Turniej

Nazwa: Rybnik Cup - XVI Międzynarodowy Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 23.04.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Dominika Nelza 1 MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
2. Karolina MITURA 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 05.11.2007
3. Julia DREWNIOK 1 UKS KOSYNIER GLIWICE 15.02.2007
4. Maryia VYSOTSKAYA 1 AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT 25.04.2007
5. Oliwia JANECZEK 1 PIAST GLIWICE 28.01.2008
6. Blanka Mielniczek 1 PIAST GLIWICE 09.07.2007
7. Magda Ratyna 1 PIAST GLIWICE 01.03.2007
8. Karolina BARAŃSKA 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 28.09.2007
9. Laura MISIAK 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
10. Wiktoria JĘDRZEJEC 1 PIAST GLIWICE 04.01.2007
11. Martyna Mróz 1 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
12. Barbara SIEŃKO 1 UKS TRÓJKA RADLIN 06.06.2007
13. Alicja GOCZAŁ 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
14. Sandra MACHNIK 1 KKS KRAKÓW 20.04.2008
15. Wiktoria SZOLC 1 UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007
16. Marta CZERNER 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.10.2007
17. Amelia DUBEŁEK 1 UKS KOSYNIER GLIWICE 24.01.2008
18. Edyta KRAKOWIAK 1 PIAST GLIWICE 20.03.2008
19. Maja MARCZUK 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 18.04.2008
20. Karolina BARCIK 1 UKS KOSYNIER GLIWICE 27.11.2007
21. Amelia Sadowska 1 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
22. Marta KAMIŃSKA 1 RMKS RYBNIK 21.03.2007
23. Daria WIECZOREK 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 26.07.2008
24. Milena SZPRUCH 1 PIAST GLIWICE 19.09.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
2. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
3. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
4. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
5. Karolina BARCIK UKS KOSYNIER GLIWICE 27.11.2007 zakwalifikowano
6. Marta CZERNER UKS ZAWISZA KATOWICE 22.10.2007 zakwalifikowano
7. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
8. Marta KAMIŃSKA RMKS RYBNIK 21.03.2007 zakwalifikowano
9. Maja MARCZUK UKS ZAWISZA KATOWICE 18.04.2008 zakwalifikowano
10. Blanka Mielniczek PIAST GLIWICE 09.07.2007 zakwalifikowano
10. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 zakwalifikowano
12. Edyta KRAKOWIAK PIAST GLIWICE 20.03.2008 zakwalifikowano
13. Sandra MACHNIK KKS KRAKÓW 20.04.2008 zakwalifikowano
14. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
15. Amelia DUBEŁEK UKS KOSYNIER GLIWICE 24.01.2008 zakwalifikowano
16. Maryia VYSOTSKAYA AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT 25.04.2007 zakwalifikowano
17. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 zakwalifikowano
18. Wiktoria SZOLC UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007 zakwalifikowano
19. Daria WIECZOREK UKS ZAWISZA KATOWICE 26.07.2008 zakwalifikowano
19. Milena SZPRUCH PIAST GLIWICE 19.09.2007 zakwalifikowano
21. Julia DREWNIOK UKS KOSYNIER GLIWICE 15.02.2007 zakwalifikowano
22. Karolina BARAŃSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 28.09.2007 zakwalifikowano
23. Karolina MITURA UKS ZAWISZA KATOWICE 05.11.2007 zakwalifikowano
24. Barbara SIEŃKO UKS TRÓJKA RADLIN 06.06.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
2. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
3. Karolina BARCIK UKS KOSYNIER GLIWICE 27.11.2007
3. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
5. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
6. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
7. Marta CZERNER UKS ZAWISZA KATOWICE 22.10.2007
8. Barbara SIEŃKO UKS TRÓJKA RADLIN 06.06.2007
9. Marta KAMIŃSKA RMKS RYBNIK 21.03.2007
10. Sandra MACHNIK KKS KRAKÓW 20.04.2008
11. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
12. Amelia DUBEŁEK UKS KOSYNIER GLIWICE 24.01.2008
13. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
14. Julia DREWNIOK UKS KOSYNIER GLIWICE 15.02.2007
15. Karolina BARAŃSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 28.09.2007
16. Karolina MITURA UKS ZAWISZA KATOWICE 05.11.2007
17. Maja MARCZUK UKS ZAWISZA KATOWICE 18.04.2008
18. Blanka Mielniczek PIAST GLIWICE 09.07.2007
18. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
20. Edyta KRAKOWIAK PIAST GLIWICE 20.03.2008
21. Maryia VYSOTSKAYA AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT 25.04.2007
22. Wiktoria SZOLC UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007
23. Daria WIECZOREK UKS ZAWISZA KATOWICE 26.07.2008
23. Milena SZPRUCH PIAST GLIWICE 19.09.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy