Nazwa: IV Igrzyska Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 03.06.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Całko Szymon | 1 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28.11.2008 |
2. | LEŚNIAK Bartosz | 1 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 04.01.2009 |
3. | Mróz Mateusz | 1 | MUSZKIETER GLIWICE | 05.02.2008 |
4. | Ryszka Bartosz | 1 | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.03.2009 |
5. | STANKIEWICZ Józef | 1 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 29.04.2008 |
6. | SZYP Mikołaj | 1 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 07.07.2009 |
7. | ZAKRZEWSKI Antoni | 1 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.04.2008 |
8. | Wilk Dominik | 1 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 17.01.2008 |
9. | Starczewski Filip | 1 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.03.2009 |
10. | Sachajdak Bartosz | 1 | TS Sokolnia Chorzów | 21.09.2008 |
11. | PILCH Igor | 1 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 02.07.2008 |
12. | WRONKA Stanisław | 1 | BTS BYTOM | 25.03.2009 |
13. | CUDEK Tomasz | 1 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 24.07.2008 |
14. | Gonet Aleksander | 1 | TS Sokolnia Chorzów | 18.08.2008 |
15. | Bulandra Stanisław | 1 | AZS AWF KATOWICE | 04.09.2008 |
16. | Matyszok Bartosz | 1 | UKS START OPOLE | 01.07.2008 |
17. | KWAPISZ Oliwier | 1 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2008 |
18. | CIEŚLIK Antoni | 1 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.03.2008 |
19. | SKWARA Adam | 1 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 17.09.2008 |
20. | MRÓZ Marek | 1 | MUSZKIETER GLIWICE | 05.02.2008 |
21. | Siwek Marcin | 1 | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 |
22. | MIELNIK Artem | 1 | ||
23. | KRĘŻEL Michał | 1 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.06.2008 |
24. | Mikiciński Maciej | 1 | TS Sokolnia Chorzów | 06.11.2008 |
25. | WŁODARCZYK Piotr | 1 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 |
26. | RONER Michał | 1 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 21.01.2009 |
27. | Szczepaniak Maksymilian | 1 | PIAST GLIWICE | 31.05.2008 |
28. | PABIJAŃCZYK Adam | 1 | AZS AWF WROCŁAW | 31.01.2009 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Mróz Mateusz | MUSZKIETER GLIWICE | 05.02.2008 | zakwalifikowano |
2. | ZAKRZEWSKI Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.04.2008 | zakwalifikowano |
3. | CUDEK Tomasz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 24.07.2008 | zakwalifikowano |
4. | Siwek Marcin | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 | zakwalifikowano |
5. | WŁODARCZYK Piotr | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 | zakwalifikowano |
5. | SKWARA Adam | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 17.09.2008 | zakwalifikowano |
7. | Matyszok Bartosz | UKS START OPOLE | 01.07.2008 | zakwalifikowano |
8. | Całko Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28.11.2008 | zakwalifikowano |
9. | Wilk Dominik | UKS ZAWISZA KATOWICE | 17.01.2008 | zakwalifikowano |
10. | Gonet Aleksander | TS Sokolnia Chorzów | 18.08.2008 | zakwalifikowano |
11. | MIELNIK Artem | zakwalifikowano | ||
12. | Bulandra Stanisław | AZS AWF KATOWICE | 04.09.2008 | zakwalifikowano |
13. | CIEŚLIK Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.03.2008 | zakwalifikowano |
14. | LEŚNIAK Bartosz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 04.01.2009 | zakwalifikowano |
15. | Szczepaniak Maksymilian | PIAST GLIWICE | 31.05.2008 | zakwalifikowano |
16. | STANKIEWICZ Józef | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 29.04.2008 | zakwalifikowano |
17. | PABIJAŃCZYK Adam | AZS AWF WROCŁAW | 31.01.2009 | zakwalifikowano |
18. | KWAPISZ Oliwier | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2008 | zakwalifikowano |
19. | Mikiciński Maciej | TS Sokolnia Chorzów | 06.11.2008 | zakwalifikowano |
20. | Starczewski Filip | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.03.2009 | zakwalifikowano |
21. | Ryszka Bartosz | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.03.2009 | zakwalifikowano |
22. | KRĘŻEL Michał | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.06.2008 | zakwalifikowano |
23. | SZYP Mikołaj | UKS KOSYNIER GLIWICE | 07.07.2009 | zakwalifikowano |
24. | Sachajdak Bartosz | TS Sokolnia Chorzów | 21.09.2008 | zakwalifikowano |
25. | MRÓZ Marek | MUSZKIETER GLIWICE | 05.02.2008 | zakwalifikowano |
26. | WRONKA Stanisław | BTS BYTOM | 25.03.2009 | zakwalifikowano |
27. | RONER Michał | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 21.01.2009 | zakwalifikowano |
28. | PILCH Igor | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 02.07.2008 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | ZAKRZEWSKI Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.04.2008 |
2. | Siwek Marcin | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 |
3. | STANKIEWICZ Józef | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 29.04.2008 |
3. | CUDEK Tomasz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 24.07.2008 |
5. | WŁODARCZYK Piotr | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 |
6. | Całko Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28.11.2008 |
7. | Bulandra Stanisław | AZS AWF KATOWICE | 04.09.2008 |
8. | WRONKA Stanisław | BTS BYTOM | 25.03.2009 |
9. | Mróz Mateusz | MUSZKIETER GLIWICE | 05.02.2008 |
10. | SKWARA Adam | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 17.09.2008 |
11. | Wilk Dominik | UKS ZAWISZA KATOWICE | 17.01.2008 |
12. | Gonet Aleksander | TS Sokolnia Chorzów | 18.08.2008 |
13. | MIELNIK Artem | ||
14. | CIEŚLIK Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.03.2008 |
15. | LEŚNIAK Bartosz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 04.01.2009 |
16. | Szczepaniak Maksymilian | PIAST GLIWICE | 31.05.2008 |
17. | Matyszok Bartosz | UKS START OPOLE | 01.07.2008 |
18. | PABIJAŃCZYK Adam | AZS AWF WROCŁAW | 31.01.2009 |
19. | KWAPISZ Oliwier | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2008 |
20. | Mikiciński Maciej | TS Sokolnia Chorzów | 06.11.2008 |
21. | Starczewski Filip | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.03.2009 |
22. | Ryszka Bartosz | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.03.2009 |
23. | KRĘŻEL Michał | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.06.2008 |
24. | SZYP Mikołaj | UKS KOSYNIER GLIWICE | 07.07.2009 |
25. | Sachajdak Bartosz | TS Sokolnia Chorzów | 21.09.2008 |
26. | MRÓZ Marek | MUSZKIETER GLIWICE | 05.02.2008 |
27. | RONER Michał | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 21.01.2009 |
28. | PILCH Igor | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 02.07.2008 |