Turniej

Nazwa: XI Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.04.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Emilia SZEFERA 1 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
2. Oliwia GROMELSKA 2 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 20.08.2007
3. Maria JANKOWSKA 2 UKS-I BOHUN TORUŃ. 21.06.2008
4. Barbara LACHMAN 2 AZS AWF POZNAŃ 01.12.2007
5. Hanna Posadzy 2 MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007
6. Wiktoria DOROSZKIEWICZ 2 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
7. Ewa KOWALEWSKA 2 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.01.2007
8. Zuzanna WOJEWÓDZKA 2 AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
9. Emilia BOGACKA 2 POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008
10. Bianka Telatyńska 2 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
11. Dominika Nelza 2 MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
12. Hanna FIJAŁKOWSKA 2 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 09.02.2007
13. Julia DUDZIUK 2 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
14. Helena SZAFRAN 2 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.09.2007
15. Zofia NOWAKOWSKA 2 AZS AWF POZNAŃ 28.03.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007 zakwalifikowano
2. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 zakwalifikowano
3. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
4. Zofia NOWAKOWSKA AZS AWF POZNAŃ 28.03.2007 zakwalifikowano
5. Oliwia GROMELSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 20.08.2007 zakwalifikowano
6. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007 zakwalifikowano
7. Barbara LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 01.12.2007 zakwalifikowano
7. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
9. Hanna FIJAŁKOWSKA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 09.02.2007 zakwalifikowano
10. Helena SZAFRAN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.09.2007 zakwalifikowano
11. Ewa KOWALEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.01.2007 zakwalifikowano
12. Maria JANKOWSKA UKS-I BOHUN TORUŃ. 21.06.2008 zakwalifikowano
13. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007 zakwalifikowano
14. Hanna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007 zakwalifikowano
15. Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
2. Barbara LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 01.12.2007
3. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
3. Oliwia GROMELSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 20.08.2007
5. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
6. Zofia NOWAKOWSKA AZS AWF POZNAŃ 28.03.2007
7. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
8. Hanna FIJAŁKOWSKA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 09.02.2007
9. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
10. Helena SZAFRAN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.09.2007
11. Ewa KOWALEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.01.2007
12. Maria JANKOWSKA UKS-I BOHUN TORUŃ. 21.06.2008
13. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
14. Hanna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007
15. Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy