Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 08.11.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Martyna DENES 18 KS SZPADA WROCŁAW. 07.11.2003
2. Paulina TYSZKIEWICZ 18 MUKS 11 ZIELONA GÓRA 01.03.2003
3. Natalia TOMASZEWSKA 10 MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
4. Aniela NIZIO 11 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
5. Alicja KLASIK 1 RMKS RYBNIK 14.02.2004
6. Patrycja PASEK 18 MUKS 11 ZIELONA GÓRA 12.10.2003
7. Maja BŁAŻEWICZ 9 MKS KUSY SZCZECIN 16.12.2003
8. Maja WIŚNIEWSKA 12 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.09.2003
9. Maja Osadnik 2 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
10. Weronika ZIMIŃSKA 18 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.01.2004
11. Ewelina SABALSKA 3 MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003
12. Roksana PAPUŻYŃSKA 18 MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
13. Julia ZDZIŃSKA 18 MUKS 11 ZIELONA GÓRA 08.08.2003
14. Michalina STĘPIŃSKA 8 BUDOWLANI TORUŃ 20.03.2003
15. Aleksandra Nowak 13 MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
16. Leah HAASE 18 27.04.2004
17. Maja HAŁADUDA 7 MKS KUSY SZCZECIN 24.12.2003
18. Zofia KUNYSZ 17 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 05.01.2004
19. Kinga Zgryźniak 4 RMKS RYBNIK 22.06.2003
20. Alicja JAWORSKA 14 UKS PIAST LEGNICA 05.09.2003
21. Maja NOWAK 18 MUKS 11 ZIELONA GÓRA 20.01.2003
22. Sonia Turbo 18 MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
23. Matylda WOJDYLAK 15 MKS KUSY SZCZECIN 04.02.2004
24. Martyna Adamska 5 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
25. Julia ŁAPKIEWICZ 6 AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003
26. Michalina PIGALL 18 UKS GRYFEK SZCZECIN 04.06.2004
27. Jadwiga JEZIORAŃSKA 15 PIAST GLIWICE 28.04.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
2. Ewelina SABALSKA MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003 zakwalifikowano
3. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
4. Julia ŁAPKIEWICZ AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003 zakwalifikowano
5. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
6. Maja BŁAŻEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 16.12.2003 zakwalifikowano
7. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003 zakwalifikowano
8. Michalina PIGALL UKS GRYFEK SZCZECIN 04.06.2004 zakwalifikowano
9. Michalina STĘPIŃSKA BUDOWLANI TORUŃ 20.03.2003 zakwalifikowano
10. Leah HAASE 27.04.2004 zakwalifikowano
10. Jadwiga JEZIORAŃSKA PIAST GLIWICE 28.04.2003 zakwalifikowano
12. Maja HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 24.12.2003 zakwalifikowano
13. Aniela NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
14. Zofia KUNYSZ UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 05.01.2004 zakwalifikowano
15. Alicja JAWORSKA UKS PIAST LEGNICA 05.09.2003 zakwalifikowano
16. Roksana PAPUŻYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003 zakwalifikowano
17. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 zakwalifikowano
18. Weronika ZIMIŃSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.01.2004 zakwalifikowano
19. Maja WIŚNIEWSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.09.2003 zakwalifikowano
20. Patrycja PASEK MUKS 11 ZIELONA GÓRA 12.10.2003 zakwalifikowano
21. Martyna DENES KS SZPADA WROCŁAW. 07.11.2003 zakwalifikowano
22. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004 zakwalifikowano
23. Matylda WOJDYLAK MKS KUSY SZCZECIN 04.02.2004 zakwalifikowano
24. Aleksandra Nowak MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004 zakwalifikowano
25. Julia ZDZIŃSKA MUKS 11 ZIELONA GÓRA 08.08.2003 zakwalifikowano
26. Paulina TYSZKIEWICZ MUKS 11 ZIELONA GÓRA 01.03.2003 zakwalifikowano
27. Maja NOWAK MUKS 11 ZIELONA GÓRA 20.01.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
2. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
3. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
3. Alicja JAWORSKA UKS PIAST LEGNICA 05.09.2003
5. Julia ŁAPKIEWICZ AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003
6. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
7. Leah HAASE 27.04.2004
8. Julia ZDZIŃSKA MUKS 11 ZIELONA GÓRA 08.08.2003
9. Ewelina SABALSKA MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003
10. Maja BŁAŻEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 16.12.2003
11. Maja HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 24.12.2003
12. Aniela NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
13. Zofia KUNYSZ UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 05.01.2004
14. Roksana PAPUŻYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
15. Matylda WOJDYLAK MKS KUSY SZCZECIN 04.02.2004
16. Aleksandra Nowak MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
17. Michalina PIGALL UKS GRYFEK SZCZECIN 04.06.2004
18. Michalina STĘPIŃSKA BUDOWLANI TORUŃ 20.03.2003
19. Jadwiga JEZIORAŃSKA PIAST GLIWICE 28.04.2003
20. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
21. Weronika ZIMIŃSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.01.2004
22. Maja WIŚNIEWSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.09.2003
23. Patrycja PASEK MUKS 11 ZIELONA GÓRA 12.10.2003
24. Martyna DENES KS SZPADA WROCŁAW. 07.11.2003
25. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
26. Paulina TYSZKIEWICZ MUKS 11 ZIELONA GÓRA 01.03.2003
27. Maja NOWAK MUKS 11 ZIELONA GÓRA 20.01.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy