Turniej

Nazwa: Puchar Polski IV
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 28.04.2018

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Budek Karol 21 KKS KRAKÓW 08.07.1996
2. KOWALCZE Jakub 67 KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992
3. Urban Paweł 80 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
4. JUKNA Rokas 44 25.06.1999
5. SZLAMA Patryk 66 PIAST GLIWICE 18.03.1996
6. TRZEPIZUR Przemysław 40 AZS AWF KATOWICE 11.03.1996
7. Zawrotniak Radosław 2 AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981
8. KOSTKA Karol 3 KS AGH Kraków 22.05.1986
9. SALOKAS Arnas 45 26.10.1998
10. NOWAK Michał 83 AZS AWF KRAKÓW 11.02.1990
11. FRAŚ Felix 65 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 31.10.1993
12. KAŁUZIŃSKI Tomasz 38 AZS AWF KATOWICE 11.01.2001
13. Rachwalik Michał 46 UKS START OPOLE 29.09.2000
14. Broniszewski Filip 4 AZS AWF WROCŁAW 28.04.1990
15. Staszulonek Bartosz 5 PIAST GLIWICE 01.07.1997
16. ADAMEK Dariusz 79 MUSZKIETER GLIWICE 17.01.1983
17. Ralko Filip 37 AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
18. SZURLEJ Bartłomiej 47 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
19. Urban Karol 48 AZS AWF WARSZAWA 07.08.1998
20. TUMAS Marcin 78 RMKS RYBNIK 09.03.2001
21. BIELEC Maciej 6 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
22. PIEKARZ Michał 36 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2000
23. FRAŚ Mieszko 35 T.S. WISŁA KRAKÓW 28.04.1995
24. TARACHANOWICZ Kamil 77 KSz WARSZAWIANKA 25.11.1997
25. Wenglarczyk Jan 7 AZS AWF KATOWICE 27.12.1993
26. BETLEJA Artur 84 AZS AWF KATOWICE 15.07.1984
27. Migas Piotr 84 PIAST GLIWICE 13.04.2002
28. MARCOL Daniel 8 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997
29. Dembowski Michał 34 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 29.10.1998
30. Koc Tadeusz 33 T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995
31. Nycz Mateusz 9 PIAST GLIWICE 11.02.1989
32. Zieliński Dariusz 75 PIAST GLIWICE 14.05.1969
33. PASIECZNIK Oleg 84
34. Roguski Tomasz 74 KSz WARSZAWIANKA 18.04.1985
35. KOLAŃCZYK Wojciech 10 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
36. Michalak Damian 11 PIAST GLIWICE 04.04.1999
37. KAŹMIERSKI MACIEJ 84 MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
38. STOCKI Piotr 64 KSz WARSZAWIANKA 22.07.1982
39. Szczepanowski Tomasz 12 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.03.1992
40. Kałuziński Ryszard 30 RMKS RYBNIK 01.09.1999
41. Stasiak Sebastian 73 UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA 08.09.1994
42. Konieczny Arkadiusz 53 UKS START OPOLE 11.05.1999
43. Golec Maciej 29 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20.06.1997
44. Kardaszewicz Jan 84 KS AGH Kraków 23.09.2001
45. NEMEC Piotr 63 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.09.1988
46. Nawrocki Jerzy 13 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997
47. BOROŃ Paweł 43 AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
48. STASZULONEK Aleksander 62 PIAST GLIWICE 15.09.1993
49. Antkiewicz Mateusz 14 AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
50. Baś Marcel 61 PIAST GLIWICE 22.11.1989
51. Mielniczek Ignacy 27 T.S. WISŁA KRAKÓW 11.08.1995
52. Khadzhynov Kostyantyn 15 AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993
53. ŻAK Jarosław 72 KSz WARSZAWIANKA 06.02.1985
54. Sobiecki Jan 16 KS AGH Kraków 29.05.1991
55. KOŁPA Piotr 26 KS OLIMP LUBIN 17.09.2000
56. PAZERA Jakub 84 KKS KRAKÓW 30.09.2001
57. Cnotalski Przemysław 84 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
58. Golec Paweł 17 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 09.03.1995
59. NIKIEL Marcin 25 AZS AWF WROCŁAW 15.01.1998
60. Zbierada Bartłomiej 71 PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
61. MICHALCZYK Sebastian 84 SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001
62. NOGANOWICZ Karol 70 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
63. BRZOZOWSKI Seweryn 18 STSZERM LEGIA WARSZAWA 19.11.1992
64. RUTZ Stanisław 84 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
65. NIESTRÓJ Daniel 24 PIAST GLIWICE 08.06.1995
66. Adamek Michał 19 AZS AWF WROCŁAW 14.04.1987
67. Majgier Sebastian 23 PIAST GLIWICE 13.03.1995
68. Huwer Kamil 59 AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
69. Strączyński Wiktor 69 AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999
70. Koc Franciszek 22 T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
71. MANDRYSZ Sebastian 60 RMKS RYBNIK 12.07.2002
72. OPAŁKA Michał 20 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
73. Zabawa Marek 68 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Antkiewicz Mateusz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993 zakwalifikowano
2. NEMEC Piotr AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.09.1988 zakwalifikowano
2. FRAŚ Mieszko T.S. WISŁA KRAKÓW 28.04.1995 zakwalifikowano
4. Broniszewski Filip AZS AWF WROCŁAW 28.04.1990 zakwalifikowano
5. Strączyński Wiktor AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999 zakwalifikowano
7. KOŁPA Piotr KS OLIMP LUBIN 17.09.2000 zakwalifikowano
9. Baś Marcel PIAST GLIWICE 22.11.1989 zakwalifikowano
10. Szczepanowski Tomasz TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.03.1992 zakwalifikowano
11. KOSTKA Karol KS AGH Kraków 22.05.1986 zakwalifikowano
12. NIESTRÓJ Daniel PIAST GLIWICE 08.06.1995 zakwalifikowano
14. OPAŁKA Michał AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997 zakwalifikowano
14. Sobiecki Jan KS AGH Kraków 29.05.1991 zakwalifikowano
16. BIELEC Maciej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997 zakwalifikowano
19. Wenglarczyk Jan AZS AWF KATOWICE 27.12.1993 zakwalifikowano
20. Khadzhynov Kostyantyn AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993 zakwalifikowano
21. STOCKI Piotr KSz WARSZAWIANKA 22.07.1982 zakwalifikowano
21. Koc Franciszek T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000 zakwalifikowano
21. NIKIEL Marcin AZS AWF WROCŁAW 15.01.1998 zakwalifikowano
21. BRZOZOWSKI Seweryn STSZERM LEGIA WARSZAWA 19.11.1992 zakwalifikowano
25. Zawrotniak Radosław AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981 zakwalifikowano
26. Budek Karol KKS KRAKÓW 08.07.1996 zakwalifikowano
26. KAŁUZIŃSKI Tomasz AZS AWF KATOWICE 11.01.2001 zakwalifikowano
28. SZLAMA Patryk PIAST GLIWICE 18.03.1996 zakwalifikowano
28. KOLAŃCZYK Wojciech AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999 zakwalifikowano
30. MARCOL Daniel AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997 zakwalifikowano
30. Nycz Mateusz PIAST GLIWICE 11.02.1989 zakwalifikowano
32. Zieliński Dariusz PIAST GLIWICE 14.05.1969 zakwalifikowano
33. Roguski Tomasz KSz WARSZAWIANKA 18.04.1985 zakwalifikowano
34. Golec Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20.06.1997 zakwalifikowano
35. Majgier Sebastian PIAST GLIWICE 13.03.1995 zakwalifikowano
36. MICHALCZYK Sebastian SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001 zakwalifikowano
37. KAŹMIERSKI MACIEJ MKS GRYF MIELEC 28.06.2003 zakwalifikowano
38. Michalak Damian PIAST GLIWICE 04.04.1999 zakwalifikowano
39. SALOKAS Arnas 26.10.1998 zakwalifikowano
40. TUMAS Marcin RMKS RYBNIK 09.03.2001 zakwalifikowano
41. Koc Tadeusz T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995 zakwalifikowano
42. TRZEPIZUR Przemysław AZS AWF KATOWICE 11.03.1996 zakwalifikowano
43. Zbierada Bartłomiej PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000 zakwalifikowano
43. Adamek Michał AZS AWF WROCŁAW 14.04.1987 zakwalifikowano
45. SZURLEJ Bartłomiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000 zakwalifikowano
46. Golec Paweł WKS KOLEJARZ WROCŁAW 09.03.1995 zakwalifikowano
48. Dembowski Michał ZERWIKAPTUR KRAKÓW 29.10.1998 zakwalifikowano
49. Staszulonek Bartosz PIAST GLIWICE 01.07.1997 zakwalifikowano
50. BETLEJA Artur AZS AWF KATOWICE 15.07.1984 zakwalifikowano
53. NOWAK Michał AZS AWF KRAKÓW 11.02.1990 zakwalifikowano
54. MANDRYSZ Sebastian RMKS RYBNIK 12.07.2002 zakwalifikowano
54. Nawrocki Jerzy AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997 zakwalifikowano
56. Urban Karol AZS AWF WARSZAWA 07.08.1998 zakwalifikowano
57. STASZULONEK Aleksander PIAST GLIWICE 15.09.1993 zakwalifikowano
58. Migas Piotr PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
59. PIEKARZ Michał ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2000 zakwalifikowano
60. NOGANOWICZ Karol AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001 zakwalifikowano
61. JUKNA Rokas 25.06.1999 zakwalifikowano
62. KOWALCZE Jakub KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992 zakwalifikowano
63. Ralko Filip AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999 zakwalifikowano
63. Kałuziński Ryszard RMKS RYBNIK 01.09.1999 zakwalifikowano
65. Mielniczek Ignacy T.S. WISŁA KRAKÓW 11.08.1995 zakwalifikowano
66. TARACHANOWICZ Kamil KSz WARSZAWIANKA 25.11.1997 zakwalifikowano
67. ADAMEK Dariusz MUSZKIETER GLIWICE 17.01.1983 zakwalifikowano
68. Huwer Kamil AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
69. FRAŚ Felix SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 31.10.1993 zakwalifikowano
71. Cnotalski Przemysław ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 zakwalifikowano
71. ŻAK Jarosław KSz WARSZAWIANKA 06.02.1985 zakwalifikowano
74. PASIECZNIK Oleg zakwalifikowano
75. BOROŃ Paweł AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997 zakwalifikowano
76. Stasiak Sebastian UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA 08.09.1994 zakwalifikowano
77. Rachwalik Michał UKS START OPOLE 29.09.2000 zakwalifikowano
79. PAZERA Jakub KKS KRAKÓW 30.09.2001 zakwalifikowano
80. Zabawa Marek T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994 zakwalifikowano
81. Konieczny Arkadiusz UKS START OPOLE 11.05.1999 zakwalifikowano
82. Urban Paweł AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
83. RUTZ Stanisław AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001 zakwalifikowano
84. Kardaszewicz Jan KS AGH Kraków 23.09.2001 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
3. BIELEC Maciej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
5. NEMEC Piotr AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.09.1988
6. Strączyński Wiktor AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999
7. Wenglarczyk Jan AZS AWF KATOWICE 27.12.1993
8. BRZOZOWSKI Seweryn STSZERM LEGIA WARSZAWA 19.11.1992
9. Antkiewicz Mateusz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
10. Broniszewski Filip AZS AWF WROCŁAW 28.04.1990
11. NIESTRÓJ Daniel PIAST GLIWICE 08.06.1995
12. Sobiecki Jan KS AGH Kraków 29.05.1991
13. Zawrotniak Radosław AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981
14. MARCOL Daniel AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997
15. TRZEPIZUR Przemysław AZS AWF KATOWICE 11.03.1996
16. Adamek Michał AZS AWF WROCŁAW 14.04.1987
17. Baś Marcel PIAST GLIWICE 22.11.1989
18. Szczepanowski Tomasz TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.03.1992
19. OPAŁKA Michał AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
22. NIKIEL Marcin AZS AWF WROCŁAW 15.01.1998
23. SZLAMA Patryk PIAST GLIWICE 18.03.1996
23. KOLAŃCZYK Wojciech AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
25. Nycz Mateusz PIAST GLIWICE 11.02.1989
26. Zieliński Dariusz PIAST GLIWICE 14.05.1969
27. Michalak Damian PIAST GLIWICE 04.04.1999
28. SALOKAS Arnas 26.10.1998
29. SZURLEJ Bartłomiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
30. Nawrocki Jerzy AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997
31. STASZULONEK Aleksander PIAST GLIWICE 15.09.1993
32. KOWALCZE Jakub KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992
33. FRAŚ Mieszko T.S. WISŁA KRAKÓW 28.04.1995
34. KOŁPA Piotr KS OLIMP LUBIN 17.09.2000
35. KOSTKA Karol KS AGH Kraków 22.05.1986
36. Khadzhynov Kostyantyn AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993
37. Koc Franciszek T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
37. STOCKI Piotr KSz WARSZAWIANKA 22.07.1982
39. KAŁUZIŃSKI Tomasz AZS AWF KATOWICE 11.01.2001
39. Budek Karol KKS KRAKÓW 08.07.1996
41. Roguski Tomasz KSz WARSZAWIANKA 18.04.1985
42. Golec Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20.06.1997
43. Majgier Sebastian PIAST GLIWICE 13.03.1995
44. MICHALCZYK Sebastian SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001
45. KAŹMIERSKI MACIEJ MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
46. TUMAS Marcin RMKS RYBNIK 09.03.2001
47. Koc Tadeusz T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995
48. Zbierada Bartłomiej PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
49. Golec Paweł WKS KOLEJARZ WROCŁAW 09.03.1995
50. Dembowski Michał ZERWIKAPTUR KRAKÓW 29.10.1998
51. Staszulonek Bartosz PIAST GLIWICE 01.07.1997
54. MANDRYSZ Sebastian RMKS RYBNIK 12.07.2002
55. PIEKARZ Michał ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2000
56. NOGANOWICZ Karol AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
57. JUKNA Rokas 25.06.1999
58. Kałuziński Ryszard RMKS RYBNIK 01.09.1999
58. Ralko Filip AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
60. ŻAK Jarosław KSz WARSZAWIANKA 06.02.1985
62. Stasiak Sebastian UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA 08.09.1994
64. RUTZ Stanisław AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
66. BETLEJA Artur AZS AWF KATOWICE 15.07.1984
67. NOWAK Michał AZS AWF KRAKÓW 11.02.1990
68. Urban Karol AZS AWF WARSZAWA 07.08.1998
69. Migas Piotr PIAST GLIWICE 13.04.2002
70. Mielniczek Ignacy T.S. WISŁA KRAKÓW 11.08.1995
71. TARACHANOWICZ Kamil KSz WARSZAWIANKA 25.11.1997
72. ADAMEK Dariusz MUSZKIETER GLIWICE 17.01.1983
73. Huwer Kamil AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
74. FRAŚ Felix SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 31.10.1993
76. Cnotalski Przemysław ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
77. PASIECZNIK Oleg
78. BOROŃ Paweł AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
79. Rachwalik Michał UKS START OPOLE 29.09.2000
80. PAZERA Jakub KKS KRAKÓW 30.09.2001
81. Zabawa Marek T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994
82. Konieczny Arkadiusz UKS START OPOLE 11.05.1999
83. Urban Paweł AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
84. Kardaszewicz Jan KS AGH Kraków 23.09.2001

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content