Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 27.04.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Kajetan KASKA 1 MKS KUSY SZCZECIN 05.08.2005
2. Borys ROBACKI 1 MKS KUSY SZCZECIN 17.04.2005
3. Daniel TURBO 1 MKS KUSY SZCZECIN 10.02.2007
4. Hubert OŚMIAŁOWSKI 1 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 07.06.2007
5. Michał KUL 1 UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005
6. Jan Nowak 1 POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
7. Adam LIZAK 1 MKS KUSY SZCZECIN 20.08.2007
8. Adam KOZŁOWSKI 1 MKS KUSY SZCZECIN 04.08.2006
9. Jakub Gonda 1 AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
10. Jan Jerzy GACZYŃSKI 1 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
11. Piotr Sowa 1 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
12. Tomasz Gorczyca 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005
13. Tymoteusz TRZCIŃSKI 1 MKS KUSY SZCZECIN 06.01.2006
14. Mateusz EMILIANOWICZ 1 MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005
15. Filip BEDNER 1 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
16. Dominik JEZIOREK 1 UKS-I BOHUN TORUŃ. 02.10.2007
17. Maksymilian KANCI 1 POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
18. Mikołaj Prajzner 1 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
19. Ludomir Długokęcki 1 MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
20. Rafał WROŃSKI 1 MKS KUSY SZCZECIN 17.09.2006
21. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI 1 MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
22. Jędrzej ROGOWSKI 1 UKS-I BOHUN TORUŃ. 27.07.2006
23. Piotr Ginda 1 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
24. Bartosz KRUSZONA 1 WROCŁAWIANIE. 31.01.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 zakwalifikowano
2. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005 zakwalifikowano
3. Borys ROBACKI MKS KUSY SZCZECIN 17.04.2005 zakwalifikowano
4. Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005 zakwalifikowano
5. Tomasz Gorczyca KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005 zakwalifikowano
6. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 zakwalifikowano
7. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005 zakwalifikowano
8. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005 zakwalifikowano
9. Michał KUL UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005 zakwalifikowano
10. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005 zakwalifikowano
11. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005 zakwalifikowano
12. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 zakwalifikowano
13. Kajetan KASKA MKS KUSY SZCZECIN 05.08.2005 zakwalifikowano
14. Jędrzej ROGOWSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 27.07.2006 zakwalifikowano
15. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006 zakwalifikowano
16. Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005 zakwalifikowano
17. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007 zakwalifikowano
18. Tymoteusz TRZCIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 06.01.2006 zakwalifikowano
19. Daniel TURBO MKS KUSY SZCZECIN 10.02.2007 zakwalifikowano
20. Adam KOZŁOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 04.08.2006 zakwalifikowano
21. Dominik JEZIOREK UKS-I BOHUN TORUŃ. 02.10.2007 zakwalifikowano
22. Hubert OŚMIAŁOWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 07.06.2007 zakwalifikowano
23. Adam LIZAK MKS KUSY SZCZECIN 20.08.2007 zakwalifikowano
24. Rafał WROŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 17.09.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
2. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
3. Borys ROBACKI MKS KUSY SZCZECIN 17.04.2005
3. Tomasz Gorczyca KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005
5. Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005
6. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
7. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
8. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
9. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
10. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
11. Michał KUL UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005
12. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
13. Kajetan KASKA MKS KUSY SZCZECIN 05.08.2005
14. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
15. Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005
16. Daniel TURBO MKS KUSY SZCZECIN 10.02.2007
17. Jędrzej ROGOWSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 27.07.2006
18. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
19. Tymoteusz TRZCIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 06.01.2006
20. Adam KOZŁOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 04.08.2006
21. Dominik JEZIOREK UKS-I BOHUN TORUŃ. 02.10.2007
22. Hubert OŚMIAŁOWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 07.06.2007
23. Adam LIZAK MKS KUSY SZCZECIN 20.08.2007
24. Rafał WROŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 17.09.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy