Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 14.04.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Kłusek Damian | 28 | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 |
2. | KRUK Tomasz | 28 | AZS AWF KRAKÓW | 17.11.1993 |
3. | OPAŁKA Michał | 17 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
4. | MARCOL Daniel | 1 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
5. | Mielniczek Ignacy | 16 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
6. | FAJKIS Krystian | 28 | RMKS RYBNIK | 15.07.1994 |
7. | KOSZUTSKI Radosław | 28 | KS SZPADA WROCŁAW | 18.12.1994 |
8. | Skorupa Marcin | 28 | UKS START OPOLE | 29.05.1997 |
9. | Zabawa Marek | 18 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
10. | Antkiewicz Mateusz | 2 | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 |
11. | LESIAK Piotr | 28 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 |
12. | TRZEPIZUR Przemysław | 19 | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 |
13. | Khadzhynov Kostyantyn | 3 | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1993 |
14. | FRAŚ Mieszko | 14 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 |
15. | NIESTRÓJ Daniel | 11 | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 |
16. | BIELEC Maciej | 4 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
17. | MIREK Krzysztof | 21 | AZS AWF KRAKÓW | 15.02.1996 |
18. | KOTAS Maciej | 28 | RMKS RYBNIK | 29.06.1993 |
19. | STRUPIŃSKI Jacek | 28 | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1993 |
20. | DZIEDZIC Adrian | 28 | AZS AWF KATOWICE | 20.06.1993 |
21. | BARTOLEWSKI Wacław | 10 | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
22. | HOFFMANN Bartosz | 28 | UKS G-8 BIELANY | 28.02.1996 |
23. | FRAŚ Felix | 5 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 |
24. | Nawrocki Jerzy | 20 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
25. | STASZULONEK Aleksander | 9 | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 |
26. | BOROŃ Paweł | 27 | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
27. | Wenglarczyk Jan | 6 | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 |
28. | MIKLASZEWSKI Konrad | 22 | AZS AWF KRAKÓW | 01.01.1998 |
29. | SZYMAŃSKI Błażej | 28 | UKS START OPOLE | 14.02.1997 |
30. | Golec Paweł | 13 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 |
31. | Staszulonek Bartosz | 7 | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
32. | SMOLEŃ Tomasz | 23 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.05.1996 |
33. | WODNIAK Jakub | 25 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 26.11.1998 |
34. | Budek Karol | 12 | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 |
35. | Koc Tadeusz | 24 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
36. | Majgier Sebastian | 8 | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
37. | BARANOWSKI Maciej | 28 | UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA | 16.02.1993 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Antkiewicz Mateusz | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 | zakwalifikowano |
2. | FRAŚ Felix | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 | zakwalifikowano |
2. | SMOLEŃ Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.05.1996 | zakwalifikowano |
4. | Budek Karol | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 | zakwalifikowano |
4. | Wenglarczyk Jan | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 | zakwalifikowano |
6. | Khadzhynov Kostyantyn | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1993 | zakwalifikowano |
7. | MIREK Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 15.02.1996 | zakwalifikowano |
8. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 | zakwalifikowano |
9. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 | zakwalifikowano |
10. | STASZULONEK Aleksander | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 | zakwalifikowano |
10. | LESIAK Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 | zakwalifikowano |
12. | KRUK Tomasz | AZS AWF KRAKÓW | 17.11.1993 | zakwalifikowano |
13. | NIESTRÓJ Daniel | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 | zakwalifikowano |
14. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 | zakwalifikowano |
15. | FAJKIS Krystian | RMKS RYBNIK | 15.07.1994 | zakwalifikowano |
16. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 | zakwalifikowano |
17. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 | zakwalifikowano |
18. | Golec Paweł | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 | zakwalifikowano |
19. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 | zakwalifikowano |
20. | FRAŚ Mieszko | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
21. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 | zakwalifikowano |
22. | STRUPIŃSKI Jacek | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1993 | zakwalifikowano |
23. | KOSZUTSKI Radosław | KS SZPADA WROCŁAW | 18.12.1994 | zakwalifikowano |
24. | Skorupa Marcin | UKS START OPOLE | 29.05.1997 | zakwalifikowano |
25. | KOTAS Maciej | RMKS RYBNIK | 29.06.1993 | zakwalifikowano |
26. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 | zakwalifikowano |
28. | TRZEPIZUR Przemysław | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 | zakwalifikowano |
29. | SZYMAŃSKI Błażej | UKS START OPOLE | 14.02.1997 | zakwalifikowano |
30. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 | zakwalifikowano |
31. | HOFFMANN Bartosz | UKS G-8 BIELANY | 28.02.1996 | zakwalifikowano |
32. | MIKLASZEWSKI Konrad | AZS AWF KRAKÓW | 01.01.1998 | zakwalifikowano |
33. | BARANOWSKI Maciej | UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA | 16.02.1993 | zakwalifikowano |
34. | WODNIAK Jakub | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 26.11.1998 | zakwalifikowano |
35. | DZIEDZIC Adrian | AZS AWF KATOWICE | 20.06.1993 | zakwalifikowano |
36. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 | zakwalifikowano |
37. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 | zakwalifikowano |
38. | Kłusek Damian | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Antkiewicz Mateusz | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 |
2. | FRAŚ Felix | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 |
3. | Wenglarczyk Jan | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 |
3. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
5. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
6. | STASZULONEK Aleksander | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 |
7. | FRAŚ Mieszko | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 |
8. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
9. | Budek Karol | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 |
10. | Khadzhynov Kostyantyn | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1993 |
11. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
12. | LESIAK Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 |
13. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
14. | Golec Paweł | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 |
15. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
16. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
17. | SMOLEŃ Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.05.1996 |
18. | MIREK Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 15.02.1996 |
19. | KRUK Tomasz | AZS AWF KRAKÓW | 17.11.1993 |
20. | NIESTRÓJ Daniel | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 |
21. | FAJKIS Krystian | RMKS RYBNIK | 15.07.1994 |
22. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
23. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
24. | STRUPIŃSKI Jacek | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1993 |
25. | KOSZUTSKI Radosław | KS SZPADA WROCŁAW | 18.12.1994 |
26. | Skorupa Marcin | UKS START OPOLE | 29.05.1997 |
27. | KOTAS Maciej | RMKS RYBNIK | 29.06.1993 |
29. | BARANOWSKI Maciej | UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA | 16.02.1993 |
30. | WODNIAK Jakub | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 26.11.1998 |
31. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
32. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
33. | TRZEPIZUR Przemysław | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 |
34. | SZYMAŃSKI Błażej | UKS START OPOLE | 14.02.1997 |
35. | HOFFMANN Bartosz | UKS G-8 BIELANY | 28.02.1996 |
36. | MIKLASZEWSKI Konrad | AZS AWF KRAKÓW | 01.01.1998 |
37. | DZIEDZIC Adrian | AZS AWF KATOWICE | 20.06.1993 |
38. | Kłusek Damian | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 |