Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 29.09.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Puda Marta | 1 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 |
2. | Cieślar Julia | 16 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
3. | DRYGAŁA Gabriela | 8 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 |
4. | ZAWODNIAK Małgorzata | 9 | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
5. | Rowińska Emilia | 25 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
6. | Malgrem Klaudia | 24 | KS KARABELA | 11.11.2003 |
7. | Porada Zuzanna | 23 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
8. | Okine Marta | 10 | KS KARABELA | 08.11.2000 |
9. | MAZUREK Marta | 7 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 |
10. | KŁODAWSKA Kaja | 26 | DRAGON ŁÓDŹ | 02.03.1990 |
11. | Wątor Angelika | 2 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
12. | Nowinowska Natalia | 11 | KKSZ KONIN | 21.11.1999 |
13. | Lenkiewicz Zuzanna | 27 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
14. | Seredyńska Blanka | 20 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 |
15. | WALERIAŃCZYK Weronika | 12 | KKSZ KONIN | 02.03.2001 |
16. | Komisarczyk Martyna | 3 | KS KARABELA | 10.02.1992 |
17. | JÓŹWIAK Bogna | 6 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 25.04.1983 |
18. | Matuszak Sylwia | 4 | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
19. | Mieczkowska Gabriela | 15 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 |
20. | KĘDZIORA Katarzyna | 5 | KKSZ KONIN | 23.10.1990 |
21. | Bartosz Roksana | 13 | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
22. | SMARDZEWSKA Alicja | 22 | AZS AWF WARSZAWA | 29.11.1995 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Puda Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 | zakwalifikowano |
2. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 | zakwalifikowano |
3. | KĘDZIORA Katarzyna | KKSZ KONIN | 23.10.1990 | zakwalifikowano |
4. | JÓŹWIAK Bogna | O.Ś. AZS POZNAŃ | 25.04.1983 | zakwalifikowano |
5. | Komisarczyk Martyna | KS KARABELA | 10.02.1992 | zakwalifikowano |
6. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 | zakwalifikowano |
7. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 | zakwalifikowano |
8. | MAZUREK Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 | zakwalifikowano |
9. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 | zakwalifikowano |
10. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
11. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 | zakwalifikowano |
11. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 | zakwalifikowano |
13. | KŁODAWSKA Kaja | DRAGON ŁÓDŹ | 02.03.1990 | zakwalifikowano |
14. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
15. | DRYGAŁA Gabriela | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 | zakwalifikowano |
16. | Mieczkowska Gabriela | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 | zakwalifikowano |
17. | Seredyńska Blanka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 | zakwalifikowano |
18. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 | zakwalifikowano |
19. | SMARDZEWSKA Alicja | AZS AWF WARSZAWA | 29.11.1995 | zakwalifikowano |
19. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 | zakwalifikowano |
21. | WALERIAŃCZYK Weronika | KKSZ KONIN | 02.03.2001 | zakwalifikowano |
22. | Nowinowska Natalia | KKSZ KONIN | 21.11.1999 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Puda Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 |
2. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
3. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
3. | JÓŹWIAK Bogna | O.Ś. AZS POZNAŃ | 25.04.1983 |
5. | KĘDZIORA Katarzyna | KKSZ KONIN | 23.10.1990 |
6. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
7. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
8. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
9. | Komisarczyk Martyna | KS KARABELA | 10.02.1992 |
10. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
11. | MAZUREK Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 |
12. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
13. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 |
14. | DRYGAŁA Gabriela | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 |
15. | Mieczkowska Gabriela | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 |
16. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 |
17. | KŁODAWSKA Kaja | DRAGON ŁÓDŹ | 02.03.1990 |
18. | Seredyńska Blanka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 |
19. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
20. | SMARDZEWSKA Alicja | AZS AWF WARSZAWA | 29.11.1995 |
21. | WALERIAŃCZYK Weronika | KKSZ KONIN | 02.03.2001 |
22. | Nowinowska Natalia | KKSZ KONIN | 21.11.1999 |