Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.03.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. SPYRIDON KROUSKOS 144 01.01.2003
2. ALEXANDR NIKIFOROV 98 01.01.2004
3. Kamil Sikorski 97 KKSZ KONIN 30.10.2003
4. Timon FUNKE 147 01.01.2003
5. Radu NITU 48 01.01.2004
6. Máté ZADRAVECZ 50 01.01.2003
7. Ioannis ROMANOS 99 01.01.2004
8. Filip KUSAK 145 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.07.2003
9. Jakob Lars KRISTMANNSSON 149 01.01.2004
10. Thomas RAUT 93 01.01.2003
11. Louis GOSLING 46 01.01.2003
12. Robert GUY 92 01.01.2004
13. Jan PIGUŁA 143 KKSZ KONIN 07.10.2003
14. ÁBEL BENCE KERESZTES 3 01.01.2003
15. Ivan HAISIN 100
16. Gijs VAN NIEUWENBORGH 150 01.01.2003
17. Dániel AVARKESZI 4 01.01.2004
18. Samuel BONDAR 52 15.09.2003
19. MERUZHAN VARDANIAN 142 01.01.2003
20. Paweł SILBERT 102 KKSZ KONIN 08.06.2003
21. Max CROMIE 45 01.01.2003
22. DUTU IONUT 44 01.01.2004
23. Tamás KOHÁRI 95 01.01.2003
24. Jakub KOHOUTEK 153 01.01.2003
25. William BOBE 91 01.01.2004
26. Hendrix KNIGHT 53 01.01.2004
27. Yegor SEMENOV 54 01.01.2003
28. Ben REED 43 01.01.2003
29. Cyprien WAHNERT 106 01.01.2003
30. Benedek VÍGH 101 01.01.2004
31. Maksym ROSHCHIN 138
32. Mirko PETRUCZ 139 01.01.2004
33. Krystof REBICEK 55 01.01.2003
34. JANKO LESKOVAC 90 01.01.2003
35. Eduard FUNK 42 05.07.2004
36. Lukas CHIARI 137 01.01.2003
37. Sofien HADAJ BAHIR 104 KKSZ KONIN 25.08.2003
38. IACOB PAUL 151 01.01.2004
39. Dávid Csaba BALC 8 01.01.2004
40. Alehandro ROZVAZHAEV 41 01.01.2003
41. Rory MCLELLAN 57 01.01.2003
42. Gabriel JAREK 88 KKSZ KONIN 01.04.2003
43. STEPAN KOVAL 40 01.01.2003
44. Daniel HUNYADY 152 01.01.2003
45. Ian HO 105 01.01.2003
46. Daniel ALDGATE 87 01.01.2003
47. Dmitrii NASONOV 39 01.01.2003
48. PAUNICA ALBERT 58 01.01.2004
49. Bertalan TÓTH 154 01.01.2004
50. Marc NEUHÄUSER 10 24.02.2004
51. Roman NORRIS 38 01.01.2003
52. Zalan VARGA 59 01.01.2004
53. Krzysztof Kajor 11 AZS AWF KATOWICE 06.02.2003
54. Nathan CHORLTON 86 01.01.2003
55. Nathaniel FIDLER 109 01.01.2003
56. Patrik ENGELBRECHT 36 01.01.2003
57. Hafsteinn Yngvi KOLBEINSSON 60 01.01.2003
58. Neil LILOV 12 01.01.2004
59. Donát KATUS 13 01.01.2004
60. Nand PROSSE 61 01.01.2003
61. Maksym SEMENOV 131 10.01.2003
62. RAZVAN TIPISCA 84 01.01.2003
63. Marcel Broniszewski 14 MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004
64. Stanisław WIŚNIEWSKI 110 AZS AWF WARSZAWA 10.10.2003
65. COSMIN STAN 35 01.01.2003
66. Eli BUSH 132 01.01.2004
67. Tymur TERZI 62 01.01.2004
68. KONRAD ONDRIK 63 01.01.2003
69. Ethan HILTON 34 01.01.2003
70. Czarek DROŻDŻEWICZ 15 AZS AWF WARSZAWA 10.02.2003
71. Philip HOLUBEC 112 01.01.2004
72. Szymon KOŁTUN 64 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 23.11.2004
73. Máté MINDÁK 81 01.01.2004
74. Louis WAHL 33 01.01.2004
75. Oleksandr HRYHORUK 113 01.01.2003
76. DIMITRIOS MARTINOS 80 01.01.2004
77. Oskar SZYBALSKI 32 IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 15.03.2004
78. Matthew LIMB 129 01.01.2004
79. MARCO SOVAR 17 01.01.2004
80. Márton KOCSIS 66 01.01.2004
81. Darcy HOLDSWORTH 114 01.01.2003
82. Kacper STANISZEWSKI 18 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.01.2004
83. ISMANA TEODOR 31 01.01.2004
84. Georgii GVADZABIIA 19 01.01.2003
85. Cormac SALE 115 01.01.2003
86. SINAN PAR 79 01.01.2004
87. Maciej ADAMUS 30 UKS SZABLA ZĄBKI 07.05.2003
88. Mikhail EGOROV 29 21.11.2003
89. Ewan CRAIG 68 01.01.2005
90. Rhys BARBOUR 20 01.01.2003
91. STEFAN CARAPETRU 121 01.01.2004
92. Piotr Kozłowski 21 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 13.12.2003
93. NICOLAS LUPU 69 01.01.2004
94. Maxim BARABLIN 28 01.01.2004
95. Rostyslav KUCHERENKO 116 01.01.2004
96. Kacper NOWINOWSKI 77 KKSZ KONIN 03.02.2003
97. Ilia KUCHERSKOI 22 01.01.2004
98. Marton SZABO 70 01.01.2003
99. George MYNORS 118 01.01.2003
100. Tom LEWIS 123 01.01.2003
101. Samuel ALLEN 119 01.01.2004
102. IUSTIN CIDU 73 01.01.2004
103. Hlib STOLIARCHUK 26 01.01.2004
104. Denis SELEZNEV 122 01.01.2004
105. John Paul SHAW 74 01.01.2004
106. ENACHE MIHNEA 24 01.01.2004
107. Yannik LORSCHIEDTER 127 08.08.2004
108. Musitz BENDEGÚZ 72 01.01.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Dmitrii NASONOV 01.01.2003 zakwalifikowano
2. Máté ZADRAVECZ 01.01.2003 zakwalifikowano
3. Radu NITU 01.01.2004 zakwalifikowano
3. Samuel BONDAR 15.09.2003 zakwalifikowano
5. Ivan HAISIN zakwalifikowano
6. Rory MCLELLAN 01.01.2003 zakwalifikowano
7. Neil LILOV 01.01.2004 zakwalifikowano
7. MARCO SOVAR 01.01.2004 zakwalifikowano
9. Tamás KOHÁRI 01.01.2003 zakwalifikowano
10. Cyprien WAHNERT 01.01.2003 zakwalifikowano
10. Darcy HOLDSWORTH 01.01.2003 zakwalifikowano
12. IUSTIN CIDU 01.01.2004 zakwalifikowano
12. SINAN PAR 01.01.2004 zakwalifikowano
12. Kacper NOWINOWSKI KKSZ KONIN 03.02.2003 zakwalifikowano
15. Yannik LORSCHIEDTER 08.08.2004 zakwalifikowano
15. Rhys BARBOUR 01.01.2003 zakwalifikowano
17. NICOLAS LUPU 01.01.2004 zakwalifikowano
17. Czarek DROŻDŻEWICZ AZS AWF WARSZAWA 10.02.2003 zakwalifikowano
19. Roman NORRIS 01.01.2003 zakwalifikowano
19. Nand PROSSE 01.01.2003 zakwalifikowano
21. ÁBEL BENCE KERESZTES 01.01.2003 zakwalifikowano
21. Dániel AVARKESZI 01.01.2004 zakwalifikowano
23. Daniel HUNYADY 01.01.2003 zakwalifikowano
24. DUTU IONUT 01.01.2004 zakwalifikowano
25. Thomas RAUT 01.01.2003 zakwalifikowano
26. Mirko PETRUCZ 01.01.2004 zakwalifikowano
27. Eduard FUNK 05.07.2004 zakwalifikowano
27. Maksym ROSHCHIN zakwalifikowano
29. Alehandro ROZVAZHAEV 01.01.2003 zakwalifikowano
30. Sofien HADAJ BAHIR KKSZ KONIN 25.08.2003 zakwalifikowano
31. Louis WAHL 01.01.2004 zakwalifikowano
31. COSMIN STAN 01.01.2003 zakwalifikowano
33. Marton SZABO 01.01.2003 zakwalifikowano
33. Hlib STOLIARCHUK 01.01.2004 zakwalifikowano
35. Zalan VARGA 01.01.2004 zakwalifikowano
36. RAZVAN TIPISCA 01.01.2003 zakwalifikowano
37. Oleksandr HRYHORUK 01.01.2003 zakwalifikowano
38. Márton KOCSIS 01.01.2004 zakwalifikowano
39. Patrik ENGELBRECHT 01.01.2003 zakwalifikowano
40. KONRAD ONDRIK 01.01.2003 zakwalifikowano
40. Piotr Kozłowski UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 13.12.2003 zakwalifikowano
42. Máté MINDÁK 01.01.2004 zakwalifikowano
42. Yegor SEMENOV 01.01.2003 zakwalifikowano
44. Matthew LIMB 01.01.2004 zakwalifikowano
45. Mikhail EGOROV 21.11.2003 zakwalifikowano
46. Marc NEUHÄUSER 24.02.2004 zakwalifikowano
46. Gijs VAN NIEUWENBORGH 01.01.2003 zakwalifikowano
48. Dávid Csaba BALC 01.01.2004 zakwalifikowano
49. Timon FUNKE 01.01.2003 zakwalifikowano
50. Lukas CHIARI 01.01.2003 zakwalifikowano
51. STEPAN KOVAL 01.01.2003 zakwalifikowano
52. SPYRIDON KROUSKOS 01.01.2003 zakwalifikowano
53. Filip KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.07.2003 zakwalifikowano
54. Jakub KOHOUTEK 01.01.2003 zakwalifikowano
55. ALEXANDR NIKIFOROV 01.01.2004 zakwalifikowano
56. Bertalan TÓTH 01.01.2004 zakwalifikowano
57. ENACHE MIHNEA 01.01.2004 zakwalifikowano
57. Maciej ADAMUS UKS SZABLA ZĄBKI 07.05.2003 zakwalifikowano
59. Cormac SALE 01.01.2003 zakwalifikowano
60. STEFAN CARAPETRU 01.01.2004 zakwalifikowano
61. DIMITRIOS MARTINOS 01.01.2004 zakwalifikowano
62. Musitz BENDEGÚZ 01.01.2004 zakwalifikowano
63. Georgii GVADZABIIA 01.01.2003 zakwalifikowano
64. Philip HOLUBEC 01.01.2004 zakwalifikowano
65. Tom LEWIS 01.01.2003 zakwalifikowano
65. Donát KATUS 01.01.2004 zakwalifikowano
67. Tymur TERZI 01.01.2004 zakwalifikowano
68. ISMANA TEODOR 01.01.2004 zakwalifikowano
69. Nathan CHORLTON 01.01.2003 zakwalifikowano
69. Rostyslav KUCHERENKO 01.01.2004 zakwalifikowano
71. Benedek VÍGH 01.01.2004 zakwalifikowano
72. Nathaniel FIDLER 01.01.2003 zakwalifikowano
73. Stanisław WIŚNIEWSKI AZS AWF WARSZAWA 10.10.2003 zakwalifikowano
74. Krystof REBICEK 01.01.2003 zakwalifikowano
75. Hendrix KNIGHT 01.01.2004 zakwalifikowano
76. Ioannis ROMANOS 01.01.2004 zakwalifikowano
77. PAUNICA ALBERT 01.01.2004 zakwalifikowano
78. MERUZHAN VARDANIAN 01.01.2003 zakwalifikowano
79. Daniel ALDGATE 01.01.2003 zakwalifikowano
80. Ian HO 01.01.2003 zakwalifikowano
81. Paweł SILBERT KKSZ KONIN 08.06.2003 zakwalifikowano
82. Max CROMIE 01.01.2003 zakwalifikowano
83. Krzysztof Kajor AZS AWF KATOWICE 06.02.2003 zakwalifikowano
84. Ewan CRAIG 01.01.2005 zakwalifikowano
85. Samuel ALLEN 01.01.2004 zakwalifikowano
85. Maksym SEMENOV 10.01.2003 zakwalifikowano
87. Ethan HILTON 01.01.2003 zakwalifikowano
88. Marcel Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004 zakwalifikowano
89. Ben REED 01.01.2003 zakwalifikowano
90. Denis SELEZNEV 01.01.2004 zakwalifikowano
91. John Paul SHAW 01.01.2004 zakwalifikowano
92. Eli BUSH 01.01.2004 zakwalifikowano
93. Ilia KUCHERSKOI 01.01.2004 zakwalifikowano
93. Kacper STANISZEWSKI UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.01.2004 zakwalifikowano
95. Maxim BARABLIN 01.01.2004 zakwalifikowano
96. George MYNORS 01.01.2003 zakwalifikowano
97. Hafsteinn Yngvi KOLBEINSSON 01.01.2003 zakwalifikowano
98. Szymon KOŁTUN ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 23.11.2004 zakwalifikowano
99. Oskar SZYBALSKI IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 15.03.2004 zakwalifikowano
100. William BOBE 01.01.2004 zakwalifikowano
101. Robert GUY 01.01.2004 zakwalifikowano
102. Louis GOSLING 01.01.2003 zakwalifikowano
103. IACOB PAUL 01.01.2004 zakwalifikowano
104. Jakob Lars KRISTMANNSSON 01.01.2004 zakwalifikowano
105. Kamil Sikorski KKSZ KONIN 30.10.2003 zakwalifikowano
106. JANKO LESKOVAC 01.01.2003 zakwalifikowano
107. Jan PIGUŁA KKSZ KONIN 07.10.2003 zakwalifikowano
108. Gabriel JAREK KKSZ KONIN 01.04.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Máté ZADRAVECZ 01.01.2003
2. MARCO SOVAR 01.01.2004
3. Radu NITU 01.01.2004
3. Samuel BONDAR 15.09.2003
5. Dmitrii NASONOV 01.01.2003
6. Ivan HAISIN
7. ÁBEL BENCE KERESZTES 01.01.2003
8. Patrik ENGELBRECHT 01.01.2003
9. Tamás KOHÁRI 01.01.2003
10. Darcy HOLDSWORTH 01.01.2003
11. IUSTIN CIDU 01.01.2004
11. SINAN PAR 01.01.2004
13. Márton KOCSIS 01.01.2004
14. Gijs VAN NIEUWENBORGH 01.01.2003
15. Timon FUNKE 01.01.2003
16. STEPAN KOVAL 01.01.2003
17. Neil LILOV 01.01.2004
18. Cyprien WAHNERT 01.01.2003
19. Roman NORRIS 01.01.2003
19. Nand PROSSE 01.01.2003
21. Dániel AVARKESZI 01.01.2004
22. Daniel HUNYADY 01.01.2003
23. DUTU IONUT 01.01.2004
24. Maksym ROSHCHIN
25. Alehandro ROZVAZHAEV 01.01.2003
26. COSMIN STAN 01.01.2003
27. Hlib STOLIARCHUK 01.01.2004
28. Zalan VARGA 01.01.2004
29. KONRAD ONDRIK 01.01.2003
30. Dávid Csaba BALC 01.01.2004
31. Cormac SALE 01.01.2003
32. Daniel ALDGATE 01.01.2003
33. Rory MCLELLAN 01.01.2003
34. Kacper NOWINOWSKI KKSZ KONIN 03.02.2003
35. Rhys BARBOUR 01.01.2003
35. Yannik LORSCHIEDTER 08.08.2004
37. Czarek DROŻDŻEWICZ AZS AWF WARSZAWA 10.02.2003
37. NICOLAS LUPU 01.01.2004
39. Thomas RAUT 01.01.2003
40. Sofien HADAJ BAHIR KKSZ KONIN 25.08.2003
41. Louis WAHL 01.01.2004
42. Marton SZABO 01.01.2003
43. RAZVAN TIPISCA 01.01.2003
44. Oleksandr HRYHORUK 01.01.2003
45. Yegor SEMENOV 01.01.2003
45. Máté MINDÁK 01.01.2004
47. Matthew LIMB 01.01.2004
48. Mikhail EGOROV 21.11.2003
49. Bertalan TÓTH 01.01.2004
50. ENACHE MIHNEA 01.01.2004
51. STEFAN CARAPETRU 01.01.2004
52. DIMITRIOS MARTINOS 01.01.2004
53. Musitz BENDEGÚZ 01.01.2004
54. Georgii GVADZABIIA 01.01.2003
55. Donát KATUS 01.01.2004
56. Benedek VÍGH 01.01.2004
57. Krystof REBICEK 01.01.2003
58. Hendrix KNIGHT 01.01.2004
59. Ioannis ROMANOS 01.01.2004
60. PAUNICA ALBERT 01.01.2004
61. Krzysztof Kajor AZS AWF KATOWICE 06.02.2003
62. Marcel Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004
63. Louis GOSLING 01.01.2003
64. IACOB PAUL 01.01.2004
65. Mirko PETRUCZ 01.01.2004
66. Eduard FUNK 05.07.2004
67. Piotr Kozłowski UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 13.12.2003
68. Marc NEUHÄUSER 24.02.2004
69. Lukas CHIARI 01.01.2003
70. SPYRIDON KROUSKOS 01.01.2003
71. Filip KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.07.2003
72. Jakub KOHOUTEK 01.01.2003
73. ALEXANDR NIKIFOROV 01.01.2004
74. Maciej ADAMUS UKS SZABLA ZĄBKI 07.05.2003
75. Philip HOLUBEC 01.01.2004
76. Tom LEWIS 01.01.2003
77. Tymur TERZI 01.01.2004
78. ISMANA TEODOR 01.01.2004
79. Nathan CHORLTON 01.01.2003
79. Rostyslav KUCHERENKO 01.01.2004
81. Nathaniel FIDLER 01.01.2003
82. Stanisław WIŚNIEWSKI AZS AWF WARSZAWA 10.10.2003
83. MERUZHAN VARDANIAN 01.01.2003
84. Ian HO 01.01.2003
85. Paweł SILBERT KKSZ KONIN 08.06.2003
86. Max CROMIE 01.01.2003
87. Ewan CRAIG 01.01.2005
88. Samuel ALLEN 01.01.2004
88. Maksym SEMENOV 10.01.2003
90. Ethan HILTON 01.01.2003
91. Ben REED 01.01.2003
92. Denis SELEZNEV 01.01.2004
93. John Paul SHAW 01.01.2004
94. Eli BUSH 01.01.2004
95. Ilia KUCHERSKOI 01.01.2004
95. Kacper STANISZEWSKI UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.01.2004
97. Maxim BARABLIN 01.01.2004
98. George MYNORS 01.01.2003
99. Hafsteinn Yngvi KOLBEINSSON 01.01.2003
100. Szymon KOŁTUN ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 23.11.2004
101. Oskar SZYBALSKI IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 15.03.2004
102. William BOBE 01.01.2004
103. Robert GUY 01.01.2004
104. Jakob Lars KRISTMANNSSON 01.01.2004
105. Kamil Sikorski KKSZ KONIN 30.10.2003
106. JANKO LESKOVAC 01.01.2003
107. Jan PIGUŁA KKSZ KONIN 07.10.2003
108. Gabriel JAREK KKSZ KONIN 01.04.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy