Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 15.11.2008
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | RACHUBA Mateusz | 64 | KKSZ KONIN | 05.11.1994 |
2. | JANASIK Adam | 53 | KKSZ KONIN | 08.05.1994 |
3. | STUCHLIK Marek | 53 | AZS AWF KATOWICE | 27.05.1994 |
4. | WRÓBEL Mariusz | 1 | AZS AWF WARSZAWA | 17.07.1992 |
5. | RYNKOWSKI Kornel | 27 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.03.1993 |
6. | Koniusz Piotr | 2 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 |
7. | Grzegorek Mikołaj | 24 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 |
8. | KOPYDŁOWSKI Rafał | 64 | AZS AWF WARSZAWA | 11.01.1994 |
9. | OLEJNICZAK Mateusz | 52 | DRAGON ŁÓDŹ | 09.01.1994 |
10. | GRODZKI Bartosz | 60 | KKSZ KONIN | 13.12.1993 |
11. | JUDA Łukasz | 29 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.02.1992 |
12. | SĘCZEK Adam | 3 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.10.1992 |
13. | RUPIŃSKI Krzysztof | 25 | AZS AWF WARSZAWA | 02.02.1992 |
14. | MAŃCZAK Mariusz | 50 | KKSZ KONIN | 21.05.1993 |
15. | SEWERYN Bartosz | 23 | AZS AWF KATOWICE | 22.07.1993 |
16. | TOMASIAK Michał | 4 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.06.1992 |
17. | Kochan Michał | 30 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 |
18. | Wystel Marcin | 31 | AZS AWF KATOWICE | 03.12.1994 |
19. | KRAWCZYK Piotr | 22 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 29.11.1993 |
20. | BROŻYNA Bartłomiej | 59 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 12.09.1993 |
21. | KACPRZAK Adam | 47 | KKSZ KONIN | 13.10.1993 |
22. | MARZEC Kamil | 5 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 |
23. | DYNOWSKI Piotr | 64 | KKSZ KONIN | 14.08.1994 |
24. | BORKIEWICZ Bartosz | 45 | KKSZ KONIN | 03.02.1994 |
25. | ZIELIŃSKI Stanisław | 6 | AZS AWF WARSZAWA | 01.05.1992 |
26. | CZARKOWSKI Mateusz | 32 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.01.1993 |
27. | KOZIEŁ Łukasz | 33 | DRAGON ŁÓDŹ | 11.12.1993 |
28. | SYLA Patryk | 21 | AZS AWF KATOWICE | 20.09.1993 |
29. | WALICKI Mateusz | 7 | KKSZ KONIN | 25.06.1992 |
30. | KRYGIER Łukasz | 62 | KKSZ KONIN | 05.05.1994 |
31. | LISAJ Maciej | 20 | AZS AWF WARSZAWA | 25.07.1993 |
32. | JAROMIN Paweł | 48 | AZS AWF KATOWICE | 15.02.1994 |
33. | DUDEK Maciej | 56 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.04.1993 |
34. | CIESIELSKI Daniel | 55 | KKSZ KONIN | 02.10.1993 |
35. | SZCZEPANIAK Hubert | 62 | AZS AWF WARSZAWA | 11.09.1994 |
36. | KUBACKI Sebastian | 43 | DRAGON ŁÓDŹ | 03.02.1993 |
37. | KOMASA Hubert | 19 | AZS AWF POZNAŃ | 03.05.1993 |
38. | Pytel Tomasz | 8 | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
39. | ZABIEGAŁA Daniel | 34 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.10.1992 |
40. | JASTRZĘBSKI Filip | 9 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 |
41. | KANAREK Krzysztof | 46 | AZS AWF WARSZAWA | 19.05.1994 |
42. | KOWALEWSKI Kamil | 35 | AZS AWF KATOWICE | 01.10.1992 |
43. | OCIŃSKI Jakub | 18 | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 |
44. | REGULSKI Marcin | 64 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 04.09.1994 |
45. | WARZYCH Szymon | 44 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.03.1993 |
46. | SZOPIŃSKI Jan | 36 | DRAGON ŁÓDŹ | 03.08.1992 |
47. | SZCZĘSNY Mateusz | 17 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.07.1992 |
48. | WĘGLIŃSKI Paweł | 10 | AZS AWF WARSZAWA | 10.06.1992 |
49. | TILL Daniel | 16 | KKSZ KONIN | 30.03.1992 |
50. | ĆWIK Artur | 64 | KKSZ KONIN | 23.02.1994 |
51. | SZYMIK Ryszard | 11 | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 |
52. | ZAJĄC Robert | 42 | AZS AWF WARSZAWA | 24.09.1993 |
53. | GRYCKIEWICZ Łukasz | 28 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 21.11.1993 |
54. | MAJCHERSKI Aleksander | 12 | KKSZ KONIN | 22.07.1992 |
55. | ŁOTOWSKI Tadeusz | 51 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.10.1992 |
56. | MALINOWSKI Kamil | 41 | AZS AWF KATOWICE | 12.01.1994 |
57. | MARCZEWSKI Dominik | 39 | AZS AWF WARSZAWA | 25.10.1994 |
58. | ŁYSIK Bartłomiej | 15 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.09.1992 |
59. | Dzwoniarski Damian | 38 | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 |
60. | STĘPIEŃ Krystian | 14 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 |
61. | KUCZYŃSKI Jakub | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 23.02.1992 |
62. | ŁAZAR Kamil | 40 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.06.1993 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | JASTRZĘBSKI Filip | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 | zakwalifikowano |
2. | TILL Daniel | KKSZ KONIN | 30.03.1992 | zakwalifikowano |
3. | TOMASIAK Michał | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.06.1992 | zakwalifikowano |
3. | STĘPIEŃ Krystian | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 | zakwalifikowano |
5. | MARZEC Kamil | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 | zakwalifikowano |
6. | Koniusz Piotr | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 | zakwalifikowano |
7. | WRÓBEL Mariusz | AZS AWF WARSZAWA | 17.07.1992 | zakwalifikowano |
8. | LISAJ Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 25.07.1993 | zakwalifikowano |
9. | MAJCHERSKI Aleksander | KKSZ KONIN | 22.07.1992 | zakwalifikowano |
10. | Kochan Michał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 | zakwalifikowano |
11. | WALICKI Mateusz | KKSZ KONIN | 25.06.1992 | zakwalifikowano |
12. | WARZYCH Szymon | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.03.1993 | zakwalifikowano |
13. | WĘGLIŃSKI Paweł | AZS AWF WARSZAWA | 10.06.1992 | zakwalifikowano |
13. | Grzegorek Mikołaj | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 | zakwalifikowano |
13. | ZIELIŃSKI Stanisław | AZS AWF WARSZAWA | 01.05.1992 | zakwalifikowano |
16. | JANASIK Adam | KKSZ KONIN | 08.05.1994 | zakwalifikowano |
17. | KOWALEWSKI Kamil | AZS AWF KATOWICE | 01.10.1992 | zakwalifikowano |
18. | RUPIŃSKI Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 02.02.1992 | zakwalifikowano |
19. | KUCZYŃSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 23.02.1992 | zakwalifikowano |
20. | ŁYSIK Bartłomiej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.09.1992 | zakwalifikowano |
21. | SZYMIK Ryszard | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 | zakwalifikowano |
22. | MAŃCZAK Mariusz | KKSZ KONIN | 21.05.1993 | zakwalifikowano |
23. | JUDA Łukasz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.02.1992 | zakwalifikowano |
24. | ŁAZAR Kamil | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.06.1993 | zakwalifikowano |
25. | SĘCZEK Adam | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.10.1992 | zakwalifikowano |
26. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 | zakwalifikowano |
27. | KRAWCZYK Piotr | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 29.11.1993 | zakwalifikowano |
28. | SZCZĘSNY Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 13.07.1992 | zakwalifikowano |
29. | MALINOWSKI Kamil | AZS AWF KATOWICE | 12.01.1994 | zakwalifikowano |
30. | OLEJNICZAK Mateusz | DRAGON ŁÓDŹ | 09.01.1994 | zakwalifikowano |
30. | SEWERYN Bartosz | AZS AWF KATOWICE | 22.07.1993 | zakwalifikowano |
32. | KACPRZAK Adam | KKSZ KONIN | 13.10.1993 | zakwalifikowano |
33. | KANAREK Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 19.05.1994 | zakwalifikowano |
34. | DYNOWSKI Piotr | KKSZ KONIN | 14.08.1994 | zakwalifikowano |
35. | CIESIELSKI Daniel | KKSZ KONIN | 02.10.1993 | zakwalifikowano |
36. | KOZIEŁ Łukasz | DRAGON ŁÓDŹ | 11.12.1993 | zakwalifikowano |
37. | SZOPIŃSKI Jan | DRAGON ŁÓDŹ | 03.08.1992 | zakwalifikowano |
38. | KOMASA Hubert | AZS AWF POZNAŃ | 03.05.1993 | zakwalifikowano |
39. | STUCHLIK Marek | AZS AWF KATOWICE | 27.05.1994 | zakwalifikowano |
40. | DUDEK Maciej | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.04.1993 | zakwalifikowano |
41. | ZABIEGAŁA Daniel | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.10.1992 | zakwalifikowano |
41. | OCIŃSKI Jakub | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 | zakwalifikowano |
43. | KUBACKI Sebastian | DRAGON ŁÓDŹ | 03.02.1993 | zakwalifikowano |
44. | CZARKOWSKI Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.01.1993 | zakwalifikowano |
45. | ĆWIK Artur | KKSZ KONIN | 23.02.1994 | zakwalifikowano |
46. | MARCZEWSKI Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 25.10.1994 | zakwalifikowano |
47. | RYNKOWSKI Kornel | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.03.1993 | zakwalifikowano |
48. | SZCZEPANIAK Hubert | AZS AWF WARSZAWA | 11.09.1994 | zakwalifikowano |
48. | Dzwoniarski Damian | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 | zakwalifikowano |
50. | GRODZKI Bartosz | KKSZ KONIN | 13.12.1993 | zakwalifikowano |
51. | JAROMIN Paweł | AZS AWF KATOWICE | 15.02.1994 | zakwalifikowano |
51. | BROŻYNA Bartłomiej | MUKS VICTOR WARSZAWA | 12.09.1993 | zakwalifikowano |
53. | Wystel Marcin | AZS AWF KATOWICE | 03.12.1994 | zakwalifikowano |
54. | BORKIEWICZ Bartosz | KKSZ KONIN | 03.02.1994 | zakwalifikowano |
55. | KRYGIER Łukasz | KKSZ KONIN | 05.05.1994 | zakwalifikowano |
56. | ZAJĄC Robert | AZS AWF WARSZAWA | 24.09.1993 | zakwalifikowano |
57. | SYLA Patryk | AZS AWF KATOWICE | 20.09.1993 | zakwalifikowano |
58. | KOPYDŁOWSKI Rafał | AZS AWF WARSZAWA | 11.01.1994 | zakwalifikowano |
59. | GRYCKIEWICZ Łukasz | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 21.11.1993 | zakwalifikowano |
60. | RACHUBA Mateusz | KKSZ KONIN | 05.11.1994 | zakwalifikowano |
61. | REGULSKI Marcin | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 04.09.1994 | zakwalifikowano |
61. | ŁOTOWSKI Tadeusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.10.1992 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Koniusz Piotr | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 |
2. | MARZEC Kamil | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 |
3. | SĘCZEK Adam | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.10.1992 |
3. | WRÓBEL Mariusz | AZS AWF WARSZAWA | 17.07.1992 |
5. | JASTRZĘBSKI Filip | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 |
6. | STĘPIEŃ Krystian | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 |
6. | TOMASIAK Michał | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.06.1992 |
8. | ZIELIŃSKI Stanisław | AZS AWF WARSZAWA | 01.05.1992 |
9. | TILL Daniel | KKSZ KONIN | 30.03.1992 |
10. | Kochan Michał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 |
11. | WALICKI Mateusz | KKSZ KONIN | 25.06.1992 |
12. | JANASIK Adam | KKSZ KONIN | 08.05.1994 |
13. | KUCZYŃSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 23.02.1992 |
14. | ŁYSIK Bartłomiej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.09.1992 |
15. | OCIŃSKI Jakub | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 |
16. | Wystel Marcin | AZS AWF KATOWICE | 03.12.1994 |
17. | MAJCHERSKI Aleksander | KKSZ KONIN | 22.07.1992 |
18. | WĘGLIŃSKI Paweł | AZS AWF WARSZAWA | 10.06.1992 |
19. | KOWALEWSKI Kamil | AZS AWF KATOWICE | 01.10.1992 |
20. | SZYMIK Ryszard | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 |
21. | MAŃCZAK Mariusz | KKSZ KONIN | 21.05.1993 |
22. | JUDA Łukasz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.02.1992 |
23. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
24. | KRAWCZYK Piotr | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 29.11.1993 |
25. | SZCZĘSNY Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 13.07.1992 |
26. | SEWERYN Bartosz | AZS AWF KATOWICE | 22.07.1993 |
26. | OLEJNICZAK Mateusz | DRAGON ŁÓDŹ | 09.01.1994 |
28. | KANAREK Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 19.05.1994 |
29. | KOZIEŁ Łukasz | DRAGON ŁÓDŹ | 11.12.1993 |
30. | RYNKOWSKI Kornel | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.03.1993 |
31. | JAROMIN Paweł | AZS AWF KATOWICE | 15.02.1994 |
32. | SYLA Patryk | AZS AWF KATOWICE | 20.09.1993 |
33. | LISAJ Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 25.07.1993 |
34. | WARZYCH Szymon | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.03.1993 |
35. | Grzegorek Mikołaj | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 |
36. | RUPIŃSKI Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 02.02.1992 |
37. | ŁAZAR Kamil | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.06.1993 |
38. | MALINOWSKI Kamil | AZS AWF KATOWICE | 12.01.1994 |
39. | KACPRZAK Adam | KKSZ KONIN | 13.10.1993 |
40. | DYNOWSKI Piotr | KKSZ KONIN | 14.08.1994 |
41. | CIESIELSKI Daniel | KKSZ KONIN | 02.10.1993 |
42. | SZOPIŃSKI Jan | DRAGON ŁÓDŹ | 03.08.1992 |
43. | KOMASA Hubert | AZS AWF POZNAŃ | 03.05.1993 |
44. | STUCHLIK Marek | AZS AWF KATOWICE | 27.05.1994 |
45. | DUDEK Maciej | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.04.1993 |
46. | ZABIEGAŁA Daniel | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.10.1992 |
47. | KUBACKI Sebastian | DRAGON ŁÓDŹ | 03.02.1993 |
48. | CZARKOWSKI Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.01.1993 |
49. | ĆWIK Artur | KKSZ KONIN | 23.02.1994 |
50. | MARCZEWSKI Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 25.10.1994 |
51. | Dzwoniarski Damian | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 |
51. | SZCZEPANIAK Hubert | AZS AWF WARSZAWA | 11.09.1994 |
53. | GRODZKI Bartosz | KKSZ KONIN | 13.12.1993 |
54. | BROŻYNA Bartłomiej | MUKS VICTOR WARSZAWA | 12.09.1993 |
55. | BORKIEWICZ Bartosz | KKSZ KONIN | 03.02.1994 |
56. | KRYGIER Łukasz | KKSZ KONIN | 05.05.1994 |
57. | ZAJĄC Robert | AZS AWF WARSZAWA | 24.09.1993 |
58. | KOPYDŁOWSKI Rafał | AZS AWF WARSZAWA | 11.01.1994 |
59. | GRYCKIEWICZ Łukasz | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 21.11.1993 |
60. | RACHUBA Mateusz | KKSZ KONIN | 05.11.1994 |
61. | ŁOTOWSKI Tadeusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.10.1992 |
61. | REGULSKI Marcin | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 04.09.1994 |