Nazwa: O Puchar Bytomia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 03.12.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | MELNYK Wiktor | 23 | ||
2. | KURZYŃSKI Jakub | 12 | RMKS RYBNIK | 19.02.2006 |
3. | WÓJTOWICZ Szymon | 23 | BTS BYTOM | 26.09.2006 |
4. | Siergiej Adam | 13 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.03.2005 |
5. | KLUGHARDT Hubert | 1 | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
6. | KVANTALIANI Georg | 23 | ||
7. | ROSS-ŻÓŁKIEWICZ Tymon | 23 | PIAST GLIWICE | 14.11.2006 |
8. | Sojka Adam | 2 | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 |
9. | RUSIN Jędrzej | 23 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 23.11.2006 |
10. | Podsiadło Kacper | 23 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.08.2005 |
11. | LITWIN Błażej | 11 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.01.2006 |
12. | Szóstek Jakub | 14 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 |
13. | FILEK Ireneusz | 3 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
14. | KRASNOWSKI Wojciech | 15 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.07.2006 |
15. | Wojciechowski Szymon | 10 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 |
16. | SZUMILAS Mikołaj | 23 | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 13.08.2006 |
17. | MATYSZOK Wojciech | 22 | UKS START OPOLE | 23.07.2006 |
18. | KONDERA Stanisław | 23 | BTS BYTOM | 22.09.2005 |
19. | Łagan Hubert | 4 | AZS AWF KRAKÓW | 01.06.2005 |
20. | WOJAK Paweł | 9 | UKS TRÓJKA RADLIN | 02.05.2005 |
21. | KONDRACKI Kamil | 23 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 14.11.2005 |
22. | WIKŁO Mateusz | 16 | AZS AWF WROCŁAW | 21.12.2005 |
23. | KAWCZYK Mateusz | 21 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.09.2006 |
24. | PUPININ Dzianis | 23 | ||
25. | KANIK Maksymilian | 23 | AZS AWF KATOWICE | 07.07.2006 |
26. | NAVUMIK Aliaksei | 23 | ||
27. | CIARKOWSKI Kajetan | 19 | PIAST GLIWICE | 21.08.2006 |
28. | CZERW Patryk | 17 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 07.05.2005 |
29. | SPANDEL Paweł | 5 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.02.2005 |
30. | STANKIEWICZ Jerzy | 8 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 25.06.2005 |
31. | Kapias Augustyn | 7 | AZS AWF KATOWICE | 14.01.2005 |
32. | Lewandowski Igor | 18 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.11.2006 |
33. | CZAJKA Michał | 23 | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 17.09.2005 |
34. | Partyka Czcibor | 6 | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 |
35. | OSTROWSKI Mieszko | 20 | KKS KRAKÓW | 25.12.2006 |
36. | LEŚNIAK Tadeusz | 23 | UKS START OPOLE | 24.03.2006 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Partyka Czcibor | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 | zakwalifikowano |
2. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 | zakwalifikowano |
3. | NAVUMIK Aliaksei | zakwalifikowano | ||
4. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 | zakwalifikowano |
5. | Sojka Adam | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 | zakwalifikowano |
6. | MELNYK Wiktor | zakwalifikowano | ||
7. | CIARKOWSKI Kajetan | PIAST GLIWICE | 21.08.2006 | zakwalifikowano |
8. | WIKŁO Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 21.12.2005 | zakwalifikowano |
9. | Kapias Augustyn | AZS AWF KATOWICE | 14.01.2005 | zakwalifikowano |
10. | KRASNOWSKI Wojciech | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.07.2006 | zakwalifikowano |
11. | Łagan Hubert | AZS AWF KRAKÓW | 01.06.2005 | zakwalifikowano |
12. | Lewandowski Igor | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.11.2006 | zakwalifikowano |
13. | SPANDEL Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.02.2005 | zakwalifikowano |
14. | Siergiej Adam | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.03.2005 | zakwalifikowano |
15. | WOJAK Paweł | UKS TRÓJKA RADLIN | 02.05.2005 | zakwalifikowano |
16. | ROSS-ŻÓŁKIEWICZ Tymon | PIAST GLIWICE | 14.11.2006 | zakwalifikowano |
17. | Szóstek Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 | zakwalifikowano |
18. | LITWIN Błażej | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.01.2006 | zakwalifikowano |
19. | KURZYŃSKI Jakub | RMKS RYBNIK | 19.02.2006 | zakwalifikowano |
20. | STANKIEWICZ Jerzy | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 25.06.2005 | zakwalifikowano |
21. | KAWCZYK Mateusz | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.09.2006 | zakwalifikowano |
22. | Podsiadło Kacper | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.08.2005 | zakwalifikowano |
23. | Wojciechowski Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 | zakwalifikowano |
24. | KONDERA Stanisław | BTS BYTOM | 22.09.2005 | zakwalifikowano |
25. | PUPININ Dzianis | zakwalifikowano | ||
26. | LEŚNIAK Tadeusz | UKS START OPOLE | 24.03.2006 | zakwalifikowano |
27. | SZUMILAS Mikołaj | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 13.08.2006 | zakwalifikowano |
28. | MATYSZOK Wojciech | UKS START OPOLE | 23.07.2006 | zakwalifikowano |
28. | OSTROWSKI Mieszko | KKS KRAKÓW | 25.12.2006 | zakwalifikowano |
30. | KVANTALIANI Georg | zakwalifikowano | ||
31. | CZERW Patryk | UKS ZAWISZA KATOWICE | 07.05.2005 | zakwalifikowano |
32. | KONDRACKI Kamil | UKS ZAWISZA KATOWICE | 14.11.2005 | zakwalifikowano |
33. | RUSIN Jędrzej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 23.11.2006 | zakwalifikowano |
34. | CZAJKA Michał | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 17.09.2005 | zakwalifikowano |
35. | WÓJTOWICZ Szymon | BTS BYTOM | 26.09.2006 | zakwalifikowano |
36. | KANIK Maksymilian | AZS AWF KATOWICE | 07.07.2006 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
2. | Partyka Czcibor | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 |
3. | MELNYK Wiktor | ||
3. | Sojka Adam | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 |
5. | NAVUMIK Aliaksei | ||
6. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
7. | Kapias Augustyn | AZS AWF KATOWICE | 14.01.2005 |
8. | Wojciechowski Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 |
9. | CIARKOWSKI Kajetan | PIAST GLIWICE | 21.08.2006 |
10. | WIKŁO Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 21.12.2005 |
11. | Lewandowski Igor | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.11.2006 |
12. | SPANDEL Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.02.2005 |
13. | Siergiej Adam | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.03.2005 |
14. | Szóstek Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 |
15. | LITWIN Błażej | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.01.2006 |
16. | Podsiadło Kacper | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.08.2005 |
17. | KRASNOWSKI Wojciech | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.07.2006 |
18. | Łagan Hubert | AZS AWF KRAKÓW | 01.06.2005 |
19. | WOJAK Paweł | UKS TRÓJKA RADLIN | 02.05.2005 |
20. | ROSS-ŻÓŁKIEWICZ Tymon | PIAST GLIWICE | 14.11.2006 |
21. | KURZYŃSKI Jakub | RMKS RYBNIK | 19.02.2006 |
22. | STANKIEWICZ Jerzy | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 25.06.2005 |
23. | KAWCZYK Mateusz | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.09.2006 |
24. | KONDERA Stanisław | BTS BYTOM | 22.09.2005 |
25. | PUPININ Dzianis | ||
26. | LEŚNIAK Tadeusz | UKS START OPOLE | 24.03.2006 |
27. | SZUMILAS Mikołaj | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 13.08.2006 |
28. | MATYSZOK Wojciech | UKS START OPOLE | 23.07.2006 |
28. | OSTROWSKI Mieszko | KKS KRAKÓW | 25.12.2006 |
30. | KVANTALIANI Georg | ||
31. | CZERW Patryk | UKS ZAWISZA KATOWICE | 07.05.2005 |
32. | RUSIN Jędrzej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 23.11.2006 |
33. | KONDRACKI Kamil | UKS ZAWISZA KATOWICE | 14.11.2005 |
34. | CZAJKA Michał | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 17.09.2005 |
35. | WÓJTOWICZ Szymon | BTS BYTOM | 26.09.2006 |
36. | KANIK Maksymilian | AZS AWF KATOWICE | 07.07.2006 |