
16. | PIŁAT Mateusz | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 |
17. | NIKIEL Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 |
19. | LESIAK Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 |
20. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
20. | Krzemiński Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 |
22. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
23. | SIUDAK Aleksander | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 |
24. | KOSMOL Tomasz | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 |
25. | OBAL Mateusz | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.12.1997 |
26. | Chołast Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 16.06.1999 |
27. | KOTULA Kamil | RMKS RYBNIK | 21.11.1997 |
28. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
29. | BAR Michał | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 |
30. | DANISZEWSKI Marek | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 |
31. | ĆWIELĄG Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 |
32. | HAŁAWCZAK Adrian | MKS KUSY SZCZECIN | 07.03.1997 |
33. | Golec Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 |
34. | HAUDER Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 |
35. | SOKOŁOWSKI Michał | PKSZERM WARSZAWA | 10.07.1999 |
36. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
37. | MIKLASZEWSKI Konrad | AZS AWF KRAKÓW | 01.01.1998 |
38. | SIENKIEWICZ Maciej | MKS KUSY SZCZECIN | 07.11.1997 |
39. | ŚMIEJA Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 |
40. | Chyrek Kasper | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 |
41. | CICHACZEWSKI Kamil | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 |
42. | UZDOWSKI Filip | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 16.06.1998 |
42. | MANCEWICZ Bartłomiej | PIAST GLIWICE | 15.12.1999 |
44. | Strączyński Wiktor | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 |
45. | SŁAWEK Dariusz | UKS START OPOLE | 27.08.1998 |
46. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
47. | PERDJON Szymon | UKS MDK OLIMP LUBIN | 26.05.1998 |
48. | BLANIK Karol | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1998 |
49. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
50. | KRÓLICKI Michał | PIAST GLIWICE | 29.03.1997 |
51. | KUBICKI Łukasz | RMKS RYBNIK | 17.01.1997 |
52. | BUDZIŁOWSKI Kacper | PKSZERM WARSZAWA | 21.07.1997 |
53. | LECHOWICZ Bartosz | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.08.1998 |
54. | Fajkis Jarosław | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 |
55. | SZUKALSKI Krzysztof | MKS KUSY SZCZECIN | 15.05.1997 |
56. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
56. | TYMUSZ Igor | RMKS RYBNIK | 20.07.1998 |
58. | Koc Franciszek | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 |
59. | KORZENIEWSKI Jan | PKSZERM WARSZAWA | 18.02.1998 |
60. | KOLER Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 29.06.1998 |
61. | ĆWIĘKA Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 24.04.1999 |
62. | GHIESS Paweł | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.08.1999 |
63. | Truchanowski Andrzej | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 |
64. | POSTEK Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.03.1998 |
65. | GROBELNY Szymon | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.05.1999 |
66. | Skorupa Marcin | UKS START OPOLE | 29.05.1997 |
67. | CHLEBIEJ Ivo | PIAST GLIWICE | 04.06.2001 |
68. | LISIAK Jędrzej | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 13.05.1999 |
69. | KRAWIEC Jacek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.11.2000 |
70. | KASZYCKI Hugo | MKS KUSY SZCZECIN | 18.12.1998 |
71. | ANTONIAK Konrad | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 |
72. | JANIK Krzysztof | PIAST GLIWICE | 02.04.1999 |
73. | MIKOŁAJCZYK Jakub | AKS MIKOŁÓW | 25.06.1998 |
74. | NOWAK Radosław | MKS KUSY SZCZECIN | 13.04.1997 |
75. | Kałuziński Ryszard | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 |
76. | GWIZDAK Bartłomiej | MKS GRYF MIELEC | 26.01.1999 |
77. | KOZIEŁ Cyprian | PKS MILENIUM SKAWINA | 11.09.2000 |
77. | MILEWSKI Mikołaj | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.1998 |
79. | WODNIAK Jakub | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 26.11.1998 |
79. | SZOCIK Jakub | PIAST GLIWICE | 02.01.1997 |
81. | TUREK Jan | PIAST GLIWICE | 10.06.1999 |
82. | SŁOWIK Kacper | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.08.1999 |
83. | JANECKI Iwo | KKS KRAKÓW | 01.06.1999 |
84. | CELTA Mikołaj | BTS BYTOM | 06.12.1999 |