Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 20.02.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Kłusek Damian | 63 | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 |
2. | Zawrotniak Radosław | 1 | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 |
3. | HAUDER Sebastian | 63 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 |
4. | Zieliński Dariusz | 32 | PIAST GLIWICE | 14.05.1969 |
5. | Mielniczek Ignacy | 30 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
6. | MIKOŁAJCZAK Krzysztof | 2 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 05.10.1984 |
7. | Koc Tadeusz | 29 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
8. | MIELNICZEK Grzegorz | 60 | KKS KRAKÓW | 22.09.1970 |
9. | ZIENTALSKI Mikołaj | 63 | KSz WARSZAWIANKA | 30.05.1984 |
10. | Sobiecki Jan | 31 | KS AGH Kraków | 29.05.1991 |
11. | Lubieniecki Wojciech | 28 | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
12. | Urban Karol | 33 | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
13. | Nycz Mateusz | 3 | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 |
14. | Nawrocki Jerzy | 58 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
15. | MIREK Krzysztof | 61 | AZS AWF KRAKÓW | 15.02.1996 |
16. | STASIENIUK Paweł | 63 | MKS KUSY SZCZECIN | 02.05.2000 |
17. | FRAŚ Mieszko | 34 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 |
18. | Broniszewski Filip | 4 | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 |
19. | LESIAK Piotr | 63 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 |
20. | MACIEJCZYK Piotr | 27 | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 |
21. | WODNIAK Jakub | 63 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 26.11.1998 |
22. | KOSTKA Karol | 5 | KS AGH Kraków | 22.05.1986 |
23. | SZLAMA Patryk | 35 | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 |
24. | SMÓŁKA Mikołaj | 25 | AZS AWF KATOWICE | 29.09.1992 |
25. | Małasiński Adam | 63 | AZS AWF KRAKÓW | 29.11.1958 |
26. | Antkiewicz Mateusz | 6 | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 |
27. | NIESTRÓJ Daniel | 26 | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 |
28. | SZAJTHAUER Robert | 63 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.06.1999 |
29. | Budek Karol | 36 | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 |
30. | Roguski Tomasz | 55 | KSz WARSZAWIANKA | 18.04.1985 |
31. | BRZOZOWSKI Seweryn | 24 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 |
32. | Baś Marcel | 7 | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
33. | Kałuziński Ryszard | 63 | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 |
34. | STOCKI Piotr | 37 | KSz WARSZAWIANKA | 22.07.1982 |
35. | STRUPIŃSKI Jacek | 63 | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1993 |
36. | MIKLASZEWSKI Konrad | 56 | AZS AWF KRAKÓW | 01.01.1998 |
37. | SZTYBER Michał | 53 | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 19.06.1992 |
38. | KRUCZEK Piotr | 8 | AZS AWF KRAKÓW | 31.01.1988 |
39. | ADAMEK Dariusz | 63 | MUSZKIETER GLIWICE | 17.01.1983 |
40. | OPAŁKA Michał | 38 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
41. | STASZULONEK Aleksander | 23 | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 |
42. | SŁAWEK Dariusz | 63 | UKS START OPOLE | 27.08.1998 |
43. | BYCZKOWSKI Łukasz | 63 | KSz WARSZAWIANKA | 03.02.1996 |
44. | KRAWCZYK Paweł | 9 | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
45. | NOWAK Michał | 40 | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 |
46. | SKATUŁA Daniel | 51 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 31.01.1987 |
47. | Adamek Michał | 22 | AZS AWF WROCŁAW | 14.04.1987 |
48. | Szczepanowski Tomasz | 21 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.03.1992 |
49. | SMOLEŃ Tomasz | 49 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.05.1996 |
50. | Staszulonek Bartosz | 39 | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
51. | Khadzhynov Kostyantyn | 10 | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1993 |
52. | KOLER Jarosław | 52 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.1989 |
53. | Ralko Filip | 63 | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
54. | GRIPAS Artiom | 42 | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 |
55. | SZAJNA Łukasz | 63 | AZS AWF KRAKÓW | 07.05.1986 |
56. | MARCOL Daniel | 11 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
57. | ŚMIEJA Sebastian | 41 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 |
58. | SZWALBE Leszek | 63 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 04.07.1989 |
59. | KOWALCZE Jakub | 63 | KSz WARSZAWIANKA | 11.07.1992 |
60. | FRAŚ Felix | 12 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 |
61. | KOLAŃCZYK Wojciech | 19 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
62. | TRZEPIZUR Przemysław | 47 | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 |
63. | SZUMSKI Maciej | 18 | AZS AWF WROCŁAW | 07.10.1986 |
64. | Michalak Damian | 13 | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
65. | SHAIDA Paweł | 63 | ||
66. | Zabawa Marek | 48 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
67. | Wenglarczyk Jan | 17 | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 |
68. | BARTOLEWSKI Wacław | 43 | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
69. | BIELEC Maciej | 14 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
70. | KOŁPA Piotr | 45 | KS OLIMP LUBIN | 17.09.2000 |
71. | SZWALBE Rafał | 16 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1991 |
72. | PACEK Andrzej | 15 | KSz WARSZAWIANKA | 29.11.1991 |
73. | Chyrek Kasper | 63 | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 |
74. | Golec Paweł | 45 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 | zakwalifikowano |
2. | MIKOŁAJCZAK Krzysztof | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 05.10.1984 | zakwalifikowano |
3. | Zawrotniak Radosław | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 | zakwalifikowano |
4. | Antkiewicz Mateusz | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 | zakwalifikowano |
5. | SZWALBE Rafał | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1991 | zakwalifikowano |
6. | SHAIDA Paweł | zakwalifikowano | ||
7. | KOSTKA Karol | KS AGH Kraków | 22.05.1986 | zakwalifikowano |
8. | Szczepanowski Tomasz | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.03.1992 | zakwalifikowano |
9. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 | zakwalifikowano |
10. | Broniszewski Filip | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 | zakwalifikowano |
11. | Adamek Michał | AZS AWF WROCŁAW | 14.04.1987 | zakwalifikowano |
11. | MACIEJCZYK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 | zakwalifikowano |
13. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 | zakwalifikowano |
14. | KOWALCZE Jakub | KSz WARSZAWIANKA | 11.07.1992 | zakwalifikowano |
15. | Khadzhynov Kostyantyn | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1993 | zakwalifikowano |
16. | KRUCZEK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 31.01.1988 | zakwalifikowano |
17. | SMÓŁKA Mikołaj | AZS AWF KATOWICE | 29.09.1992 | zakwalifikowano |
18. | FRAŚ Felix | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 | zakwalifikowano |
19. | Nycz Mateusz | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 | zakwalifikowano |
20. | BRZOZOWSKI Seweryn | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 | zakwalifikowano |
21. | SZAJNA Łukasz | AZS AWF KRAKÓW | 07.05.1986 | zakwalifikowano |
22. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 | zakwalifikowano |
23. | Baś Marcel | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 | zakwalifikowano |
24. | NOWAK Michał | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 | zakwalifikowano |
25. | Zieliński Dariusz | PIAST GLIWICE | 14.05.1969 | zakwalifikowano |
26. | Wenglarczyk Jan | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 | zakwalifikowano |
27. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 | zakwalifikowano |
28. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 | zakwalifikowano |
29. | WODNIAK Jakub | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 26.11.1998 | zakwalifikowano |
30. | SKATUŁA Daniel | T.S. GÓRNIK RADLIN | 31.01.1987 | zakwalifikowano |
31. | KOŁPA Piotr | KS OLIMP LUBIN | 17.09.2000 | zakwalifikowano |
32. | MIKLASZEWSKI Konrad | AZS AWF KRAKÓW | 01.01.1998 | zakwalifikowano |
33. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 | zakwalifikowano |
34. | MIELNICZEK Grzegorz | KKS KRAKÓW | 22.09.1970 | zakwalifikowano |
34. | FRAŚ Mieszko | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
34. | Sobiecki Jan | KS AGH Kraków | 29.05.1991 | zakwalifikowano |
37. | SZWALBE Leszek | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 04.07.1989 | zakwalifikowano |
38. | ZIENTALSKI Mikołaj | KSz WARSZAWIANKA | 30.05.1984 | zakwalifikowano |
39. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 | zakwalifikowano |
40. | HAUDER Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 | zakwalifikowano |
41. | NIESTRÓJ Daniel | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 | zakwalifikowano |
42. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 | zakwalifikowano |
43. | Golec Paweł | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 | zakwalifikowano |
44. | SZLAMA Patryk | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 | zakwalifikowano |
45. | STASZULONEK Aleksander | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 | zakwalifikowano |
46. | GRIPAS Artiom | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 | zakwalifikowano |
47. | TRZEPIZUR Przemysław | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 | zakwalifikowano |
48. | SZUMSKI Maciej | AZS AWF WROCŁAW | 07.10.1986 | zakwalifikowano |
49. | Kałuziński Ryszard | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 | zakwalifikowano |
50. | SZTYBER Michał | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 19.06.1992 | zakwalifikowano |
51. | KOLER Jarosław | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.1989 | zakwalifikowano |
52. | STASIENIUK Paweł | MKS KUSY SZCZECIN | 02.05.2000 | zakwalifikowano |
52. | PACEK Andrzej | KSz WARSZAWIANKA | 29.11.1991 | zakwalifikowano |
52. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 | zakwalifikowano |
55. | KRAWCZYK Paweł | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 | zakwalifikowano |
56. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 | zakwalifikowano |
57. | STRUPIŃSKI Jacek | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1993 | zakwalifikowano |
58. | Małasiński Adam | AZS AWF KRAKÓW | 29.11.1958 | zakwalifikowano |
59. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 | zakwalifikowano |
60. | SZAJTHAUER Robert | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.06.1999 | zakwalifikowano |
61. | LESIAK Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 | zakwalifikowano |
62. | Chyrek Kasper | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 | zakwalifikowano |
63. | SŁAWEK Dariusz | UKS START OPOLE | 27.08.1998 | zakwalifikowano |
64. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 | zakwalifikowano |
65. | Roguski Tomasz | KSz WARSZAWIANKA | 18.04.1985 | zakwalifikowano |
66. | SMOLEŃ Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.05.1996 | zakwalifikowano |
67. | STOCKI Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 22.07.1982 | zakwalifikowano |
68. | ADAMEK Dariusz | MUSZKIETER GLIWICE | 17.01.1983 | zakwalifikowano |
69. | MIREK Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 15.02.1996 | zakwalifikowano |
70. | Budek Karol | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 | zakwalifikowano |
71. | ŚMIEJA Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 | zakwalifikowano |
72. | Kłusek Damian | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 | zakwalifikowano |
73. | BYCZKOWSKI Łukasz | KSz WARSZAWIANKA | 03.02.1996 | zakwalifikowano |
74. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Zawrotniak Radosław | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 |
2. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
3. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
3. | Khadzhynov Kostyantyn | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1993 |
5. | KRUCZEK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 31.01.1988 |
6. | Wenglarczyk Jan | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 |
7. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
8. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
9. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
10. | Broniszewski Filip | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 |
11. | MACIEJCZYK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 |
12. | KOWALCZE Jakub | KSz WARSZAWIANKA | 11.07.1992 |
13. | SZAJNA Łukasz | AZS AWF KRAKÓW | 07.05.1986 |
14. | Zieliński Dariusz | PIAST GLIWICE | 14.05.1969 |
15. | Sobiecki Jan | KS AGH Kraków | 29.05.1991 |
16. | ADAMEK Dariusz | MUSZKIETER GLIWICE | 17.01.1983 |
17. | MIKOŁAJCZAK Krzysztof | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 05.10.1984 |
18. | KOSTKA Karol | KS AGH Kraków | 22.05.1986 |
19. | Szczepanowski Tomasz | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.03.1992 |
20. | Adamek Michał | AZS AWF WROCŁAW | 14.04.1987 |
21. | SMÓŁKA Mikołaj | AZS AWF KATOWICE | 29.09.1992 |
22. | Baś Marcel | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
23. | SKATUŁA Daniel | T.S. GÓRNIK RADLIN | 31.01.1987 |
24. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
25. | MIELNICZEK Grzegorz | KKS KRAKÓW | 22.09.1970 |
26. | NIESTRÓJ Daniel | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 |
27. | Golec Paweł | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 |
28. | STASZULONEK Aleksander | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 |
29. | GRIPAS Artiom | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 |
30. | TRZEPIZUR Przemysław | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 |
31. | MIREK Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 15.02.1996 |
32. | Budek Karol | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 |
33. | Antkiewicz Mateusz | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 |
34. | SZWALBE Rafał | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1991 |
35. | SHAIDA Paweł | ||
36. | FRAŚ Felix | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 |
37. | Nycz Mateusz | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 |
38. | BRZOZOWSKI Seweryn | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 |
39. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
40. | NOWAK Michał | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 |
41. | WODNIAK Jakub | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 26.11.1998 |
42. | KOŁPA Piotr | KS OLIMP LUBIN | 17.09.2000 |
43. | MIKLASZEWSKI Konrad | AZS AWF KRAKÓW | 01.01.1998 |
44. | FRAŚ Mieszko | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 |
45. | SZWALBE Leszek | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 04.07.1989 |
46. | ZIENTALSKI Mikołaj | KSz WARSZAWIANKA | 30.05.1984 |
47. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
48. | HAUDER Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 |
49. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
50. | SZLAMA Patryk | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 |
51. | SZUMSKI Maciej | AZS AWF WROCŁAW | 07.10.1986 |
52. | Kałuziński Ryszard | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 |
53. | SZTYBER Michał | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 19.06.1992 |
54. | KOLER Jarosław | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.1989 |
55. | STASIENIUK Paweł | MKS KUSY SZCZECIN | 02.05.2000 |
55. | PACEK Andrzej | KSz WARSZAWIANKA | 29.11.1991 |
55. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
58. | KRAWCZYK Paweł | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
59. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
60. | STRUPIŃSKI Jacek | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1993 |
61. | Małasiński Adam | AZS AWF KRAKÓW | 29.11.1958 |
62. | Roguski Tomasz | KSz WARSZAWIANKA | 18.04.1985 |
63. | SMOLEŃ Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.05.1996 |
64. | STOCKI Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 22.07.1982 |
65. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
66. | SZAJTHAUER Robert | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.06.1999 |
67. | LESIAK Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 |
68. | Chyrek Kasper | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 |
69. | SŁAWEK Dariusz | UKS START OPOLE | 27.08.1998 |
70. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
71. | ŚMIEJA Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 |
72. | Kłusek Damian | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 |
73. | BYCZKOWSKI Łukasz | KSz WARSZAWIANKA | 03.02.1996 |
74. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |