Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.01.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ZAWODNIAK Małgorzata | 23 | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
2. | SHELTON Aleksandra | 2 | 30.03.1982 | |
3. | POPCZYK Emilia | 30 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.10.1998 |
4. | DRYGAŁA Gabriela | 11 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 |
5. | MAZUREK Marta | 15 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 |
6. | CHOJNACKA Paulina | 24 | KKSZ KONIN | 28.06.1999 |
7. | KOSTRZEWA Michalina | 16 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 |
8. | Kozaczuk Małgorzata | 5 | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 |
9. | WĄTOR Joanna | 20 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 |
10. | WARSZAWSKA Pamela | 12 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.11.1993 |
11. | KALETA Karolina | 14 | KS KARABELA | 15.01.1996 |
12. | Kurzyna Urszula | 18 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
13. | CIEŚLAR Karolina | 13 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.1996 |
14. | KRÓLIKOWSKA Nadia | 26 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
15. | KĘDZIORA Katarzyna | 1 | KKSZ KONIN | 23.10.1990 |
16. | Matuszak Sylwia | 4 | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
17. | RUTECKA Nikola | 29 | KKSZ KONIN | 18.04.2000 |
18. | Grzegorek Małgorzata | 19 | KS KARABELA | 20.04.1994 |
19. | Wątor Angelika | 9 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
20. | WALAS Natalia | 17 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
21. | OSTOJSKA Matylda | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 11.05.1990 |
22. | Rowińska Karolina | 22 | AZS AWF WARSZAWA | 18.11.1996 |
23. | WALCZAK Karolina | 7 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 |
24. | BIJAK Sylwia | 27 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 |
25. | STRACHOWSKA Małgorzata | 21 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
26. | Komisarczyk Martyna | 5 | KS KARABELA | 10.02.1992 |
27. | NAGY Krisztina | 28 | 13.02.1987 | |
28. | Puda Marta | 7 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 |
29. | STRACHOWSKA Julia | 24 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
30. | WIĘCKOWSKA Irena | 10 | KKSZ KONIN | 17.02.1982 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KĘDZIORA Katarzyna | KKSZ KONIN | 23.10.1990 | zakwalifikowano |
2. | OSTOJSKA Matylda | AZS AWF WARSZAWA | 11.05.1990 | zakwalifikowano |
2. | SHELTON Aleksandra | 30.03.1982 | zakwalifikowano | |
4. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 | zakwalifikowano |
5. | Komisarczyk Martyna | KS KARABELA | 10.02.1992 | zakwalifikowano |
5. | Kozaczuk Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 | zakwalifikowano |
7. | Puda Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 | zakwalifikowano |
7. | WALCZAK Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 | zakwalifikowano |
9. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 | zakwalifikowano |
10. | WIĘCKOWSKA Irena | KKSZ KONIN | 17.02.1982 | zakwalifikowano |
11. | DRYGAŁA Gabriela | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 | zakwalifikowano |
12. | WARSZAWSKA Pamela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.11.1993 | zakwalifikowano |
13. | CIEŚLAR Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.1996 | zakwalifikowano |
14. | KALETA Karolina | KS KARABELA | 15.01.1996 | zakwalifikowano |
15. | MAZUREK Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 | zakwalifikowano |
16. | KOSTRZEWA Michalina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 | zakwalifikowano |
17. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 | zakwalifikowano |
18. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 | zakwalifikowano |
19. | Grzegorek Małgorzata | KS KARABELA | 20.04.1994 | zakwalifikowano |
20. | WĄTOR Joanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 | zakwalifikowano |
21. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
22. | Rowińska Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 18.11.1996 | zakwalifikowano |
23. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 | zakwalifikowano |
24. | CHOJNACKA Paulina | KKSZ KONIN | 28.06.1999 | zakwalifikowano |
24. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
26. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 | zakwalifikowano |
27. | BIJAK Sylwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 | zakwalifikowano |
28. | NAGY Krisztina | 13.02.1987 | zakwalifikowano | |
29. | RUTECKA Nikola | KKSZ KONIN | 18.04.2000 | zakwalifikowano |
30. | POPCZYK Emilia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.10.1998 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KĘDZIORA Katarzyna | KKSZ KONIN | 23.10.1990 |
2. | SHELTON Aleksandra | 30.03.1982 | |
3. | Puda Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 |
3. | WALCZAK Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 |
5. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
6. | WARSZAWSKA Pamela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.11.1993 |
7. | Kozaczuk Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 |
8. | CIEŚLAR Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.1996 |
9. | OSTOJSKA Matylda | AZS AWF WARSZAWA | 11.05.1990 |
10. | Komisarczyk Martyna | KS KARABELA | 10.02.1992 |
11. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
12. | WIĘCKOWSKA Irena | KKSZ KONIN | 17.02.1982 |
13. | DRYGAŁA Gabriela | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 |
14. | MAZUREK Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 |
15. | KOSTRZEWA Michalina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 |
16. | Grzegorek Małgorzata | KS KARABELA | 20.04.1994 |
17. | KALETA Karolina | KS KARABELA | 15.01.1996 |
18. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
19. | Rowińska Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 18.11.1996 |
19. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
21. | BIJAK Sylwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 |
22. | CHOJNACKA Paulina | KKSZ KONIN | 28.06.1999 |
23. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
24. | NAGY Krisztina | 13.02.1987 | |
25. | WĄTOR Joanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 |
26. | POPCZYK Emilia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.10.1998 |
27. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
28. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
29. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
30. | RUTECKA Nikola | KKSZ KONIN | 18.04.2000 |