Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 03.01.2015
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | STASZAK Artur | 30 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 |
2. | Mikołajczyk Bartosz | 26 | KKSZ KONIN | 18.01.1999 |
3. | Kaczkowski Krzysztof | 22 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 |
4. | Koniusz Marcin | 3 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.09.1983 |
5. | OCIŃSKI Jakub | 10 | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 |
6. | KURZYNA Piotr | 31 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.08.1998 |
7. | ŚWIERK Stanisław | 12 | KKSZ KONIN | 04.11.1995 |
8. | Knez Mateusz | 24 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 |
9. | Prokopowicz Mateusz | 25 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 |
10. | SKUBISZEWSKI Damian | 8 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.03.1989 |
11. | KOWALEWSKI Kamil | 23 | AZS AWF KATOWICE | 01.10.1992 |
12. | Borkiewicz Krystian | 19 | KKSZ KONIN | 01.07.1999 |
13. | RÓŻYCKI Michał | 15 | AZS AWF WARSZAWA | 18.09.1996 |
14. | Dzwoniarski Damian | 2 | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 |
15. | STĘPIEŃ Krystian | 5 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 |
16. | POZIEMSKI Jakub | 27 | AZS AWF WARSZAWA | 04.11.1996 |
17. | DZWONIARSKI Adrian | 7 | KKSZ KONIN | 28.10.1997 |
18. | Koniusz Bartosz | 13 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 |
19. | SZYMIK Ryszard | 14 | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 |
20. | ZANDECKI Michał | 28 | KKSZ KONIN | 23.02.1999 |
21. | Grzegorek Mikołaj | 4 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 |
22. | GODLEWSKI Mateusz | 18 | KKSZ KONIN | 18.04.1997 |
23. | HOSCHNA Jan | 20 | ||
24. | Pytel Tomasz | 1 | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
25. | Koniusz Piotr | 6 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 |
26. | LADORSKI Konrad | 21 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.11.1995 |
27. | GOŹDZIK Kamil | 11 | KKSZ KONIN | 03.06.1995 |
28. | Kochan Michał | 9 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 |
29. | JASKOT Jakub | 16 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.09.1995 |
30. | Lademann Karol | 17 | AZS AWF WARSZAWA | 14.06.1999 |
31. | Białecki Cezary | 36 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 | zakwalifikowano |
2. | Dzwoniarski Damian | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 | zakwalifikowano |
3. | Koniusz Marcin | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.09.1983 | zakwalifikowano |
4. | Grzegorek Mikołaj | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 | zakwalifikowano |
5. | STĘPIEŃ Krystian | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 | zakwalifikowano |
6. | Koniusz Piotr | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 | zakwalifikowano |
7. | DZWONIARSKI Adrian | KKSZ KONIN | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
8. | SKUBISZEWSKI Damian | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.03.1989 | zakwalifikowano |
9. | Kochan Michał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 | zakwalifikowano |
10. | OCIŃSKI Jakub | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 | zakwalifikowano |
11. | GOŹDZIK Kamil | KKSZ KONIN | 03.06.1995 | zakwalifikowano |
12. | ŚWIERK Stanisław | KKSZ KONIN | 04.11.1995 | zakwalifikowano |
13. | Koniusz Bartosz | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 | zakwalifikowano |
14. | SZYMIK Ryszard | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 | zakwalifikowano |
15. | RÓŻYCKI Michał | AZS AWF WARSZAWA | 18.09.1996 | zakwalifikowano |
16. | JASKOT Jakub | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.09.1995 | zakwalifikowano |
17. | Lademann Karol | AZS AWF WARSZAWA | 14.06.1999 | zakwalifikowano |
18. | GODLEWSKI Mateusz | KKSZ KONIN | 18.04.1997 | zakwalifikowano |
19. | Borkiewicz Krystian | KKSZ KONIN | 01.07.1999 | zakwalifikowano |
20. | HOSCHNA Jan | zakwalifikowano | ||
21. | LADORSKI Konrad | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.11.1995 | zakwalifikowano |
22. | Kaczkowski Krzysztof | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 | zakwalifikowano |
23. | KOWALEWSKI Kamil | AZS AWF KATOWICE | 01.10.1992 | zakwalifikowano |
24. | Knez Mateusz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 | zakwalifikowano |
25. | Prokopowicz Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 | zakwalifikowano |
26. | Mikołajczyk Bartosz | KKSZ KONIN | 18.01.1999 | zakwalifikowano |
27. | POZIEMSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 04.11.1996 | zakwalifikowano |
28. | ZANDECKI Michał | KKSZ KONIN | 23.02.1999 | zakwalifikowano |
30. | STASZAK Artur | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 | zakwalifikowano |
31. | KURZYNA Piotr | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.08.1998 | zakwalifikowano |
36. | Białecki Cezary | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Koniusz Marcin | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.09.1983 |
2. | Dzwoniarski Damian | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 |
3. | Grzegorek Mikołaj | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 |
3. | Koniusz Bartosz | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 |
5. | OCIŃSKI Jakub | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 |
6. | STASZAK Artur | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 |
7. | KURZYNA Piotr | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.08.1998 |
8. | Kaczkowski Krzysztof | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 |
9. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
10. | RÓŻYCKI Michał | AZS AWF WARSZAWA | 18.09.1996 |
11. | GOŹDZIK Kamil | KKSZ KONIN | 03.06.1995 |
12. | Kochan Michał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 |
13. | Koniusz Piotr | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 |
14. | STĘPIEŃ Krystian | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 |
15. | Lademann Karol | AZS AWF WARSZAWA | 14.06.1999 |
16. | ŚWIERK Stanisław | KKSZ KONIN | 04.11.1995 |
17. | SKUBISZEWSKI Damian | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.03.1989 |
18. | DZWONIARSKI Adrian | KKSZ KONIN | 28.10.1997 |
19. | JASKOT Jakub | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.09.1995 |
20. | SZYMIK Ryszard | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 |
21. | HOSCHNA Jan | ||
22. | GODLEWSKI Mateusz | KKSZ KONIN | 18.04.1997 |
23. | Prokopowicz Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 |
24. | POZIEMSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 04.11.1996 |
25. | KOWALEWSKI Kamil | AZS AWF KATOWICE | 01.10.1992 |
26. | Białecki Cezary | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 |
27. | Knez Mateusz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 |
28. | Borkiewicz Krystian | KKSZ KONIN | 01.07.1999 |
29. | ZANDECKI Michał | KKSZ KONIN | 23.02.1999 |
30. | Mikołajczyk Bartosz | KKSZ KONIN | 18.01.1999 |
31. | LADORSKI Konrad | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.11.1995 |