Turniej

Nazwa: Rybnik Cup - XVI Międzynarodowy Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 23.04.2016

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Nelza Dominika 1 MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
2. MITURA Karolina 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 05.11.2007
3. DREWNIOK Julia 1 UKS KOSYNIER GLIWICE 15.02.2007
4. VYSOTSKAYA Maryia 1 AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT 25.04.2007
5. JANECZEK Oliwia 1 PIAST GLIWICE 28.01.2008
6. Mielniczek Blanka 1 PIAST GLIWICE 09.07.2007
7. Ratyna Magda 1 PIAST GLIWICE 01.03.2007
8. BARAŃSKA Karolina 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 28.09.2007
9. MISIAK Laura 1 RMKS RYBNIK 11.09.2007
10. JĘDRZEJEC Wiktoria 1 PIAST GLIWICE 04.01.2007
11. Mróz Martyna 1 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
12. SIEŃKO Barbara 1 UKS TRÓJKA RADLIN 06.06.2007
13. GOCZAŁ Alicja 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
14. MACHNIK Sandra 1 KKS KRAKÓW 20.04.2008
15. SZOLC Wiktoria 1 UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007
16. CZERNER Marta 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.10.2007
17. DUBEŁEK Amelia 1 UKS KOSYNIER GLIWICE 24.01.2008
18. KRAKOWIAK Edyta 1 PIAST GLIWICE 20.03.2008
19. MARCZUK Maja 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 18.04.2008
20. BARCIK Karolina 1 UKS KOSYNIER GLIWICE 27.11.2007
21. Sadowska Amelia 1 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
22. KAMIŃSKA Marta 1 RMKS RYBNIK 21.03.2007
23. WIECZOREK Daria 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 26.07.2008
24. SZPRUCH Milena 1 PIAST GLIWICE 19.09.2007

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
2. Nelza Dominika MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
3. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
4. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
5. BARCIK Karolina UKS KOSYNIER GLIWICE 27.11.2007 zakwalifikowano
6. CZERNER Marta UKS ZAWISZA KATOWICE 22.10.2007 zakwalifikowano
7. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
8. KAMIŃSKA Marta RMKS RYBNIK 21.03.2007 zakwalifikowano
9. MARCZUK Maja UKS ZAWISZA KATOWICE 18.04.2008 zakwalifikowano
10. Mielniczek Blanka PIAST GLIWICE 09.07.2007 zakwalifikowano
10. Sadowska Amelia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 zakwalifikowano
12. KRAKOWIAK Edyta PIAST GLIWICE 20.03.2008 zakwalifikowano
13. MACHNIK Sandra KKS KRAKÓW 20.04.2008 zakwalifikowano
14. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
15. DUBEŁEK Amelia UKS KOSYNIER GLIWICE 24.01.2008 zakwalifikowano
16. VYSOTSKAYA Maryia AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT 25.04.2007 zakwalifikowano
17. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007 zakwalifikowano
18. SZOLC Wiktoria UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007 zakwalifikowano
19. WIECZOREK Daria UKS ZAWISZA KATOWICE 26.07.2008 zakwalifikowano
19. SZPRUCH Milena PIAST GLIWICE 19.09.2007 zakwalifikowano
21. DREWNIOK Julia UKS KOSYNIER GLIWICE 15.02.2007 zakwalifikowano
22. BARAŃSKA Karolina UKS ZAWISZA KATOWICE 28.09.2007 zakwalifikowano
23. MITURA Karolina UKS ZAWISZA KATOWICE 05.11.2007 zakwalifikowano
24. SIEŃKO Barbara UKS TRÓJKA RADLIN 06.06.2007 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
2. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
3. BARCIK Karolina UKS KOSYNIER GLIWICE 27.11.2007
3. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007
5. Nelza Dominika MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
6. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008
7. CZERNER Marta UKS ZAWISZA KATOWICE 22.10.2007
8. SIEŃKO Barbara UKS TRÓJKA RADLIN 06.06.2007
9. KAMIŃSKA Marta RMKS RYBNIK 21.03.2007
10. MACHNIK Sandra KKS KRAKÓW 20.04.2008
11. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
12. DUBEŁEK Amelia UKS KOSYNIER GLIWICE 24.01.2008
13. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007
14. DREWNIOK Julia UKS KOSYNIER GLIWICE 15.02.2007
15. BARAŃSKA Karolina UKS ZAWISZA KATOWICE 28.09.2007
16. MITURA Karolina UKS ZAWISZA KATOWICE 05.11.2007
17. MARCZUK Maja UKS ZAWISZA KATOWICE 18.04.2008
18. Mielniczek Blanka PIAST GLIWICE 09.07.2007
18. Sadowska Amelia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
20. KRAKOWIAK Edyta PIAST GLIWICE 20.03.2008
21. VYSOTSKAYA Maryia AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT 25.04.2007
22. SZOLC Wiktoria UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007
23. WIECZOREK Daria UKS ZAWISZA KATOWICE 26.07.2008
23. SZPRUCH Milena PIAST GLIWICE 19.09.2007

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content