Turniej

Nazwa: XI Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.04.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Hanna TROJANOWSKA 12 WROCŁAWIANIE. 02.10.2001
2. Zuzanna SUCHOMSKA 8 AZS AWF POZNAŃ 16.06.2000
3. Dominika WASILCZUK 1 AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
4. Adrianna NECZYŃSKA 9 IKS LESZNO 22.10.2001
5. Kinga Pijaczyńska 2 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
6. Paulina ZARZYCKA 12 WROCŁAWIANIE. 02.06.2001
7. Magdalena RYBAK 11 MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2000
8. Zuzanna Polewicz 7 IKS LESZNO 22.03.2000
9. Maria SADOWSKA 3 POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
10. Anna RADAJEWSKA 12 IKS LESZNO 22.06.2000
11. Andżelika FIGLER 6 AZS AWF POZNAŃ 31.10.2001
12. Julia BESSMAN 12 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
13. Gabriela BONIECKA 12 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 04.09.2001
14. Sandra TULEWICZ 10 POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001
15. Alicja KOZŁOWSKA 4 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000
16. Paulina DARDA 5 MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Maria SADOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000 zakwalifikowano
2. Alicja KOZŁOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000 zakwalifikowano
3. Dominika WASILCZUK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000 zakwalifikowano
4. Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000 zakwalifikowano
5. Zuzanna Polewicz IKS LESZNO 22.03.2000 zakwalifikowano
6. Zuzanna SUCHOMSKA AZS AWF POZNAŃ 16.06.2000 zakwalifikowano
7. Sandra TULEWICZ POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001 zakwalifikowano
8. Andżelika FIGLER AZS AWF POZNAŃ 31.10.2001 zakwalifikowano
9. Adrianna NECZYŃSKA IKS LESZNO 22.10.2001 zakwalifikowano
10. Paulina DARDA MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000 zakwalifikowano
11. Julia BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001 zakwalifikowano
12. Magdalena RYBAK MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2000 zakwalifikowano
13. Paulina ZARZYCKA WROCŁAWIANIE. 02.06.2001 zakwalifikowano
14. Hanna TROJANOWSKA WROCŁAWIANIE. 02.10.2001 zakwalifikowano
14. Anna RADAJEWSKA IKS LESZNO 22.06.2000 zakwalifikowano
16. Gabriela BONIECKA NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 04.09.2001 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Maria SADOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
2. Alicja KOZŁOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000
3. Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
3. Zuzanna SUCHOMSKA AZS AWF POZNAŃ 16.06.2000
5. Dominika WASILCZUK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
6. Zuzanna Polewicz IKS LESZNO 22.03.2000
7. Sandra TULEWICZ POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001
8. Adrianna NECZYŃSKA IKS LESZNO 22.10.2001
9. Andżelika FIGLER AZS AWF POZNAŃ 31.10.2001
10. Paulina DARDA MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000
11. Julia BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
12. Magdalena RYBAK MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2000
13. Paulina ZARZYCKA WROCŁAWIANIE. 02.06.2001
14. Hanna TROJANOWSKA WROCŁAWIANIE. 02.10.2001
14. Anna RADAJEWSKA IKS LESZNO 22.06.2000
16. Gabriela BONIECKA NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 04.09.2001

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy