Turniej

Nazwa: IV Igrzyska Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 03.06.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Szymon Całko 1 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008
2. Bartosz LEŚNIAK 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 04.01.2009
3. Mateusz Mróz 1 MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008
4. Bartosz Ryszka 1 UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009
5. Józef STANKIEWICZ 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.04.2008
6. Mikołaj SZYP 1 UKS KOSYNIER GLIWICE 07.07.2009
7. Antoni ZAKRZEWSKI 1 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008
8. Dominik Wilk 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008
9. Filip Starczewski 1 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009
10. Bartosz Sachajdak 1 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008
11. Igor PILCH 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 02.07.2008
12. Stanisław WRONKA 1 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 25.03.2009
13. Tomasz CUDEK 1 UKS KOSYNIER GLIWICE 24.07.2008
14. Aleksander Gonet 1 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
15. Stanisław Bulandra 1 AZS AWF KATOWICE 04.09.2008
16. Bartosz Matyszok 1 UKS START OPOLE 01.07.2008
17. Oliwier KWAPISZ 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
18. Antoni CIEŚLIK 1 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.03.2008
19. Adam SKWARA 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.09.2008
20. Marek MRÓZ 1 MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008
21. Marcin Siwek 1 KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
22. Artem MIELNIK 1
23. Michał KRĘŻEL 1 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 10.06.2008
24. Maciej Mikiciński 1 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
25. Piotr WŁODARCZYK 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
26. Michał RONER 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.01.2009
27. Maksymilian Szczepaniak 1 PIAST GLIWICE 31.05.2008
28. Adam PABIJAŃCZYK 1 AZS AWF WROCŁAW 31.01.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Mateusz Mróz MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008 zakwalifikowano
2. Antoni ZAKRZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008 zakwalifikowano
3. Tomasz CUDEK UKS KOSYNIER GLIWICE 24.07.2008 zakwalifikowano
4. Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008 zakwalifikowano
5. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 zakwalifikowano
5. Adam SKWARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.09.2008 zakwalifikowano
7. Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008 zakwalifikowano
8. Szymon Całko WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008 zakwalifikowano
9. Dominik Wilk UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008 zakwalifikowano
10. Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008 zakwalifikowano
11. Artem MIELNIK zakwalifikowano
12. Stanisław Bulandra AZS AWF KATOWICE 04.09.2008 zakwalifikowano
13. Antoni CIEŚLIK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.03.2008 zakwalifikowano
14. Bartosz LEŚNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 04.01.2009 zakwalifikowano
15. Maksymilian Szczepaniak PIAST GLIWICE 31.05.2008 zakwalifikowano
16. Józef STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.04.2008 zakwalifikowano
17. Adam PABIJAŃCZYK AZS AWF WROCŁAW 31.01.2009 zakwalifikowano
18. Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008 zakwalifikowano
19. Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008 zakwalifikowano
20. Filip Starczewski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009 zakwalifikowano
21. Bartosz Ryszka UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009 zakwalifikowano
22. Michał KRĘŻEL DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 10.06.2008 zakwalifikowano
23. Mikołaj SZYP UKS KOSYNIER GLIWICE 07.07.2009 zakwalifikowano
24. Bartosz Sachajdak DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008 zakwalifikowano
25. Marek MRÓZ MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008 zakwalifikowano
26. Stanisław WRONKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 25.03.2009 zakwalifikowano
27. Michał RONER UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.01.2009 zakwalifikowano
28. Igor PILCH SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 02.07.2008 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Antoni ZAKRZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008
2. Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
3. Józef STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.04.2008
3. Tomasz CUDEK UKS KOSYNIER GLIWICE 24.07.2008
5. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
6. Szymon Całko WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008
7. Stanisław Bulandra AZS AWF KATOWICE 04.09.2008
8. Stanisław WRONKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 25.03.2009
9. Mateusz Mróz MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008
10. Adam SKWARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.09.2008
11. Dominik Wilk UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008
12. Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
13. Artem MIELNIK
14. Antoni CIEŚLIK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.03.2008
15. Bartosz LEŚNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 04.01.2009
16. Maksymilian Szczepaniak PIAST GLIWICE 31.05.2008
17. Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008
18. Adam PABIJAŃCZYK AZS AWF WROCŁAW 31.01.2009
19. Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
20. Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
21. Filip Starczewski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009
22. Bartosz Ryszka UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009
23. Michał KRĘŻEL DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 10.06.2008
24. Mikołaj SZYP UKS KOSYNIER GLIWICE 07.07.2009
25. Bartosz Sachajdak DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008
26. Marek MRÓZ MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008
27. Michał RONER UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.01.2009
28. Igor PILCH SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 02.07.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy