Turniej

Nazwa: Coneco Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 20.09.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Oliwia WŁOCZKA 11 AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
2. Julia LEWCZAK 11 BUDOWLANI TORUŃ 07.05.2002
3. Weronika MARUCHA 1 SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001
4. Dominika PRZYBYSŁAWSKA 11 UKS MDK OLIMP LUBIN 24.10.2001
5. Wiktoria BUCHOLC 11 STSZERM LEGIA WARSZAWA 29.11.2001
6. Wioletta RZEPA 11 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.12.2002
7. Julia Kwiecień 2 PIAST GLIWICE 30.07.2001
8. Anna PUDO 11 KSz WARSZAWIANKA 05.06.2002
9. Małgorzata SZULC 11 RMKS RYBNIK 09.07.2002
10. Julia Gwóźdź 11 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
11. Aleksandra JAROSZEK 3 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001
12. Angelika KRYST 11 UKS TRÓJKA RADLIN 14.02.2002
13. Zofia SZAŁACIŃSKA 10 KSz WARSZAWIANKA 12.06.2001
14. Anna WIECZOREK 11 T.S. GÓRNIK RADLIN 09.02.2001
15. Aleksandra ZACHOROWSKA 11 PIAST GLIWICE 19.06.2002
16. Kornelia TUREK 8 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 12.12.2001
17. Ewa DĘBICKA 4 MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001
18. Beata PĘKAŁA 11 RMKS RYBNIK 28.06.2002
19. Daria KOWALSKA 11 BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2002
20. Aleksandra KUŚKA 11 UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002
21. Weronika PAWLIKOWSKA 11 PIAST GLIWICE 26.12.2002
22. Zuzanna BYTOMSKA 5 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 15.05.2001
23. Nina LULEWICZ 8 MUSZKIETER GLIWICE 15.08.2001
24. Jagoda LOTEK 11 BUDOWLANI TORUŃ 22.02.2002
25. Weronika Wiktor 11 AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
26. Julia TYBURSKA 11 PKSZERM WARSZAWA 16.11.2001
27. Zuzanna SULEJ 11 KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
28. Karolina KALETA 7 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.02.2001
29. Marcelina OLSZEWSKA 11 BUDOWLANI TORUŃ 16.02.2002
30. Wiktoria SZMER 6 MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001
31. Łucja MUSIOŁ 11 UKS KOSYNIER GLIWICE 14.09.2002
32. Emilia OGÓRCZYK 11 UKS TRÓJKA RADLIN 23.04.2001
33. Wiktoria BOCHENEK 11 AZS AWF KRAKÓW 24.06.2002

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Julia Kwiecień PIAST GLIWICE 30.07.2001 zakwalifikowano
2. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002 zakwalifikowano
3. Ewa DĘBICKA MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001 zakwalifikowano
4. Weronika MARUCHA SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001 zakwalifikowano
5. Marcelina OLSZEWSKA BUDOWLANI TORUŃ 16.02.2002 zakwalifikowano
6. Zofia SZAŁACIŃSKA KSz WARSZAWIANKA 12.06.2001 zakwalifikowano
7. Wiktoria SZMER MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001 zakwalifikowano
8. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002 zakwalifikowano
9. Anna PUDO KSz WARSZAWIANKA 05.06.2002 zakwalifikowano
10. Zuzanna BYTOMSKA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 15.05.2001 zakwalifikowano
11. Nina LULEWICZ MUSZKIETER GLIWICE 15.08.2001 zakwalifikowano
12. Aleksandra KUŚKA UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002 zakwalifikowano
13. Oliwia WŁOCZKA AZS AWF KATOWICE 08.12.2002 zakwalifikowano
14. Małgorzata SZULC RMKS RYBNIK 09.07.2002 zakwalifikowano
15. Aleksandra ZACHOROWSKA PIAST GLIWICE 19.06.2002 zakwalifikowano
16. Beata PĘKAŁA RMKS RYBNIK 28.06.2002 zakwalifikowano
17. Dominika PRZYBYSŁAWSKA UKS MDK OLIMP LUBIN 24.10.2001 zakwalifikowano
18. Wiktoria BUCHOLC STSZERM LEGIA WARSZAWA 29.11.2001 zakwalifikowano
19. Karolina KALETA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.02.2001 zakwalifikowano
19. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001 zakwalifikowano
19. Aleksandra JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001 zakwalifikowano
22. Łucja MUSIOŁ UKS KOSYNIER GLIWICE 14.09.2002 zakwalifikowano
23. Wiktoria BOCHENEK AZS AWF KRAKÓW 24.06.2002 zakwalifikowano
24. Julia TYBURSKA PKSZERM WARSZAWA 16.11.2001 zakwalifikowano
25. Wioletta RZEPA SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.12.2002 zakwalifikowano
26. Julia LEWCZAK BUDOWLANI TORUŃ 07.05.2002 zakwalifikowano
27. Weronika PAWLIKOWSKA PIAST GLIWICE 26.12.2002 zakwalifikowano
28. Kornelia TUREK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 12.12.2001 zakwalifikowano
29. Daria KOWALSKA BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2002 zakwalifikowano
30. Emilia OGÓRCZYK UKS TRÓJKA RADLIN 23.04.2001 zakwalifikowano
30. Jagoda LOTEK BUDOWLANI TORUŃ 22.02.2002 zakwalifikowano
32. Angelika KRYST UKS TRÓJKA RADLIN 14.02.2002 zakwalifikowano
32. Anna WIECZOREK T.S. GÓRNIK RADLIN 09.02.2001 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Weronika MARUCHA SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001
2. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
3. Julia Kwiecień PIAST GLIWICE 30.07.2001
3. Ewa DĘBICKA MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001
5. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
6. Zuzanna BYTOMSKA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 15.05.2001
7. Nina LULEWICZ MUSZKIETER GLIWICE 15.08.2001
8. Aleksandra KUŚKA UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002
9. Zofia SZAŁACIŃSKA KSz WARSZAWIANKA 12.06.2001
10. Wiktoria SZMER MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001
11. Oliwia WŁOCZKA AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
12. Aleksandra ZACHOROWSKA PIAST GLIWICE 19.06.2002
13. Dominika PRZYBYSŁAWSKA UKS MDK OLIMP LUBIN 24.10.2001
14. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
15. Julia TYBURSKA PKSZERM WARSZAWA 16.11.2001
16. Kornelia TUREK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 12.12.2001
17. Marcelina OLSZEWSKA BUDOWLANI TORUŃ 16.02.2002
18. Anna PUDO KSz WARSZAWIANKA 05.06.2002
19. Małgorzata SZULC RMKS RYBNIK 09.07.2002
20. Beata PĘKAŁA RMKS RYBNIK 28.06.2002
21. Wiktoria BUCHOLC STSZERM LEGIA WARSZAWA 29.11.2001
22. Karolina KALETA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.02.2001
22. Aleksandra JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001
24. Łucja MUSIOŁ UKS KOSYNIER GLIWICE 14.09.2002
25. Wiktoria BOCHENEK AZS AWF KRAKÓW 24.06.2002
26. Wioletta RZEPA SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.12.2002
27. Julia LEWCZAK BUDOWLANI TORUŃ 07.05.2002
28. Weronika PAWLIKOWSKA PIAST GLIWICE 26.12.2002
29. Daria KOWALSKA BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2002
30. Emilia OGÓRCZYK UKS TRÓJKA RADLIN 23.04.2001
30. Jagoda LOTEK BUDOWLANI TORUŃ 22.02.2002
32. Angelika KRYST UKS TRÓJKA RADLIN 14.02.2002
33. Anna WIECZOREK T.S. GÓRNIK RADLIN 09.02.2001

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy