Turniej

Nazwa: XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.11.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Zuzanna ROMPCZYK 18 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000
2. Adrianna NECZYŃSKA 35 IKS LESZNO 22.10.2001
3. Natalia Gondek 39 D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.06.2000
4. Alicja KOZŁOWSKA 19 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000
5. Oliwia SZABELSKA 1 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.04.2000
6. Sandra TULEWICZ 36 POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001
7. Sylwia ŁUCZAK 17 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 30.06.1999
8. Julia Włosińska 20 AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
9. Marta Kaczmarek 2 IKS LESZNO 13.03.1999
10. ALIAKSANDRA ALESIAYUK 52
11. Aleksandra PALUCH 40 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.05.2000
12. Karolina MAKARSKA 16 WROCŁAWIANIE. 21.10.1999
13. Julia CHMIEL 21 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.1999
14. Marina OGAR 47 UKS ATENA GDAŃSK 05.05.2000
15. Sylwia LENARD 52 D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.12.1999
16. Andżelika FIGLER 34 AZS AWF POZNAŃ 31.10.2001
17. Kinga Pijaczyńska 3 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
18. Zuzanna Polewicz 37 IKS LESZNO 22.03.2000
19. Paula ŚNIAROWSKA 22 AZS AWF WARSZAWA 20.05.1999
20. KHRYSTINA SELIVONIK 52
21. Jagoda DYBA 15 POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999
22. Anna BORKOWSKA 32 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 26.09.2000
23. Zuzanna DRÓŻDŻ 4 AZS AWF WARSZAWA 22.01.1999
24. Magdalena ŁAWSKA 14 WROCŁAWIANIE. 01.10.2001
25. Magda RÓŻYCKA 42 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.01.2001
26. Dominika WASILCZUK 33 AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
27. Karolina MURAWSKA 25 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
28. Agnieszka WIERZCHOWSKA 5 UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2000
29. Michalina BRODA 52 D' ARTAGNAN URSYNÓW 30.09.1999
30. Zuzanna SUCHOMSKA 31 AZS AWF POZNAŃ 16.06.2000
31. Malwina Bytner 23 WROCŁAWIANIE. 25.04.2000
32. Katarzyna WINIARSKA 41 UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001
33. Kamila BOBKOWSKA 6 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.01.1999
34. Karolina ŚNIAROWSKA 13 AZS AWF WARSZAWA 30.01.2001
35. Maria SADOWSKA 11 POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
36. Katarzyna TURKIEWICZ 26 WROCŁAWIANIE. 11.01.2001
37. Anna WYGANOWSKA 7 UKS ATENA GDAŃSK 09.09.2000
38. Zofia HAŁABURDA 29 AZS AWF POZNAŃ 06.02.2000
39. Alicja Rogóż 50 D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.08.2000
40. Zofia KĘDZIORA 24 UKS ATENA GDAŃSK 23.05.2000
41. Dominika TOMASZEWSKA 28 AZS AWF POZNAŃ 31.05.2001
42. Kinga MAJSZEWSKA 12 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.10.2000
43. Weronika KRÓL 8 POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999
44. Aurora KUBIAK 9 ZJEDNOCZENI PABIANICE 27.06.1999
45. Hanna DZIWOSZ 30 MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001
46. Julia Kolibabka 27 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.01.2001
47. Alicja POLEK 10 WROCŁAWIANIE. 03.01.2000
48. Paulina SOBIECH 48 D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.06.2000

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Oliwia SZABELSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.04.2000 zakwalifikowano
2. Paulina SOBIECH D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.06.2000 zakwalifikowano
3. Sylwia LENARD D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.12.1999 zakwalifikowano
4. Jagoda DYBA POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999 zakwalifikowano
5. Alicja KOZŁOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000 zakwalifikowano
6. Dominika WASILCZUK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000 zakwalifikowano
7. Kamila BOBKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.01.1999 zakwalifikowano
8. Karolina ŚNIAROWSKA AZS AWF WARSZAWA 30.01.2001 zakwalifikowano
9. Aleksandra PALUCH D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.05.2000 zakwalifikowano
10. Magdalena ŁAWSKA WROCŁAWIANIE. 01.10.2001 zakwalifikowano
11. Kinga MAJSZEWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.10.2000 zakwalifikowano
12. Maria SADOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000 zakwalifikowano
13. Alicja Rogóż D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.08.2000 zakwalifikowano
14. Katarzyna TURKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.01.2001 zakwalifikowano
15. Weronika KRÓL POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999 zakwalifikowano
16. Dominika TOMASZEWSKA AZS AWF POZNAŃ 31.05.2001 zakwalifikowano
17. Marta Kaczmarek IKS LESZNO 13.03.1999 zakwalifikowano
18. Julia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000 zakwalifikowano
19. Zuzanna SUCHOMSKA AZS AWF POZNAŃ 16.06.2000 zakwalifikowano
19. Agnieszka WIERZCHOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2000 zakwalifikowano
21. Zuzanna DRÓŻDŻ AZS AWF WARSZAWA 22.01.1999 zakwalifikowano
