Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.03.2015


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Max CROMIE 34
2. Vakhtang ARCHVADZE 34
3. Egor ZAJCEV 34
4. Filip PACHLA 1 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 30.09.2002
5. Bartosz SENECZKO 34 DRAGON ŁÓDŹ 22.09.2003
6. Gabriel DUNN 34
7. Artem TEREHOV 34
8. Tornike MITAGVARIA 34
9. Szymon Hryciuk 2 AZS AWF KATOWICE 24.08.2002
10. Ahmed Yasser Mohamed IDRIS 34
11. Tulliver HYAMMS 34
12. Vladimir IALANSKII 34
13. Nikita KOVARDA 34
14. Wiktor SYKULSKI 3 DRAGON ŁÓDŹ 05.03.2002
15. Luke BARNSLEY 34
16. Giorgi MARKHULIA 34
17. Ivan LAVETS 34
18. Thomas LUXARDO 34
19. Samuel BONDAR 34
20. Oskar PELIŃSKI 5 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.02.2002
21. Daniel ALDGATE 34
22. Andrey KNYAZEV 34
23. Daniel HUNYADY 34
24. Kajtean MCDONELL 34
25. Matvej PETUHOV 34
26. Kacper ZABIEGAŁA 6 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 09.12.2002
27. Eric GAUSS 34
28. Oleksii DORITSKYI 34
29. Olympios GOUGOULIAS 34
30. Wiktor KUJAWSKI 34
31. Miłosz ADAMCZYK 8 IKS BUSHIDO RYBNIK 25.10.2002
32. Kirill KONDRATENKO 34
33. Moritz ROGLER 34
34. Juliusz KIERZNOWSKI 32 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 12.06.2002
35. 9
36. Felix CRABTREE 34
37. Elton DINCA 34
38. Genrih KUZMICHEV 34
39. Adrian NOWAK 10 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 28.11.2002
40. Gijs VANNIEUWENBORGH 34
41. Stephen KIM 34
42. Anuj MATHUR 34
43. Leon KRAMER 34
44. Kacper ZAJĄC 34 AZS AWF KATOWICE 01.04.2002
45. Andrii OGOIKO 34
46. Ivan CHELYAPOV 34
47. Daniel HAN 34
48. Hubert CHUDY 34 O.Ś. AZS POZNAŃ 05.01.2003
49. Mateusz MATRAS 12 IKS BUSHIDO RYBNIK 25.03.2003
50. Tristan GONDOUIN 34
51. Henry HURST 34
52. Viachaslau TUR 34
53. Jakub Dzierniejko 28 UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003
54. Alexei CIUMAC 34
55. Oleg SAICHENKO 34
56. Mikita HRYNKEVICH 34
57. Leon KUZMIN 34
58. Orlando DAVIES 34
59. Bote SCHAAFSMA 34
60. Maksym SEMENOV 34
61. Dmitri NASONOV 34
62. Tymon KOZANECKI 15 DRAGON ŁÓDŹ 17.03.2002
63. Nathaniel FIDLER 34
64. Louis Henry DUPREZ 34
65. Krzysztof Rychta 16 MUKS VICTOR WARSZAWA 14.07.2002
66. Timon FUNKE 34
67. Jan KUREK 25 AZS AWF WARSZAWA 20.08.2002
68. Georgy GVADZABIYA 34
69. Luka LOMINADZE 34
70. Czarek DROŻDŻEWICZ 17 AZS AWF WARSZAWA 10.02.2003
71. Daniil KHABAROV 34
72. Soren BUHR 34
73. Sofien HADAJ BAHIR 18 KKSZ KONIN 25.08.2003
74. Alexandru CARUTASU 34
75. Vladislav BASHLYKOV 34
76. Louis BEDFORD 34
77. Malte GUBITZ 34
78. Peter KRAJNC 34
79. Nathan CHORLTON 34
80. Nikita SVETLICZNYJ 34
81. Stepan KOVAL 34
82. Kacper NOWINOWSKI 21 KKSZ KONIN 03.02.2003
83. Matvej PARFENOV 34
84. Matthew LIM 34
85. Daniel VENTLANT 34

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Vakhtang ARCHVADZE zakwalifikowano
2. Matvej PARFENOV zakwalifikowano
3. Louis BEDFORD zakwalifikowano
3. Alexei CIUMAC zakwalifikowano
3. Daniil KHABAROV zakwalifikowano
6. Oleksii DORITSKYI zakwalifikowano
7. Andrii OGOIKO zakwalifikowano
7. Genrih KUZMICHEV zakwalifikowano
7. Nikita SVETLICZNYJ zakwalifikowano
10. Kirill KONDRATENKO zakwalifikowano
10. Timon FUNKE zakwalifikowano
12. Mateusz MATRAS IKS BUSHIDO RYBNIK 25.03.2003 zakwalifikowano
13. Orlando DAVIES zakwalifikowano
14. Moritz ROGLER zakwalifikowano
15. Daniel HAN zakwalifikowano
16. Stephen KIM zakwalifikowano
17. Luke BARNSLEY zakwalifikowano
18. Georgy GVADZABIYA zakwalifikowano
19. Matthew LIM zakwalifikowano
20. Tornike MITAGVARIA zakwalifikowano
20. Elton DINCA zakwalifikowano
22. Kacper ZAJĄC AZS AWF KATOWICE 01.04.2002 zakwalifikowano
22. Artem TEREHOV zakwalifikowano
24. Kajtean MCDONELL zakwalifikowano
25. Giorgi MARKHULIA zakwalifikowano
25. Nikita KOVARDA zakwalifikowano
25. Dmitri NASONOV zakwalifikowano
28. Eric GAUSS zakwalifikowano
29. zakwalifikowano
30. Tulliver HYAMMS zakwalifikowano
31. Soren BUHR zakwalifikowano
32. Bote SCHAAFSMA zakwalifikowano
33. Henry HURST zakwalifikowano
34. Thomas LUXARDO zakwalifikowano
35. Gabriel DUNN zakwalifikowano
36. Daniel HUNYADY zakwalifikowano
37. Ivan LAVETS zakwalifikowano
38. Nathan CHORLTON zakwalifikowano
39. Max CROMIE zakwalifikowano
40. Luka LOMINADZE zakwalifikowano
41. Oleg SAICHENKO zakwalifikowano
42. Miłosz ADAMCZYK IKS BUSHIDO RYBNIK 25.10.2002 zakwalifikowano
43. Mikita HRYNKEVICH zakwalifikowano
44. Leon KUZMIN zakwalifikowano
44. Samuel BONDAR zakwalifikowano
46. Daniel VENTLANT zakwalifikowano
47. Gijs VANNIEUWENBORGH zakwalifikowano
48. Malte GUBITZ zakwalifikowano
49. Peter KRAJNC zakwalifikowano
49. Jakub Dzierniejko UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003 zakwalifikowano
51. Matvej PETUHOV zakwalifikowano
52. Leon KRAMER zakwalifikowano
53. Alexandru CARUTASU zakwalifikowano
54. Oskar PELIŃSKI ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.02.2002 zakwalifikowano
55. Kacper ZABIEGAŁA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 09.12.2002 zakwalifikowano
56. Wiktor SYKULSKI DRAGON ŁÓDŹ 05.03.2002 zakwalifikowano
56. Andrey KNYAZEV zakwalifikowano
58. Olympios GOUGOULIAS zakwalifikowano
59. Egor ZAJCEV zakwalifikowano
60. Filip PACHLA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 30.09.2002 zakwalifikowano
61. Bartosz SENECZKO DRAGON ŁÓDŹ 22.09.2003 zakwalifikowano
62. Krzysztof Rychta MUKS VICTOR WARSZAWA 14.07.2002 zakwalifikowano
63. Nathaniel FIDLER zakwalifikowano
64. Felix CRABTREE zakwalifikowano
65. Adrian NOWAK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 28.11.2002 zakwalifikowano
66. Szymon Hryciuk AZS AWF KATOWICE 24.08.2002 zakwalifikowano
67. Ivan CHELYAPOV zakwalifikowano
67. Daniel ALDGATE zakwalifikowano
69. Wiktor KUJAWSKI zakwalifikowano
70. Jan KUREK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2002 zakwalifikowano
71. Maksym SEMENOV zakwalifikowano
71. Juliusz KIERZNOWSKI PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 12.06.2002 zakwalifikowano
73. Stepan KOVAL zakwalifikowano
74. Louis Henry DUPREZ zakwalifikowano
75. Czarek DROŻDŻEWICZ AZS AWF WARSZAWA 10.02.2003 zakwalifikowano
76. Hubert CHUDY O.Ś. AZS POZNAŃ 05.01.2003 zakwalifikowano
76. Ahmed Yasser Mohamed IDRIS zakwalifikowano
78. Vladimir IALANSKII zakwalifikowano
78. Sofien HADAJ BAHIR KKSZ KONIN 25.08.2003 zakwalifikowano
80. Tymon KOZANECKI DRAGON ŁÓDŹ 17.03.2002 zakwalifikowano
81. Anuj MATHUR zakwalifikowano
81. Vladislav BASHLYKOV zakwalifikowano
81. Viachaslau TUR zakwalifikowano
81. Tristan GONDOUIN zakwalifikowano
85. Kacper NOWINOWSKI KKSZ KONIN 03.02.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Artem TEREHOV
2. Stephen KIM
3. Daniil KHABAROV
3. Oleksii DORITSKYI
5. Andrii OGOIKO
6. Matthew LIM
7. Tornike MITAGVARIA
8. Szymon Hryciuk AZS AWF KATOWICE 24.08.2002
9. Vakhtang ARCHVADZE
10. Louis BEDFORD
10. Alexei CIUMAC
12. Elton DINCA
13. Kajtean MCDONELL
14. Dmitri NASONOV
15. Mikita HRYNKEVICH
16. Gijs VANNIEUWENBORGH
17. Nikita SVETLICZNYJ
18. Kirill KONDRATENKO
19. Daniel HAN
20. Luke BARNSLEY
21. Giorgi MARKHULIA
21. Nikita KOVARDA
23. Eric GAUSS
24. Bote SCHAAFSMA
25. Thomas LUXARDO
26. Gabriel DUNN
27. Daniel HUNYADY
28. Matvej PETUHOV
29. Leon KRAMER
30. Alexandru CARUTASU
31. Oskar PELIŃSKI ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.02.2002
32. Andrey KNYAZEV
33. Matvej PARFENOV
34. Genrih KUZMICHEV
35. Timon FUNKE
36. Mateusz MATRAS IKS BUSHIDO RYBNIK 25.03.2003
37. Orlando DAVIES
38. Moritz ROGLER
39. Georgy GVADZABIYA
40. Kacper ZAJĄC AZS AWF KATOWICE 01.04.2002
41.
42. Tulliver HYAMMS
43. Soren BUHR
44. Henry HURST
45. Ivan LAVETS
46. Nathan CHORLTON
47. Max CROMIE
48. Luka LOMINADZE
49. Oleg SAICHENKO
50. Miłosz ADAMCZYK IKS BUSHIDO RYBNIK 25.10.2002
51. Leon KUZMIN
51. Samuel BONDAR
53. Daniel VENTLANT
54. Malte GUBITZ
55. Peter KRAJNC
56. Kacper ZABIEGAŁA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 09.12.2002
57. Wiktor SYKULSKI DRAGON ŁÓDŹ 05.03.2002
58. Olympios GOUGOULIAS
59. Egor ZAJCEV
60. Filip PACHLA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 30.09.2002
61. Bartosz SENECZKO DRAGON ŁÓDŹ 22.09.2003
62. Felix CRABTREE
63. Daniel ALDGATE
64. Vladimir IALANSKII
65. Jakub Dzierniejko UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003
66. Krzysztof Rychta MUKS VICTOR WARSZAWA 14.07.2002
67. Nathaniel FIDLER
68. Adrian NOWAK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 28.11.2002
69. Ivan CHELYAPOV
70. Wiktor KUJAWSKI
71. Jan KUREK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2002
72. Maksym SEMENOV
72. Juliusz KIERZNOWSKI PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 12.06.2002
74. Stepan KOVAL
75. Louis Henry DUPREZ
76. Czarek DROŻDŻEWICZ AZS AWF WARSZAWA 10.02.2003
77. Hubert CHUDY O.Ś. AZS POZNAŃ 05.01.2003
77. Ahmed Yasser Mohamed IDRIS
79. Sofien HADAJ BAHIR KKSZ KONIN 25.08.2003
80. Tymon KOZANECKI DRAGON ŁÓDŹ 17.03.2002
81. Anuj MATHUR
81. Vladislav BASHLYKOV
81. Viachaslau TUR
81. Tristan GONDOUIN
85. Kacper NOWINOWSKI KKSZ KONIN 03.02.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy