Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 21.03.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | MULARSKA Wiktoria | 16 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.08.2002 |
2. | TOTH Rebeka | 78 | ||
3. | GERMAN Viktoria | 55 | 12.07.2001 | |
4. | KHAN Aneesah | 52 | 01.01.2002 | |
5. | WALERIAŃCZYK Weronika | 1 | KKSZ KONIN | 02.03.2001 |
6. | LLEWELLYN Elsie | 51 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 |
7. | STAPF Vienna | 28 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
8. | KORSAK Oleksandra | 25 | 01.01.2002 | |
9. | CURWEN Becci | 83 | 01.01.2001 | |
10. | WYSOCKA Natalia | 2 | KKSZ KONIN | 13.05.2001 |
11. | WOOD Molly | 54 | ||
12. | FOMINA Tetiana | 75 | 01.01.2001 | |
13. | GREITANE Anna | 29 | 01.01.2002 | |
14. | SCHILLINGER Ylfvi | 80 | 01.01.2002 | |
15. | Rowińska Emilia | 3 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
16. | RAHACHEUSKAYA Katsiaryna | 49 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 14.09.2001 |
17. | ZIĘBACZ Wiktoria | 23 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 17.03.2002 |
18. | CIDA Alesia | 73 | 01.01.2002 | |
19. | Szulc Barbara | 4 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 |
20. | KUPOVIKH Irina | 81 | 01.01.2002 | |
21. | MEMMLER Johanna | 82 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 |
22. | ROMAŃCZYK Aleksandra | 5 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 |
23. | HOPULELE Ana | 57 | 01.01.2002 | |
24. | LASKOWSKA Marta | 31 | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.03.2002 |
25. | NOVAKOVA Adela | 48 | ||
26. | GŁOWACKA Izabela | 6 | KKSZ KONIN | 11.07.2001 |
27. | VASENKO Dasha | 58 | 12.09.2002 | |
28. | RODDA Keely | 47 | 01.01.2001 | |
29. | IACOB Emma | 32 | 01.01.2002 | |
30. | OGNEVA Anastasija | 76 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 |
31. | CHIRCA Delia | 46 | 01.01.2001 | |
32. | NARKIEWICZ Zofia | 59 | AZS AWF WARSZAWA | 13.11.2001 |
33. | VADZEIKA Tatsiana | 85 | 04.06.2001 | |
34. | Bartosz Roksana | 7 | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
35. | KERSCHBAUM Johanna | 33 | 28.06.2002 | |
36. | ZINYUKHINA Maria | 86 | 01.01.2002 | |
37. | ANTONEESCU Anisa | 45 | 01.01.2001 | |
38. | PICK Meghan | 34 | 01.01.2001 | |
39. | BUITENHUIS Marleen | 61 | 01.01.2001 | |
40. | Borkowska Weronika | 8 | KS KARABELA | 09.10.2001 |
41. | HADJ BACHIR Aischa | 18 | KKSZ KONIN | 02.02.2002 |
42. | MELNYCHUK Yelizaveta | 35 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 |
43. | MALISZEWSKA Weronika | 9 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 13.06.2002 |
44. | JOSEPH India | 88 | 01.01.2001 | |
45. | LECHEL Annika | 62 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 |
46. | HERRMANNOVA Charlotte | 72 | ||
47. | POPESCU Andreea | 36 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
48. | ROBBINS WILKINSON Ellen | 60 | ||
49. | STOPIŃSKA Oliwia | 10 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 12.03.2002 |
50. | THEISEN Christin | 87 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 08.02.2002 |
51. | OREILLY Hannah | 70 | ||
52. | MATEI Maria | 37 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
53. | SKONIECZNA Daria | 38 | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 |
54. | FROMME Leonie | 90 | 05.08.2002 | |
55. | ROONEY Juliette | 42 | 01.01.2001 | |
56. | OUDEJANS Maria | 12 | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 |
57. | SUSTERSIC Anastazija | 39 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
58. | KUZMIN Tais | 64 | ||
59. | Bieniasz Weronika | 15 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 15.01.2002 |
60. | GĄDZIK Karolina | 40 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 01.12.2001 |
61. | Gałecka Natalia | 14 | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
62. | KITAICIKA Viktorija | 41 | 01.01.2002 | |
63. | KELEMEN Adel | 67 | ||
64. | STEWART Catriona | 91 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | ZINYUKHINA Maria | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
2. | VADZEIKA Tatsiana | 04.06.2001 | zakwalifikowano | |
3. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 | zakwalifikowano |
4. | MELNYCHUK Yelizaveta | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 | zakwalifikowano |
5. | ROBBINS WILKINSON Ellen | zakwalifikowano | ||
6. | ROMAŃCZYK Aleksandra | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 | zakwalifikowano |
7. | KORSAK Oleksandra | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
8. | MATEI Maria | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 | zakwalifikowano |
9. | WALERIAŃCZYK Weronika | KKSZ KONIN | 02.03.2001 | zakwalifikowano |
10. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 | zakwalifikowano |
11. | VASENKO Dasha | 12.09.2002 | zakwalifikowano | |
11. | SUSTERSIC Anastazija | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 | zakwalifikowano |
13. | HOPULELE Ana | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
14. | CIDA Alesia | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
15. | BUITENHUIS Marleen | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
16. | Bieniasz Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 15.01.2002 | zakwalifikowano |
17. | STAPF Vienna | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 | zakwalifikowano |
18. | KELEMEN Adel | zakwalifikowano | ||
19. | TOTH Rebeka | zakwalifikowano | ||
20. | OREILLY Hannah | zakwalifikowano | ||
21. | WYSOCKA Natalia | KKSZ KONIN | 13.05.2001 | zakwalifikowano |
22. | RAHACHEUSKAYA Katsiaryna | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 14.09.2001 | zakwalifikowano |
23. | RODDA Keely | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
24. | SCHILLINGER Ylfvi | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
25. | IACOB Emma | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
26. | GĄDZIK Karolina | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 01.12.2001 | zakwalifikowano |
27. | Gałecka Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 | zakwalifikowano |
28. | THEISEN Christin | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 08.02.2002 | zakwalifikowano |
29. | KUZMIN Tais | zakwalifikowano | ||
30. | FOMINA Tetiana | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
30. | STOPIŃSKA Oliwia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 12.03.2002 | zakwalifikowano |
32. | LECHEL Annika | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 | zakwalifikowano |
32. | HADJ BACHIR Aischa | KKSZ KONIN | 02.02.2002 | zakwalifikowano |
34. | OUDEJANS Maria | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 | zakwalifikowano |
34. | Szulc Barbara | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 | zakwalifikowano |
36. | KHAN Aneesah | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
37. | GERMAN Viktoria | 12.07.2001 | zakwalifikowano | |
38. | KERSCHBAUM Johanna | 28.06.2002 | zakwalifikowano | |
39. | ZIĘBACZ Wiktoria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 17.03.2002 | zakwalifikowano |
40. | FROMME Leonie | 05.08.2002 | zakwalifikowano | |
41. | KUPOVIKH Irina | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
42. | LLEWELLYN Elsie | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 | zakwalifikowano |
43. | Borkowska Weronika | KS KARABELA | 09.10.2001 | zakwalifikowano |
44. | CHIRCA Delia | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
45. | GŁOWACKA Izabela | KKSZ KONIN | 11.07.2001 | zakwalifikowano |
46. | WOOD Molly | zakwalifikowano | ||
47. | MEMMLER Johanna | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 | zakwalifikowano |
48. | KITAICIKA Viktorija | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
49. | MALISZEWSKA Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 13.06.2002 | zakwalifikowano |
50. | NOVAKOVA Adela | zakwalifikowano | ||
51. | ANTONEESCU Anisa | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
52. | OGNEVA Anastasija | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 | zakwalifikowano |
53. | HERRMANNOVA Charlotte | zakwalifikowano | ||
54. | GREITANE Anna | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
55. | SKONIECZNA Daria | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
56. | PICK Meghan | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
57. | STEWART Catriona | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 | zakwalifikowano |
58. | LASKOWSKA Marta | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.03.2002 | zakwalifikowano |
59. | POPESCU Andreea | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 | zakwalifikowano |
60. | CURWEN Becci | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
61. | NARKIEWICZ Zofia | AZS AWF WARSZAWA | 13.11.2001 | zakwalifikowano |
62. | ROONEY Juliette | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
63. | JOSEPH India | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
- | MULARSKA Wiktoria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.08.2002 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | MULARSKA Wiktoria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.08.2002 |
1. | ZINYUKHINA Maria | 01.01.2002 | |
2. | KORSAK Oleksandra | 01.01.2002 | |
3. | MELNYCHUK Yelizaveta | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 |
3. | ROMAŃCZYK Aleksandra | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 |
5. | VADZEIKA Tatsiana | 04.06.2001 | |
6. | ROBBINS WILKINSON Ellen | ||
7. | WALERIAŃCZYK Weronika | KKSZ KONIN | 02.03.2001 |
8. | FOMINA Tetiana | 01.01.2001 | |
9. | MATEI Maria | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
10. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
11. | SUSTERSIC Anastazija | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
12. | CIDA Alesia | 01.01.2002 | |
13. | STAPF Vienna | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
14. | KELEMEN Adel | ||
15. | RAHACHEUSKAYA Katsiaryna | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 14.09.2001 |
16. | OGNEVA Anastasija | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 |
17. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
18. | VASENKO Dasha | 12.09.2002 | |
19. | BUITENHUIS Marleen | 01.01.2001 | |
20. | Bieniasz Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 15.01.2002 |
21. | TOTH Rebeka | ||
22. | RODDA Keely | 01.01.2001 | |
23. | SCHILLINGER Ylfvi | 01.01.2002 | |
24. | KUZMIN Tais | ||
25. | STOPIŃSKA Oliwia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 12.03.2002 |
26. | LECHEL Annika | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 |
27. | GERMAN Viktoria | 12.07.2001 | |
28. | KERSCHBAUM Johanna | 28.06.2002 | |
29. | ZIĘBACZ Wiktoria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 17.03.2002 |
30. | FROMME Leonie | 05.08.2002 | |
31. | CHIRCA Delia | 01.01.2001 | |
32. | GŁOWACKA Izabela | KKSZ KONIN | 11.07.2001 |
33. | HOPULELE Ana | 01.01.2002 | |
34. | OREILLY Hannah | ||
35. | WYSOCKA Natalia | KKSZ KONIN | 13.05.2001 |
36. | IACOB Emma | 01.01.2002 | |
37. | GĄDZIK Karolina | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 01.12.2001 |
38. | Gałecka Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
39. | THEISEN Christin | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 08.02.2002 |
40. | HADJ BACHIR Aischa | KKSZ KONIN | 02.02.2002 |
41. | Szulc Barbara | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 |
41. | OUDEJANS Maria | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 |
43. | KHAN Aneesah | 01.01.2002 | |
44. | KUPOVIKH Irina | 01.01.2002 | |
45. | LLEWELLYN Elsie | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 |
46. | Borkowska Weronika | KS KARABELA | 09.10.2001 |
47. | WOOD Molly | ||
48. | MEMMLER Johanna | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 |
49. | KITAICIKA Viktorija | 01.01.2002 | |
50. | MALISZEWSKA Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 13.06.2002 |
51. | NOVAKOVA Adela | ||
52. | ANTONEESCU Anisa | 01.01.2001 | |
53. | HERRMANNOVA Charlotte | ||
54. | GREITANE Anna | 01.01.2002 | |
55. | SKONIECZNA Daria | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 |
56. | PICK Meghan | 01.01.2001 | |
57. | STEWART Catriona | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
58. | LASKOWSKA Marta | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.03.2002 |
59. | POPESCU Andreea | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
60. | CURWEN Becci | 01.01.2001 | |
61. | NARKIEWICZ Zofia | AZS AWF WARSZAWA | 13.11.2001 |
62. | ROONEY Juliette | 01.01.2001 | |
63. | JOSEPH India | 01.01.2001 |