Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 20.01.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | BRYCH Barbara | 1 | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 |
2. | PIEJAK Zofia | 64 | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 |
3. | Zgryźniak Kinga | 33 | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
4. | MARKOWICZ Patrycja | 87 | AZS AWF WARSZAWA | 02.01.1999 |
5. | LEŚNIEWSKA Marta | 64 | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 |
6. | MODRZEWSKA Emilia | 87 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.02.2003 |
7. | TOMASZEWSKA Natalia | 63 | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
8. | Pawłowska Dominika | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 05.01.2000 |
9. | Frystacka Patrycja | 34 | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
10. | Kwiecień Julia | 31 | PIAST GLIWICE | 30.07.2001 |
11. | Uryga Patrycja | 30 | PIAST GLIWICE | 23.10.2000 |
12. | ŚLIWIŃSKA Paulina | 62 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 30.06.2000 |
13. | PARYSEK Zofia | 35 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 27.08.2001 |
14. | Falińska Julia | 3 | KSz WARSZAWIANKA | 27.10.1999 |
15. | JAKUBOWSKA Martyna | 29 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 27.12.2000 |
16. | MAJGIER Klara | 61 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
17. | MAZANEK Karolina | 4 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.11.1998 |
18. | SZYMANOWSKA Karolina | 67 | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
19. | GĘSIKOWSKA Emilia | 36 | AZS AWF WARSZAWA | 16.03.1999 |
20. | JANELLI Zofia | 5 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 |
21. | RUSIECKA Daria | 71 | AZS AWF WROCŁAW | 08.05.2000 |
22. | SKIBA Paulina | 60 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 24.11.2000 |
23. | Ziętek Patrycja | 37 | BTS BYTOM | 17.04.2002 |
24. | ROŻNIECKA Barbara | 28 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.03.2000 |
25. | Pękała Beata | 27 | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 |
26. | ZAMACHOWSKA Wiktoria | 6 | AZS AWF KRAKÓW | 27.08.1998 |
27. | JANICKA Weronika | 38 | AZS AWF KATOWICE | 03.09.1999 |
28. | PIEKARSKA Helena | 69 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 |
29. | WILAMOWSKA Klaudia | 39 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.08.2000 |
30. | JANUSZEWSKA Marcelina | 57 | AZS AWF WARSZAWA | 21.07.1999 |
31. | MACIEJAK Aleksandra | 70 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 04.02.2002 |
32. | KNAPIK Katarzyna | 7 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
33. | WRÓBLEWSKA Agata | 26 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 28.03.2001 |
34. | GAJÓWKA Maria | 25 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.06.1999 |
35. | SKRZYPCZAK Wiktoria | 8 | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 |
36. | KIRCHOF Katarzyna | 87 | UKS 46 ŁÓDŹ | 18.01.2002 |
37. | Peret Karolina | 40 | AZS AWF WARSZAWA | 30.10.2000 |
38. | KLUGHARDT Gloria | 41 | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
39. | KOLANKO Julia | 9 | AZS AWF WROCŁAW | 15.08.1998 |
40. | JENDRZEJ Hanna | 87 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 23.08.2003 |
41. | KYRCZ Julia | 56 | PIAST GLIWICE | 08.01.1999 |
42. | LIPOV Lubka | 87 | PKSZERM WARSZAWA | 23.02.2000 |
43. | STYPIŃSKI Olga | 72 | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
44. | DĘBICKA Ewa | 55 | MUSZKIETER GLIWICE | 13.11.2001 |
45. | KLASIK Alicja | 10 | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
46. | PĘKALSKA Jagoda | 87 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.03.2003 |
47. | OLCHOWIK Michalina | 42 | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 |
48. | MROCHEM Patrycja | 23 | AZS AWF KATOWICE | 28.06.1999 |
49. | Pernach Aleksandra | 11 | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 |
50. | PIOTROWSKA Aleksandra | 54 | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
51. | PIĄTEK Magdalena | 85 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
52. | KRAKOWSKA Wiktoria | 43 | AZS AWF WROCŁAW | 20.01.1998 |
53. | TOMICKA Olimpia | 22 | KS SZPADA WROCŁAW | 08.07.1998 |
54. | Strzelczyk Olga | 21 | UKS PIAST LEGNICA | 20.04.2000 |
55. | MARUCHA Weronika | 12 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.11.2001 |
56. | Kucharczyk Dominika | 53 | KSz WARSZAWIANKA | 24.08.1999 |
57. | MAJGIER Bernadeta | 83 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
58. | Szklar Katarzyna | 44 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 |
59. | STASZULONEK Karolina | 13 | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
60. | Dominiak Natalia | 87 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.01.1998 |
61. | KALETA Karolina | 85 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 26.02.2001 |
62. | SABALSKA Ewelina | 45 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
63. | Piekarska Barbara | 20 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 13.05.1998 |
64. | RABCZEWSKA Weronika | 19 | AZS AWF WROCŁAW | 19.10.1998 |
65. | Kawencka Ewa | 14 | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 |
66. | RAKOCZY Natalia | 46 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 |
67. | SZULC Małgorzata | 87 | RMKS RYBNIK | 09.07.2002 |
68. | Frydrych Małgorzata | 84 | TORUŃ - RIPOSTA | 18.08.2000 |
69. | MALOWANIEC Oliwia | 15 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 29.04.1998 |
70. | Wiktor Weronika | 18 | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 |
71. | WIECZOREK Anna | 80 | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
72. | DARDA Paulina | 87 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 |
73. | Kuśmierz Zuzanna | 49 | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 |
74. | OBAL Aleksandra | 82 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 19.02.2001 |
75. | FORCZEK Klaudia | 48 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 21.08.2000 |
76. | SULEJ Zuzanna | 17 | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 |
77. | ZACHOROWSKA Aleksandra | 50 | PIAST GLIWICE | 19.06.2002 |
78. | TUREK Kornelia | 80 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 12.12.2001 |
79. | KNAPIK Agata | 16 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Falińska Julia | KSz WARSZAWIANKA | 27.10.1999 | zakwalifikowano |
2. | MAZANEK Karolina | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.11.1998 | zakwalifikowano |
3. | BRYCH Barbara | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 | zakwalifikowano |
4. | SKRZYPCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 | zakwalifikowano |
5. | JANICKA Weronika | AZS AWF KATOWICE | 03.09.1999 | zakwalifikowano |
5. | KNAPIK Katarzyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 | zakwalifikowano |
7. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 | zakwalifikowano |
8. | Pawłowska Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 05.01.2000 | zakwalifikowano |
9. | MALOWANIEC Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 29.04.1998 | zakwalifikowano |
10. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 | zakwalifikowano |
11. | Strzelczyk Olga | UKS PIAST LEGNICA | 20.04.2000 | zakwalifikowano |
12. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
13. | MARUCHA Weronika | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.11.2001 | zakwalifikowano |
14. | SULEJ Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 | zakwalifikowano |
15. | ZAMACHOWSKA Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 27.08.1998 | zakwalifikowano |
16. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 | zakwalifikowano |
17. | JANELLI Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 | zakwalifikowano |
18. | Uryga Patrycja | PIAST GLIWICE | 23.10.2000 | zakwalifikowano |
19. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
20. | FORCZEK Klaudia | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 21.08.2000 | zakwalifikowano |
21. | MROCHEM Patrycja | AZS AWF KATOWICE | 28.06.1999 | zakwalifikowano |
22. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 | zakwalifikowano |
22. | Kwiecień Julia | PIAST GLIWICE | 30.07.2001 | zakwalifikowano |
24. | Kawencka Ewa | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 | zakwalifikowano |
25. | ROŻNIECKA Barbara | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.03.2000 | zakwalifikowano |
25. | SZULC Małgorzata | RMKS RYBNIK | 09.07.2002 | zakwalifikowano |
25. | GAJÓWKA Maria | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.06.1999 | zakwalifikowano |
28. | Ziętek Patrycja | BTS BYTOM | 17.04.2002 | zakwalifikowano |
29. | KRAKOWSKA Wiktoria | AZS AWF WROCŁAW | 20.01.1998 | zakwalifikowano |
29. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
29. | ZACHOROWSKA Aleksandra | PIAST GLIWICE | 19.06.2002 | zakwalifikowano |
32. | Wiktor Weronika | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 | zakwalifikowano |
33. | WRÓBLEWSKA Agata | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 28.03.2001 | zakwalifikowano |
34. | Pernach Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 | zakwalifikowano |
35. | PĘKALSKA Jagoda | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.03.2003 | zakwalifikowano |
36. | Peret Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 30.10.2000 | zakwalifikowano |
