Turniej

Nazwa: O Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 01.10.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Tymoteusz Huwer 1 RMKS RYBNIK 01.06.2007
2. Klaudiusz KAZEK 20 PKS MILENIUM SKAWINA 25.11.2008
3. Karol Niedziela 11 KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
4. Andriy STARODUB 20
5. Adam Cynar 20 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007
6. Martin KOSKOVSKY 20
7. Bartosz DADOK-GRABSKI 10 SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 06.09.2007
8. Franciszek Drobczyk 9 PIAST GLIWICE 26.09.2007
9. Mikołaj ADAMCZYK 20 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
10. Filip KROCHMALSKI 2 PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
11. Michał KRĘŻEL 20 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 10.06.2008
12. Łukasz SŁAWIŃSKI 12 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008
13. Piotr SPANDEL 20 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007
14. Aleksander Gonet 19 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
15. Dominik Wilk 18 UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008
16. Kajetan DUSZYŃSKI 20 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.03.2007
17. Ludomir Długokęcki 3 MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
18. SEWERYN GUSTA 20 PIAST GLIWICE 14.03.2007
19. Szymon ŁASZCZEWSKI 20 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2007
20. Mieszko ŁAGAN 13 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 18.12.2008
21. Antoni ZAKRZEWSKI 8 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008
22. Józef STANKIEWICZ 14 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.04.2008
23. Lubomir Woropay-Hordziejewicz 17 MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008
24. Tadeusz Wąsik 20 PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
25. Franciszek HAPEK 7 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007
26. Tymon Zarek 4 UKS START OPOLE 25.04.2007
27. Jan HARMANOS 20
28. Maciej Mikiciński 20 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
29. Jakub Narolewski 16 MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
30. Jan NOWAKOWSKI 15 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007
31. Jeremi Kaczmarczyk 5 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
32. Lukas SENTIVAN 20
33. Marcin Siwek 20 KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
34. Stefan KOC 6 T.S. WISŁA KRAKÓW 24.05.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Martin KOSKOVSKY zakwalifikowano
2. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007 zakwalifikowano
3. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
4. Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008 zakwalifikowano
5. Lukas SENTIVAN zakwalifikowano
6. Stefan KOC T.S. WISŁA KRAKÓW 24.05.2007 zakwalifikowano
6. Antoni ZAKRZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008 zakwalifikowano
8. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007 zakwalifikowano
9. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007 zakwalifikowano
10. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 zakwalifikowano
11. Bartosz DADOK-GRABSKI SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 06.09.2007 zakwalifikowano
12. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007 zakwalifikowano
13. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007 zakwalifikowano
14. Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008 zakwalifikowano
15. Franciszek HAPEK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007 zakwalifikowano
16. Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008 zakwalifikowano
17. Jan NOWAKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007 zakwalifikowano
18. Adam Cynar UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007 zakwalifikowano
19. Dominik Wilk UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008 zakwalifikowano
20. Jan HARMANOS zakwalifikowano
21. Kajetan DUSZYŃSKI DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.03.2007 zakwalifikowano
22. Andriy STARODUB zakwalifikowano
23. Michał KRĘŻEL DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 10.06.2008 zakwalifikowano
24. Klaudiusz KAZEK PKS MILENIUM SKAWINA 25.11.2008 zakwalifikowano
25. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
26. Józef STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.04.2008 zakwalifikowano
27. Szymon ŁASZCZEWSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2007 zakwalifikowano
28. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008 zakwalifikowano
29. Piotr SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007 zakwalifikowano
30. Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008 zakwalifikowano
31. Mieszko ŁAGAN UKS TOPÓR KRZESZOWICE 18.12.2008 zakwalifikowano
32. Lubomir Woropay-Hordziejewicz MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008 zakwalifikowano
33. Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007 zakwalifikowano
34. Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
2. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
3. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007
3. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
5. Martin KOSKOVSKY
6. Antoni ZAKRZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008
7. Bartosz DADOK-GRABSKI SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 06.09.2007
8. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
9. Lukas SENTIVAN
10. Stefan KOC T.S. WISŁA KRAKÓW 24.05.2007
11. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007
12. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
13. Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
14. Franciszek HAPEK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007
15. Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
16. Piotr SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007
17. Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008
18. Jan NOWAKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007
19. Adam Cynar UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007
20. Dominik Wilk UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008
21. Jan HARMANOS
22. Kajetan DUSZYŃSKI DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.03.2007
23. Andriy STARODUB
24. Michał KRĘŻEL DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 10.06.2008
25. Klaudiusz KAZEK PKS MILENIUM SKAWINA 25.11.2008
26. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
27. Józef STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.04.2008
28. Szymon ŁASZCZEWSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2007
29. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
30. Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
31. Mieszko ŁAGAN UKS TOPÓR KRZESZOWICE 18.12.2008
32. Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
33. Lubomir Woropay-Hordziejewicz MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008
34. Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy