Nazwa: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 25.06.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SZOCIK Jakub | 25 | PIAST GLIWICE | 02.01.1997 |
2. | BIELEC Maciej | 1 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
3. | NIKIEL Michał | 12 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 |
4. | OLEKSIEJUK Stanisław | 36 | KSz WARSZAWIANKA | 19.06.1997 |
5. | SZYMAŃSKI Błażej | 13 | UKS START OPOLE | 14.02.1997 |
6. | RYSZKIEWICZ Artur | 26 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.04.1999 |
7. | SŁOWIK Kacper | 38 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.08.1999 |
8. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | 16 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
9. | KOSMOL Tomasz | 11 | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 |
10. | BOROŃ Paweł | 24 | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
11. | KAPAŁA Piotr | 2 | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 |
12. | GLEZMAN Jakub | 23 | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 |
13. | Urban Karol | 15 | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
14. | Michalak Damian | 20 | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
15. | Lubieniecki Wojciech | 3 | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
16. | CICHACZEWSKI Kamil | 34 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 |
17. | Ralko Filip | 33 | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
18. | MIKLASZEWSKI Konrad | 17 | AZS AWF KRAKÓW | 01.01.1998 |
19. | MARCOL Daniel | 4 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
20. | Nawrocki Jerzy | 9 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
21. | Fryc Szymon | 28 | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 |
22. | SIUDAK Aleksander | 40 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 |
23. | BARTOLEWSKI Wacław | 19 | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
24. | HAUDER Sebastian | 41 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 |
25. | KOLAŃCZYK Wojciech | 14 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
26. | MYŚLIWIEC Wojciech | 29 | AKS MIKOŁÓW | 14.06.1997 |
27. | NIKIEL Marcin | 5 | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
28. | Golec Maciej | 8 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 |
29. | MILLER Wiktor | 18 | UKS START OPOLE | 20.04.1997 |
30. | SORYS Oskar | 30 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 25.09.1997 |
31. | MENTAL Karol | 21 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.1999 |
32. | Staszulonek Bartosz | 6 | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
33. | LISIAK Jędrzej | 42 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 13.05.1999 |
34. | OPAŁKA Michał | 7 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 | zakwalifikowano |
2. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 | zakwalifikowano |
3. | Golec Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 | zakwalifikowano |
4. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
5. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 | zakwalifikowano |
6. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 | zakwalifikowano |
7. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 | zakwalifikowano |
8. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 | zakwalifikowano |
9. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 | zakwalifikowano |
10. | SIUDAK Aleksander | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 | zakwalifikowano |
11. | KAPAŁA Piotr | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 | zakwalifikowano |
12. | SŁOWIK Kacper | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.08.1999 | zakwalifikowano |
13. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 | zakwalifikowano |
14. | SORYS Oskar | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 25.09.1997 | zakwalifikowano |
15. | SZYMAŃSKI Błażej | UKS START OPOLE | 14.02.1997 | zakwalifikowano |
16. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 | zakwalifikowano |
17. | MIKLASZEWSKI Konrad | AZS AWF KRAKÓW | 01.01.1998 | zakwalifikowano |
18. | MILLER Wiktor | UKS START OPOLE | 20.04.1997 | zakwalifikowano |
19. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 | zakwalifikowano |
20. | HAUDER Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 | zakwalifikowano |
21. | KOSMOL Tomasz | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 | zakwalifikowano |
22. | RYSZKIEWICZ Artur | MKS KUSY SZCZECIN | 13.04.1999 | zakwalifikowano |
23. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 | zakwalifikowano |
24. | CICHACZEWSKI Kamil | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 | zakwalifikowano |
25. | OLEKSIEJUK Stanisław | KSz WARSZAWIANKA | 19.06.1997 | zakwalifikowano |
26. | SZOCIK Jakub | PIAST GLIWICE | 02.01.1997 | zakwalifikowano |
27. | MYŚLIWIEC Wojciech | AKS MIKOŁÓW | 14.06.1997 | zakwalifikowano |
28. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 | zakwalifikowano |
29. | GLEZMAN Jakub | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 | zakwalifikowano |
30. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 | zakwalifikowano |
30. | LISIAK Jędrzej | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 13.05.1999 | zakwalifikowano |
32. | Fryc Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 | zakwalifikowano |
32. | MENTAL Karol | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.1999 | zakwalifikowano |
32. | NIKIEL Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
2. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
3. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
3. | KOSMOL Tomasz | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 |
5. | Golec Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 |
6. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
7. | HAUDER Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 |
8. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
9. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
10. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
11. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
12. | KAPAŁA Piotr | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 |
13. | SORYS Oskar | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 25.09.1997 |
14. | SZYMAŃSKI Błażej | UKS START OPOLE | 14.02.1997 |
15. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
16. | SZOCIK Jakub | PIAST GLIWICE | 02.01.1997 |
17. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
18. | SIUDAK Aleksander | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 |
19. | SŁOWIK Kacper | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.08.1999 |
20. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
21. | MIKLASZEWSKI Konrad | AZS AWF KRAKÓW | 01.01.1998 |
22. | MILLER Wiktor | UKS START OPOLE | 20.04.1997 |
23. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
24. | RYSZKIEWICZ Artur | MKS KUSY SZCZECIN | 13.04.1999 |
25. | CICHACZEWSKI Kamil | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 |
26. | OLEKSIEJUK Stanisław | KSz WARSZAWIANKA | 19.06.1997 |
27. | MYŚLIWIEC Wojciech | AKS MIKOŁÓW | 14.06.1997 |
28. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
29. | GLEZMAN Jakub | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 |
30. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
30. | LISIAK Jędrzej | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 13.05.1999 |
32. | MENTAL Karol | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.1999 |
33. | Fryc Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 |
33. | NIKIEL Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 |