Nazwa: Muszkieter Trophy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.03.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KRUCA Nicola | 1 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 10.12.2007 |
2. | Gawior Emilia | 1 | KS SZPADA WADOWICE | 26.06.2007 |
3. | JENDRZEJ Aniela | 1 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 31.12.2008 |
4. | GOCZAŁ Alicja | 1 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 |
5. | BARAŃSKA Karolina | 1 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 28.09.2007 |
6. | FRYDRYCH Małgorzata | 1 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 11.04.2007 |
7. | Górka Julia | 1 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 04.03.2008 |
8. | JANECZEK Oliwia | 1 | PIAST GLIWICE | 28.01.2008 |
9. | PARSZUTO Julia | 1 | 06.08.2007 | |
10. | MAŚLANKA Maja | 1 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 25.07.2007 |
11. | POLITOWICZ Sonia | 1 | PKS MILENIUM SKAWINA | 23.01.2008 |
12. | MACHNIK Sandra | 1 | 20.04.2008 | |
13. | 1 | |||
14. | NOWACKA Wiktoria | 1 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 07.01.2007 |
15. | GRADUSZEWSKA Hanna | 1 | 05.06.2007 | |
16. | Sadowska Amelia | 1 | BTS BYTOM | 16.06.2008 |
17. | MARCZUK Maja | 1 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 18.04.2008 |
18. | PATOLETA Kaja | 1 | 27.09.2007 | |
19. | JĘDRZEJEC Wiktoria | 1 | PIAST GLIWICE | 04.01.2007 |
20. | LIPOV Kalina | 1 | PKSZERM WARSZAWA | 06.10.2007 |
21. | SZYMIK Karolina | 1 | UKS TRÓJKA RADLIN | 10.04.2007 |
22. | CERNI Weronika | 1 | 07.07.2007 | |
23. | ERTANOWSKA Joanna | 1 | ||
24. | MITURA Karolina | 1 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 05.11.2007 |
25. | Wątor Zofia | 1 | AZS AWF KRAKÓW | 23.05.2008 |
26. | SZYMCZYK Michalina | 1 | PIAST GLIWICE | 10.09.2007 |
27. | DROZDOWSKA Hanna | 1 | ||
28. | MISIAK Laura | 1 | RMKS RYBNIK | 11.09.2007 |
29. | MYDLAK Maja | 1 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 08.06.2007 |
30. | Ratyna Magda | 1 | PIAST GLIWICE | 01.03.2007 |
31. | KRAKOWIAK Edyta | 1 | PIAST GLIWICE | 20.03.2008 |
32. | VYSOTSKAYA Raryia | 1 | ||
33. | Mielniczek Blanka | 1 | PIAST GLIWICE | 09.07.2007 |
34. | PAWLACZYK Natalia | 1 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 09.02.2007 |
35. | 1 | |||
36. | 1 | |||
37. | WIECZOREK Daria | 1 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 26.07.2008 |
38. | 1 | |||
39. | BARCIK Karolina | 1 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 27.11.2007 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | GOCZAŁ Alicja | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 | zakwalifikowano |
2. | SZYMCZYK Michalina | PIAST GLIWICE | 10.09.2007 | zakwalifikowano |
3. | zakwalifikowano | |||
3. | JĘDRZEJEC Wiktoria | PIAST GLIWICE | 04.01.2007 | zakwalifikowano |
5. | zakwalifikowano | |||
6. | zakwalifikowano | |||
7. | Ratyna Magda | PIAST GLIWICE | 01.03.2007 | zakwalifikowano |
8. | PARSZUTO Julia | 06.08.2007 | zakwalifikowano | |
9. | Wątor Zofia | AZS AWF KRAKÓW | 23.05.2008 | zakwalifikowano |
10. | Mielniczek Blanka | PIAST GLIWICE | 09.07.2007 | zakwalifikowano |
11. | LIPOV Kalina | PKSZERM WARSZAWA | 06.10.2007 | zakwalifikowano |
12. | BARCIK Karolina | UKS KOSYNIER GLIWICE | 27.11.2007 | zakwalifikowano |
13. | FRYDRYCH Małgorzata | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 11.04.2007 | zakwalifikowano |
14. | VYSOTSKAYA Raryia | zakwalifikowano | ||
14. | Górka Julia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 04.03.2008 | zakwalifikowano |
14. | CERNI Weronika | 07.07.2007 | zakwalifikowano | |
17. | NOWACKA Wiktoria | UKS MUSZKIETER MOSINA | 07.01.2007 | zakwalifikowano |
18. | Sadowska Amelia | BTS BYTOM | 16.06.2008 | zakwalifikowano |
19. | JANECZEK Oliwia | PIAST GLIWICE | 28.01.2008 | zakwalifikowano |
20. | MYDLAK Maja | UKS ZAWISZA KATOWICE | 08.06.2007 | zakwalifikowano |
20. | MAŚLANKA Maja | UKS ZAWISZA KATOWICE | 25.07.2007 | zakwalifikowano |
22. | ERTANOWSKA Joanna | zakwalifikowano | ||
23. | POLITOWICZ Sonia | PKS MILENIUM SKAWINA | 23.01.2008 | zakwalifikowano |
24. | DROZDOWSKA Hanna | zakwalifikowano | ||
25. | MISIAK Laura | RMKS RYBNIK | 11.09.2007 | zakwalifikowano |
26. | Gawior Emilia | KS SZPADA WADOWICE | 26.06.2007 | zakwalifikowano |
27. | JENDRZEJ Aniela | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 31.12.2008 | zakwalifikowano |
28. | MACHNIK Sandra | 20.04.2008 | zakwalifikowano | |
29. | MARCZUK Maja | UKS ZAWISZA KATOWICE | 18.04.2008 | zakwalifikowano |
30. | zakwalifikowano | |||
31. | PATOLETA Kaja | 27.09.2007 | zakwalifikowano | |
32. | SZYMIK Karolina | UKS TRÓJKA RADLIN | 10.04.2007 | zakwalifikowano |
33. | WIECZOREK Daria | UKS ZAWISZA KATOWICE | 26.07.2008 | zakwalifikowano |
34. | PAWLACZYK Natalia | UKS MUSZKIETER MOSINA | 09.02.2007 | zakwalifikowano |
35. | GRADUSZEWSKA Hanna | 05.06.2007 | zakwalifikowano | |
36. | BARAŃSKA Karolina | UKS ZAWISZA KATOWICE | 28.09.2007 | zakwalifikowano |
37. | KRAKOWIAK Edyta | PIAST GLIWICE | 20.03.2008 | zakwalifikowano |
38. | MITURA Karolina | UKS ZAWISZA KATOWICE | 05.11.2007 | zakwalifikowano |
39. | KRUCA Nicola | UKS GRYFEK SZCZECIN | 10.12.2007 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | GOCZAŁ Alicja | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 |
2. | Ratyna Magda | PIAST GLIWICE | 01.03.2007 |
3. | |||
3. | JĘDRZEJEC Wiktoria | PIAST GLIWICE | 04.01.2007 |
5. | SZYMCZYK Michalina | PIAST GLIWICE | 10.09.2007 |
6. | JANECZEK Oliwia | PIAST GLIWICE | 28.01.2008 |
7. | MAŚLANKA Maja | UKS ZAWISZA KATOWICE | 25.07.2007 |
8. | MISIAK Laura | RMKS RYBNIK | 11.09.2007 |
9. | |||
10. | LIPOV Kalina | PKSZERM WARSZAWA | 06.10.2007 |
11. | FRYDRYCH Małgorzata | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 11.04.2007 |
12. | VYSOTSKAYA Raryia | ||
13. | NOWACKA Wiktoria | UKS MUSZKIETER MOSINA | 07.01.2007 |
14. | POLITOWICZ Sonia | PKS MILENIUM SKAWINA | 23.01.2008 |
15. | DROZDOWSKA Hanna | ||
16. | MACHNIK Sandra | 20.04.2008 | |
17. | |||
18. | PARSZUTO Julia | 06.08.2007 | |
19. | Wątor Zofia | AZS AWF KRAKÓW | 23.05.2008 |
20. | Mielniczek Blanka | PIAST GLIWICE | 09.07.2007 |
21. | BARCIK Karolina | UKS KOSYNIER GLIWICE | 27.11.2007 |
22. | CERNI Weronika | 07.07.2007 | |
22. | Górka Julia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 04.03.2008 |
24. | Sadowska Amelia | BTS BYTOM | 16.06.2008 |
25. | MYDLAK Maja | UKS ZAWISZA KATOWICE | 08.06.2007 |
26. | ERTANOWSKA Joanna | ||
27. | Gawior Emilia | KS SZPADA WADOWICE | 26.06.2007 |
28. | JENDRZEJ Aniela | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 31.12.2008 |
29. | MARCZUK Maja | UKS ZAWISZA KATOWICE | 18.04.2008 |
30. | PATOLETA Kaja | 27.09.2007 | |
31. | SZYMIK Karolina | UKS TRÓJKA RADLIN | 10.04.2007 |
32. | GRADUSZEWSKA Hanna | 05.06.2007 | |
33. | |||
34. | WIECZOREK Daria | UKS ZAWISZA KATOWICE | 26.07.2008 |
35. | PAWLACZYK Natalia | UKS MUSZKIETER MOSINA | 09.02.2007 |
36. | BARAŃSKA Karolina | UKS ZAWISZA KATOWICE | 28.09.2007 |
37. | KRAKOWIAK Edyta | PIAST GLIWICE | 20.03.2008 |
38. | MITURA Karolina | UKS ZAWISZA KATOWICE | 05.11.2007 |
39. | KRUCA Nicola | UKS GRYFEK SZCZECIN | 10.12.2007 |