Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.01.2015
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Dziublewski Maurycy | 7 | KKSZ KONIN | 22.07.1999 |
2. | KNAPIK Jakub | 34 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.06.1999 |
3. | KISIEL Michał | 15 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 03.10.1997 |
4. | RYCZKOWSKI Michał | 31 | DRAGON ŁÓDŹ | 25.02.2000 |
5. | JASKOT Jakub | 6 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.09.1995 |
6. | ŚWIERK Stanisław | 2 | KKSZ KONIN | 04.11.1995 |
7. | Ziarnowski Rafał | 17 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 |
8. | LADORSKI Adam | 19 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.11.1995 |
9. | Glasner Hubert | 45 | KKSZ KONIN | 18.07.2000 |
10. | Sosulski Piotr | 44 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2000 |
11. | Prokopowicz Mateusz | 26 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 |
12. | KOPTAS Krzysztof | 33 | DRAGON ŁÓDŹ | 12.06.2000 |
13. | PTAK Krystian | 32 | KKSZ KONIN | 14.07.2000 |
14. | WITKOWSKI Stefan | 18 | AZS AWF KATOWICE | 10.11.1996 |
15. | KUPCZYŃSKI Jakub | 27 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 31.03.1997 |
16. | ZANDECKI Michał | 16 | KKSZ KONIN | 23.02.1999 |
17. | Kaczkowski Krzysztof | 1 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 |
18. | DŁUŻNIEWSKI Jędrzej | 35 | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.2000 |
19. | KOWALSKI Jakub | 30 | KKSZ KONIN | 25.04.2000 |
20. | GODLEWSKI Mateusz | 8 | KKSZ KONIN | 18.04.1997 |
21. | WESOŁY Jakub | 36 | DRAGON ŁÓDŹ | 17.05.1998 |
22. | Patyna Jakub | 48 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.05.1997 |
23. | POZIEMSKI Jakub | 11 | AZS AWF WARSZAWA | 04.11.1996 |
24. | POSSENTI Nicola | 12 | AZS AWF WARSZAWA | 13.01.1996 |
25. | WYSOCKI Krystian | 22 | KKSZ KONIN | 09.04.1999 |
26. | KORZYŃSKI Wojciech | 25 | DRAGON ŁÓDŹ | 07.04.1999 |
27. | DZWONIARSKI Adrian | 9 | KKSZ KONIN | 28.10.1997 |
28. | LADORSKI Konrad | 12 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.11.1995 |
29. | Borkiewicz Krystian | 20 | KKSZ KONIN | 01.07.1999 |
30. | RÓŻYCKI Michał | 24 | AZS AWF WARSZAWA | 18.09.1996 |
31. | Białecki Cezary | 3 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 |
32. | GOŹDZIK Kamil | 21 | KKSZ KONIN | 03.06.1995 |
33. | Knez Mateusz | 3 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 |
34. | KRUSZEWSKI Jan | 14 | AZS AWF WARSZAWA | 30.07.1998 |
35. | ŁAKOMY Grzegorz | 41 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.08.1999 |
36. | Bończak Miłosz | 43 | AZS AWF KATOWICE | 07.11.1999 |
37. | RYCZKOWSKI Paweł | 28 | DRAGON ŁÓDŹ | 14.02.1998 |
38. | Lipiński Marcin | 38 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2000 |
39. | Lademann Karol | 3 | AZS AWF WARSZAWA | 14.06.1999 |
40. | KURZYNA Piotr | 10 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.08.1998 |
41. | Mikołajczyk Bartosz | 23 | KKSZ KONIN | 18.01.1999 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Kaczkowski Krzysztof | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 | zakwalifikowano |
2. | ŚWIERK Stanisław | KKSZ KONIN | 04.11.1995 | zakwalifikowano |
3. | Białecki Cezary | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 | zakwalifikowano |
3. | Lademann Karol | AZS AWF WARSZAWA | 14.06.1999 | zakwalifikowano |
3. | Knez Mateusz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 | zakwalifikowano |
6. | JASKOT Jakub | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.09.1995 | zakwalifikowano |
7. | Dziublewski Maurycy | KKSZ KONIN | 22.07.1999 | zakwalifikowano |
8. | GODLEWSKI Mateusz | KKSZ KONIN | 18.04.1997 | zakwalifikowano |
9. | DZWONIARSKI Adrian | KKSZ KONIN | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
10. | KURZYNA Piotr | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.08.1998 | zakwalifikowano |
11. | POZIEMSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 04.11.1996 | zakwalifikowano |
12. | LADORSKI Konrad | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.11.1995 | zakwalifikowano |
12. | POSSENTI Nicola | AZS AWF WARSZAWA | 13.01.1996 | zakwalifikowano |
14. | KRUSZEWSKI Jan | AZS AWF WARSZAWA | 30.07.1998 | zakwalifikowano |
15. | KISIEL Michał | MUKS VICTOR WARSZAWA | 03.10.1997 | zakwalifikowano |
16. | ZANDECKI Michał | KKSZ KONIN | 23.02.1999 | zakwalifikowano |
17. | Ziarnowski Rafał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 | zakwalifikowano |
18. | WITKOWSKI Stefan | AZS AWF KATOWICE | 10.11.1996 | zakwalifikowano |
19. | LADORSKI Adam | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.11.1995 | zakwalifikowano |
20. | Borkiewicz Krystian | KKSZ KONIN | 01.07.1999 | zakwalifikowano |
21. | GOŹDZIK Kamil | KKSZ KONIN | 03.06.1995 | zakwalifikowano |
22. | WYSOCKI Krystian | KKSZ KONIN | 09.04.1999 | zakwalifikowano |
23. | Mikołajczyk Bartosz | KKSZ KONIN | 18.01.1999 | zakwalifikowano |
24. | RÓŻYCKI Michał | AZS AWF WARSZAWA | 18.09.1996 | zakwalifikowano |
25. | KORZYŃSKI Wojciech | DRAGON ŁÓDŹ | 07.04.1999 | zakwalifikowano |
26. | Prokopowicz Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 | zakwalifikowano |
27. | KUPCZYŃSKI Jakub | O.Ś. AZS POZNAŃ | 31.03.1997 | zakwalifikowano |
28. | RYCZKOWSKI Paweł | DRAGON ŁÓDŹ | 14.02.1998 | zakwalifikowano |
30. | KOWALSKI Jakub | KKSZ KONIN | 25.04.2000 | zakwalifikowano |
31. | RYCZKOWSKI Michał | DRAGON ŁÓDŹ | 25.02.2000 | zakwalifikowano |
32. | PTAK Krystian | KKSZ KONIN | 14.07.2000 | zakwalifikowano |
33. | KOPTAS Krzysztof | DRAGON ŁÓDŹ | 12.06.2000 | zakwalifikowano |
34. | KNAPIK Jakub | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.06.1999 | zakwalifikowano |
35. | DŁUŻNIEWSKI Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.2000 | zakwalifikowano |
36. | WESOŁY Jakub | DRAGON ŁÓDŹ | 17.05.1998 | zakwalifikowano |
38. | Lipiński Marcin | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2000 | zakwalifikowano |
41. | ŁAKOMY Grzegorz | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.08.1999 | zakwalifikowano |
43. | Bończak Miłosz | AZS AWF KATOWICE | 07.11.1999 | zakwalifikowano |
44. | Sosulski Piotr | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2000 | zakwalifikowano |
45. | Glasner Hubert | KKSZ KONIN | 18.07.2000 | zakwalifikowano |
48. | Patyna Jakub | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.05.1997 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | JASKOT Jakub | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.09.1995 |
2. | ŚWIERK Stanisław | KKSZ KONIN | 04.11.1995 |
3. | GODLEWSKI Mateusz | KKSZ KONIN | 18.04.1997 |
3. | Kaczkowski Krzysztof | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 |
5. | Knez Mateusz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 |
6. | Lademann Karol | AZS AWF WARSZAWA | 14.06.1999 |
7. | Białecki Cezary | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 |
8. | KUPCZYŃSKI Jakub | O.Ś. AZS POZNAŃ | 31.03.1997 |
9. | POSSENTI Nicola | AZS AWF WARSZAWA | 13.01.1996 |
10. | POZIEMSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 04.11.1996 |
11. | DZWONIARSKI Adrian | KKSZ KONIN | 28.10.1997 |
12. | KURZYNA Piotr | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.08.1998 |
13. | WITKOWSKI Stefan | AZS AWF KATOWICE | 10.11.1996 |
14. | Dziublewski Maurycy | KKSZ KONIN | 22.07.1999 |
15. | RÓŻYCKI Michał | AZS AWF WARSZAWA | 18.09.1996 |
16. | KORZYŃSKI Wojciech | DRAGON ŁÓDŹ | 07.04.1999 |
17. | KISIEL Michał | MUKS VICTOR WARSZAWA | 03.10.1997 |
18. | Borkiewicz Krystian | KKSZ KONIN | 01.07.1999 |
19. | LADORSKI Adam | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.11.1995 |
20. | LADORSKI Konrad | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.11.1995 |
21. | GOŹDZIK Kamil | KKSZ KONIN | 03.06.1995 |
22. | Ziarnowski Rafał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 |
23. | ZANDECKI Michał | KKSZ KONIN | 23.02.1999 |
24. | KRUSZEWSKI Jan | AZS AWF WARSZAWA | 30.07.1998 |
25. | Prokopowicz Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 |
26. | DŁUŻNIEWSKI Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.2000 |
27. | WESOŁY Jakub | DRAGON ŁÓDŹ | 17.05.1998 |
28. | Mikołajczyk Bartosz | KKSZ KONIN | 18.01.1999 |
29. | KOPTAS Krzysztof | DRAGON ŁÓDŹ | 12.06.2000 |
30. | RYCZKOWSKI Paweł | DRAGON ŁÓDŹ | 14.02.1998 |
31. | PTAK Krystian | KKSZ KONIN | 14.07.2000 |
32. | Glasner Hubert | KKSZ KONIN | 18.07.2000 |
33. | WYSOCKI Krystian | KKSZ KONIN | 09.04.1999 |
34. | Bończak Miłosz | AZS AWF KATOWICE | 07.11.1999 |
35. | KNAPIK Jakub | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.06.1999 |
36. | Patyna Jakub | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.05.1997 |
37. | KOWALSKI Jakub | KKSZ KONIN | 25.04.2000 |
38. | Sosulski Piotr | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2000 |
39. | RYCZKOWSKI Michał | DRAGON ŁÓDŹ | 25.02.2000 |
40. | Lipiński Marcin | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2000 |
41. | ŁAKOMY Grzegorz | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.08.1999 |