22. Anna BORKOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 26.09.2000 zakwalifikowano
23. Natalia Gondek D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.06.2000 zakwalifikowano
24. Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000 zakwalifikowano
25. Sandra TULEWICZ POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001 zakwalifikowano
26. Paula ŚNIAROWSKA AZS AWF WARSZAWA 20.05.1999 zakwalifikowano
27. Aurora KUBIAK ZJEDNOCZENI PABIANICE 27.06.1999 zakwalifikowano
28. Julia Kolibabka WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.01.2001 zakwalifikowano
29. Malwina Bytner WROCŁAWIANIE. 25.04.2000 zakwalifikowano
29. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001 zakwalifikowano
31. KHRYSTINA SELIVONIK zakwalifikowano
32. Adrianna NECZYŃSKA IKS LESZNO 22.10.2001 zakwalifikowano
33. Katarzyna WINIARSKA UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001 zakwalifikowano
34. Andżelika FIGLER AZS AWF POZNAŃ 31.10.2001 zakwalifikowano
35. Karolina MAKARSKA WROCŁAWIANIE. 21.10.1999 zakwalifikowano
36. Zofia KĘDZIORA UKS ATENA GDAŃSK 23.05.2000 zakwalifikowano
37. Alicja POLEK WROCŁAWIANIE. 03.01.2000 zakwalifikowano
38. Hanna DZIWOSZ MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001 zakwalifikowano
39. Anna WYGANOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 09.09.2000 zakwalifikowano
40. Michalina BRODA D' ARTAGNAN URSYNÓW 30.09.1999 zakwalifikowano
41. Zuzanna ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000 zakwalifikowano
42. Zuzanna Polewicz IKS LESZNO 22.03.2000 zakwalifikowano
43. Marina OGAR UKS ATENA GDAŃSK 05.05.2000 zakwalifikowano
44. Sylwia ŁUCZAK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 30.06.1999 zakwalifikowano
45. Julia CHMIEL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.1999 zakwalifikowano
46. Magda RÓŻYCKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.01.2001 zakwalifikowano
47. ALIAKSANDRA ALESIAYUK zakwalifikowano
48. Zofia HAŁABURDA AZS AWF POZNAŃ 06.02.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Oliwia SZABELSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.04.2000
2. Sylwia LENARD D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.12.1999
3. Julia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
3. Alicja KOZŁOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000
5. Kamila BOBKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.01.1999
6. Aleksandra PALUCH D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.05.2000
7. Kinga MAJSZEWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.10.2000
8. Zuzanna SUCHOMSKA AZS AWF POZNAŃ 16.06.2000
9. Paulina SOBIECH D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.06.2000
10. Jagoda DYBA POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999
11. Dominika WASILCZUK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
12. Karolina ŚNIAROWSKA AZS AWF WARSZAWA 30.01.2001
13. Magdalena ŁAWSKA WROCŁAWIANIE. 01.10.2001
14. Katarzyna TURKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.01.2001
15. Marta Kaczmarek IKS LESZNO 13.03.1999
16. Sylwia ŁUCZAK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 30.06.1999
17. Maria SADOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
18. Alicja Rogóż D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.08.2000
19. Weronika KRÓL POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999
20. Dominika TOMASZEWSKA AZS AWF POZNAŃ 31.05.2001
21. Agnieszka WIERZCHOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2000
22. Anna BORKOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 26.09.2000
23. Natalia Gondek D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.06.2000
24. Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
25. Sandra TULEWICZ POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001
26. Aurora KUBIAK ZJEDNOCZENI PABIANICE 27.06.1999
27. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
28. Katarzyna WINIARSKA UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001
29. Andżelika FIGLER AZS AWF POZNAŃ 31.10.2001
30. Zofia KĘDZIORA UKS ATENA GDAŃSK 23.05.2000
31. Alicja POLEK WROCŁAWIANIE. 03.01.2000
32. Anna WYGANOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 09.09.2000
33. Zuzanna DRÓŻDŻ AZS AWF WARSZAWA 22.01.1999
34. Paula ŚNIAROWSKA AZS AWF WARSZAWA 20.05.1999
35. Julia Kolibabka WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.01.2001
36. Malwina Bytner WROCŁAWIANIE. 25.04.2000
37. KHRYSTINA SELIVONIK
38. Adrianna NECZYŃSKA IKS LESZNO 22.10.2001
39. Karolina MAKARSKA WROCŁAWIANIE. 21.10.1999
40. Hanna DZIWOSZ MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001
41. Michalina BRODA D' ARTAGNAN URSYNÓW 30.09.1999
42. Zuzanna ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000
43. Zuzanna Polewicz IKS LESZNO 22.03.2000
44. Marina OGAR UKS ATENA GDAŃSK 05.05.2000
45. Julia CHMIEL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.1999
46. Magda RÓŻYCKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.01.2001
47. ALIAKSANDRA ALESIAYUK
48. Zofia HAŁABURDA AZS AWF POZNAŃ 06.02.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy