Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 14.01.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Szulc Barbara | 21 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 |
2. | Rowińska Emilia | 18 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
3. | NOWICKA Małgorzata | 23 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 |
4. | Matuszak Sylwia | 3 | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
5. | JACKOWSKA Maria | 35 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.11.2001 |
6. | WYSOCKA Natalia | 31 | KKSZ KONIN | 13.05.2001 |
7. | ZIĘBACZ Wiktoria | 16 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 17.03.2002 |
8. | Marciniak Agata | 12 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 |
9. | SKONIECZNA Daria | 27 | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 |
10. | TOBIASZEWSKA Martyna | 6 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 |
11. | Papuzińska Alicja | 14 | KKSZ KONIN | 01.08.2001 |
12. | Cieślar Zuzanna | 1 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
13. | Borkowska Weronika | 22 | KS KARABELA | 09.10.2001 |
14. | Bieniasz Weronika | 29 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 15.01.2002 |
15. | REMLEIN Antonina | 8 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 15.06.1997 |
16. | STREJCZYK Sandra | 33 | AZS AWF KATOWICE | 23.05.2000 |
17. | OLEJKO Daria | 28 | UKS SZABLA BRZOZA | 20.03.2001 |
18. | Kurzyna Urszula | 3 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
19. | GŁOWACKA Izabela | 19 | KKSZ KONIN | 11.07.2001 |
20. | Łukasik Anna | 9 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.12.1999 |
21. | HADJ BACHIR Aischa | 30 | KKSZ KONIN | 02.02.2002 |
22. | WALERIAŃCZYK Weronika | 7 | KKSZ KONIN | 02.03.2001 |
23. | OUDEJANS Maria | 25 | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 |
24. | KRÓLIKOWSKA Nadia | 15 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
25. | ZIOMEK Marta | 13 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 |
26. | Seredyńska Blanka | 34 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 |
27. | ZAWODNIAK Małgorzata | 5 | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
28. | Cieślar Julia | 20 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
29. | Okine Marta | 10 | KS KARABELA | 08.11.2000 |
30. | ROMAŃCZYK Aleksandra | 26 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 |
31. | WALAS Natalia | 17 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
32. | Nowinowska Natalia | 2 | KKSZ KONIN | 21.11.1999 |
33. | Bartosz Roksana | 11 | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
34. | Gałecka Natalia | 24 | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
2. | Nowinowska Natalia | KKSZ KONIN | 21.11.1999 | zakwalifikowano |
3. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 | zakwalifikowano |
3. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 | zakwalifikowano |
5. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 | zakwalifikowano |
6. | TOBIASZEWSKA Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 | zakwalifikowano |
7. | WALERIAŃCZYK Weronika | KKSZ KONIN | 02.03.2001 | zakwalifikowano |
8. | REMLEIN Antonina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 15.06.1997 | zakwalifikowano |
9. | Łukasik Anna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
10. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
11. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 | zakwalifikowano |
12. | Marciniak Agata | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 | zakwalifikowano |
13. | ZIOMEK Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 | zakwalifikowano |
14. | Papuzińska Alicja | KKSZ KONIN | 01.08.2001 | zakwalifikowano |
15. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 | zakwalifikowano |
16. | ZIĘBACZ Wiktoria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 17.03.2002 | zakwalifikowano |
17. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 | zakwalifikowano |
18. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 | zakwalifikowano |
19. | GŁOWACKA Izabela | KKSZ KONIN | 11.07.2001 | zakwalifikowano |
20. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 | zakwalifikowano |
21. | Szulc Barbara | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 | zakwalifikowano |
22. | Borkowska Weronika | KS KARABELA | 09.10.2001 | zakwalifikowano |
23. | NOWICKA Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 | zakwalifikowano |
24. | Gałecka Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 | zakwalifikowano |
25. | OUDEJANS Maria | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 | zakwalifikowano |
26. | ROMAŃCZYK Aleksandra | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 | zakwalifikowano |
27. | SKONIECZNA Daria | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
28. | OLEJKO Daria | UKS SZABLA BRZOZA | 20.03.2001 | zakwalifikowano |
29. | Bieniasz Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 15.01.2002 | zakwalifikowano |
30. | HADJ BACHIR Aischa | KKSZ KONIN | 02.02.2002 | zakwalifikowano |
31. | WYSOCKA Natalia | KKSZ KONIN | 13.05.2001 | zakwalifikowano |
33. | STREJCZYK Sandra | AZS AWF KATOWICE | 23.05.2000 | zakwalifikowano |
34. | Seredyńska Blanka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 | zakwalifikowano |
35. | JACKOWSKA Maria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.11.2001 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
2. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
3. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
3. | TOBIASZEWSKA Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 |
5. | Nowinowska Natalia | KKSZ KONIN | 21.11.1999 |
6. | WALERIAŃCZYK Weronika | KKSZ KONIN | 02.03.2001 |
7. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 |
8. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
9. | ZIOMEK Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 |
10. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
11. | REMLEIN Antonina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 15.06.1997 |
12. | ZIĘBACZ Wiktoria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 17.03.2002 |
13. | Marciniak Agata | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 |
14. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
15. | Gałecka Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
16. | Seredyńska Blanka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 |
17. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
18. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
19. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
20. | Łukasik Anna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.12.1999 |
21. | Papuzińska Alicja | KKSZ KONIN | 01.08.2001 |
22. | NOWICKA Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 |
23. | GŁOWACKA Izabela | KKSZ KONIN | 11.07.2001 |
24. | OUDEJANS Maria | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 |
25. | Borkowska Weronika | KS KARABELA | 09.10.2001 |
26. | HADJ BACHIR Aischa | KKSZ KONIN | 02.02.2002 |
27. | Bieniasz Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 15.01.2002 |
28. | OLEJKO Daria | UKS SZABLA BRZOZA | 20.03.2001 |
29. | STREJCZYK Sandra | AZS AWF KATOWICE | 23.05.2000 |
30. | SKONIECZNA Daria | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 |
31. | WYSOCKA Natalia | KKSZ KONIN | 13.05.2001 |
32. | ROMAŃCZYK Aleksandra | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 |
33. | Szulc Barbara | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 |
34. | JACKOWSKA Maria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.11.2001 |