Nazwa: Puchar Polski IV
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 06.09.2008
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ANDRZEJUK Robert | 1 | AZS AWF WROCŁAW | 17.07.1975 |
2. | NOWAK Michał | 23 | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 |
3. | KRAWCZYK Paweł | 22 | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
4. | PETRAITIS Vaidotas | 0 | ||
5. | MILONE Roberto | 45 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.02.1988 |
6. | PRACŁAWSKI Adam | 2 | AZS AWF WROCŁAW | 24.09.1980 |
7. | SPYCHAŁA Marek | 43 | PKSZERM WARSZAWA | 05.06.1981 |
8. | SZAJNA Łukasz | 24 | AZS AWF KRAKÓW | 07.05.1986 |
9. | Szczepanowski Tomasz | 46 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.03.1992 |
10. | MERKEL Damian | 25 | AZS AWF KATOWICE | 26.04.1990 |
11. | Broniszewski Filip | 21 | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 |
12. | KONAT Łukasz | 40 | AZS AWF WROCŁAW | 08.02.1977 |
13. | SADOWY Piotr | 3 | KSz WARSZAWIANKA | 22.10.1980 |
14. | LESZCZYŃSKI Marek | 47 | PIAST GLIWICE | 07.03.1991 |
15. | SZUMSKI Maciej | 4 | AZS AWF WROCŁAW | 07.10.1986 |
16. | Nycz Mateusz | 18 | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 |
17. | SWOROWSKI Wojciech | 27 | RMKS RYBNIK | 12.04.1991 |
18. | PACEK Andrzej | 48 | KSz WARSZAWIANKA | 29.11.1991 |
19. | Gromada Roland | 26 | KS OLIMP LUBIN | 08.07.1985 |
20. | BRZOZOWSKI Seweryn | 49 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 |
21. | Jendryś Marek | 5 | PIAST GLIWICE | 06.02.1974 |
22. | ADAMCZYK Wacław | 41 | AZS AWF KATOWICE | 07.07.1989 |
23. | Pordes Józef | 0 | KSz WARSZAWIANKA | 15.03.1992 |
24. | HARASIMOWICZ Tobiasz | 0 | KKS KRAKÓW | 04.05.1992 |
25. | Sobiecki Jan | 19 | KS AGH Kraków | 29.05.1991 |
26. | KRUCZEK Piotr | 28 | AZS AWF KRAKÓW | 31.01.1988 |
27. | Zieliński Dariusz | 16 | PIAST GLIWICE | 14.05.1969 |
28. | SMÓŁKA Mikołaj | 0 | AZS AWF KATOWICE | 29.09.1992 |
29. | Adamek Michał | 6 | AZS AWF WROCŁAW | 14.04.1987 |
30. | HUEBNER Jan | 39 | KKS KRAKÓW | 22.10.1991 |
31. | SZCZECIŃSKI Piotr | 7 | PIAST GLIWICE | 14.02.1990 |
32. | MITURSKI Maciej | 29 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.02.1988 |
33. | Bobusia Jarosław | 38 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 10.06.1985 |
34. | STASZAK Michał | 17 | AZS AWF WROCŁAW | 11.08.1987 |
35. | ZAJDEL Jakub | 0 | AZS AWF KRAKÓW | 19.10.1988 |
36. | BOROWSKI-KOMENDA Jan | 36 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.11.1986 |
37. | ZWOLIŃSKI Grzegorz | 30 | KS SZPADA WROCŁAW | 23.06.1981 |
38. | ŻYGOWSKI Robert | 0 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 06.04.1990 |
39. | ROKOSZ Łukasz | 8 | PIAST GLIWICE | 14.07.1989 |
40. | DYMAR Aleksander | 0 | ||
41. | GRIPAS Artiom | 14 | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 |
42. | NEMEC Piotr | 9 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.09.1988 |
43. | Heronimek Leszek | 0 | PKSZERM WARSZAWA | 28.11.1959 |
44. | SUDDYA Vasyl | 0 | ||
45. | JĘZYK Bartłomiej | 31 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 31.08.1978 |
46. | DERYLAK Marek | 0 | AZS AWF KATOWICE | 07.12.1987 |
47. | BARABASZ Maciej | 10 | AZS AWF WROCŁAW | 14.07.1987 |
48. | MACIEJCZYK Piotr | 13 | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 |
49. | SZWALBE Rafał | 32 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1991 |
50. | GĄGAŁA Łukasz | 35 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 17.01.1989 |
51. | Baś Marcel | 11 | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
52. | WRONA Kamil | 33 | KKS KRAKÓW | 27.01.1991 |
53. | STOCKI Piotr | 34 | KSz WARSZAWIANKA | 22.07.1982 |
54. | KRASIKOVAS Tomas | 0 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | ANDRZEJUK Robert | AZS AWF WROCŁAW | 17.07.1975 | zakwalifikowano |
2. | PRACŁAWSKI Adam | AZS AWF WROCŁAW | 24.09.1980 | zakwalifikowano |
3. | KRASIKOVAS Tomas | zakwalifikowano | ||
4. | MITURSKI Maciej | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.02.1988 | zakwalifikowano |
5. | JĘZYK Bartłomiej | T.S. WISŁA KRAKÓW | 31.08.1978 | zakwalifikowano |
6. | BARABASZ Maciej | AZS AWF WROCŁAW | 14.07.1987 | zakwalifikowano |
7. | ZWOLIŃSKI Grzegorz | KS SZPADA WROCŁAW | 23.06.1981 | zakwalifikowano |
8. | NEMEC Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.09.1988 | zakwalifikowano |
9. | STOCKI Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 22.07.1982 | zakwalifikowano |
9. | MERKEL Damian | AZS AWF KATOWICE | 26.04.1990 | zakwalifikowano |
11. | SZAJNA Łukasz | AZS AWF KRAKÓW | 07.05.1986 | zakwalifikowano |
12. | MACIEJCZYK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 | zakwalifikowano |
13. | SWOROWSKI Wojciech | RMKS RYBNIK | 12.04.1991 | zakwalifikowano |
13. | Adamek Michał | AZS AWF WROCŁAW | 14.04.1987 | zakwalifikowano |
15. | SZUMSKI Maciej | AZS AWF WROCŁAW | 07.10.1986 | zakwalifikowano |
15. | SUDDYA Vasyl | zakwalifikowano | ||
17. | Broniszewski Filip | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 | zakwalifikowano |
18. | KRAWCZYK Paweł | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 | zakwalifikowano |
19. | Gromada Roland | KS OLIMP LUBIN | 08.07.1985 | zakwalifikowano |
20. | DYMAR Aleksander | zakwalifikowano | ||
21. | Nycz Mateusz | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 | zakwalifikowano |
22. | HUEBNER Jan | KKS KRAKÓW | 22.10.1991 | zakwalifikowano |
23. | PACEK Andrzej | KSz WARSZAWIANKA | 29.11.1991 | zakwalifikowano |
24. | STASZAK Michał | AZS AWF WROCŁAW | 11.08.1987 | zakwalifikowano |
25. | SMÓŁKA Mikołaj | AZS AWF KATOWICE | 29.09.1992 | zakwalifikowano |
26. | Baś Marcel | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 | zakwalifikowano |
27. | KONAT Łukasz | AZS AWF WROCŁAW | 08.02.1977 | zakwalifikowano |
28. | ROKOSZ Łukasz | PIAST GLIWICE | 14.07.1989 | zakwalifikowano |
29. | SZWALBE Rafał | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1991 | zakwalifikowano |
30. | SZCZECIŃSKI Piotr | PIAST GLIWICE | 14.02.1990 | zakwalifikowano |
31. | Szczepanowski Tomasz | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.03.1992 | zakwalifikowano |
32. | SADOWY Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 22.10.1980 | zakwalifikowano |
33. | DERYLAK Marek | AZS AWF KATOWICE | 07.12.1987 | zakwalifikowano |
34. | Pordes Józef | KSz WARSZAWIANKA | 15.03.1992 | zakwalifikowano |
35. | Bobusia Jarosław | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 10.06.1985 | zakwalifikowano |
36. | Sobiecki Jan | KS AGH Kraków | 29.05.1991 | zakwalifikowano |
37. | Jendryś Marek | PIAST GLIWICE | 06.02.1974 | zakwalifikowano |
38. | LESZCZYŃSKI Marek | PIAST GLIWICE | 07.03.1991 | zakwalifikowano |
38. | ŻYGOWSKI Robert | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 06.04.1990 | zakwalifikowano |
40. | KRUCZEK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 31.01.1988 | zakwalifikowano |
41. | MILONE Roberto | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.02.1988 | zakwalifikowano |
42. | HARASIMOWICZ Tobiasz | KKS KRAKÓW | 04.05.1992 | zakwalifikowano |
43. | BOROWSKI-KOMENDA Jan | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.11.1986 | zakwalifikowano |
44. | GĄGAŁA Łukasz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 17.01.1989 | zakwalifikowano |
45. | NOWAK Michał | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 | zakwalifikowano |
46. | ADAMCZYK Wacław | AZS AWF KATOWICE | 07.07.1989 | zakwalifikowano |
47. | SPYCHAŁA Marek | PKSZERM WARSZAWA | 05.06.1981 | zakwalifikowano |
48. | Zieliński Dariusz | PIAST GLIWICE | 14.05.1969 | zakwalifikowano |
49. | PETRAITIS Vaidotas | zakwalifikowano | ||
50. | ZAJDEL Jakub | AZS AWF KRAKÓW | 19.10.1988 | zakwalifikowano |
51. | WRONA Kamil | KKS KRAKÓW | 27.01.1991 | zakwalifikowano |
52. | GRIPAS Artiom | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 | zakwalifikowano |
53. | Heronimek Leszek | PKSZERM WARSZAWA | 28.11.1959 | zakwalifikowano |
54. | BRZOZOWSKI Seweryn | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | ROKOSZ Łukasz | PIAST GLIWICE | 14.07.1989 |
2. | SZUMSKI Maciej | AZS AWF WROCŁAW | 07.10.1986 |
3. | Adamek Michał | AZS AWF WROCŁAW | 14.04.1987 |
3. | KRUCZEK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 31.01.1988 |
5. | Baś Marcel | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
6. | Sobiecki Jan | KS AGH Kraków | 29.05.1991 |
7. | BOROWSKI-KOMENDA Jan | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.11.1986 |
8. | PETRAITIS Vaidotas | ||
9. | BARABASZ Maciej | AZS AWF WROCŁAW | 14.07.1987 |
10. | DYMAR Aleksander | ||
11. | Nycz Mateusz | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 |
12. | PACEK Andrzej | KSz WARSZAWIANKA | 29.11.1991 |
13. | SZCZECIŃSKI Piotr | PIAST GLIWICE | 14.02.1990 |
14. | Szczepanowski Tomasz | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.03.1992 |
15. | SADOWY Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 22.10.1980 |
16. | MILONE Roberto | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.02.1988 |
17. | ANDRZEJUK Robert | AZS AWF WROCŁAW | 17.07.1975 |
18. | PRACŁAWSKI Adam | AZS AWF WROCŁAW | 24.09.1980 |
19. | KRASIKOVAS Tomas | ||
20. | MITURSKI Maciej | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.02.1988 |
21. | JĘZYK Bartłomiej | T.S. WISŁA KRAKÓW | 31.08.1978 |
22. | ZWOLIŃSKI Grzegorz | KS SZPADA WROCŁAW | 23.06.1981 |
23. | NEMEC Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.09.1988 |
24. | STOCKI Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 22.07.1982 |
24. | MERKEL Damian | AZS AWF KATOWICE | 26.04.1990 |
26. | MACIEJCZYK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 |
27. | SWOROWSKI Wojciech | RMKS RYBNIK | 12.04.1991 |
28. | KRAWCZYK Paweł | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
29. | Gromada Roland | KS OLIMP LUBIN | 08.07.1985 |
30. | ŻYGOWSKI Robert | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 06.04.1990 |
31. | Zieliński Dariusz | PIAST GLIWICE | 14.05.1969 |
32. | BRZOZOWSKI Seweryn | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 |
33. | SZAJNA Łukasz | AZS AWF KRAKÓW | 07.05.1986 |
34. | SUDDYA Vasyl | ||
35. | Broniszewski Filip | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 |
36. | HUEBNER Jan | KKS KRAKÓW | 22.10.1991 |
37. | STASZAK Michał | AZS AWF WROCŁAW | 11.08.1987 |
38. | SMÓŁKA Mikołaj | AZS AWF KATOWICE | 29.09.1992 |
39. | KONAT Łukasz | AZS AWF WROCŁAW | 08.02.1977 |
40. | SZWALBE Rafał | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1991 |
41. | DERYLAK Marek | AZS AWF KATOWICE | 07.12.1987 |
42. | Pordes Józef | KSz WARSZAWIANKA | 15.03.1992 |
43. | Bobusia Jarosław | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 10.06.1985 |
44. | Jendryś Marek | PIAST GLIWICE | 06.02.1974 |
45. | LESZCZYŃSKI Marek | PIAST GLIWICE | 07.03.1991 |
46. | HARASIMOWICZ Tobiasz | KKS KRAKÓW | 04.05.1992 |
47. | GĄGAŁA Łukasz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 17.01.1989 |
48. | NOWAK Michał | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 |
49. | ADAMCZYK Wacław | AZS AWF KATOWICE | 07.07.1989 |
50. | SPYCHAŁA Marek | PKSZERM WARSZAWA | 05.06.1981 |
51. | ZAJDEL Jakub | AZS AWF KRAKÓW | 19.10.1988 |
52. | WRONA Kamil | KKS KRAKÓW | 27.01.1991 |
53. | GRIPAS Artiom | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 |
54. | Heronimek Leszek | PKSZERM WARSZAWA | 28.11.1959 |