36. | PIEKARSKA Helena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 | zakwalifikowano |
38. | RABCZEWSKA Weronika | AZS AWF WROCŁAW | 19.10.1998 | zakwalifikowano |
39. | GĘSIKOWSKA Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 16.03.1999 | zakwalifikowano |
40. | Dominiak Natalia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.01.1998 | zakwalifikowano |
41. | Szklar Katarzyna | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 | zakwalifikowano |
42. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 | zakwalifikowano |
43. | Piekarska Barbara | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 13.05.1998 | zakwalifikowano |
44. | JAKUBOWSKA Martyna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 27.12.2000 | zakwalifikowano |
45. | KIRCHOF Katarzyna | UKS 46 ŁÓDŹ | 18.01.2002 | zakwalifikowano |
46. | PARYSEK Zofia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 27.08.2001 | zakwalifikowano |
47. | TOMICKA Olimpia | KS SZPADA WROCŁAW | 08.07.1998 | zakwalifikowano |
48. | Pękała Beata | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 | zakwalifikowano |
49. | WILAMOWSKA Klaudia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.08.2000 | zakwalifikowano |
50. | TUREK Kornelia | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 12.12.2001 | zakwalifikowano |
51. | DĘBICKA Ewa | MUSZKIETER GLIWICE | 13.11.2001 | zakwalifikowano |
52. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 | zakwalifikowano |
53. | KOLANKO Julia | AZS AWF WROCŁAW | 15.08.1998 | zakwalifikowano |
54. | KALETA Karolina | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 26.02.2001 | zakwalifikowano |
55. | SKIBA Paulina | UKS MDK OLIMP LUBIN | 24.11.2000 | zakwalifikowano |
55. | LIPOV Lubka | PKSZERM WARSZAWA | 23.02.2000 | zakwalifikowano |
57. | STYPIŃSKI Olga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 | zakwalifikowano |
58. | MARKOWICZ Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 02.01.1999 | zakwalifikowano |
58. | RUSIECKA Daria | AZS AWF WROCŁAW | 08.05.2000 | zakwalifikowano |
60. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
61. | DARDA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 | zakwalifikowano |
62. | RAKOCZY Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 | zakwalifikowano |
63. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 | zakwalifikowano |
64. | JENDRZEJ Hanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 23.08.2003 | zakwalifikowano |
65. | LEŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 | zakwalifikowano |
66. | ŚLIWIŃSKA Paulina | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 30.06.2000 | zakwalifikowano |
67. | MACIEJAK Aleksandra | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 04.02.2002 | zakwalifikowano |
68. | JANUSZEWSKA Marcelina | AZS AWF WARSZAWA | 21.07.1999 | zakwalifikowano |
69. | Kucharczyk Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 24.08.1999 | zakwalifikowano |
70. | Kuśmierz Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 | zakwalifikowano |
71. | KNAPIK Agata | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 | zakwalifikowano |
72. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 | zakwalifikowano |
73. | OBAL Aleksandra | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 19.02.2001 | zakwalifikowano |
74. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
75. | OLCHOWIK Michalina | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 | zakwalifikowano |
75. | KYRCZ Julia | PIAST GLIWICE | 08.01.1999 | zakwalifikowano |
77. | Frydrych Małgorzata | TORUŃ - RIPOSTA | 18.08.2000 | zakwalifikowano |
78. | PIEJAK Zofia | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 | zakwalifikowano |
78. | MODRZEWSKA Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.02.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | BRYCH Barbara | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 |
2. | Pawłowska Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 05.01.2000 |
3. | MARUCHA Weronika | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.11.2001 |
3. | MAZANEK Karolina | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.11.1998 |
5. | Falińska Julia | KSz WARSZAWIANKA | 27.10.1999 |
6. | JANICKA Weronika | AZS AWF KATOWICE | 03.09.1999 |
7. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
8. | RABCZEWSKA Weronika | AZS AWF WROCŁAW | 19.10.1998 |
9. | SKRZYPCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 |
10. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
11. | MALOWANIEC Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 29.04.1998 |
12. | Strzelczyk Olga | UKS PIAST LEGNICA | 20.04.2000 |
13. | ZAMACHOWSKA Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 27.08.1998 |
14. | JANELLI Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 |
15. | PARYSEK Zofia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 27.08.2001 |
16. | KOLANKO Julia | AZS AWF WROCŁAW | 15.08.1998 |
17. | KNAPIK Katarzyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
18. | SULEJ Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 |
19. | Uryga Patrycja | PIAST GLIWICE | 23.10.2000 |
20. | FORCZEK Klaudia | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 21.08.2000 |
21. | MROCHEM Patrycja | AZS AWF KATOWICE | 28.06.1999 |
22. | Kawencka Ewa | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 |
23. | SZULC Małgorzata | RMKS RYBNIK | 09.07.2002 |
23. | ROŻNIECKA Barbara | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.03.2000 |
25. | Ziętek Patrycja | BTS BYTOM | 17.04.2002 |
26. | ZACHOROWSKA Aleksandra | PIAST GLIWICE | 19.06.2002 |
27. | Wiktor Weronika | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 |
28. | Pernach Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 |
29. | Peret Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 30.10.2000 |
30. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
31. | Piekarska Barbara | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 13.05.1998 |
32. | WILAMOWSKA Klaudia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.08.2000 |
33. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
34. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
35. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
36. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
36. | Kwiecień Julia | PIAST GLIWICE | 30.07.2001 |
38. | GAJÓWKA Maria | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.06.1999 |
39. | KRAKOWSKA Wiktoria | AZS AWF WROCŁAW | 20.01.1998 |
39. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
41. | WRÓBLEWSKA Agata | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 28.03.2001 |
42. | PĘKALSKA Jagoda | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.03.2003 |
43. | PIEKARSKA Helena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 |
44. | GĘSIKOWSKA Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 16.03.1999 |
45. | Dominiak Natalia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.01.1998 |
46. | Szklar Katarzyna | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 |
47. | JAKUBOWSKA Martyna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 27.12.2000 |
48. | KIRCHOF Katarzyna | UKS 46 ŁÓDŹ | 18.01.2002 |
49. | TOMICKA Olimpia | KS SZPADA WROCŁAW | 08.07.1998 |
50. | Pękała Beata | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 |
51. | DĘBICKA Ewa | MUSZKIETER GLIWICE | 13.11.2001 |
52. | LIPOV Lubka | PKSZERM WARSZAWA | 23.02.2000 |
52. | SKIBA Paulina | UKS MDK OLIMP LUBIN | 24.11.2000 |
54. | DARDA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 |
55. | RAKOCZY Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 |
56. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
57. | JENDRZEJ Hanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 23.08.2003 |
58. | Kucharczyk Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 24.08.1999 |
59. | Kuśmierz Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 |
60. | KNAPIK Agata | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
61. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
62. | OLCHOWIK Michalina | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 |
63. | Frydrych Małgorzata | TORUŃ - RIPOSTA | 18.08.2000 |
64. | PIEJAK Zofia | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 |
65. | TUREK Kornelia | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 12.12.2001 |
66. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
67. | KALETA Karolina | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 26.02.2001 |
68. | STYPIŃSKI Olga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
69. | MARKOWICZ Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 02.01.1999 |
69. | RUSIECKA Daria | AZS AWF WROCŁAW | 08.05.2000 |
71. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
72. | LEŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 |
73. | ŚLIWIŃSKA Paulina | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 30.06.2000 |
74. | MACIEJAK Aleksandra | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 04.02.2002 |
75. | JANUSZEWSKA Marcelina | AZS AWF WARSZAWA | 21.07.1999 |
76. | OBAL Aleksandra | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 19.02.2001 |
77. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
78. | KYRCZ Julia | PIAST GLIWICE | 08.01.1999 |
79. | MODRZEWSKA Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.02.2003 |