Turniej

Nazwa: Warszawska Syrenka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.04.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Zuzanna Kuśmierz 10 KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002
2. Marta LEŚNIEWSKA 11 KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
3. Gr?t? BINGELYT? 20 01.01.2002
4. Martyna MARKIEWICZ 21 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2001
5. Zofia JANELLI 1 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
6. Julia Majchrzak 12 KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002
7. Katsiaryna DZEKEVICH 22 01.01.2002
8. Maja ŁUCZAK 29 UKS 46 ŁÓDŹ 24.05.2002
9. Weronika ŁASZCZEWSKA 19 AZS AWF WARSZAWA 06.12.2001
10. Agata WRÓBLEWSKA 2 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
11. Natalia Korczak 9 AZS AWF WARSZAWA 10.09.2001
12. Wiktoria BOCHENEK 13 AZS AWF KRAKÓW 24.06.2002
13. Patrycja Ziętek 3 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
14. PATRICIJA Š?ETKO 28 01.01.2001
15. Liza KOCHUROWA 18 AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 18.07.2002
16. Dominika Denes 8 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.07.2001
17. Sara PRINA CERAI 23 KSz WARSZAWIANKA 11.04.2002
18. Anhelina MIKHALEVICH 27 01.01.2001
19. Klaudia TOKARSKA 7 TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 15.08.2002
20. IVONA STAVICKAJA 17 01.01.2001
21. Katarzyna KIRCHOF 14 UKS 46 ŁÓDŹ 18.01.2002
22. Zuzanna SULEJ 4 KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
23. Jadwiga MIK 24 AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 30.08.2001
24. Aliaksandra KUZMICH 26 01.01.2001
25. Magdalena KARP 25 KS SZERMIERZ ŁOMIANKI 21.02.2001
26. Kamila KRUPA 5 KS SZPADA WROCŁAW. 26.02.2001
27. Zofia SZAŁACIŃSKA 6 KSz WARSZAWIANKA 12.06.2001
28. Ewa Pydyszewska 16 SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.12.2002
29. KAROLINA FALKEVI?I?T? 15 01.01.2001

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001 zakwalifikowano
2. Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001 zakwalifikowano
3. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002 zakwalifikowano
4. Aliaksandra KUZMICH 01.01.2001 zakwalifikowano
5. Gr?t? BINGELYT? 01.01.2002 zakwalifikowano
6. Zofia SZAŁACIŃSKA KSz WARSZAWIANKA 12.06.2001 zakwalifikowano
6. PATRICIJA Š?ETKO 01.01.2001 zakwalifikowano
8. Katsiaryna DZEKEVICH 01.01.2002 zakwalifikowano
9. Zuzanna Kuśmierz KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002 zakwalifikowano
10. Dominika Denes AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.07.2001 zakwalifikowano
11. Anhelina MIKHALEVICH 01.01.2001 zakwalifikowano
12. Klaudia TOKARSKA TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 15.08.2002 zakwalifikowano
13. Magdalena KARP KS SZERMIERZ ŁOMIANKI 21.02.2001 zakwalifikowano
14. Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002 zakwalifikowano
15. Ewa Pydyszewska SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.12.2002 zakwalifikowano
16. IVONA STAVICKAJA 01.01.2001 zakwalifikowano
17. Maja ŁUCZAK UKS 46 ŁÓDŹ 24.05.2002 zakwalifikowano
18. Julia Majchrzak KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002 zakwalifikowano
19. Wiktoria BOCHENEK AZS AWF KRAKÓW 24.06.2002 zakwalifikowano
20. Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002 zakwalifikowano
21. Kamila KRUPA KS SZPADA WROCŁAW. 26.02.2001 zakwalifikowano
22. Natalia Korczak AZS AWF WARSZAWA 10.09.2001 zakwalifikowano
22. Weronika ŁASZCZEWSKA AZS AWF WARSZAWA 06.12.2001 zakwalifikowano
24. Katarzyna KIRCHOF UKS 46 ŁÓDŹ 18.01.2002 zakwalifikowano
25. Sara PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 11.04.2002 zakwalifikowano
26. Jadwiga MIK AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 30.08.2001 zakwalifikowano
27. Martyna MARKIEWICZ KSz WARSZAWIANKA 04.03.2001 zakwalifikowano
28. Liza KOCHUROWA AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 18.07.2002 zakwalifikowano
29. KAROLINA FALKEVI?I?T? 01.01.2001 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
2. Anhelina MIKHALEVICH 01.01.2001
3. Aliaksandra KUZMICH 01.01.2001
3. Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
5. PATRICIJA Š?ETKO 01.01.2001
6. Katsiaryna DZEKEVICH 01.01.2002
7. Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
8. Kamila KRUPA KS SZPADA WROCŁAW. 26.02.2001
9. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
10. Gr?t? BINGELYT? 01.01.2002
11. Zofia SZAŁACIŃSKA KSz WARSZAWIANKA 12.06.2001
12. Zuzanna Kuśmierz KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002
13. Dominika Denes AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.07.2001
14. Ewa Pydyszewska SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.12.2002
15. IVONA STAVICKAJA 01.01.2001
16. Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
17. Klaudia TOKARSKA TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 15.08.2002
18. Magdalena KARP KS SZERMIERZ ŁOMIANKI 21.02.2001
19. Maja ŁUCZAK UKS 46 ŁÓDŹ 24.05.2002
20. Julia Majchrzak KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002
21. Wiktoria BOCHENEK AZS AWF KRAKÓW 24.06.2002
22. Natalia Korczak AZS AWF WARSZAWA 10.09.2001
22. Weronika ŁASZCZEWSKA AZS AWF WARSZAWA 06.12.2001
24. Katarzyna KIRCHOF UKS 46 ŁÓDŹ 18.01.2002
25. Sara PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 11.04.2002
26. Jadwiga MIK AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 30.08.2001
27. Martyna MARKIEWICZ KSz WARSZAWIANKA 04.03.2001
28. Liza KOCHUROWA AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 18.07.2002
29. KAROLINA FALKEVI?I?T? 01.01.2001

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy