Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 06.03.2015
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | BASIŃSKI Mikołaj | 4 | AZS AWF POZNAŃ | 10.03.1992 |
2. | ADAMSKI Łukasz | 12 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 15.10.1994 |
3. | Surwiłło Jakub | 1 | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 |
4. | PRZEDNOWEK Adrian | 13 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 23.02.1993 |
5. | KOZŁOWSKI Szymon | 2 | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 |
6. | KOLAK Patryk | 6 | AZS AWF POZNAŃ | 02.02.1993 |
7. | FRANCESON Filip | 11 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 24.10.1993 |
8. | JUREWICZ Jakub | 14 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 08.01.1993 |
9. | KNITTER Mateusz | 5 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.08.1993 |
10. | GRYGLEWSKI Krystian | 14 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 |
11. | KOPER Damian | 9 | AZS AWF POZNAŃ | 25.05.1992 |
12. | METZA Oskar | 3 | AZS AWF POZNAŃ | 05.02.1993 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | GRYGLEWSKI Krystian | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 | zakwalifikowano |
2. | Surwiłło Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 | zakwalifikowano |
3. | METZA Oskar | AZS AWF POZNAŃ | 05.02.1993 | zakwalifikowano |
4. | KOZŁOWSKI Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 | zakwalifikowano |
5. | KOLAK Patryk | AZS AWF POZNAŃ | 02.02.1993 | zakwalifikowano |
6. | FRANCESON Filip | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 24.10.1993 | zakwalifikowano |
7. | KNITTER Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.08.1993 | zakwalifikowano |
8. | PRZEDNOWEK Adrian | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 23.02.1993 | zakwalifikowano |
9. | ADAMSKI Łukasz | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 15.10.1994 | zakwalifikowano |
10. | BASIŃSKI Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 10.03.1992 | zakwalifikowano |
11. | KOPER Damian | AZS AWF POZNAŃ | 25.05.1992 | zakwalifikowano |
12. | JUREWICZ Jakub | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 08.01.1993 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | GRYGLEWSKI Krystian | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 |
2. | Surwiłło Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 |
3. | KOZŁOWSKI Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 |
3. | METZA Oskar | AZS AWF POZNAŃ | 05.02.1993 |
5. | KOLAK Patryk | AZS AWF POZNAŃ | 02.02.1993 |
6. | PRZEDNOWEK Adrian | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 23.02.1993 |
7. | BASIŃSKI Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 10.03.1992 |
8. | KOPER Damian | AZS AWF POZNAŃ | 25.05.1992 |
9. | FRANCESON Filip | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 24.10.1993 |
10. | KNITTER Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.08.1993 |
11. | ADAMSKI Łukasz | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 15.10.1994 |
12. | JUREWICZ Jakub | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 08.01.1993 |