Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 14.06.2014

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bytner Malwina 23 WROCŁAWIANIE 25.04.2000
2. PALUCH Aleksandra 28 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.05.2000
3. DZIWOSZ Hanna 28 MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001
4. NAPIERKOWSKA Aleksandra 28 AZS AWF POZNAŃ 24.06.2002
5. SZABELSKA Oliwia 1 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.04.2000
6. HERDA Zuzanna 28 D' ARTAGNAN URSYNÓW 30.04.2000
7. Jabłonowska Kaja 28 MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
8. ROMPCZYK Zuzanna 21 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000
9. WINIARSKA Katarzyna 24 UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001
10. Wisoky Weronika 2 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.07.2000
11. SUCHOMSKA Zuzanna 28 AZS AWF POZNAŃ 16.06.2000
12. ŚNIAROWSKA Karolina 3 AZS AWF WARSZAWA 30.01.2001
13. Gondek Natalia 28 D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.06.2000
14. OGAR Marina 20 UKS ATENA GDAŃSK 05.05.2000
15. TULEWICZ Sandra 25 POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001
16. SADOWSKA Maria 4 POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
17. MURAWSKA Karolina 25 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
18. RÓŻYCKA Magda 28 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.01.2001
19. LAMENT Marcelina 19 UKS ATENA GDAŃSK 23.08.2001
20. TLATLIK Wiktoria 28 D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.05.2001
21. RYBAK Magdalena 27 MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2000
22. KOSTERA Natalia 28 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.01.2002
23. MICHNIEWICZ Julia 5 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.02.2000
24. Polewicz Zuzanna 18 IKS LESZNO 22.03.2000
25. JÓŹWIAK Zuzanna 28 AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002
26. WYWIAŁ Zuzanna 28 WROCŁAWIANIE 13.03.2002
27. KANDULSKA Maria 28 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.04.2002
28. Pijaczyńska Kinga 6 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 25.10.2000
29. PANCER Natalia 28 UKS ATENA GDAŃSK 04.07.2001
30. Sobczak-Domańska Maja 28 MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
31. HAŁABURDA Zofia 17 AZS AWF POZNAŃ 06.02.2000
32. Rogóż Alicja 28 D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.08.2000
33. Figler Andżelika 28 AZS AWF POZNAŃ 31.10.2001
34. BORKOWSKA Anna 28 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 26.09.2000
35. DARDA Paulina 7 MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000
36. KOZŁOWSKA Alicja 16 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 14.02.2000
37. RADAJEWSKA Anna 28 IKS LESZNO 22.06.2000
38. Kluszczyńska Sandra 28 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2001
39. MAJSZEWSKA Kinga 8 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.10.2000
40. TURKIEWICZ Katarzyna 14 WROCŁAWIANIE 11.01.2001
41. NECZYŃSKA Adrianna 28 IKS LESZNO 22.10.2001
42. BESSMAN Julia 28 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
43. ARCISZEWSKA Oliwia 28 D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.04.2001
44. TOMASZEWSKA Dominika 28 AZS AWF POZNAŃ 31.05.2001
45. Włosińska Julia 15 AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
46. KOSTKA Matylda 28 UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2000
47. ŁAWSKA Magdalena 9 WROCŁAWIANIE 01.10.2001
48. Wasilczuk Karolina 28 AZS AWF WARSZAWA 16.07.2002
49. JUSKOWIAK Jagoda 28 IKS LESZNO 28.05.2001
50. JEZIAK Adrianna 28 D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.01.2000
51. Brzezińska Zofia 28 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.05.2002
52. WIERZCHOWSKA Agnieszka 10 UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2000
53. Kolibabka Julia 13 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.01.2001
54. POLEK Alicja 12 WROCŁAWIANIE 03.01.2000
55. WASILCZUK Dominika 28 AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
56. WIECZOREK Aleksandra 28 AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
57. SADOWSKA Jagoda 28 AZS AWF WARSZAWA 07.01.2000
58. WYGANOWSKA Anna 11 UKS ATENA GDAŃSK 09.09.2000

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Wisoky Weronika WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.07.2000 zakwalifikowano
2. Pijaczyńska Kinga WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 25.10.2000 zakwalifikowano
3. JÓŹWIAK Zuzanna AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002 zakwalifikowano
4. SZABELSKA Oliwia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.04.2000 zakwalifikowano
5. ŁAWSKA Magdalena WROCŁAWIANIE 01.10.2001 zakwalifikowano
6. SADOWSKA Jagoda AZS AWF WARSZAWA 07.01.2000 zakwalifikowano
7. MAJSZEWSKA Kinga TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.10.2000 zakwalifikowano
8. PALUCH Aleksandra D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.05.2000 zakwalifikowano
9. BORKOWSKA Anna FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 26.09.2000 zakwalifikowano
10. SUCHOMSKA Zuzanna AZS AWF POZNAŃ 16.06.2000 zakwalifikowano
11. ROMPCZYK Zuzanna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000 zakwalifikowano
11. MICHNIEWICZ Julia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.02.2000 zakwalifikowano
13. LAMENT Marcelina UKS ATENA GDAŃSK 23.08.2001 zakwalifikowano
14. Figler Andżelika AZS AWF POZNAŃ 31.10.2001 zakwalifikowano
15. Włosińska Julia AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000 zakwalifikowano
16. WASILCZUK Dominika AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000 zakwalifikowano
17. WINIARSKA Katarzyna UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001 zakwalifikowano
18. HAŁABURDA Zofia AZS AWF POZNAŃ 06.02.2000 zakwalifikowano
19. Sobczak-Domańska Maja MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002 zakwalifikowano
20. OGAR Marina UKS ATENA GDAŃSK 05.05.2000 zakwalifikowano
21. TLATLIK Wiktoria D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.05.2001 zakwalifikowano
22. SADOWSKA Maria POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000 zakwalifikowano
23. ŚNIAROWSKA Karolina AZS AWF WARSZAWA 30.01.2001 zakwalifikowano
24. Gondek Natalia D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.06.2000 zakwalifikowano
25. KOZŁOWSKA Alicja FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 14.02.2000 zakwalifikowano
26. DZIWOSZ Hanna MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001 zakwalifikowano
27. NECZYŃSKA Adrianna IKS LESZNO 22.10.2001 zakwalifikowano
28. TOMASZEWSKA Dominika AZS AWF POZNAŃ 31.05.2001 zakwalifikowano
29. JUSKOWIAK Jagoda IKS LESZNO 28.05.2001 zakwalifikowano
29. Kolibabka Julia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.01.2001 zakwalifikowano
31. BESSMAN Julia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001 zakwalifikowano
32. JEZIAK Adrianna D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.01.2000 zakwalifikowano
33. WIECZOREK Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002 zakwalifikowano
34. Rogóż Alicja D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.08.2000 zakwalifikowano
35. Jabłonowska Kaja MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002 zakwalifikowano
36. MURAWSKA Karolina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001 zakwalifikowano
37. PANCER Natalia UKS ATENA GDAŃSK 04.07.2001 zakwalifikowano
38. DARDA Paulina MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000 zakwalifikowano
39. RÓŻYCKA Magda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.01.2001 zakwalifikowano
40. WYWIAŁ Zuzanna WROCŁAWIANIE 13.03.2002 zakwalifikowano
41. KANDULSKA Maria WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.04.2002 zakwalifikowano
42. POLEK Alicja WROCŁAWIANIE 03.01.2000 zakwalifikowano
43. TURKIEWICZ Katarzyna WROCŁAWIANIE 11.01.2001 zakwalifikowano
44. ARCISZEWSKA Oliwia D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.04.2001 zakwalifikowano
45. Wasilczuk Karolina AZS AWF WARSZAWA 16.07.2002 zakwalifikowano
46. Kluszczyńska Sandra D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2001 zakwalifikowano
47. WIERZCHOWSKA Agnieszka UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2000 zakwalifikowano
48. Brzezińska Zofia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.05.2002 zakwalifikowano
49. KOSTERA Natalia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.01.2002 zakwalifikowano
50. Bytner Malwina WROCŁAWIANIE 25.04.2000 zakwalifikowano
51. Polewicz Zuzanna IKS LESZNO 22.03.2000 zakwalifikowano
52. RYBAK Magdalena MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2000 zakwalifikowano
53. HERDA Zuzanna D' ARTAGNAN URSYNÓW 30.04.2000 zakwalifikowano
54. NAPIERKOWSKA Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 24.06.2002 zakwalifikowano
55. TULEWICZ Sandra POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001 zakwalifikowano
56. WYGANOWSKA Anna UKS ATENA GDAŃSK 09.09.2000 zakwalifikowano
57. KOSTKA Matylda UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2000 zakwalifikowano
58. RADAJEWSKA Anna IKS LESZNO 22.06.2000 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. SZABELSKA Oliwia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.04.2000
2. Włosińska Julia AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
3. JÓŹWIAK Zuzanna AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002
3. Wisoky Weronika WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.07.2000
5. ŁAWSKA Magdalena WROCŁAWIANIE 01.10.2001
6. SADOWSKA Maria POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
7. ŚNIAROWSKA Karolina AZS AWF WARSZAWA 30.01.2001
8. Gondek Natalia D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.06.2000
9. Pijaczyńska Kinga WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 25.10.2000
10. SADOWSKA Jagoda AZS AWF WARSZAWA 07.01.2000
11. MAJSZEWSKA Kinga TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.10.2000
12. PALUCH Aleksandra D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.05.2000
13. MICHNIEWICZ Julia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.02.2000
14. Figler Andżelika AZS AWF POZNAŃ 31.10.2001
15. WINIARSKA Katarzyna UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001
16. OGAR Marina UKS ATENA GDAŃSK 05.05.2000
17. SUCHOMSKA Zuzanna AZS AWF POZNAŃ 16.06.2000
18. LAMENT Marcelina UKS ATENA GDAŃSK 23.08.2001
19. HAŁABURDA Zofia AZS AWF POZNAŃ 06.02.2000
20. TLATLIK Wiktoria D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.05.2001
21. KOZŁOWSKA Alicja FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 14.02.2000
22. TOMASZEWSKA Dominika AZS AWF POZNAŃ 31.05.2001
23. WIECZOREK Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
24. Rogóż Alicja D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.08.2000
25. Jabłonowska Kaja MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
26. MURAWSKA Karolina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
27. DARDA Paulina MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000
28. RÓŻYCKA Magda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.01.2001
29. Kluszczyńska Sandra D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2001
30. KOSTERA Natalia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.01.2002
31. NAPIERKOWSKA Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 24.06.2002
32. WYGANOWSKA Anna UKS ATENA GDAŃSK 09.09.2000
33. BORKOWSKA Anna FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 26.09.2000
34. ROMPCZYK Zuzanna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000
35. WASILCZUK Dominika AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
36. Sobczak-Domańska Maja MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
37. DZIWOSZ Hanna MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001
38. NECZYŃSKA Adrianna IKS LESZNO 22.10.2001
39. Kolibabka Julia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.01.2001
39. JUSKOWIAK Jagoda IKS LESZNO 28.05.2001
41. BESSMAN Julia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
42. JEZIAK Adrianna D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.01.2000
43. PANCER Natalia UKS ATENA GDAŃSK 04.07.2001
44. WYWIAŁ Zuzanna WROCŁAWIANIE 13.03.2002
45. KANDULSKA Maria WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.04.2002
46. POLEK Alicja WROCŁAWIANIE 03.01.2000
47. TURKIEWICZ Katarzyna WROCŁAWIANIE 11.01.2001
48. ARCISZEWSKA Oliwia D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.04.2001
49. Wasilczuk Karolina AZS AWF WARSZAWA 16.07.2002
50. WIERZCHOWSKA Agnieszka UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2000
51. Brzezińska Zofia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.05.2002
52. Bytner Malwina WROCŁAWIANIE 25.04.2000
53. Polewicz Zuzanna IKS LESZNO 22.03.2000
54. RYBAK Magdalena MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2000
55. HERDA Zuzanna D' ARTAGNAN URSYNÓW 30.04.2000
56. TULEWICZ Sandra POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001
57. KOSTKA Matylda UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2000
58. RADAJEWSKA Anna IKS LESZNO 22.06.2000

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content