Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 23.03.2015


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Oliwia WILK 1 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 02.02.2004
2. Zoe PAPAI 1
3. Sofia FEDOSOVA 1
4. Chidinma EZE 1
5. Maria ALEXE 1
6. Leonie CADAO 1
7. Dasa ERSOVA 1
8. Zuzanna Lenkiewicz 1 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004
9. Julia KRETEK 1 IKS BUSHIDO RYBNIK 19.08.2005
10. Alisa KISLIAK 1
11. Polina KASHINA 1
12. Soraya SCHNECK 1
13. Anastazja Nagórska 1 O.Ś. AZS POZNAŃ 14.01.2004
14. Rosemarie BENCIU 1
15. Zuzanna Porada 1 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
16. Ilinca HOGEA 1
17. Olga KIVALO 1
18. Karolina BECHYNOVA 1
19. Sofia VERLATAIA 1
20. Denisa BOTEZATU 1
21. Zuzanna Buselt 1 KKSZ KONIN 06.05.2004
22. Dana BAHLAI 1
23. Chayenne BUCHNER 1
24. Aniela KOZŁOWSKA 1 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005
25. Aleksandra SZWEDA 1 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.05.2004
26. Sofiya POLONKA 1
27. Milana GRITCUK 1
28. Bianca STATIE 1
29. Valerija POPUGAEVA 1
30. Marta ZIELIŃSKA 1 KOLEJARZ 24 KATOWICE 22.08.2004
31. Alicja ROŚ 1 IKS BUSHIDO RYBNIK 24.07.2006
32. Valerija ABRAMOVA 1
33. Josephine HIBOU 1
34. Arina PRUNARIU 1

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Zoe PAPAI zakwalifikowano
2. Denisa BOTEZATU zakwalifikowano
2. Olga KIVALO zakwalifikowano
4. Alicja ROŚ IKS BUSHIDO RYBNIK 24.07.2006 zakwalifikowano
4. Marta ZIELIŃSKA KOLEJARZ 24 KATOWICE 22.08.2004 zakwalifikowano
6. Aleksandra SZWEDA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.05.2004 zakwalifikowano
7. Dana BAHLAI zakwalifikowano
8. Karolina BECHYNOVA zakwalifikowano
9. Oliwia WILK TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 02.02.2004 zakwalifikowano
10. Dasa ERSOVA zakwalifikowano
11. Anastazja Nagórska O.Ś. AZS POZNAŃ 14.01.2004 zakwalifikowano
12. Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004 zakwalifikowano
13. Sofiya POLONKA zakwalifikowano
14. Valerija ABRAMOVA zakwalifikowano
15. Soraya SCHNECK zakwalifikowano
16. Bianca STATIE zakwalifikowano
17. Polina KASHINA zakwalifikowano
18. Valerija POPUGAEVA zakwalifikowano
18. Chayenne BUCHNER zakwalifikowano
20. Zuzanna Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004 zakwalifikowano
21. Rosemarie BENCIU zakwalifikowano
22. Arina PRUNARIU zakwalifikowano
23. Maria ALEXE zakwalifikowano
24. Leonie CADAO zakwalifikowano
25. Chidinma EZE zakwalifikowano
26. Aniela KOZŁOWSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005 zakwalifikowano
27. Milana GRITCUK zakwalifikowano
28. Sofia VERLATAIA zakwalifikowano
28. Josephine HIBOU zakwalifikowano
30. Ilinca HOGEA zakwalifikowano
31. Sofia FEDOSOVA zakwalifikowano
32. Zuzanna Buselt KKSZ KONIN 06.05.2004 zakwalifikowano
33. Alisa KISLIAK zakwalifikowano
34. Julia KRETEK IKS BUSHIDO RYBNIK 19.08.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Zoe PAPAI
2. Olga KIVALO
3. Denisa BOTEZATU
3. Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004
5. Dana BAHLAI
6. Oliwia WILK TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 02.02.2004
7. Sofiya POLONKA
8. Milana GRITCUK
9. Alicja ROŚ IKS BUSHIDO RYBNIK 24.07.2006
10. Karolina BECHYNOVA
11. Valerija ABRAMOVA
12. Bianca STATIE
13. Valerija POPUGAEVA
14. Arina PRUNARIU
15. Maria ALEXE
16. Josephine HIBOU
17. Marta ZIELIŃSKA KOLEJARZ 24 KATOWICE 22.08.2004
18. Aleksandra SZWEDA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.05.2004
19. Dasa ERSOVA
20. Anastazja Nagórska O.Ś. AZS POZNAŃ 14.01.2004
21. Soraya SCHNECK
22. Polina KASHINA
23. Chayenne BUCHNER
24. Zuzanna Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
25. Rosemarie BENCIU
26. Leonie CADAO
27. Chidinma EZE
28. Aniela KOZŁOWSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005
29. Sofia VERLATAIA
30. Ilinca HOGEA
31. Sofia FEDOSOVA
32. Alisa KISLIAK
33. Zuzanna Buselt KKSZ KONIN 06.05.2004
34. Julia KRETEK IKS BUSHIDO RYBNIK 19.08.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy