Nazwa: VIII Puchar Miasta Opola w szpadzie dziewcząt i chłopców (turniej open)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Open
Data rozpoczęcia: 26.10.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Skorupa Marcin | 11 | UKS START OPOLE | 29.05.1997 |
2. | MILLER Wiktor | 6 | UKS START OPOLE | 20.04.1997 |
3. | CICHACZEWSKI Kamil | 7 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 |
4. | ZAMIAR Michał | 11 | AZS AWF WROCŁAW | 04.01.1997 |
5. | NIKIEL Michał | 1 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 |
6. | Dembowski Michał | 11 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 29.10.1998 |
7. | RADECKA Weronika | 11 | UKS START OPOLE | 10.10.1997 |
8. | SZYMAŃSKI Błażej | 2 | UKS START OPOLE | 14.02.1997 |
9. | PERDJON Szymon | 8 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 26.05.1998 |
10. | FUTYMA Barbara | 11 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26.08.1998 |
11. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | 5 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
12. | MACEJAKOVA Aneta | 11 | ||
13. | BOROŃ Paweł | 4 | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
14. | SŁAWEK Dariusz | 9 | UKS START OPOLE | 27.08.1998 |
15. | WODNIAK Jakub | 10 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 26.11.1998 |
16. | Golec Maciej | 3 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 |
17. | BASAŁYGO Zuzanna | 11 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 07.09.1998 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | PERDJON Szymon | UKS MDK OLIMP LUBIN | 26.05.1998 | zakwalifikowano |
2. | Golec Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 | zakwalifikowano |
3. | MILLER Wiktor | UKS START OPOLE | 20.04.1997 | zakwalifikowano |
4. | SZYMAŃSKI Błażej | UKS START OPOLE | 14.02.1997 | zakwalifikowano |
5. | WODNIAK Jakub | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 26.11.1998 | zakwalifikowano |
6. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
7. | Skorupa Marcin | UKS START OPOLE | 29.05.1997 | zakwalifikowano |
8. | ZAMIAR Michał | AZS AWF WROCŁAW | 04.01.1997 | zakwalifikowano |
9. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 | zakwalifikowano |
10. | FUTYMA Barbara | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26.08.1998 | zakwalifikowano |
11. | CICHACZEWSKI Kamil | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 | zakwalifikowano |
12. | NIKIEL Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 | zakwalifikowano |
13. | SŁAWEK Dariusz | UKS START OPOLE | 27.08.1998 | zakwalifikowano |
14. | Dembowski Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 29.10.1998 | zakwalifikowano |
15. | MACEJAKOVA Aneta | zakwalifikowano | ||
16. | BASAŁYGO Zuzanna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 07.09.1998 | zakwalifikowano |
17. | RADECKA Weronika | UKS START OPOLE | 10.10.1997 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
2. | MILLER Wiktor | UKS START OPOLE | 20.04.1997 |
3. | Golec Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 |
3. | SZYMAŃSKI Błażej | UKS START OPOLE | 14.02.1997 |
5. | PERDJON Szymon | UKS MDK OLIMP LUBIN | 26.05.1998 |
6. | Skorupa Marcin | UKS START OPOLE | 29.05.1997 |
7. | CICHACZEWSKI Kamil | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 |
8. | NIKIEL Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 |
9. | WODNIAK Jakub | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 26.11.1998 |
10. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
11. | ZAMIAR Michał | AZS AWF WROCŁAW | 04.01.1997 |
12. | FUTYMA Barbara | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26.08.1998 |
13. | SŁAWEK Dariusz | UKS START OPOLE | 27.08.1998 |
14. | Dembowski Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 29.10.1998 |
15. | MACEJAKOVA Aneta | ||
16. | BASAŁYGO Zuzanna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 07.09.1998 |
17. | RADECKA Weronika | UKS START OPOLE | 10.10.1997 |