Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.05.2008
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | WŁODARCZYK Monika | 20 | KKSZ KONIN | 03.09.1992 |
2. | ŚWITALSKA Agata | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 16.02.1993 |
3. | Komisarczyk Martyna | 1 | KS KARABELA | 10.02.1992 |
4. | SIERADZKA Joanna | 22 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.11.1992 |
5. | BUHRLE Jasmin | 0 | ||
6. | RAKOWSKA Maja | 19 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 01.11.1993 |
7. | MACIEJEWSKA Weronika | 2 | KKSZ KONIN | 23.07.1992 |
8. | MAJEWSKA Zuzanna | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 11.07.1993 |
9. | PATERNOTTE Jose | 0 | ||
10. | KESLER Wioletta | 21 | AZS AWF WARSZAWA | 08.03.1994 |
11. | PTAK Halina | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.12.1993 |
12. | DASKOVA Eliska | 0 | ||
13. | KAWALIŁO Maja | 23 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.11.1993 |
14. | RZEPKA Marika | 3 | KKSZ KONIN | 31.01.1992 |
15. | OTTENBACHER Lea | 0 | ||
16. | BONISŁAWSKA Martyna | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 30.04.1994 |
17. | COŁTA Agnieszka | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 25.10.1992 |
18. | BUDNA Natalia | 4 | KKSZ KONIN | 04.02.1992 |
19. | NOWICKA Joanna | 17 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 23.06.1993 |
20. | WRONA Żaneta | 24 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.03.1992 |
21. | TAUBELOVA Filipina | 0 | ||
22. | JASICZEK Agata | 33 | KKSZ KONIN | 22.05.1993 |
23. | TOMCZUK Katarzyna | 25 | AZS AWF WARSZAWA | 13.04.1994 |
24. | Grzegorek Małgorzata | 5 | KS KARABELA | 20.04.1994 |
25. | DZIÓBCZYŃSKA Patrycja | 0 | KKSZ KONIN | 03.09.1994 |
26. | ZIAŁACKA Bogna | 16 | AZS AWF POZNAŃ | 13.03.1993 |
27. | KAMIŃSKA Daria | 0 | KKSZ KONIN | 21.11.1994 |
28. | VALSOVA Andrea | 0 | ||
29. | WALCZAK Karolina | 6 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 |
30. | MALIŃSKA Martyna | 14 | KKSZ KONIN | 03.07.1992 |
31. | WOROSZYŁO Julia | 0 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 26.04.1993 |
32. | ROSIŃSKA Aleksandra | 26 | DRAGON ŁÓDŹ | 08.06.1993 |
33. | TRZMIELEWSKA Angelika | 13 | KKSZ KONIN | 17.07.1992 |
34. | KUKLOVA Kamila | 0 | ||
35. | SZUMILAS Samanta | 0 | DRAGON ŁÓDŹ | 19.04.1994 |
36. | KAŁKA Paulina | 7 | MKS KUSY SZCZECIN | 06.03.1992 |
37. | FREUDENBERGER Lisa | 0 | ||
38. | SZUMILAS Nicola | 0 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 13.08.1994 |
39. | DRÓŻDŻ Kinga | 31 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.09.1994 |
40. | WALCZAK Eliza | 8 | KKSZ KONIN | 31.08.1992 |
41. | BYCZKOWSKA Anna | 15 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 31.03.1993 |
42. | MUSH Anja | 0 | ||
43. | KAZIMIERAK Zofia | 28 | DRAGON ŁÓDŹ | 26.10.1992 |
44. | GIERYN Monika | 32 | KKSZ KONIN | 04.04.1994 |
45. | KACZOROWSKA Edyta | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.07.1994 |
46. | BIJAK Sylwia | 9 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 |
47. | SZCZERBAKOWSKA Maja | 0 | KKSZ KONIN | 10.01.1993 |
48. | SZULC Iwona | 29 | AZS AWF WARSZAWA | 21.10.1994 |
49. | GAŁCZYŃSKA Aleksandra | 12 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.04.1993 |
50. | ŻĄDZIŃSKA Blanka | 0 | DRAGON ŁÓDŹ | 03.06.1994 |
51. | WARSZAWSKA Pamela | 10 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.11.1993 |
52. | ŁUCZAK Martyna | 11 | KKSZ KONIN | 22.06.1992 |
53. | Hofman Karolina | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.05.1994 |
54. | OLBRYSZ Anna | 30 | AZS AWF WARSZAWA | 10.03.1993 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | RZEPKA Marika | KKSZ KONIN | 31.01.1992 | zakwalifikowano |
2. | Komisarczyk Martyna | KS KARABELA | 10.02.1992 | zakwalifikowano |
3. | ŁUCZAK Martyna | KKSZ KONIN | 22.06.1992 | zakwalifikowano |
4. | WALCZAK Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 | zakwalifikowano |
5. | FREUDENBERGER Lisa | zakwalifikowano | ||
6. | KAŁKA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 06.03.1992 | zakwalifikowano |
7. | ZIAŁACKA Bogna | AZS AWF POZNAŃ | 13.03.1993 | zakwalifikowano |
8. | GAŁCZYŃSKA Aleksandra | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.04.1993 | zakwalifikowano |
8. | Grzegorek Małgorzata | KS KARABELA | 20.04.1994 | zakwalifikowano |
10. | BIJAK Sylwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 | zakwalifikowano |
11. | KAWALIŁO Maja | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.11.1993 | zakwalifikowano |
11. | DRÓŻDŻ Kinga | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.09.1994 | zakwalifikowano |
13. | MALIŃSKA Martyna | KKSZ KONIN | 03.07.1992 | zakwalifikowano |
14. | TOMCZUK Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 13.04.1994 | zakwalifikowano |
15. | MACIEJEWSKA Weronika | KKSZ KONIN | 23.07.1992 | zakwalifikowano |
16. | KAZIMIERAK Zofia | DRAGON ŁÓDŹ | 26.10.1992 | zakwalifikowano |
17. | WARSZAWSKA Pamela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.11.1993 | zakwalifikowano |
18. | MAJEWSKA Zuzanna | MKS KUSY SZCZECIN | 11.07.1993 | zakwalifikowano |
19. | RAKOWSKA Maja | UKS 13 BIAŁYSTOK | 01.11.1993 | zakwalifikowano |
20. | WRONA Żaneta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.03.1992 | zakwalifikowano |
21. | TRZMIELEWSKA Angelika | KKSZ KONIN | 17.07.1992 | zakwalifikowano |
21. | OTTENBACHER Lea | zakwalifikowano | ||
23. | NOWICKA Joanna | MUKS VICTOR WARSZAWA | 23.06.1993 | zakwalifikowano |
24. | BUDNA Natalia | KKSZ KONIN | 04.02.1992 | zakwalifikowano |
25. | BONISŁAWSKA Martyna | AZS AWF WARSZAWA | 30.04.1994 | zakwalifikowano |
26. | KESLER Wioletta | AZS AWF WARSZAWA | 08.03.1994 | zakwalifikowano |
27. | SZUMILAS Nicola | KU AZS-UAM POZNAŃ | 13.08.1994 | zakwalifikowano |
28. | BUHRLE Jasmin | zakwalifikowano | ||
29. | SIERADZKA Joanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.11.1992 | zakwalifikowano |
30. | WŁODARCZYK Monika | KKSZ KONIN | 03.09.1992 | zakwalifikowano |
31. | ŻĄDZIŃSKA Blanka | DRAGON ŁÓDŹ | 03.06.1994 | zakwalifikowano |
32. | TAUBELOVA Filipina | zakwalifikowano | ||
33. | WALCZAK Eliza | KKSZ KONIN | 31.08.1992 | zakwalifikowano |
34. | GIERYN Monika | KKSZ KONIN | 04.04.1994 | zakwalifikowano |
35. | ROSIŃSKA Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 08.06.1993 | zakwalifikowano |
36. | MUSH Anja | zakwalifikowano | ||
37. | PTAK Halina | MKS KUSY SZCZECIN | 13.12.1993 | zakwalifikowano |
38. | PATERNOTTE Jose | zakwalifikowano | ||
39. | JASICZEK Agata | KKSZ KONIN | 22.05.1993 | zakwalifikowano |
40. | KACZOROWSKA Edyta | MKS KUSY SZCZECIN | 26.07.1994 | zakwalifikowano |
41. | SZULC Iwona | AZS AWF WARSZAWA | 21.10.1994 | zakwalifikowano |
42. | SZUMILAS Samanta | DRAGON ŁÓDŹ | 19.04.1994 | zakwalifikowano |
43. | Hofman Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 22.05.1994 | zakwalifikowano |
44. | KUKLOVA Kamila | zakwalifikowano | ||
45. | DZIÓBCZYŃSKA Patrycja | KKSZ KONIN | 03.09.1994 | zakwalifikowano |
46. | SZCZERBAKOWSKA Maja | KKSZ KONIN | 10.01.1993 | zakwalifikowano |
47. | KAMIŃSKA Daria | KKSZ KONIN | 21.11.1994 | zakwalifikowano |
48. | VALSOVA Andrea | zakwalifikowano | ||
49. | COŁTA Agnieszka | AZS AWF POZNAŃ | 25.10.1992 | zakwalifikowano |
50. | DASKOVA Eliska | zakwalifikowano | ||
51. | WOROSZYŁO Julia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 26.04.1993 | zakwalifikowano |
52. | OLBRYSZ Anna | AZS AWF WARSZAWA | 10.03.1993 | zakwalifikowano |
53. | ŚWITALSKA Agata | MKS KUSY SZCZECIN | 16.02.1993 | zakwalifikowano |
54. | BYCZKOWSKA Anna | MUKS VICTOR WARSZAWA | 31.03.1993 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Komisarczyk Martyna | KS KARABELA | 10.02.1992 |
2. | Grzegorek Małgorzata | KS KARABELA | 20.04.1994 |
3. | KAŁKA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 06.03.1992 |
3. | BUHRLE Jasmin | ||
5. | ZIAŁACKA Bogna | AZS AWF POZNAŃ | 13.03.1993 |
6. | WARSZAWSKA Pamela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.11.1993 |
7. | WŁODARCZYK Monika | KKSZ KONIN | 03.09.1992 |
8. | MUSH Anja | ||
9. | RZEPKA Marika | KKSZ KONIN | 31.01.1992 |
10. | GAŁCZYŃSKA Aleksandra | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.04.1993 |
11. | BIJAK Sylwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 |
12. | DRÓŻDŻ Kinga | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.09.1994 |
13. | MALIŃSKA Martyna | KKSZ KONIN | 03.07.1992 |
14. | TOMCZUK Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 13.04.1994 |
15. | MACIEJEWSKA Weronika | KKSZ KONIN | 23.07.1992 |
16. | OTTENBACHER Lea | ||
17. | ŁUCZAK Martyna | KKSZ KONIN | 22.06.1992 |
18. | WALCZAK Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 |
19. | FREUDENBERGER Lisa | ||
20. | KAWALIŁO Maja | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.11.1993 |
21. | KAZIMIERAK Zofia | DRAGON ŁÓDŹ | 26.10.1992 |
22. | MAJEWSKA Zuzanna | MKS KUSY SZCZECIN | 11.07.1993 |
23. | RAKOWSKA Maja | UKS 13 BIAŁYSTOK | 01.11.1993 |
24. | WRONA Żaneta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.03.1992 |
25. | TRZMIELEWSKA Angelika | KKSZ KONIN | 17.07.1992 |
26. | NOWICKA Joanna | MUKS VICTOR WARSZAWA | 23.06.1993 |
27. | BUDNA Natalia | KKSZ KONIN | 04.02.1992 |
28. | BONISŁAWSKA Martyna | AZS AWF WARSZAWA | 30.04.1994 |
29. | SZUMILAS Nicola | KU AZS-UAM POZNAŃ | 13.08.1994 |
30. | WALCZAK Eliza | KKSZ KONIN | 31.08.1992 |
31. | GIERYN Monika | KKSZ KONIN | 04.04.1994 |
32. | JASICZEK Agata | KKSZ KONIN | 22.05.1993 |
33. | KESLER Wioletta | AZS AWF WARSZAWA | 08.03.1994 |
34. | SIERADZKA Joanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.11.1992 |
35. | ŻĄDZIŃSKA Blanka | DRAGON ŁÓDŹ | 03.06.1994 |
36. | TAUBELOVA Filipina | ||
37. | ROSIŃSKA Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 08.06.1993 |
38. | PTAK Halina | MKS KUSY SZCZECIN | 13.12.1993 |
39. | PATERNOTTE Jose | ||
40. | KACZOROWSKA Edyta | MKS KUSY SZCZECIN | 26.07.1994 |
41. | SZULC Iwona | AZS AWF WARSZAWA | 21.10.1994 |
42. | SZUMILAS Samanta | DRAGON ŁÓDŹ | 19.04.1994 |
43. | Hofman Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 22.05.1994 |
44. | KUKLOVA Kamila | ||
45. | DZIÓBCZYŃSKA Patrycja | KKSZ KONIN | 03.09.1994 |
46. | SZCZERBAKOWSKA Maja | KKSZ KONIN | 10.01.1993 |
47. | KAMIŃSKA Daria | KKSZ KONIN | 21.11.1994 |
48. | VALSOVA Andrea | ||
49. | COŁTA Agnieszka | AZS AWF POZNAŃ | 25.10.1992 |
50. | DASKOVA Eliska | ||
51. | WOROSZYŁO Julia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 26.04.1993 |
52. | OLBRYSZ Anna | AZS AWF WARSZAWA | 10.03.1993 |
53. | ŚWITALSKA Agata | MKS KUSY SZCZECIN | 16.02.1993 |
54. | BYCZKOWSKA Anna | MUKS VICTOR WARSZAWA | 31.03.1993 |