Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 08.11.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Zofia WARDACKA 11 MKS KUSY SZCZECIN 15.05.2001
2. Agata WRÓBLEWSKA 1 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
3. Aleksandra LASZKIEWICZ 19 KS SZPADA WROCŁAW. 10.01.2002
4. Sandra GAJDULEWICZ 19 UKS RONDO SZCZECIN 26.02.2002
5. Małgorzata SZULC 10 RMKS RYBNIK 09.07.2002
6. Antonina FRĄCKOWIAK 12 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 14.06.2001
7. Paulina CZEBOTAR 19 MKS KUSY SZCZECIN 12.06.2001
8. Dominika Denes 9 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.07.2001
9. Ewa DĘBICKA 2 MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001
10. Wiktoria ZAŁOGA 19 RMKS RYBNIK 07.01.2002
11. Julia Kwiecień 3 PIAST GLIWICE 30.07.2001
12. Patrycja Ziętek 13 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
13. Katarzyna Szklar 17 MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
14. Beata PĘKAŁA 8 RMKS RYBNIK 28.06.2002
15. Oliwia WSZOŁA 19 MKS KUSY SZCZECIN 10.12.2001
16. Oliwia WŁOCZKA 7 AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
17. Aleksandra WALASEK 14 MKS KUSY SZCZECIN 09.07.2001
18. Klaudia KŁOPOTOWSKA 18 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.03.2002
19. Karolina STASZULONEK 19 PIAST GLIWICE 26.03.2002
20. Anita FUCHS 4 KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2001
21. Weronika MARUCHA 5 SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001
22. Martyna MARKOWSKA 19 UKS RONDO SZCZECIN 17.08.2002
23. Wiktoria SZMER 6 MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001
24. Klaudia SOKOŁOWSKA 16 MKS KUSY SZCZECIN 20.12.2001
25. Dominika PRZYBYSŁAWSKA 15 UKS MDK OLIMP LUBIN 24.10.2001

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001 zakwalifikowano
2. Ewa DĘBICKA MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001 zakwalifikowano
3. Oliwia WŁOCZKA AZS AWF KATOWICE 08.12.2002 zakwalifikowano
4. Weronika MARUCHA SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001 zakwalifikowano
4. Wiktoria SZMER MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001 zakwalifikowano
4. Julia Kwiecień PIAST GLIWICE 30.07.2001 zakwalifikowano
7. Małgorzata SZULC RMKS RYBNIK 09.07.2002 zakwalifikowano
8. Anita FUCHS KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2001 zakwalifikowano
9. Beata PĘKAŁA RMKS RYBNIK 28.06.2002 zakwalifikowano
10. Aleksandra LASZKIEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 10.01.2002 zakwalifikowano
11. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002 zakwalifikowano
12. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002 zakwalifikowano
13. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002 zakwalifikowano
14. Antonina FRĄCKOWIAK UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 14.06.2001 zakwalifikowano
15. Wiktoria ZAŁOGA RMKS RYBNIK 07.01.2002 zakwalifikowano
16. Martyna MARKOWSKA UKS RONDO SZCZECIN 17.08.2002 zakwalifikowano
17. Klaudia SOKOŁOWSKA MKS KUSY SZCZECIN 20.12.2001 zakwalifikowano
18. Klaudia KŁOPOTOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.03.2002 zakwalifikowano
19. Dominika Denes AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.07.2001 zakwalifikowano
20. Dominika PRZYBYSŁAWSKA UKS MDK OLIMP LUBIN 24.10.2001 zakwalifikowano
21. Zofia WARDACKA MKS KUSY SZCZECIN 15.05.2001 zakwalifikowano
22. Paulina CZEBOTAR MKS KUSY SZCZECIN 12.06.2001 zakwalifikowano
23. Aleksandra WALASEK MKS KUSY SZCZECIN 09.07.2001 zakwalifikowano
23. Oliwia WSZOŁA MKS KUSY SZCZECIN 10.12.2001 zakwalifikowano
25. Sandra GAJDULEWICZ UKS RONDO SZCZECIN 26.02.2002 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
2. Ewa DĘBICKA MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001
3. Wiktoria SZMER MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001
3. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
5. Oliwia WŁOCZKA AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
6. Małgorzata SZULC RMKS RYBNIK 09.07.2002
7. Beata PĘKAŁA RMKS RYBNIK 28.06.2002
8. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002
9. Julia Kwiecień PIAST GLIWICE 30.07.2001
9. Weronika MARUCHA SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001
11. Anita FUCHS KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2001
12. Aleksandra LASZKIEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 10.01.2002
13. Wiktoria ZAŁOGA RMKS RYBNIK 07.01.2002
14. Martyna MARKOWSKA UKS RONDO SZCZECIN 17.08.2002
15. Dominika Denes AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.07.2001
16. Zofia WARDACKA MKS KUSY SZCZECIN 15.05.2001
17. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
18. Antonina FRĄCKOWIAK UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 14.06.2001
19. Klaudia SOKOŁOWSKA MKS KUSY SZCZECIN 20.12.2001
20. Klaudia KŁOPOTOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.03.2002
21. Dominika PRZYBYSŁAWSKA UKS MDK OLIMP LUBIN 24.10.2001
22. Paulina CZEBOTAR MKS KUSY SZCZECIN 12.06.2001
23. Aleksandra WALASEK MKS KUSY SZCZECIN 09.07.2001
23. Oliwia WSZOŁA MKS KUSY SZCZECIN 10.12.2001
25. Sandra GAJDULEWICZ UKS RONDO SZCZECIN 26.02.2002

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy