Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.05.2008
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | WRÓBEL Mariusz | 1 | AZS AWF WARSZAWA | 17.07.1992 |
2. | ZAJĄC Robert | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 24.09.1993 |
3. | KOMASA Hubert | 30 | AZS AWF POZNAŃ | 03.05.1993 |
4. | JAROMIN Paweł | 0 | AZS AWF KATOWICE | 15.02.1994 |
5. | GRABALA Adam | 31 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 26.12.1992 |
6. | LOREWICZ Filip | 29 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.05.1993 |
7. | METZA Oskar | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 05.02.1993 |
8. | Koniusz Piotr | 2 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 |
9. | KOWALEWSKI Kamil | 32 | AZS AWF KATOWICE | 01.10.1992 |
10. | ZAPAŚNIK Jarosław | 33 | KKSZ KONIN | 30.07.1993 |
11. | SĘCZEK Adam | 3 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.10.1992 |
12. | PAKOCA Łukasz | 28 | AZS AWF WARSZAWA | 29.12.1992 |
13. | ZARĘBSKI Konrad | 0 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.08.1994 |
14. | Dzwoniarski Damian | 0 | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 |
15. | ZIELIŃSKI Stanisław | 4 | AZS AWF WARSZAWA | 01.05.1992 |
16. | KŁYS Tomasz | 35 | DRAGON ŁÓDŹ | 27.09.1992 |
17. | Grzegorek Mikołaj | 27 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 |
18. | STUCHLIK Marek | 0 | AZS AWF KATOWICE | 27.05.1994 |
19. | SZCZEPANIAK Damian | 0 | KKSZ KONIN | 06.03.1993 |
20. | GOLA Bartłomiej | 26 | DRAGON ŁÓDŹ | 21.11.1992 |
21. | REGULSKI Marcin | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 04.09.1994 |
22. | KUCZYŃSKI Jakub | 5 | AZS AWF WARSZAWA | 23.02.1992 |
23. | Pytel Tomasz | 6 | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
24. | SZEURICH Simon | 0 | ||
25. | JUDA Łukasz | 24 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.02.1992 |
26. | HEJNY Michał | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 11.04.1994 |
27. | KANAREK Krzysztof | 34 | AZS AWF WARSZAWA | 19.05.1994 |
28. | WAGNER Felix | 0 | ||
29. | KRAWCZYK Piotr | 25 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 29.11.1993 |
30. | MARZEC Kamil | 7 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 |
31. | MARCZEWSKI Dominik | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 25.10.1994 |
32. | SZOPIŃSKI Jan | 36 | DRAGON ŁÓDŹ | 03.08.1992 |
33. | JANASIK Adam | 0 | KKSZ KONIN | 08.05.1994 |
34. | WALICKI Mateusz | 8 | KKSZ KONIN | 25.06.1992 |
35. | MALINOWSKI Kamil | 0 | AZS AWF KATOWICE | 12.01.1994 |
36. | SZCZĘSNY Mateusz | 23 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.07.1992 |
37. | KUBACKI Sebastian | 37 | DRAGON ŁÓDŹ | 03.02.1993 |
38. | CZARKOWSKI Mateusz | 0 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.01.1993 |
39. | LUSAWA Maciej | 0 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 09.11.1993 |
40. | SEWERYN Bartosz | 21 | AZS AWF KATOWICE | 22.07.1993 |
41. | JASTRZĘBSKI Filip | 9 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 |
42. | Wystel Marcin | 39 | AZS AWF KATOWICE | 03.12.1994 |
43. | RUPIŃSKI Krzysztof | 22 | AZS AWF WARSZAWA | 02.02.1992 |
44. | WICHER Bartosz | 0 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 21.12.1993 |
45. | KOZIEŁ Łukasz | 40 | DRAGON ŁÓDŹ | 11.12.1993 |
46. | BORKIEWICZ Bartosz | 0 | KKSZ KONIN | 03.02.1994 |
47. | SZYMIK Ryszard | 10 | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 |
48. | KRYGIER Łukasz | 0 | KKSZ KONIN | 05.05.1994 |
49. | OCIŃSKI Jakub | 11 | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 |
50. | STĘPIEŃ Krystian | 20 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 |
51. | SKWARA Jerzy | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.09.1993 |
52. | EHRLER Julian | 0 | ||
53. | FUCIK Jan | 0 | ||
54. | OLEJNICZAK Mateusz | 0 | DRAGON ŁÓDŹ | 09.01.1994 |
55. | ZABIEGAŁA Daniel | 0 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.10.1992 |
56. | LISAJ Maciej | 19 | AZS AWF WARSZAWA | 25.07.1993 |
57. | MAJCHERSKI Aleksander | 12 | KKSZ KONIN | 22.07.1992 |
58. | WĘGLIŃSKI Paweł | 18 | AZS AWF WARSZAWA | 10.06.1992 |
59. | Kochan Michał | 0 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 |
60. | JOSE Hung | 0 | ||
61. | SYLA Patryk | 13 | AZS AWF KATOWICE | 20.09.1993 |
62. | ŁAZAR Kamil | 0 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.06.1993 |
63. | ZIOŁA Damian | 0 | KKSZ KONIN | 15.10.1994 |
64. | PRZYBYSZ Bartosz | 17 | AZS AWF WARSZAWA | 23.04.1992 |
65. | DUDEK Maciej | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.04.1993 |
66. | RYNKOWSKI Kornel | 0 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.03.1993 |
67. | CIESIELSKI Daniel | 0 | KKSZ KONIN | 02.10.1993 |
68. | PIEŃ Aleksander | 0 | AZS AWF KATOWICE | 12.09.1994 |
69. | ŁYSIK Bartłomiej | 14 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.09.1992 |
70. | GRYCKIEWICZ Łukasz | 0 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 21.11.1993 |
71. | TOMASIAK Michał | 15 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.06.1992 |
72. | KREUZER Jan | 0 | ||
73. | TILL Daniel | 16 | KKSZ KONIN | 30.03.1992 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | SZEURICH Simon | zakwalifikowano | ||
2. | WĘGLIŃSKI Paweł | AZS AWF WARSZAWA | 10.06.1992 | zakwalifikowano |
2. | Koniusz Piotr | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 | zakwalifikowano |
2. | JASTRZĘBSKI Filip | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 | zakwalifikowano |
5. | SZCZĘSNY Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 13.07.1992 | zakwalifikowano |
6. | KOMASA Hubert | AZS AWF POZNAŃ | 03.05.1993 | zakwalifikowano |
6. | TOMASIAK Michał | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.06.1992 | zakwalifikowano |
6. | ZIELIŃSKI Stanisław | AZS AWF WARSZAWA | 01.05.1992 | zakwalifikowano |
9. | ŁYSIK Bartłomiej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.09.1992 | zakwalifikowano |
10. | KUCZYŃSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 23.02.1992 | zakwalifikowano |
11. | OCIŃSKI Jakub | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 | zakwalifikowano |
12. | MARZEC Kamil | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 | zakwalifikowano |
13. | EHRLER Julian | zakwalifikowano | ||
14. | TILL Daniel | KKSZ KONIN | 30.03.1992 | zakwalifikowano |
15. | SZYMIK Ryszard | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 | zakwalifikowano |
15. | WRÓBEL Mariusz | AZS AWF WARSZAWA | 17.07.1992 | zakwalifikowano |
17. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 | zakwalifikowano |
18. | LISAJ Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 25.07.1993 | zakwalifikowano |
19. | SĘCZEK Adam | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.10.1992 | zakwalifikowano |
20. | WALICKI Mateusz | KKSZ KONIN | 25.06.1992 | zakwalifikowano |
21. | PAKOCA Łukasz | AZS AWF WARSZAWA | 29.12.1992 | zakwalifikowano |
22. | LOREWICZ Filip | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.05.1993 | zakwalifikowano |
22. | ZABIEGAŁA Daniel | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.10.1992 | zakwalifikowano |
24. | Grzegorek Mikołaj | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 | zakwalifikowano |
25. | SEWERYN Bartosz | AZS AWF KATOWICE | 22.07.1993 | zakwalifikowano |
26. | WICHER Bartosz | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 21.12.1993 | zakwalifikowano |
27. | GOLA Bartłomiej | DRAGON ŁÓDŹ | 21.11.1992 | zakwalifikowano |
28. | MAJCHERSKI Aleksander | KKSZ KONIN | 22.07.1992 | zakwalifikowano |
29. | RUPIŃSKI Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 02.02.1992 | zakwalifikowano |
30. | ZAPAŚNIK Jarosław | KKSZ KONIN | 30.07.1993 | zakwalifikowano |
31. | STĘPIEŃ Krystian | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 | zakwalifikowano |
32. | METZA Oskar | AZS AWF POZNAŃ | 05.02.1993 | zakwalifikowano |
33. | ZARĘBSKI Konrad | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.08.1994 | zakwalifikowano |
34. | Kochan Michał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 | zakwalifikowano |
35. | SZOPIŃSKI Jan | DRAGON ŁÓDŹ | 03.08.1992 | zakwalifikowano |
36. | JUDA Łukasz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.02.1992 | zakwalifikowano |
37. | KOZIEŁ Łukasz | DRAGON ŁÓDŹ | 11.12.1993 | zakwalifikowano |
38. | GRYCKIEWICZ Łukasz | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 21.11.1993 | zakwalifikowano |
39. | CZARKOWSKI Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.01.1993 | zakwalifikowano |
39. | PIEŃ Aleksander | AZS AWF KATOWICE | 12.09.1994 | zakwalifikowano |
41. | OLEJNICZAK Mateusz | DRAGON ŁÓDŹ | 09.01.1994 | zakwalifikowano |
42. | MALINOWSKI Kamil | AZS AWF KATOWICE | 12.01.1994 | zakwalifikowano |
43. | WAGNER Felix | zakwalifikowano | ||
44. | STUCHLIK Marek | AZS AWF KATOWICE | 27.05.1994 | zakwalifikowano |
45. | ZAJĄC Robert | AZS AWF WARSZAWA | 24.09.1993 | zakwalifikowano |
46. | ZIOŁA Damian | KKSZ KONIN | 15.10.1994 | zakwalifikowano |
47. | SZCZEPANIAK Damian | KKSZ KONIN | 06.03.1993 | zakwalifikowano |
48. | KRAWCZYK Piotr | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 29.11.1993 | zakwalifikowano |
49. | JANASIK Adam | KKSZ KONIN | 08.05.1994 | zakwalifikowano |
50. | JAROMIN Paweł | AZS AWF KATOWICE | 15.02.1994 | zakwalifikowano |
51. | CIESIELSKI Daniel | KKSZ KONIN | 02.10.1993 | zakwalifikowano |
52. | MARCZEWSKI Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 25.10.1994 | zakwalifikowano |
53. | KOWALEWSKI Kamil | AZS AWF KATOWICE | 01.10.1992 | zakwalifikowano |
54. | JOSE Hung | zakwalifikowano | ||
55. | DUDEK Maciej | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.04.1993 | zakwalifikowano |
56. | Dzwoniarski Damian | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 | zakwalifikowano |
57. | LUSAWA Maciej | MUKS VICTOR WARSZAWA | 09.11.1993 | zakwalifikowano |
58. | RYNKOWSKI Kornel | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.03.1993 | zakwalifikowano |
59. | KREUZER Jan | zakwalifikowano | ||
60. | KANAREK Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 19.05.1994 | zakwalifikowano |
61. | REGULSKI Marcin | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 04.09.1994 | zakwalifikowano |
62. | KŁYS Tomasz | DRAGON ŁÓDŹ | 27.09.1992 | zakwalifikowano |
63. | FUCIK Jan | zakwalifikowano | ||
64. | PRZYBYSZ Bartosz | AZS AWF WARSZAWA | 23.04.1992 | zakwalifikowano |
65. | SYLA Patryk | AZS AWF KATOWICE | 20.09.1993 | zakwalifikowano |
66. | Wystel Marcin | AZS AWF KATOWICE | 03.12.1994 | zakwalifikowano |
67. | KUBACKI Sebastian | DRAGON ŁÓDŹ | 03.02.1993 | zakwalifikowano |
68. | KRYGIER Łukasz | KKSZ KONIN | 05.05.1994 | zakwalifikowano |
69. | GRABALA Adam | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 26.12.1992 | zakwalifikowano |
70. | SKWARA Jerzy | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.09.1993 | zakwalifikowano |
71. | HEJNY Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 11.04.1994 | zakwalifikowano |
72. | ŁAZAR Kamil | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.06.1993 | zakwalifikowano |
72. | BORKIEWICZ Bartosz | KKSZ KONIN | 03.02.1994 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | WRÓBEL Mariusz | AZS AWF WARSZAWA | 17.07.1992 |
2. | Koniusz Piotr | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 |
3. | KUCZYŃSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 23.02.1992 |
3. | MARZEC Kamil | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 |
5. | WĘGLIŃSKI Paweł | AZS AWF WARSZAWA | 10.06.1992 |
6. | TOMASIAK Michał | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.06.1992 |
7. | WALICKI Mateusz | KKSZ KONIN | 25.06.1992 |
8. | WAGNER Felix | ||
9. | SZEURICH Simon | ||
10. | JASTRZĘBSKI Filip | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 |
11. | SZCZĘSNY Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 13.07.1992 |
12. | ZIELIŃSKI Stanisław | AZS AWF WARSZAWA | 01.05.1992 |
12. | KOMASA Hubert | AZS AWF POZNAŃ | 03.05.1993 |
14. | ŁYSIK Bartłomiej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.09.1992 |
15. | SZYMIK Ryszard | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 |
16. | SĘCZEK Adam | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.10.1992 |
17. | EHRLER Julian | ||
18. | TILL Daniel | KKSZ KONIN | 30.03.1992 |
19. | LISAJ Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 25.07.1993 |
20. | PAKOCA Łukasz | AZS AWF WARSZAWA | 29.12.1992 |
21. | ZABIEGAŁA Daniel | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.10.1992 |
22. | Grzegorek Mikołaj | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 |
23. | SEWERYN Bartosz | AZS AWF KATOWICE | 22.07.1993 |
24. | MAJCHERSKI Aleksander | KKSZ KONIN | 22.07.1992 |
25. | ZAPAŚNIK Jarosław | KKSZ KONIN | 30.07.1993 |
26. | STĘPIEŃ Krystian | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 |
27. | METZA Oskar | AZS AWF POZNAŃ | 05.02.1993 |
28. | JUDA Łukasz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.02.1992 |
29. | GRYCKIEWICZ Łukasz | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 21.11.1993 |
30. | PIEŃ Aleksander | AZS AWF KATOWICE | 12.09.1994 |
31. | KRAWCZYK Piotr | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 29.11.1993 |
32. | JOSE Hung | ||
33. | OCIŃSKI Jakub | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 |
34. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
35. | LOREWICZ Filip | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.05.1993 |
36. | WICHER Bartosz | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 21.12.1993 |
37. | GOLA Bartłomiej | DRAGON ŁÓDŹ | 21.11.1992 |
38. | RUPIŃSKI Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 02.02.1992 |
39. | ZARĘBSKI Konrad | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.08.1994 |
40. | Kochan Michał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 |
41. | SZOPIŃSKI Jan | DRAGON ŁÓDŹ | 03.08.1992 |
42. | KOZIEŁ Łukasz | DRAGON ŁÓDŹ | 11.12.1993 |
43. | CZARKOWSKI Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.01.1993 |
44. | OLEJNICZAK Mateusz | DRAGON ŁÓDŹ | 09.01.1994 |
45. | MALINOWSKI Kamil | AZS AWF KATOWICE | 12.01.1994 |
46. | STUCHLIK Marek | AZS AWF KATOWICE | 27.05.1994 |
47. | ZAJĄC Robert | AZS AWF WARSZAWA | 24.09.1993 |
48. | ZIOŁA Damian | KKSZ KONIN | 15.10.1994 |
49. | SZCZEPANIAK Damian | KKSZ KONIN | 06.03.1993 |
50. | JANASIK Adam | KKSZ KONIN | 08.05.1994 |
51. | JAROMIN Paweł | AZS AWF KATOWICE | 15.02.1994 |
52. | CIESIELSKI Daniel | KKSZ KONIN | 02.10.1993 |
53. | MARCZEWSKI Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 25.10.1994 |
54. | KOWALEWSKI Kamil | AZS AWF KATOWICE | 01.10.1992 |
55. | DUDEK Maciej | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.04.1993 |
56. | Dzwoniarski Damian | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 |
57. | LUSAWA Maciej | MUKS VICTOR WARSZAWA | 09.11.1993 |
58. | RYNKOWSKI Kornel | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.03.1993 |
59. | KREUZER Jan | ||
60. | KANAREK Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 19.05.1994 |
61. | SYLA Patryk | AZS AWF KATOWICE | 20.09.1993 |
62. | Wystel Marcin | AZS AWF KATOWICE | 03.12.1994 |
63. | KUBACKI Sebastian | DRAGON ŁÓDŹ | 03.02.1993 |
64. | KRYGIER Łukasz | KKSZ KONIN | 05.05.1994 |
65. | REGULSKI Marcin | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 04.09.1994 |
66. | KŁYS Tomasz | DRAGON ŁÓDŹ | 27.09.1992 |
67. | FUCIK Jan | ||
68. | PRZYBYSZ Bartosz | AZS AWF WARSZAWA | 23.04.1992 |
69. | GRABALA Adam | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 26.12.1992 |
70. | SKWARA Jerzy | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.09.1993 |
71. | HEJNY Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 11.04.1994 |
72. | ŁAZAR Kamil | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.06.1993 |
72. | BORKIEWICZ Bartosz | KKSZ KONIN | 03.02.1994 |